Prekių katalogas
Krepšelis

Laidinės ausinės

Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi, Apple iPhone ir kitų gamintojų laidinės ausinės mobiliems telefonams, dar vadinamos “in-ear ausinės”, bei platus jų asortimentas mūsų parduotuvėje nepaliks nei vieno abejingo. 

Kuo toliau, tuo labiau naudojantis įvairiausiais išmaniais ir nebūtinai įrenginiais, ausinės tapo nepakeičiamu prietaisu, suteikiančiu Jums garso malonumą ir ramybę aplinkiniams. Ar yra Jums kada pasitaikę atvejų, kuomet viešajame transporte ar einant gatvėje sutinkate žmones garsiai per telefoną klausančius muzikos? O gal kada netyčia esate nugirdę per garsiakalbį sklindantį svetimą pokalbį? Greičiausiai šie žmonės net nesusimąsto, kad trukdo kitiems, bet gal jie tiesiog tuo metu neturėjo ausinukų?

Kad taip nenutiktų ir Jums, ausinės mobiliems telefonams turi būti su Jumis visur ir visada. Rinkitės iš itin plataus ausinių asortimento ir nedvejodami jas naudokite. Taip apsaugosite save nuo aplinkinių žvilgsnių arba tiesiog kultūringai netrukdysite aplinkiniams.

Ausinės pagal gamintoją

Xiaomi ausinės, Apple ausinės, Sony ausinės, AGK ausinės, Samsung ausinės ir kitos yra būtent šių telefonų gamintojų sukurtos ir pagamintos, ir teoriškai skirtos tik specifiniams telefonų modeliams.

Anot gamintojų, tik jų sukurtas produktas, pavyzdžiui ausinės Samsung telefonams, tinka tiems telefonams. Tai nėra visiška tiesa. Iš tiesų, jeigu Jums nėra svarbus ausinių modelio gamintojas, tai bet kurios ausinės su Jūsų telefono modeliui tinkančia jungtimi tiks Jūsų įrenginiui. To paties gamintojo Samsung originalios ausinės gali tikti visiems įrenginiams, kurie turės 3,5mm jungtį, tačiau yra tikimybė, kad gali neveikti ausinėse esančių valdymo mygtukų suderinamumas.

Ausinės su mikrofonu

Pagrinde, visos mūsų parduotuvėje parduodamos laidinės ausinės yra su mikrofonu. Jis yra skirtas tam, kad galėtumėte ne tik klausytis muzikos per telefoną, planšetinį ar paprastą kompiuterį, bet ir atsiliepti telefono skambučius. 

Ausinės telefonui su mikrofonu yra vienas svarbiausių įrankių daug telefonu dirbantiems asmenims, nes tuo pat metu, kai Jūs kalbatės, galėsite ir naršyti savo išmaniajame telefone. 

Ausinių laidas

Ausinių laidas ya ne tik tas dalykas, kuris suteikia mums laisvės žymiai patogiau, o jeigu vairuojate ir žymiai saugiau, kalbėtis telefonu, tačiau jis kartais ir labai erzina. 

  • Medžiaga. Turbūt Jums yra buvę atvejų, kuomet įsimetate ausine į stalčių, rankinę, kuprinę ar kišenę, o ištraukus ausinių laidas būna susipynęs į mazgą? Greičiausiai ir net ne vieną kartą. Susipinantis į mazgus laidas yra ne tik labiausiai erzinantis dalykas susijęs su laisvų rankų įranga, bet turbūt vienas labiausiai nervinančių dalykų apskritai. Kad tai nenutiktų, kai kurie gamintojai pradėjo gaminti laidus iš specialių medžiagų ir naudoja ypatingas laido apypinimo technikas, kad kuo dažniau išvengti šio tikrai erzinančio dalyko.
  • Ilgis. Laido ilgis yra svarbus, nes jeigu jis bus per trumpas, ausinukai netenka savo prasmės, nes jais Jums bus tiesiog labai nepatogu naudotis. Jeigu planuojate naudotis ausinėmis dažnai, tuomet rinkitės kuo ilgesnį laidą, kad galėtumėte prijungtą telefoną įsidėti net ir į tolimiausią kišenę. Tačiau jeigu Jums yra reikalingos sporto ausinės, tuomet Jums kaip tik reikėtų daryti atvirkščiai - kuomet telefonas yra įdėtas į sporto dėklą ant rankos, optimaliausios ausinės sportuojantiems yra su trumpesniu laidu, kad bėgant ant užsiimant bet kuria kita sporto veikla jis Jums netrukdytų.

Patogumas

Jeigu be ausinių neįsivaizduojate savo kasdienybės, tuomet jų patogumas yra Jūms aukščiausias prioritetas. Tam, kad galėtumėte jomis naudotis kiek tik Jums norisi, rinkitės patogias ausines. Kaip tai padaryti? Yra du faktoriai į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

  • Papildomos gumytės. Kai kurie ausinių gamintojai komplektacijoje siūlo kelių skirtingų dydžių, dažniausiai silikonines, gumytes, kurios dedasi ant ausinukų, kad galėtumėte prisitaikyti pagal savo ausies dydį. Tokiu būdu išvengsite nemalonių pojūčių po ilgo ausinių naudojimo.
  • Ausinukų forma. Kaip ir bet kokį įrenginį, kiekvienas gamintojas gamina skirtingų formų ausinukus. Mūsų visų ausys taip pat yra skirtingos, todėl vienos geros ausines telefonui nebūtinai bus patogios keliems asmenims. Tam, kad nevarginti savo ausų, rinkitės Jums optimaliausią ausinukų formą.

Garso kokybė

Kalbant apie bet kokią garsą skleidžiančią techniką, aukšta garso kokybė yra tiesiog privaloma. Kaip tai įvertinti?

  • Kaina. Turbūt paprasčiausias būdas kaip įvertinti ausinių garso kokybę yra kaina. Kuo ausinės pigesnės, tuo prastesnį garsą jos skleis. Tai gali paveikti Jūsų mėgstamos muzikos klausymosi kokybę, o kai kuriuos žmones tai gali labai erzinti. Jeigu ši laisvų rankų įranga Jums reikalinga tik skambučiams atsiliepti ir tuo pačiu norite sutaupyti, tuomet tikrai drąsiai rinkitės pigesnius variantus. Tačiau jeigu Jūs ausines perkate muzikos klausymuisi, tuomet geriau netaupyti.
  • Triukšmo slopinimas. Kai kurios ausinės turi įdiegtą pašalinio triukšmo slopinimo funkciją, kad pašnekovas galėtų Jus girdėti be jokių pašalinių garsų. Jeigu esate viešajame transporte, triukšmingoje gatvėje ar kitoje vietoje su daug pašalinių garsų, kalbant telefonu Jus gali blogai girdėti. Tokios triukšmą slopinančios ausinės pašalins visus garsus ir kitame ragelio gale girdėsis tik Jūsų balsas.

Valdymas

Tam, kad kaskart suskambus telefonui ar norint pakeisti dainą nereikėtų traukti telefono iš rankinės, kuprinės ar kišenės, ant ausinių yra valdymo mygtukai. Jais galėsite atsiliepti į skambutį, jį nutraukti, perjungti ar sustabdyti dainą. Toks papildomas valdymas yra itin patogus, nes yra labai paprastai prieinamas. 

Papildomos funkcijos

Bet kokios papildomos funkcijos tik prideda daugiau vertės ir suteikia papildomą patogumą. Papildomos funkcijos ausinių valdymo mygtukuose, triukšmo slopinimas, patobulintas laidas ir ausinių forma, kokybiški garsiakalbiai ir mikrofonas, Jums bus tik į naudą. 

Stilius ir dizainas

Kiekvienam norisi turėti ne tik kokybišką, bet dažnu atveju ir stilingą arba derantį įrenginį. Laisvų rankų įranga yra ne išimtis. Rinkoje rasite įvairiausių gamintojų, spalvų, formų, ilgių, funkcionalumo ir t.t. ausinių. Rinkites tokias laidines ausines, kurios atspindės Jūsų stilių, kurios Jums bus ne tik patogiausios, bet ir gražiausios. 

Mūsų parduotuvėje rasite ne tik dalykiškai atrodančių, bet ir linksmų, spalvotų ausinių, labiau tinkančių merginom, kitas labiau sportiškesnes ir kitokių, todėl visų poreikiai bus patenkinti.

Ausinės 3.5mm AM115 Huawei P10, P20, P20 Lite, P30, P30 Lite, P40 Lite
Išparduota
Prekės kodas: 75300
Huawei P8, P8, Lite, P9, P9 Plus, P9 Lite, P10, P20, P20 Lite, P30, P30 Lite, P40 Lite originalios stereo ausinės Huawei AM115 su standartiniu 3.5mm audio kištuku yra ergonomiškos formos ir suteikiančios erdvinį garsą, o tai kartu su aukštos klasės medžiagomis garantuoja švarų ir subalansuotą garsą...
8.00€
Be PVM:6.62€
Ausinės 3.5mm Borofone BM12 LightMelody
Išparduota
Prekės kodas: 75306
Įsistatančios į ausis ausinės su 3.5mm jungtimi Borofone BM12 LightMelody yra pagal savo kainą puikus pasirinkimas kasdieniniam naudojimui. Ausinės turi mikrofoną, valdymo mygtukus, todėl dėl šios priežasties gali būti naudojamos ir kaip laisvų rankų įranga. Pagamintos naudojant ABS termoplastiko, k..
6.41€
Be PVM:5.30€
Prekės kodas: 75307
Borofone BM14 Skymelody ausinės yra puikus garso, ergonomiško dizaino ir kainos derinys su stulbininačiai išsiskiriančia garso kokybę. BM14 Skymelody patogiai įsisitatys į ausis, todėl jas galima naudoti ilgą laiką be jokio ausų skausmo nuo ilgio naudojimo. Ausinės yra 1.2 metro ilgio ir turi klasik..
7.78€
Be PVM:6.43€
Ausinės 3.5mm Borofone BM23 Bright Sound
Išparduota
Prekės kodas: 75308
Borofone BM23 Bright Sound ausinės su 3.5mm jungtimi yra sukurtos taip, kad jų savininkams būtų patogu jas mūvėti, net aktyviai judant. Ausinių korpusas panašus į EarPods dizainą ir pagamintas iš patikimo bei tvirto plastiko. Įsidėjus ausines, jos patogiai išsidėstys ausyse ir suteiks aukštos kokybė..
6.63€
Be PVM:5.48€
Prekės kodas: 81563
"Borofone BM30 Original 3.5 mm ausinės su 14 mm garsiakalbiais ir 98 dB ± 3 dB jautrumu - šios ausinės tikrai atskleis geriausius muzikos garsus už puikią kainą. Be to, jų 1,2 m ilgio laidas su 3.5mm kištuku ir emaliuotu laidu užtikrina maksimalų patvarumą ir patikimumą.Vos 11 g sveriančios šios len..
7.56€
Be PVM:6.25€
Prekės kodas: 76810
Borofone BM30 Pro - puikaus garso 3.5mm ausinės, kurios yra ergonomikos ir kainos derinys. Pagamintos pagal ausies forma, todėl  yra patogios ir neiškrenta net ir aktyviai judant. Patogaus 1.2m ilgio laidas turi įmontuotą mikrofoną su puikiu kalbos perdavimu, skambučių priėmimo ir atkūrimo valdymo m..
6.56€
Be PVM:5.43€
Ausinės 3.5mm Borofone BM34 Intelligent
Išparduota
Prekės kodas: 75310
Borofone BM34 Intelligent yra puikios ir stilingo dizaino ausinės su standartine 3.5mm audio jungtimi. Net ir triukšmingoje aplinkoje, dėl aido ir triukšmo slopinimo technologijos bus užtikrinta puiki garso kokybė. Gamyboje panaudotos aukštos kokybės detalės leis naudotis ir mėgautis aukštos kokybės..
6.15€
Be PVM:5.08€
Ausinės 3.5mm Borofone BM35 Farsighted
Išparduota
Prekės kodas: 75311
Borofone BM35 Farsighted, tai į ausis įstatomos ausinės su 3.5mm jungtimi, kurios yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą garso kokybę. Ergonomiško dizaino ausinės yra pagamintos iš plastiko ir aliuminio. Dėl tvirtos ausinių aliuminio konstrukcijos yra pastiprinti žemi dažniai, kurie atl..
6.39€
Be PVM:5.28€
Ausinės 3.5mm Borofone BM36 Acura
Išparduota
Prekės kodas: 75312
Borofone BM36 Acura į ausis įstatomos ausinės suteiks puikų aukštos kokybės garsą už prieinamą kainą. Jos yra stilingo dizaino, pagamintos iš termoplastinio elastomero (TPE) plastiko. Ausinės yra ergonomiškos ir suteiks nepamirštamą įspūdį klausant mėgstamo muzikos. Į komplektą įeina įvairių dydžių ..
5.63€
Be PVM:4.65€
Ausinės 3.5mm Borofone BO1 EnjoyBass
Išparduota
Prekės kodas: 75313
Borofone BO1 EnjoyBass 3.5mm ausinės yra pagamintos iš patvarios termoplastinės ABS medžiagos su eko odos paminkštinimais, todėl jas yra patogu dėvėti. Garso dažnis sieki iki 105 dB ir suteikia aukštos kokybės ir malonaus garso efektą. Ausinėse taip pat yra įmontuotas ir mikrofonas, todėl galima jom..
8.93€
Be PVM:7.38€
Prekės kodas: 81145
Tiems, kurie negali gyventi be muzikos, "Devia Kintone" 3.5mm jungties ausinės yra puikus kasdienių garso poreikių palydovas. Šios ausinės, pagamintos iš TPE medžiagos ir pritaikytos patogiai įsikišti į ausį, yra puikus priedas prie bet kurio išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. O pažangi ..
6.93€
Be PVM:5.72€
Ausinės 3.5mm Devia Pure Sound
Išparduota
Prekės kodas: 80631
Klausykitės savo muzikos taip, kaip turi būti girdima su Devia Pure Sound ausinėmis. Šiose ausinėse yra 3.5mm garso lizdas, suderinamas su dauguma įrenginių, ir galinga 10 mm neodimio garsiakalbiai, užtikrinanti neįtikėtiną garso kokybę. Unikali triukšmą izoliuojanti konstrukcija blokuoja išorinį tr..
8.71€
Be PVM:7.20€
Ausinės 3.5mm Devia Smart Earpods
Išparduota
Prekės kodas: 81144
"Devia Smart EarPods" 3.5mm ausinės - idealus sprendimas garso kokybei pagerinti! Įžengus į skaitmeninį amžių, atėjo laikas technologijas naudoti išmaniau ir veiksmingiau. Štai kodėl sukūrėme "Devia Smart EarPods" 3.5 mm ausines su 12 cm ilgio laidu - tobulas ausines jūsų klausymosi malonumui!Skirti..
7.38€
Be PVM:6.10€
Ausinės 3.5mm Dudao X10s
Išparduota
Prekės kodas: 78481
Dudao X10s ausinės su 3.5mm lizdu yra ergonomiškos formos į ausis įdedamos ausinės, todėl garsas tampa erdvesnis. Puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti nelaikant telefono rankoje. Ergonomiškas ausinių dizainas tiksliai atspindi ausies geometriją, todėl ausinės jai tinka geriau nei standartini..
7.09€
Be PVM:5.86€
Prekės kodas: 80675
Ausinės 3.5 mm Dudao X11Pro yra į ausis įdedamos ausinės, kurios yra ergonomiškai sukurtos, kad būtų erdvesnis garsas. Šios ausinės puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti laisvų rankų įranga, nes jos puikiai ir patogiai priglunda prie ausų. Ergonomiškas kištukų dizainas tiksliai atspindi ausie..
7.46€
Be PVM:6.17€
Ausinės 3.5mm Dudao X12Pro
Išparduota
Prekės kodas: 80676
Dudao X12Pro 3.5mm ausinės puikiai tiks visiems, ieškantiems nuostabios garso kokybės. Laidas pagamintas iš nailono medžiagos, todėl yra atspari susipainiojimui ir plyšimui. Su prijungtu nuotolinio valdymo pultu ir mikrofonu šios ausinės puikiai tinka ne tik klausytis muzikos, bet ir skambinti. Nesv..
7.46€
Be PVM:6.17€
Prekės kodas: 80677
Dudao X2Pro 3.5mm ausinės – puikus jūsų klausymosi partneris, nesvarbu, ar esate namuose, darbe ar keliaudami. Šios ergonomiškos ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų aukščiausią garso kokybę ir komfortą. Integruotas 3.5 mm ausinių lizdas jungtis reiškia, kad galite juos naudoti su telefonu nelaikyd..
7.46€
Be PVM:6.17€
Ausinės 3.5mm Earpods Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus
Išparduota
Prekės kodas: 75305
Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 6S Plus ausinės su 3.5mm jungtimi skirtingai nuo tradicinių ausinių EarPods išsiskiria, nes yra pagamintos pagal ausies geometriją. Tolygiai priglunda, todėl daug patogesnės už įprastas kito stiliaus ausines. Ausinėse naudojami garsiakalbiai yra sukurti taip, kad s..
5.63€
Be PVM:4.65€
Ausinės 3.5mm EHS64 Samsung Galaxy S3, Galaxy Note
Išparduota
Prekės kodas: 75371
Samsung EHS64 stereo ausinės su 3.5mm audio jungtimi suteikia galimybę mėgautis mėgstama muzika ir tuo pačiu prireikus naudotis jomis kaip laisvų rankų įranga. Šiose ausinės yra mikrofonas su nuotolinio valdymo mygtukais, todėl galėsite atsiliepti/baigti skambučius ar pagarsinti garsą neištraukiant ..
6.83€
Be PVM:5.64€
Ausinės 3.5mm EO-EG900 Samsung Galaxy S5
Išparduota
Prekės kodas: 75301
Samsung EO-EG900 Samsung Galaxy S5 ausinės su 3.5mm jungtimi padės mėgautis muzika keliaujant į darbą ir kelionių metu. Ieškote madingų ausinių, kurios grotų kokybiškai ir nesugestų greitai? Tuomet šios Samsung EO-EG900 stereo ausinės jums tiks kuo puikiausiai. Ausinės tinka Samsung Galaxy S5 ir kit..
6.99€
Be PVM:5.78€
Ausinės 3.5mm EO-EG920 Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge
Išparduota
Prekės kodas: 75302
Samsung EO-EG920 In-ear 3.5mm ausinės Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge yra ergonomiško hibridinio dizaino ausinės skirtos visiems Samsung išmaniesiems telefonams, naudodami ausines suderinsite vidinį ir išorinį pasaulius – į ausis įstatomos ausinės turi triukšmo mažinimo privalumus ..
7.55€
Be PVM:6.24€
Ausinės 3.5mm EO-IG955 AKG Samsung Galaxy S8, S8+
Išparduota
Prekės kodas: 75304
Originalios ausinės 3.5mm Samsung AKG EO-IG955 yra komplektuojamos įsigyjant Samsung Galaxy S8, S8+ telefonus. AKG Acoustics yra prekinis ženklas Harmon Kardon gamintojo, kurių dėka ausinės meistriškai suderintos taip, kad pateiktų klausytojui švarų, aiškų garsą nepamirštant žemių dažnių. AKG ausinė..
7.99€
Be PVM:6.60€
Prekės kodas: 78474
„Hoco M1 Original“ serijos į ausis įdedamos ausinės idealiai tinka klausytis muzikos ar radijo. Šio modelio ausinės pagamintos dailaus dizaino, ausinėse yra mikrofonas su puikiu kalbos perdavimu bei garsumo valdymo mygtukais.SpecifikacijaGarsiakalbiai: 14 mmVarža: 32 Ω ± 15%Dažnis: 20 ~ 20000HzJautr..
7.02€
Be PVM:5.81€
Prekės kodas: 79596
3.5 mm "Hoco M19 Drumbeat" ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės garso neišleisdami daug pinigų. Šios ausinės turi 10 mm garsiakalbius ir 95 dB ± 3 dB jautrumą, todėl puikiai tinka visiems muzikos mėgėjams. Be to, ausinės turi mikrofoną, kad galėtumėte priimti skambučius ..
6.00€
Be PVM:4.96€
Ausinės 3.5mm Hoco M2 Control
Išparduota
Prekės kodas: 78473
Hoco M2 Control – universalios ausinės su mikrofonu – tai aukštos kokybės, ergonomiškos stereo ausinės tiems, kurie vertina puikų garsą už mažą kainą. Kabelis turi įvairiakryptį jautrų mikrofoną, skirtą priimti skambučius arba leisti muziką ANDROID arba IOS sistemoms.Stilingas dizainasŠios ausinės d..
7.45€
Be PVM:6.16€
Ausinės 3.5mm Hoco M37 Pleasant Sound
Išparduota
Prekės kodas: 78472
Hoco M37 Pleasant Sound are earphones suitable for all modern smartphones and tablets with 3.5mm audio jack. The body of the in-ear headphones is pleasant to the touch, and the modern design combines convenience and functionality. With this headphone model, you will enjoy a good acoustic sound, and ..
6.15€
Be PVM:5.08€
Prekės kodas: 79599
"Hoco M40 Prosody" ausinės su universaliu 3.5mm jungtimi ir 1.2 m ilgio elastingu TPE kabeliu sukurtos taip, kad jas būtų lengva valdyti ir patogu naudoti. Įmontuoti 10 mm garsiakalbiai užtikrina aiškią garso kokybę, o 16Ω±15 % varža užtikrina suderinamumą su įvairiais prietaisais. Ausinės taip pat ..
5.52€
Be PVM:4.56€
Ausinės 3.5mm Hoco M42 Ice Rhyme
Išparduota
Prekės kodas: 75299
Hoco M42 Ice Rhyme yra stilingos į ausis įsistatančios ausinės, kurios yra suderintos su iOS* ir Android išmaniais telefonais. Ausinės yra kompaktiškos ir turinčios mažą svorį, todėl yra patogios naudojant ilgą laiką. Triukšmo slopinimo funkcija apsaugo nuo triukšmo ir leidžia klausytis muzikos bei ..
8.65€
Be PVM:7.15€
Ausinės 3.5mm Hoco M55 Memory Sound
Išparduota
Prekės kodas: 78471
Laidinės 3.5mm ausinės Hoco M55 Memory Sound aiškiai perteikia visus muzikinių kompozicijų tonus. Idealiai tinka naudoti lauke, keliaujant ar treniruočių metu.Ypatinga ausinių forma priglunda prie ausies kaušelio formos, tvirtai ir giliai pritvirtinama ausies kanale, taip užtikrinant puikią triukšmo..
6.35€
Be PVM:5.24€
Prekės kodas: 80548
Pristatome Hoco W5 Manno ausines – tobulą jūsų kasdieninį klausymosi kompanioną. Šiose ausinėse yra 40 mm garsiakalbiai, užtikrinantis ryškią ir aiškią garso kokybę, o minkštos ausinės ausinių pagalvėlės skirtos patogiam nešiojimui Galvos lankelis yra reguliuojamas, kad puikiai priglustų, o integruo..
9.62€
Be PVM:7.95€
Ausinės 3.5mm HS330 Samsung Galaxy S4, Note 3
Išparduota
Prekės kodas: 75303
Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3 ir kitų modelių Samsung HS330 ausinės su 3.5mm jungtimi tiks ieškantiems madingų ausinių, kurios grotų kokybiškai ir nesugestų greitai? Tuomet šios Samsung HS330 stereo ausinės jums tiks kuo puikiausiai. Paprasto ir efektyvaus dizaino dėka ausinės pašalina didžiąją d..
6.99€
Be PVM:5.78€
Prekės kodas: 80810
Mėgaukitės muzika kaip niekada anksčiau su JBL TUNE110! Šios lengvos, patogios įsistančios į ausis ausinės sukurtos taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir užtikrintų nuostabią klausymosi patirtį. Pamirškite išsiblaškymą - sklandus plokščias šių ausinių laidas nesipainioja, todėl jomis galite naudo..
19.64€
Be PVM:16.24€
Prekės kodas: 81158
Atraskite neprilygstamą garso kokybę su "JBL Tune 290" ausinėmis. Mėgaukitės muzikiniu preciziškumu ir sodriais žemų dažnių tonais, nes šios į ausis dedamos ausinės užtikrina garsųjį "JBL Pure Bass Sound" garsą, kurio tikitės iš profesionalių koncertų salės. Dėl ergonomiško dizaino, pagaminto iš ali..
18.49€
Be PVM:15.28€
Prekės kodas: 80802
"JBL Tune 500" ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų galingą ir kokybišką garsą, kuris padės pagyvinti jūsų dieną. Jose yra "JBL Pure Bass" garsas ir 32 mm JBL garsiakalbiai, kad klausymasis būtų svaiginantis. Vieno mygtuko universalus nuotolinio valdymo pultas leidžia valdyti muziką nenaudojant mob..
29.86€
Be PVM:24.67€
Ausinės 3.5mm JH-082
Išparduota
Prekės kodas: 80466
Pristatome 3.5 mm ausines JH-082 - puikų garso palydovą bet kurioje situacijoje! Šios ausinės turi 14 mm garsiakalbius, užtikrinančius puikią garso kokybę, ir 20-20000 MHz dažnių diapazoną, kad galėtumėte mėgautis muzika. Jos taip pat turi patogų mikrofoną, kad galėtumėte priimti skambučius keliauda..
4.78€
Be PVM:3.95€
Prekės kodas: 78467
JOYROOM JR-EL114 yra 3.5 mm ausinės su valdymo pultu ir mikrofonu, kuriose į ausis įdedamos ausinės puikiai veiks garsioje vietoje, kuri neleidžia mėgautis idealiu muzikos garsu. Jos efektyviai izoliuoja jus nuo išorinių garsų. Tuo pačiu metu jie išlieka draugiški odai ir dėl minkšto silikono antgal..
7.51€
Be PVM:6.21€
Ausinės 3.5mm Monster by Dr Dre iBeats
Išparduota
Prekės kodas: 75366
Į ausis įsistatančios 3.5mm jungtimi ausinės Monster sukurtos pagal Dr. Dre iBeats turi aukštos kokybės atkūrimo garsą. Ypač lengvos ir atsparios apsaugančios nuo rezonanso. Naudodami šias iBeats ausines galėsite mėgautis neįtikėtinai aukštos kokybės garsu. Įmontuotas valdymo pultas ausinėse suteiks..
18.80€
Be PVM:15.54€
Prekės kodas: 79525
Šios ausinės yra puikus pasirinkimas muzikos mėgėjams, kurie nori aukštos kokybės garso keliaudami. Oppo MH156 turi galingus garsiakalbius, kurie užtikrina dinamiškus žemus ir aiškius aukštus dažnius, o ergonomiškas dizainas užtikrina patogų dėvėjimąsi. Be to, 3,5 mm lizdas suderinamas su dauguma iš..
10.07€
Be PVM:8.32€
Prekės kodas: 78466
Remax RM-202 yra paprasto ir madingo dizaino į ausis įdedamos ausinės su 3.5mm lizdu ir nuotolinio valdymo pulteliu, kuris palaiko atkūrimo/pristabdymo, atsiliepimo/telefono skambučių pakabinimo funkciją. Išmanusis skaitmeninis dekodavimo lustas užtikrina aukšto tikslumo garso efektą ir muziką be nu..
7.19€
Be PVM:5.94€
Ausinės 3.5mm Remax RM-550
Išparduota
Prekės kodas: 80465
Pristatome "Remax RM-550" ausines! Šios ausinės sukurtos galvojant apie jūsų patogumą - ergonomiškos formos, todėl jas dėvėti patogiau nei įprastas ausines. Be to, jose yra HD stereofoninis garsas, kad klausymasis būtų nuostabus, ir nuotolinio valdymo pultelis su mikrofonu, kad galėtumėte skambinti ..
6.44€
Be PVM:5.32€
Prekės kodas: 80678
Remax RM-711 yra aukščiausios kokybės garso ir ergonomiško dizaino ausinės, užtikrinančios maksimalų komfortą. Šiose ausinėse yra trijų angų garso technologija, užtikrinanti įtraukiančią klausymosi patirtį, ir nuotolinio valdymo pultas su mikrofonu, kad galėtumėte skambinti laisvų rankų įranga. Paau..
9.74€
Be PVM:8.05€
Prekės kodas: 80679
„Remax RW-105“ 3.5mm ausinės yra paprasto ir madingo dizaino ir puikiai tinka visiems, kurie nori aukštos kokybės garso nepažeidžiant pinigų. Išmanusis skaitmeninis dekodavimo lustas užtikrina aukšto tikslumo garso efektą ir muziką be nuostolių. Integruotas mikrofonas taip pat leidžia skambinti lais..
6.19€
Be PVM:5.12€
Prekės kodas: 80900
Atraskite nuostabią garso patirtį su 3.5 mm "Samsung" ausinėmis EO-IA500 (EO-IA500BBEGWW). Lazeriu sureguliuoti subalansuoti aukšti ir žemi dažniai sklinda aiškiai, panardindami jus į muzikinį malonumą. Šios ausinės su specialiu žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiu užtikrina sklandų garsą, kuris sužav..
14.01€
Be PVM:11.58€
Ausinės 3.5mm Wekome Y6
Išparduota
Prekės kodas: 78458
Wekome Y6 yra ausinės su 3.5mm jungtimi ir nuotolinio valdymo mygtukais. Ergonomiškos formos į ausis įdedamos ausinės, kurios padaro garsą erdvesnį. Puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti nelaikant telefono rankoje. SpecifikacijaGamintojas: WekomeModelis: Y6Tipas: įdedamos į ausis, su laiduDaž..
6.45€
Be PVM:5.33€
Prekės kodas: 81073
Audiofilams, kurie reikalauja geriausios garso kokybės ir nedidelio biudžeto, "Xiaomi Mi 1More Design HSEJ03JY" 3.5 mm ausinės yra būtinos. Šios ausinės, kuriose elegantiškas metalinis korpusas derinamas su intuityviu dizainu, leis garsiai ir aiškiai išgirsti kiekvieną natą. Profesionalūs garso inži..
13.10€
Be PVM:10.83€
Ausinės Apple Lightning Borofone BM32 Original
Išparduota
Prekės kodas: 75309
Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus Borofone BM32 Original Lightning serijos ausinės su Apple Lightning jungtimi puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek bėgiojant ar važiuojant dviračiu. Stilingas dizainas bei patogumas nešio..
11.57€
Be PVM:9.56€
Ausinės Apple Lightning Devia Smart Earpads
Išparduota
Prekės kodas: 81143
"Devia Smart Earpads" su "Apple Lightning" jungtimi yra revoliucinis produktas, kurias prijungus papildomai reikia susieti per "Bluetooth", kad būtų užtikrina aukščiausią garso kokybę. Skirtingai nuo tradicinių apvalių ausinių, šios ausinės sukurtos atsižvelgiant į ergonomiką, todėl jas dėvėti patog..
10.82€
Be PVM:8.94€
Ausinės Apple Lightning Dudao X14L
Išparduota
Prekės kodas: 78480
Jei vertinate garso aiškumą ir klausymosi patogumą, tikrai įvertinsite „Dudao X14L“ į ausis įdedamas ausines su „Apple Lightning“ antgaliu. Jie tinka telefonams, kuriuose nėra įmontuotos 3.5mm lizdo jungties. Puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti nelaikant telefono rankoje.Dudao į ausis įdeda..
10.41€
Be PVM:8.60€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 72 (viso puslapių - 2)