Titulinis
Krepšelis

Asus Zenfone 3 (ZE520KL) įkrovimo lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)

Asus Zenfone 3 (ZE520KL) įkrovimo lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)
7,50€
Be PVM: 6,20€
  • Prieinamumas: Išparduota
  • Prekės kodas: 58171

Asus Zenfone 3 (ZE520KL) įkrovimo lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)

Asus Zenfone 3 (ZE520KL) PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo ausį ir jeigu pašnekovas jūsų negirdi arba blogai girdi ši detalė taip pat padės išspręsti ir šią problemą.

Savybės

  • Detalės pakeitimui nereikalingas papildomas litavimas, užtenka tik atjungti blogai veikiančią Asus Zenfone 3 (ZE520KL) PCB plokštę ir prijungti naują.
  • Skirta pašalinti problemas, kai neveikia įkrovimo lizdas, duomenų perdavimas arba pašnekovai jūsų negirdi/blogai girdi dėl mikrofono problemų.

Kokybė

Žemiau pateikiame galimas šios detalės kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios.

Originalas

Gamyklinis gamintojo PCB plokštės originalas (service pack), kuris yra naudojamas visuose autorizuotose taisyklose, kad būtų išlaikytas visiškas telefono originalumas.

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės detalė, kuri gamintojų įvardijama kaip trečiųjų gamintojų originalas (3rd party original) vizualiai atrodo lygiai taip pat ir lyginant skirtumas su tikrojo gamintojo originalu yra beveik nepastebimas.

Analogas

PCB plokštės analogas yra detalė, kuri atlieka visas savo funkcijas, tačiau integrinis grandynas (IC - Integrated Circuit) skiriasi nuo originalios plokštės arba aukštos kokybės (3rd party original).

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai