Prekių katalogas
Krepšelis

Telefono apsauga

Apsauginis stiklas, plėvelė ir išmanaus telefono dėklas prailgins telefono tarnavimo laiką, padarys jį labiau atspariu smūgiams ir patvaresniu suteikiant visapusišką apsaugą. Dėklas padeda apsaugoti telefoną nuo vidinių ir kosmetinių pažeidimų ir su jais lengva naudotis įrenginiu, o prireikus pasikeisti į kitą labiau patinkantį.

Apsauginis stiklas ekranui ir kamerai padės sumažinti ekrano ir kameros pažeidimo galimybes. Sportinis dėklas ant rankos, juosmens ir vandeniui atsparus dėklas bus naudingas aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems telefono naudotojams.

4.5-5.0 colių universalus dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69324
Aukštos kokybės Smart Magnet universalus dėklas skirtas 4.5-5.0 colių įrenginiams yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dal..
4.87€
Be PVM:4.03€
4.7-5.3 colių universalus dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69325
Aukštos kokybės Smart Magnet universalus dėklas skirtas 4.7-5.3 colių įrenginiams yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dal..
5.29€
Be PVM:4.38€
5.5-5.7 colių universalus dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69326
Aukštos kokybės Smart Magnet universalus dėklas skirtas 5.5-5.7 colių įrenginiams yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dal..
5.29€
Be PVM:4.38€
Alcatel Pixi 4 dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 53172
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Alcatel Pixi 4 yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys automa..
6.06€
Be PVM:5.01€
Alcatel U5 dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 53176
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Alcatel U5 (5044D) yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys au..
6.06€
Be PVM:5.01€
Prekės kodas: 73864
Wsfive metalinis apsauginis rėmelis skirtas apasaugoti Apple iPhone 11 galinę kamera nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų...
5.99€
Be PVM:4.95€
Apple iPhone 11 apsauginis stiklas Araree Sub Core
Išparduota
Prekės kodas: 73287
Araree Sub Core apsauginis stiklas yra puiki Apple iPhone 11 ekrano apsauga nuo nešvarumų ir įvairių mechaninių pažeidimų, tuo pačiu nesumažinant telefono valdymo jautrumo. Aukštos kokybės japoniškų medžiagų derinys suteikia nepaprastą dangos kietumą, leidžiantį jam būti tikru šarvu ir žymiai sumaži..
14.05€
Be PVM:11.61€
Apple iPhone 11 apsauginis stiklas kamerai 3MK Lens Protection (4vnt.)
Išparduota
Prekės kodas: 72293
Patikimas ir patvarus 3MK gamintojo Apple iPhone 11 telefono kameros stikliuko apsauginis grūdintas stiklas Lens Protection (4 vnt.) suteikia aukštą 7H lygio kietumo apsaugą nuo įbrėžimų bei kameros pažeidimų taip padidinamas jos apsaugą net 2,5 karto. Kritimo atveju ši apsauga nesuskyla į atskirus ..
7.79€
Be PVM:6.44€
Prekės kodas: 73523
Apsauginis kameros stikliukas yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti Apple iPhone 11 objektyvą bei kameros stikliuką nuo įvairių pažeidimų. Jis visiškai uždengia kameros paviršių nesudarydamas tarpų, kur laikui bėgant gali rinktis dulkės ar kiti nešvarumai. Stiklo storis yra tik 0,2mm, todėl j..
6.78€
Be PVM:5.60€
Apple iPhone 11 apsauginis stiklas kamerai Araree C-Sub Core
Išparduota
Prekės kodas: 73298
Araree kameros apsauginis stiklas C-Sub Core skirtas Apple iPhone 11. Ši aukštos kokybės kameros grūdinta objektyvo apsauga turi 9H lygio tvirtumą, todėl net ir aštrūs daiktai, tokie kaip raktai, jos nesubraižytų. Stiklas turi ir atsparią dangą nuo purvo, kad neliktų pirštų antspaudai, dulkės ar kos..
12.05€
Be PVM:9.96€
Apple iPhone 11 apsauginis stiklas nugarėlei
Išparduota
Prekės kodas: 74265
Galinio dangtelio grūdintas stiklas – tai apsauga skirta Apple iPhone 11 telefono galinei daliai. Naudodami šią apsaugą galėsite toliau naudotis belaidžio įkrovimo galimybe be jokių trikdžių. Nugarėlės apsauginis stiklas yra pagamintas iš patvarių medžiagų ir yra padengta oleofobine danga, kad ant s..
4.24€
Be PVM:3.50€
Prekės kodas: 76891
Orange apsauginis stiklas (Tempered Glass) skirtas Apple iPhone 11 - tiesus grūdintas stiklas turintis didelį optinį ekrano šviesos pralaidumą, taip pat apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, atspindžio ar akinimo. Vos matomas 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas yra tik 0.3 mm storio, kuris apsau..
5.45€
Be PVM:4.50€
Apple iPhone 11 apsaugos komplektas 4in1 - dėklas, apsauginis hibridinis stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei, kamerai Bestsuit D30 Buffer
Išparduota
Prekės kodas: 78623
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 11.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. Užtenka v..
15.34€
Be PVM:12.68€
Prekės kodas: 70363
3MK Clear Case yra silikoninis Apple iPhone 11 dėklas pagamintas iš skaidrios ir lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai sugeria smūgius. Aukštos kokybės polimerai apsaugo telefono nugarėlę ir rėmelį nuo įbrėžimų, o neslidi medžiaga neleidžia išmaniajam telefonui išslysti iš rankos užtikrinant kasdien..
6.84€
Be PVM:5.65€
Apple iPhone 11 dėklas Araree Typo Skin
Išparduota
Prekės kodas: 76285
Arareee Typo Skin dėklas skirtas Apple iPhone 11 telefonui yra paprasto, tačiau stilingo dizaino, kad išmanusis atrodytų stulbinančiai, tačiau ir būtų patikimai apsaugotas. Šilko pojūtį turintis skysto silikono dėklas suteikia puikų pojūtį, apsaugo nuo pirštų antspaudų ir yra lengvai valomas.Patvaru..
14.83€
Be PVM:12.26€
Apple iPhone 11 dėklas Baseus Safety Airbag
Išparduota
Prekės kodas: 70900
Baseus Safety Airbag dėklas - minimalistinis, tačiau itin efektyvus Apple iPhone 11 apsauginis sprendimas, galintis apsaugoti korpuso paviršių ne tik nuo nešvarumų ir įbrėžimų, be ir įtrūkimų bei lūžimo. Paslaptis slypi neįprastoje dėklo konstrukcijoje, kuri žymiai suminkština kritimą iš aukščio ir ..
6.17€
Be PVM:5.10€
Apple iPhone 11 dėklas BeHello Premium Liquid Silicone
Išparduota
Prekės kodas: 70905
Tai Apple iPhone 11 BeHello Premium Liquid Silicone dėklas, išsiskiriantis malonumo pojūčiu jį laikant. Šis dėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka aukščiausius rinkos standartus. Kuriant šį dėklą, gamintojas BeHello atsižvelgė į tris pagrindinius veiksnius: estetiką, funkcion..
9.06€
Be PVM:7.49€
Apple iPhone 11 dėklas BeHello ThinGel
Išparduota
Prekės kodas: 70632
BeHello ThinGel stilingas dėklas apsaugos jūsų Apple iPhone 11 išmanųjį telefoną, nesugadinant gražios telefono išvaizdos dėl itin plono savo dizaino. Jis pagamintas iš itin plonos ir lanksčios TPU medžiagos, kuri užtikrina saugumą nuo įbrėžimų ir smūgių. Be to, suteikta papildoma apsauga aplink kam..
7.29€
Be PVM:6.03€
Apple iPhone 11 dėklas Breath
Išparduota
Prekės kodas: 76257
Breath sportiško dizaino Apple iPhone 11 dėklas puikiai tinka intensyviam telefono naudojimui. Dėkle esančios angos greičiau išsklaidys išmanaus telefono šilumą ir dėl to bus sumažinta perkaitinimo rizika. Kaip ir daugumą dėklų apsaugo nuo įbrėžimų, smūgių kritimo metu ir yra pagamintas iš lanksčios..
5.08€
Be PVM:4.20€
Prekės kodas: 70576
Atverčiamas dėklas Business pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinės odos, kuri ilgai nesusidėvi ir turi dailų apsiuvimą, todėl Jūsų Apple iPhone 11 telefonas atrodys prabangiai. Tikslios dėkle esančios išpjovos suteiks prieigą prie visų Jūsų telefono išorinių funkcijų. Dizainas išsiskiria savo profe..
6.35€
Be PVM:5.25€
Apple iPhone 11 dėklas Dux Ducis Fino
Išparduota
Prekės kodas: 76137
Prabangiai atrodantis Dux Ducis Fino serijos nugarėlės dėklas suteiks maksimalią apsaugą Apple iPhone 11 nuo kritimų ir įbrėžimų bei suteiks telefonui išskirtinę išvaizdą. Pagamintas iš hibridinių medžiagų: PC silikono su minkštais TPU kraštais, o nugėlė padengta PVC sluoksniu su austu nailono audin..
4.96€
Be PVM:4.10€
Apple iPhone 11 dėklas Dux Ducis Pocard
Išparduota
Prekės kodas: 70356
Dux Ducis Pocard serijos Apple iPhone 11 dėklas yra neįtikėtinai patogus, praktiškas ir svarbiausia efektyvus apsauginis aksesuaras. Gamyboje naudojamos pagrindinės medžiagos yra smūgiams atsparus plastikas ir silikono (TPU) derinys, užtikrinantis aukštą atsparumą dilimui ir puikią amortizaciją. Nug..
6.00€
Be PVM:4.96€
Apple iPhone 11 dėklas Dux Ducis Skin Lite
Išparduota
Prekės kodas: 70105
Dux Ducis Skin Lite apsauginis Apple iPhone 11 dėklas yra puikus ir praktiškas sprendimas norint apsaugoti telefoną nuo nešvarumų ir išorinių pavojų. Jis tiksliai atkartoja telefono formą ir matmenis, todėl tvirtai laikosi, bei visiškai netrukdo naudotis kamera ir lizdais. Tam, kad išoriniai Jūsų įr..
6.00€
Be PVM:4.96€
Prekės kodas: 69984
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Apple iPhone 11 telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė d..
8.05€
Be PVM:6.65€
Prekės kodas: 70351
Dux Ducis Skin X serijos dėklas yra puikus apsauginis sprendimas jūsų Apple iPhone 11, kuris ne tik apsaugo nuo nešvarumų ir pažeidimų, bet ir taps praktiniu jūsų išmaniojo telefono aksesuaru, padidindamas kasdienio naudojimo patogumą. Dėklas pagamintas iš dviejų komponentų derinio: elastingo siliko..
7.59€
Be PVM:6.27€
Apple iPhone 11 dėklas Dux Ducis Yolo
Išparduota
Prekės kodas: 70879
Dux Ducis Yolo serijos Apple iPhone 11 odinis dėklas – tai puikus stilingo, modernaus dizaino ir gerų apsauginių savybių dėklas. Jis tvirtai priglunda prie išmanaus telefono, todėl leidžia apsaugoti paviršius nuo purvo ir mechaninių pažeidimų. Trijų dalių konstrukcija pagaminta iš elastingo silikono..
6.94€
Be PVM:5.73€
Prekės kodas: 70442
Elegance Book Apple iPhone 11 elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. Atidar..
6.11€
Be PVM:5.05€
Apple iPhone 11 dėklas Geometric Marmur
Išparduota
Prekės kodas: 70962
Prašmatnus ir elegantiškas Geometric Marmur Apple iPhone 11 dėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės TPU medžiagos, kuri pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir ilgu tarnavimo laiku. Paprastas, bet elegantiškas geometrinio marmuro dizainas suteikia šiam apsauginiam dėklui ypatingą stilių. Jis specialiai..
5.72€
Be PVM:4.73€
Apple iPhone 11 dėklas Glass Case
Išparduota
Prekės kodas: 70971
Subtilios išvaizdos dėklas Glass Case leis išskirti jūsų Apple iPhone 11 telefoną iš aplinkinių. Kad būtų užtikrinta visapusiška apsauga, dėklas pagamintas iš grūdinto stiklo nugarėlės ir minkšto TPU rėmo. Minkšta TPU medžiaga puikiai absorbuoja smūgius ir kitus veiksnius apsaugodama telefoną nuo įv..
6.62€
Be PVM:5.48€
Apple iPhone 11 dėklas Gold Line
Išparduota
Prekės kodas: 71140
Gold Line Apple iPhone 11 dėklas ne tik optimaliai apsaugo telefoną, bet ir atrodo fantastiškai - dėklą sudaro minkštas TPU korpusas, odos imitacija ir paauksuotomis linijomis pagražinta metalinė juostelė. Dėklo nugarėlė buvo pakelta, kad nebūtų pažeistas telefono objektyvas, o kraštuose esantis gru..
6.28€
Be PVM:5.19€
Prekės kodas: 70730
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Apple iPhone 11 suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas telefon..
4.24€
Be PVM:3.50€
Apple iPhone 11 dėklas Hoco Pure
Išparduota
Prekės kodas: 71154
Hoco Pure dėklas puikiai pabrėžia originalias Apple iPhone 11 formas ir rafinuota jūsų skonį. Dėklas suteikia malonų lytėjimo pojūtį ir puikiai laikosi rankoje. Dėklo išorė pagaminta iš aukštos kokybės plono ir lengvo silikono, kuris ne tik suteikia puikią išmaniojo telefono apsaugą, bet ir garantuo..
7.80€
Be PVM:6.45€
Apple iPhone 11 dėklas Leather
Išparduota
Prekės kodas: 77139
Apple iPhone 11 dėklas Leather sukurtas taip, kad puikiai papildytų jūsų iPhone išvaizdą. Nugarėlės dėklas tvirtai priglunda prie telefono taip užtikrindamas komfortą naudojant įrenginį ir praktiškai nekeičia jo matmenų. Dėklo išorė padengta PU oda, o vidus padengtas minkštu pamušalu, kuris efektyvi..
7.20€
Be PVM:5.95€
Prekės kodas: 71329
Apple iPhone 11 Liquid silikoninis dėklas naudoja savo gamyboje lygiai tokį patį švelnų silikoną, kurį naudoja Apple ir Samsung savo silikoninių dėklų gamyboje. Šis silikonas pagamintas iš dviejų sluoksnių konstrukcijos, kuri sustiprinta telefono apsaugą, bei yra maloni prisilietimams. Vidinė dėklo ..
5.93€
Be PVM:4.90€
Apple iPhone 11 dėklas Magnet
Išparduota
Prekės kodas: 81420
Apple iPhone 11 dėklas, piniginė “Magnet” - puikus stiliaus, apsaugos ir organizavimo derinys. Pagamintas iš aukščiausios kokybės PU odos ir itin patvarių TPU medžiagų, šis piniginės dėklas sukurtas taip, kad tarnautų diena iš dienos ir užtikrintų ilgalaikį patikimumą bei saugumą. Jo laikiklio konst..
6.11€
Be PVM:5.05€
Apple iPhone 11 dėklas Marble Silicone
Išparduota
Prekės kodas: 78342
Marble Silicone Apple iPhone 11 dėklas atrodo prašmatniai ir prabangiai dėl savo marmuro dizaino, jis pasižymi gražiomis skirtingomis savo spalvomis ir tekstūromis. Apple iPhone 11 nugarėlė ir šonai yra pilnai apsaugoti, todėl smūgių metu apsaugos įrenginį nuo subraižymų ir sugadinimo.SavybėsDėklas ..
5.76€
Be PVM:4.76€
Prekės kodas: 76322
Premium kokybės silikoninis skaidrus dėklas Clear Jelly skirtas Apple iPhone 11 telefono apsaugai. Šio modelio Mercury Goospery dėklas pasižymi plona ir stulbinančia apsauga, nepaslepiant telefono dizaino. Apsauginis dėklas pagamintas iš specialios stiprios bei lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai ..
4.72€
Be PVM:3.90€
Prekės kodas: 71416
Mercury Silicone dėklas Apple iPhone 11 telefonui, skirtas apsaugoti prietaisą nuo įvairių išorinių poveikių. Silikoninė danga ir polipropileno (PP) pagrindas užtikrina gerą apsaugą nuo purvo ir pažeidimų. Šios medžiagos taip pat užtikrina gerą amortizaciją nuo smūgių kritimo iš mažo aukščio metu. Š..
7.59€
Be PVM:6.27€
Prekės kodas: 71659
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Apple iPhone 11 dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaizdos, kad..
6.23€
Be PVM:5.15€
Apple iPhone 11 dėklas Pop It
Išparduota
Prekės kodas: 80597
Pop It dėklas yra puikus būdas sumažinti stresą ir apsaugoti Apple iPhone 11 tuo pačiu metu. Pagamintas iš minkšto silikono, Pop It dėklas yra ilgaamžis ir lengvai valomas vandeniu. Dėl tiksliai išpjautų visų prievadų ir mygtukų angų jūsų Apple iPhone 11 bus visiškai apsaugotas nuo kritimo ir kontak..
4.87€
Be PVM:4.03€
Apple iPhone 11 dėklas Protect Acrylic Air
Išparduota
Prekės kodas: 76749
Protect Acrylic Air Apple iPhone 11 dėklas - itin tvirtas ir puikiai tinkamas naudoti net ir ekstremaliomis sąlygomis dėl savo hibridinės konstrukcijos (TPU ir kieto akrilo). Su šiuo dėklu apsaugosite išmanaus telefono galą, šonus ir ekraną nuo įbrėžimų ir kasdieninių veiksnių. Atkartoti integruoti ..
4.63€
Be PVM:3.83€
Apple iPhone 11 dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71165
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Apple iPhone 11 ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybėmis, lei..
5.26€
Be PVM:4.35€
Apple iPhone 11 dėklas Silicon
Išparduota
Prekės kodas: 78990
Silicon dėklas skirtas Apple iPhone 11 yra itin malonus liesti dėklas, garantuojantis išmaniojo telefono saugumą ir didelį naudojimo patogumą. Aukštos kokybės silikonas iš kurio pagamintas dėklas, užtikrina didelį patvarumą ir tvirta laikymą rankoje. Be to, dangtelio vidus buvo išklotas minkšta medž..
5.11€
Be PVM:4.23€
Apple iPhone 11 dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 68879
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Apple iPhone 11 yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys autom..
5.42€
Be PVM:4.48€
Apple iPhone 11 dėklas Spigen Core Armor
Išparduota
Prekės kodas: 71888
Spigen Core Armor Apple iPhone 11 dėklas su nauju originalios tesktūros dizainu nugarėlėje, kuris suteiks papildomą sukibimą laikant rankoje. Visi keturi dėklo kampai turi Air Cushion technologijos apsaugą, kuri užtikrina optimalią amortizaciją kasdieniniams kritimams. Belaidis įkrovimas yra visiška..
12.78€
Be PVM:10.56€
Apple iPhone 11 dėklas Spigen Rugged Armor
Išparduota
Prekės kodas: 71901
Įkvėptas automobilių dizaino Spigen Rugged Armor dėklas apsaugo Apple iPhone 11 suteikiant patobulintą išvaizdą. Pagamintas iš patvarios, plonos ir tuo pačiu labai elastingos TPU medžiagos su anglies pluošto detalėmis ir subtiliais blizgiais akcentais. Šis aksesuaras turi visas reikiamas angas telef..
10.65€
Be PVM:8.80€
Apple iPhone 11 dėklas Strap
Išparduota
Prekės kodas: 71792
Naudodami Apple iPhone 11 Strap dėklą su pakabuku, galėsite greitai ir lengvai pasiekti telefoną, nes galėsite turėti jį pakabintą ant kaklo. Tai labai naudinga žmonėms, kurie daug dirba telefonu arba jį daug naudoja fotografavimui, muzikos klausymui ir pan. Jei paprastai neturite kišenių savo telef..
6.14€
Be PVM:5.08€
Apple iPhone 11 dėklas Tel Protect Ink Case
Išparduota
Prekės kodas: 78329
Specialus dėklas Apple iPhone 11 apsaugos jūsų telefoną, atrodydamas elegantiškai ir moderniai. Pagaminti iš aukštos kokybės lanksčios TPU medžiagos, puikiai tinka jūsų pasirinktam modeliui. Dėklas galimas su daug spalvingų ir skirtingų grafinių dizainų. SavybėsPagaminta iš lanksčios TPU medžiagosGa..
6.14€
Be PVM:5.08€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 6481 (viso puslapių - 136)