Prekių katalogas
Krepšelis

Ausinės ir priedai

Kuo toliau, tuo mūsų visų gyvenima vis labiau yra priklausomi nuo įvairiausių šiuolaikinių įrenginių - išmanusis telefonas, planšetinis ar nešiojamas kompiuteris yra mūsų kasdienybė, be kurios mes sunkiai įsivaizduotume savo gyvenimus.

Išmaniuosius telefonus dabar turi beveik kiekvienas, jais naudojasi net ir vaikai. Dalis funkcijų, kurias galima juo atlikti turi ir garsą, kuris gali trukdyti aplinkiniams ir juos erzinti. Ausinės - tai pats puikiausias būdas naudotis absoliučiai visomis įrenginių galimybėmis su visais norimais garsais netrukdant nei vieno žmogaus, kuris yra šalia jūsų.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, rasite platų skirtingų gamintojų ausinių pasirinkimą pagal Jūsų poreikius.

Kokios ausinės būna?

Laidinės ausinės

Pačios pirmosios ausinės, kurio buvo pradėtos pardavinėti mobiliųjų telefonų komplektacijose yra laidinės ausinės. Tai labai patogios ir stilingos ausinės su plonu laideliu, kuriomis galėsite naudotis visur ir visada.

Tobulėjant technologijoms, tobulėjo ir ausinės. Šiandieninėje rinkoje galite rasti ausinių su be galo daug įvairių funkcijų - garso slopinimo technologija, įvairių funkcijų valdymo mygtukai, įvairių formų ausinukai, kad nesukeltų absoliučiai jokio diskomforto jas ilgai naudojant. 

Skirtingas ausinių dizainas suteikia galimybę pritaikyti jas kiekvienam pirkėjui - išskirtinės spalvos, skirtingos tekstūros, madingi dizainai, profesionaliai atrodančios ir t.t. Juk ausines galima turėti ir kelias skirtingoms gyvenimo progoms!

Laidinės ausinės gali būti keleto rūšių:

  • Mažos, in-ear įsistatančios į ausį- tai mažos, dalykiškai atrodančios ausinės, kurių dažniausiai net nesimato, o ilgų plaukų savininkai, jeigu reikia, gali sėkmingai paslėpti jas po vešlia šukuosena. Jos yra patogios, turi valdymo mygtukus, ir dažnu atveju gana ilgą laidą, kad įrenginį, prie kurio prijungtos ausinės, galima būtų laikyti net ir rankinėje, kuprinėje ar net kišenėje.
  • Didelės, su lankeliu - tai didelės, ausis dengiančios ausinės, kurios dažniausiai asocijuojasi su kompiuteriniais žaidimais. Nors toks stereotipas ir egzistuoja, tačiau tai nėra jų vienintelė paskirtis. Naudokite tokias ausines kur Jums tik norisi, lygiai taip pat kaip ir mažas, į ausis įsistatančias. Dažnu atveju, dėl savo dydžio, jų garso kokybė yra geresnė ir dėl didesnių garsiakalbių, muzikos galėsite klausytis žymiai maloniau.

Belaidės ausinės

O tam kad naudojimasis ausinėmis būtų dar patogesnis, įsigykite belaides ausines. Jos niekuo nenusileidžia laidinėms ausinėms. Kaip jau turbūt akivaizdu, jų didžiausias privalumas ir ypatumas yra tas, kad jos neturi laidų! Kas gi mėgsta tuos laidus? O labiausiai erzina tai, kad jeigu laidines ausines palikote kur numestas nelabai tvarkingai, deja, bet greičiausiai rasite jas susipynusias į mazgą. Kaip tai nutinka, mokslininkai dar neišsiaiškino, bet aišku viena - belaidės ausinės šitą problemą panaikina nuo pirmos jų įsigijimo akimirkos.

Belaidės ausinės, kaip ir bet kurios kitos, būna kelių rūšių:

  • Su laideliu: tai reiškia, kad nors ausinės ir yra belaidės, jas su telefonu nereikia sujungti jokiu laidu, tačiau jos tarpusavyje yra sujungtos trumpu laideliu, kuris būtų Jums už galvos, todėl niekaip netrukdys. Ant šito ausines jungiančio laidelio Jūs rasite visus valdymo mygtukus kaip ir ant įprastinių laidinių ausinių, todėl galėsite jas valdyti lygiai taip pat, nereikės mokytis naujo valdymo. 

Šis laidelis taip yra gan svarbus, nes pavyzdžiui daug sportuojant ar tiesiog aktyviai judant, ausinei iškritus iš ausies, ji nepasimestų, o pakibtų ant laido. Dar viena nereali tokių ausinių sąvybė yra ta, kad kai kurios belaidės ausinės su laideliu turi magnetukus, todėl jomis nebesinaudojant, jas galite pasikabinti ant kaklo ir sujungti tarpusavyje, ir tokiu būdu jos nevaržomai liks kabėti Jums ant kaklo ir nepasimes.

  • True Wireless: tai tikrosios belaidės ausinės, kurios neturi absoliučiai jokių laidelių, net ir tarpusavyje. Tokios ausinės yra beveik visiškai nematomos, yra itin lengvai paslėpiamos net ir po trumpa šukuosena ir kaip nebūtų keista, yra itin patogios. Tokiose ausinėse visas valdymas yra perkeliamas į pačias ausines, todėl jokių papildomų valdymo mygtukų nebelieka. 

Viena geriausių jų ypatybių yra ta, kad esant poreikiui, galima naudotis tik viena ausine. Kita ausinė gali ramiai ilsėtis dėkle ir krautis. 

Tikrosios bevielės ausinės visuomet parduodamos su specialiu dėklu, kuriame jos yra ir kraunamos. Šis dėklas atlieka ne tik pakrovėjo funkciją, bet ir dėklo, kurio dėka šios mažytės ausinės nepasimes.

Laisvų rankų įranga

Jeigu esate verslininkas arba pavyzdžiui dirbate vairuotoju, greičiausiai neturite prabangos sau leisti tiesiog kalbėtis telefonu. Dirbant bet kokį darbą, kalbėtis telefonu, laikant jį rankoje, yra ganėtinai nepatogu, todėl tokiais atvejais laisvų rankų įranga Jus tiesios išgelbės.

Mūsų siūlomos laisvų rankų įrangos prekės yra visos bevielės ir palaikančios Bluetooth ryšį. Išsirinkite Jums tinkamo dizaino belaidę Buetooth ausinę, kuri derės prie Jūsų darbo aprangos, įvaizdžio, o gal net ir šukuosenos.

Didelis Bluetooth ausinių pasirinkimas atitiks visų poreikius ir norus, o platus funkcionalumas leis ne tik patogiai naudotis, bet ir mėgautis ausinių naudojimu.

Žaidimų ausinės

Jeigu esate užkietėjas kompiuterinių žaidimų mylėtojas arba tiesiog entuziastas, turbūt neįsivaizduojate žaidimo eigos be ausinių. Rinkitės iš skirtingo dizaino ir funkcionalumo žaidimų ausinių ir mėgaukitės aukščiausios kokybės garsu kiekvieno žaidimo metu. 

Jeigu mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus be jokių laidų aplinkui, tuomet rinkitės beilaides ausines žaidimams. Jeigu Jūs visuomet pamirštate tą faktą, kad belaidžius įrenginius reikia krauti - nesukite sau galvos ir rinkitės laidines. Tačiau mūsų rekomendacija yra įsigyti tokias ausines žaidimams, kurios gali veikti ir kaip belaidės ir su laidu. Tokiu atveju, net joms išsikrovus, Jūs vistiek galėsite jomis toliau naudotis.

Tik nesupainiokite - žaidimų ausinės skiriasi nuo tų, kurios yra skirtos tiesiog muzikos klausymuisi. Dažniausiai jos būna su mikrofonu, ko klausant muzikos Jums nereikia ir gaminant jas buvo kreipiamas dėmesys į erdvinio garso sukūrimą.

Priedai

Naudojantis bet kokiomis ausinėmis, kartais gali pritrūkti vieno ar kito priedo. Mūsų parduotuvėje rasite įvairius belaidžių ausinių įkroviklius, Bluetooth ausinės lankelis didesniam komfortui, ausinių dėklai ir kiti priedai, kad naudojimasis šia įranga būtų kuo malonesnis.

AirPods Pro dėklas Baseus Jelly Lanyard
Išparduota
Prekės kodas: 78642
Baseus Jelly Lanyard (WIAPPOD-D06) yra apsauginis AirPods Pro ausinių korpuso dėklas, kuris suteikia papildomą apsaugą nuo kritimo, o jo storis neturi įtakos įkrovimo procesui. Dėl savo skaidrumo, šviesos diodas vis dar yra aiškiai matomas. Modelis yra 0,8 mm storio, o tai leidžia patogiai naudoti i..
7.01€
Be PVM:5.80€
Prekės kodas: 79560
Ieškote itin plono ir stilingo dėklo savo naujiesiems "Apple AirPods 3"? Baseus Super Thin Silica Gel Case dėklas užtikrins jūsų vertingų ausinių saugumą ir apsaugą iš visų pusių. Modelis visiškai uždengia korpusą, todėl jame nesikaupia jokie nešvarumai. Dėklas pagamintas iš minkšto, lankstaus silik..
8.49€
Be PVM:7.02€
Prekės kodas: 79562
Nesvarbu, ar gyvenate aktyvų gyvenimo būdą, ar mėgstate ekstremalų sportą, jums nereikia išsiversti be mėgstamos muzikos! "Nillkin Bounce Armored Case for Apple AirPods 3" yra kaip tik tas priedas, kurio reikia, kad ausinės būtų saugios ir sveikos. Šis dėklas, turintis daugybę papildomų apsaugos pri..
15.28€
Be PVM:12.63€
Prekės kodas: 79565
Jei ieškote unikalaus ir stilingo būdo apsaugoti savo naująsias "Apple AirPods 3", "Ringke Ice Box" silikoninis dėklas yra puikus pasirinkimas. Šis dėklas suprojektuotas taip, kad atrodo kaip miniatiūrinis šaldytuvas, turi rankeną ir tvirtinimo karabiną. Dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuri..
10.85€
Be PVM:8.97€
Prekės kodas: 79566
Jei ieškote patvaraus ir stilingo dėklo savo naujosioms "Apple AirPods 3" belaidėms ausinėms, "Ringke Onyx" yra puikus pasirinkimas. Šis dėklas pagamintas iš įbrėžimams ir smūgiams atsparios TPU medžiagos, kuri taip pat išlaiko lankstumą. Dėl to dėklą lengva uždėti ir nuimti, nesibaiminant, kad šio ..
11.67€
Be PVM:9.65€
Prekės kodas: 67867
Hoco CW18 yra Apple AirPods belaidis įkrovimo dėklas, kuris be abejo yra puikus pasirinkimas norit įkrauti AirPods belaidžiu ryšiu. Korpusas ne tik apsaugo originalų ausinių dėklą nuo įvairių tipų mechaninių pažeidimų, bet ir suteikia galimybę įkrauti jį naudojant QI belaidį įkrovimą. Puikiai atitin..
10.62€
Be PVM:8.78€
Apple AirPods belaidžio įkrovimo dėklas Hoco CW22
Išparduota
Prekės kodas: 78570
Hoco CW22 yra unikalus patvaraus, patikimas ir stilingas dėklas bei belaidžio įrenginio derinys, skirtas Apple AirPods ausinėms. Priedas pagamintas iš lygaus, malonaus liesti, itin elastingo silikono. Dėklas patikimai apsaugo ausines nuo dulkių, purvo ir veikia kaip puikus amortizatorius nukritus. D..
8.39€
Be PVM:6.93€
Prekės kodas: 79563
Jei ieškote dėklo, kuris užtikrintų "Apple AirPods Pro" saugumą, rinkitės "Nillkin Bounce Armored Case". Šis tvirtas nedidelis dėklas turi keletą papildomų apsaugos priemonių, dėl kurių jis tampa dar atsparesnis pažeidimams. Dėl neslidžios dangos, optimalaus dydžio, kad jį būtų galima paimti į žmoga..
15.28€
Be PVM:12.63€
Prekės kodas: 79558
Jei ieškote tvirto ir patvaraus bei skaidraus dėklo "Apple AirPods" arba "AirPods 2". Šis dėklas pagamintas iš 1,8 mm storio polikarbonato, ši medžiaga yra atspari įlenkimams ir smūgiams, todėl jūsų ausinės bus gerai apsaugotos nuo bet kokių smūgių ar kritimų. Sustiprinta kampų struktūra taip pat su..
5.42€
Be PVM:4.48€
Prekės kodas: 79559
Ieškote būdo, kaip belaidžiu būdu įkrauti "Apple AirPods" ir "AirPods 2" ausines? Tuomet rinkitės "Baseus" belaidžio įkroviklio silikoninio dėklo! Šis dėklas užtikrina 360 laipsnių apsaugą nuo įbrėžimų, kritimų, purvo ir kitų kasdienių pažeidimų, jame įmontuotos belaidžio įkrovimo ritės, kad galėtum..
10.43€
Be PVM:8.62€
Prekės kodas: 79561
Jei ieškote šarvuoto "AirPods" arba "AirPods 2" dėklo, "Nillkin Bounce Case" yra puikus pasirinkimas. Dėl papildomų apsaugos priemonių jis puikiai apsaugo nuo pažeidimų. Dėl neslystančios dangos, optimalaus dydžio ir kabliuko jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą arba mė..
15.28€
Be PVM:12.63€
Prekės kodas: 79564
Jei naudojate AirPods, žinote, kaip svarbu jas saugoti ir apsaugoti. Juk šios ausinės nėra pigios ir norite būti tikri, kad jos tarnaus ilgai. Štai kur praverčia mūsų "Apple AirPods", "AirPods 2 Nylon" dėklas. Šis dėklas pagamintas iš aukštos kokybės nailono medžiagos, kuri užtikrina visišką apsaugą..
6.43€
Be PVM:5.31€
Ausinės 3.5mm AM115 Huawei P10, P20, P20 Lite, P30, P30 Lite, P40 Lite
Išparduota
Prekės kodas: 75300
Huawei P8, P8, Lite, P9, P9 Plus, P9 Lite, P10, P20, P20 Lite, P30, P30 Lite, P40 Lite originalios stereo ausinės Huawei AM115 su standartiniu 3.5mm audio kištuku yra ergonomiškos formos ir suteikiančios erdvinį garsą, o tai kartu su aukštos klasės medžiagomis garantuoja švarų ir subalansuotą garsą...
8.00€
Be PVM:6.62€
Ausinės 3.5mm Borofone BM12 LightMelody
Išparduota
Prekės kodas: 75306
Įsistatančios į ausis ausinės su 3.5mm jungtimi Borofone BM12 LightMelody yra pagal savo kainą puikus pasirinkimas kasdieniniam naudojimui. Ausinės turi mikrofoną, valdymo mygtukus, todėl dėl šios priežasties gali būti naudojamos ir kaip laisvų rankų įranga. Pagamintos naudojant ABS termoplastiko, k..
6.41€
Be PVM:5.30€
Prekės kodas: 75307
Borofone BM14 Skymelody ausinės yra puikus garso, ergonomiško dizaino ir kainos derinys su stulbininačiai išsiskiriančia garso kokybę. BM14 Skymelody patogiai įsisitatys į ausis, todėl jas galima naudoti ilgą laiką be jokio ausų skausmo nuo ilgio naudojimo. Ausinės yra 1.2 metro ilgio ir turi klasik..
7.78€
Be PVM:6.43€
Ausinės 3.5mm Borofone BM23 Bright Sound
Išparduota
Prekės kodas: 75308
Borofone BM23 Bright Sound ausinės su 3.5mm jungtimi yra sukurtos taip, kad jų savininkams būtų patogu jas mūvėti, net aktyviai judant. Ausinių korpusas panašus į EarPods dizainą ir pagamintas iš patikimo bei tvirto plastiko. Įsidėjus ausines, jos patogiai išsidėstys ausyse ir suteiks aukštos kokybė..
6.63€
Be PVM:5.48€
Prekės kodas: 81563
"Borofone BM30 Original 3.5 mm ausinės su 14 mm garsiakalbiais ir 98 dB ± 3 dB jautrumu - šios ausinės tikrai atskleis geriausius muzikos garsus už puikią kainą. Be to, jų 1,2 m ilgio laidas su 3.5mm kištuku ir emaliuotu laidu užtikrina maksimalų patvarumą ir patikimumą.Vos 11 g sveriančios šios len..
7.56€
Be PVM:6.25€
Prekės kodas: 76810
Borofone BM30 Pro - puikaus garso 3.5mm ausinės, kurios yra ergonomikos ir kainos derinys. Pagamintos pagal ausies forma, todėl  yra patogios ir neiškrenta net ir aktyviai judant. Patogaus 1.2m ilgio laidas turi įmontuotą mikrofoną su puikiu kalbos perdavimu, skambučių priėmimo ir atkūrimo valdymo m..
6.56€
Be PVM:5.43€
Ausinės 3.5mm Borofone BM34 Intelligent
Išparduota
Prekės kodas: 75310
Borofone BM34 Intelligent yra puikios ir stilingo dizaino ausinės su standartine 3.5mm audio jungtimi. Net ir triukšmingoje aplinkoje, dėl aido ir triukšmo slopinimo technologijos bus užtikrinta puiki garso kokybė. Gamyboje panaudotos aukštos kokybės detalės leis naudotis ir mėgautis aukštos kokybės..
6.15€
Be PVM:5.08€
Ausinės 3.5mm Borofone BM35 Farsighted
Išparduota
Prekės kodas: 75311
Borofone BM35 Farsighted, tai į ausis įstatomos ausinės su 3.5mm jungtimi, kurios yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą garso kokybę. Ergonomiško dizaino ausinės yra pagamintos iš plastiko ir aliuminio. Dėl tvirtos ausinių aliuminio konstrukcijos yra pastiprinti žemi dažniai, kurie atl..
6.39€
Be PVM:5.28€
Ausinės 3.5mm Borofone BM36 Acura
Išparduota
Prekės kodas: 75312
Borofone BM36 Acura į ausis įstatomos ausinės suteiks puikų aukštos kokybės garsą už prieinamą kainą. Jos yra stilingo dizaino, pagamintos iš termoplastinio elastomero (TPE) plastiko. Ausinės yra ergonomiškos ir suteiks nepamirštamą įspūdį klausant mėgstamo muzikos. Į komplektą įeina įvairių dydžių ..
5.63€
Be PVM:4.65€
Ausinės 3.5mm Borofone BO1 EnjoyBass
Išparduota
Prekės kodas: 75313
Borofone BO1 EnjoyBass 3.5mm ausinės yra pagamintos iš patvarios termoplastinės ABS medžiagos su eko odos paminkštinimais, todėl jas yra patogu dėvėti. Garso dažnis sieki iki 105 dB ir suteikia aukštos kokybės ir malonaus garso efektą. Ausinėse taip pat yra įmontuotas ir mikrofonas, todėl galima jom..
8.93€
Be PVM:7.38€
Prekės kodas: 81145
Tiems, kurie negali gyventi be muzikos, "Devia Kintone" 3.5mm jungties ausinės yra puikus kasdienių garso poreikių palydovas. Šios ausinės, pagamintos iš TPE medžiagos ir pritaikytos patogiai įsikišti į ausį, yra puikus priedas prie bet kurio išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. O pažangi ..
6.93€
Be PVM:5.72€
Ausinės 3.5mm Devia Pure Sound
Išparduota
Prekės kodas: 80631
Klausykitės savo muzikos taip, kaip turi būti girdima su Devia Pure Sound ausinėmis. Šiose ausinėse yra 3.5mm garso lizdas, suderinamas su dauguma įrenginių, ir galinga 10 mm neodimio garsiakalbiai, užtikrinanti neįtikėtiną garso kokybę. Unikali triukšmą izoliuojanti konstrukcija blokuoja išorinį tr..
8.71€
Be PVM:7.20€
Ausinės 3.5mm Devia Smart Earpods
Išparduota
Prekės kodas: 81144
"Devia Smart EarPods" 3.5mm ausinės - idealus sprendimas garso kokybei pagerinti! Įžengus į skaitmeninį amžių, atėjo laikas technologijas naudoti išmaniau ir veiksmingiau. Štai kodėl sukūrėme "Devia Smart EarPods" 3.5 mm ausines su 12 cm ilgio laidu - tobulas ausines jūsų klausymosi malonumui!Skirti..
7.38€
Be PVM:6.10€
Ausinės 3.5mm Dudao X10s
Išparduota
Prekės kodas: 78481
Dudao X10s ausinės su 3.5mm lizdu yra ergonomiškos formos į ausis įdedamos ausinės, todėl garsas tampa erdvesnis. Puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti nelaikant telefono rankoje. Ergonomiškas ausinių dizainas tiksliai atspindi ausies geometriją, todėl ausinės jai tinka geriau nei standartini..
7.09€
Be PVM:5.86€
Prekės kodas: 80675
Ausinės 3.5 mm Dudao X11Pro yra į ausis įdedamos ausinės, kurios yra ergonomiškai sukurtos, kad būtų erdvesnis garsas. Šios ausinės puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti laisvų rankų įranga, nes jos puikiai ir patogiai priglunda prie ausų. Ergonomiškas kištukų dizainas tiksliai atspindi ausie..
7.46€
Be PVM:6.17€
Ausinės 3.5mm Dudao X12Pro
Išparduota
Prekės kodas: 80676
Dudao X12Pro 3.5mm ausinės puikiai tiks visiems, ieškantiems nuostabios garso kokybės. Laidas pagamintas iš nailono medžiagos, todėl yra atspari susipainiojimui ir plyšimui. Su prijungtu nuotolinio valdymo pultu ir mikrofonu šios ausinės puikiai tinka ne tik klausytis muzikos, bet ir skambinti. Nesv..
7.46€
Be PVM:6.17€
Prekės kodas: 80677
Dudao X2Pro 3.5mm ausinės – puikus jūsų klausymosi partneris, nesvarbu, ar esate namuose, darbe ar keliaudami. Šios ergonomiškos ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų aukščiausią garso kokybę ir komfortą. Integruotas 3.5 mm ausinių lizdas jungtis reiškia, kad galite juos naudoti su telefonu nelaikyd..
7.46€
Be PVM:6.17€
Ausinės 3.5mm Earpods Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus
Išparduota
Prekės kodas: 75305
Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 6S Plus ausinės su 3.5mm jungtimi skirtingai nuo tradicinių ausinių EarPods išsiskiria, nes yra pagamintos pagal ausies geometriją. Tolygiai priglunda, todėl daug patogesnės už įprastas kito stiliaus ausines. Ausinėse naudojami garsiakalbiai yra sukurti taip, kad s..
5.63€
Be PVM:4.65€
Ausinės 3.5mm EHS64 Samsung Galaxy S3, Galaxy Note
Išparduota
Prekės kodas: 75371
Samsung EHS64 stereo ausinės su 3.5mm audio jungtimi suteikia galimybę mėgautis mėgstama muzika ir tuo pačiu prireikus naudotis jomis kaip laisvų rankų įranga. Šiose ausinės yra mikrofonas su nuotolinio valdymo mygtukais, todėl galėsite atsiliepti/baigti skambučius ar pagarsinti garsą neištraukiant ..
6.83€
Be PVM:5.64€
Ausinės 3.5mm EO-EG900 Samsung Galaxy S5
Išparduota
Prekės kodas: 75301
Samsung EO-EG900 Samsung Galaxy S5 ausinės su 3.5mm jungtimi padės mėgautis muzika keliaujant į darbą ir kelionių metu. Ieškote madingų ausinių, kurios grotų kokybiškai ir nesugestų greitai? Tuomet šios Samsung EO-EG900 stereo ausinės jums tiks kuo puikiausiai. Ausinės tinka Samsung Galaxy S5 ir kit..
6.99€
Be PVM:5.78€
Ausinės 3.5mm EO-EG920 Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge
Išparduota
Prekės kodas: 75302
Samsung EO-EG920 In-ear 3.5mm ausinės Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge yra ergonomiško hibridinio dizaino ausinės skirtos visiems Samsung išmaniesiems telefonams, naudodami ausines suderinsite vidinį ir išorinį pasaulius – į ausis įstatomos ausinės turi triukšmo mažinimo privalumus ..
7.55€
Be PVM:6.24€
Ausinės 3.5mm EO-IG955 AKG Samsung Galaxy S8, S8+
Išparduota
Prekės kodas: 75304
Originalios ausinės 3.5mm Samsung AKG EO-IG955 yra komplektuojamos įsigyjant Samsung Galaxy S8, S8+ telefonus. AKG Acoustics yra prekinis ženklas Harmon Kardon gamintojo, kurių dėka ausinės meistriškai suderintos taip, kad pateiktų klausytojui švarų, aiškų garsą nepamirštant žemių dažnių. AKG ausinė..
7.99€
Be PVM:6.60€
Prekės kodas: 78474
„Hoco M1 Original“ serijos į ausis įdedamos ausinės idealiai tinka klausytis muzikos ar radijo. Šio modelio ausinės pagamintos dailaus dizaino, ausinėse yra mikrofonas su puikiu kalbos perdavimu bei garsumo valdymo mygtukais.SpecifikacijaGarsiakalbiai: 14 mmVarža: 32 Ω ± 15%Dažnis: 20 ~ 20000HzJautr..
7.02€
Be PVM:5.81€
Prekės kodas: 79596
3.5 mm "Hoco M19 Drumbeat" ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės garso neišleisdami daug pinigų. Šios ausinės turi 10 mm garsiakalbius ir 95 dB ± 3 dB jautrumą, todėl puikiai tinka visiems muzikos mėgėjams. Be to, ausinės turi mikrofoną, kad galėtumėte priimti skambučius ..
6.00€
Be PVM:4.96€
Ausinės 3.5mm Hoco M2 Control
Išparduota
Prekės kodas: 78473
Hoco M2 Control – universalios ausinės su mikrofonu – tai aukštos kokybės, ergonomiškos stereo ausinės tiems, kurie vertina puikų garsą už mažą kainą. Kabelis turi įvairiakryptį jautrų mikrofoną, skirtą priimti skambučius arba leisti muziką ANDROID arba IOS sistemoms.Stilingas dizainasŠios ausinės d..
7.45€
Be PVM:6.16€
Ausinės 3.5mm Hoco M37 Pleasant Sound
Išparduota
Prekės kodas: 78472
Hoco M37 Pleasant Sound are earphones suitable for all modern smartphones and tablets with 3.5mm audio jack. The body of the in-ear headphones is pleasant to the touch, and the modern design combines convenience and functionality. With this headphone model, you will enjoy a good acoustic sound, and ..
6.15€
Be PVM:5.08€
Prekės kodas: 79599
"Hoco M40 Prosody" ausinės su universaliu 3.5mm jungtimi ir 1.2 m ilgio elastingu TPE kabeliu sukurtos taip, kad jas būtų lengva valdyti ir patogu naudoti. Įmontuoti 10 mm garsiakalbiai užtikrina aiškią garso kokybę, o 16Ω±15 % varža užtikrina suderinamumą su įvairiais prietaisais. Ausinės taip pat ..
5.52€
Be PVM:4.56€
Ausinės 3.5mm Hoco M42 Ice Rhyme
Išparduota
Prekės kodas: 75299
Hoco M42 Ice Rhyme yra stilingos į ausis įsistatančios ausinės, kurios yra suderintos su iOS* ir Android išmaniais telefonais. Ausinės yra kompaktiškos ir turinčios mažą svorį, todėl yra patogios naudojant ilgą laiką. Triukšmo slopinimo funkcija apsaugo nuo triukšmo ir leidžia klausytis muzikos bei ..
8.65€
Be PVM:7.15€
Ausinės 3.5mm Hoco M55 Memory Sound
Išparduota
Prekės kodas: 78471
Laidinės 3.5mm ausinės Hoco M55 Memory Sound aiškiai perteikia visus muzikinių kompozicijų tonus. Idealiai tinka naudoti lauke, keliaujant ar treniruočių metu.Ypatinga ausinių forma priglunda prie ausies kaušelio formos, tvirtai ir giliai pritvirtinama ausies kanale, taip užtikrinant puikią triukšmo..
6.35€
Be PVM:5.24€
Prekės kodas: 80548
Pristatome Hoco W5 Manno ausines – tobulą jūsų kasdieninį klausymosi kompanioną. Šiose ausinėse yra 40 mm garsiakalbiai, užtikrinantis ryškią ir aiškią garso kokybę, o minkštos ausinės ausinių pagalvėlės skirtos patogiam nešiojimui Galvos lankelis yra reguliuojamas, kad puikiai priglustų, o integruo..
9.62€
Be PVM:7.95€
Ausinės 3.5mm HS330 Samsung Galaxy S4, Note 3
Išparduota
Prekės kodas: 75303
Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3 ir kitų modelių Samsung HS330 ausinės su 3.5mm jungtimi tiks ieškantiems madingų ausinių, kurios grotų kokybiškai ir nesugestų greitai? Tuomet šios Samsung HS330 stereo ausinės jums tiks kuo puikiausiai. Paprasto ir efektyvaus dizaino dėka ausinės pašalina didžiąją d..
6.99€
Be PVM:5.78€
Prekės kodas: 80810
Mėgaukitės muzika kaip niekada anksčiau su JBL TUNE110! Šios lengvos, patogios įsistančios į ausis ausinės sukurtos taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir užtikrintų nuostabią klausymosi patirtį. Pamirškite išsiblaškymą - sklandus plokščias šių ausinių laidas nesipainioja, todėl jomis galite naudo..
19.64€
Be PVM:16.24€
Prekės kodas: 81158
Atraskite neprilygstamą garso kokybę su "JBL Tune 290" ausinėmis. Mėgaukitės muzikiniu preciziškumu ir sodriais žemų dažnių tonais, nes šios į ausis dedamos ausinės užtikrina garsųjį "JBL Pure Bass Sound" garsą, kurio tikitės iš profesionalių koncertų salės. Dėl ergonomiško dizaino, pagaminto iš ali..
18.49€
Be PVM:15.28€
Prekės kodas: 80802
"JBL Tune 500" ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų galingą ir kokybišką garsą, kuris padės pagyvinti jūsų dieną. Jose yra "JBL Pure Bass" garsas ir 32 mm JBL garsiakalbiai, kad klausymasis būtų svaiginantis. Vieno mygtuko universalus nuotolinio valdymo pultas leidžia valdyti muziką nenaudojant mob..
29.86€
Be PVM:24.67€
Ausinės 3.5mm JH-082
Išparduota
Prekės kodas: 80466
Pristatome 3.5 mm ausines JH-082 - puikų garso palydovą bet kurioje situacijoje! Šios ausinės turi 14 mm garsiakalbius, užtikrinančius puikią garso kokybę, ir 20-20000 MHz dažnių diapazoną, kad galėtumėte mėgautis muzika. Jos taip pat turi patogų mikrofoną, kad galėtumėte priimti skambučius keliauda..
4.78€
Be PVM:3.95€
Prekės kodas: 78467
JOYROOM JR-EL114 yra 3.5 mm ausinės su valdymo pultu ir mikrofonu, kuriose į ausis įdedamos ausinės puikiai veiks garsioje vietoje, kuri neleidžia mėgautis idealiu muzikos garsu. Jos efektyviai izoliuoja jus nuo išorinių garsų. Tuo pačiu metu jie išlieka draugiški odai ir dėl minkšto silikono antgal..
7.51€
Be PVM:6.21€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 234 (viso puslapių - 5)