Prekių katalogas
Krepšelis

Power Bank išorinės baterijos

Telefono išorinė baterija, pakrovėjas Power Bank yra papildomas energijos šaltinis kuriuo galima įkrauti įrenginius be tradicinio įkroviklio: išmaniuosius telefonus Samsung, Huawei, Xiaomi ir kt., ausines, nešiojamus garsiakalbius, MP3 grotuvus ir pnš. 

Tai nepakeičiamas įrenginys, kuris tiesiog privalo visuomet būti su Jumis bet kurioje kelionėje, nesvarbu ar tai būtų trumpa ar ilga. Atsižvelgiant į kiekvieno skonį ir norus, šie nešiojami įkrovikliai būna skirtingų formų, dydžių ir talpų, kad atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius.

Išorinė baterija telefonui su kiekvienais metais vis populiarėja ir dėl savo praktiškumo ir paprastumo įkraunant įrenginius kelionių metu, jų naudojimas žymiai išaugo.

Išorinių baterijų Power Bank tipai

Įprasta išorinė baterija

Įprasti nešiojami pakrovėjai telefonams turi vieną ar keletą USB jungčių kuriomis galima įkrauti vieną ar keletą įrenginių vienu metu. Kai kurios išorinės baterijos turi LED arba skaitmeninį ekraną kuriame yra nurodomas esamas akumuliatoriaus energijos lygis. Paprastai įkraunama per micro USB arba Type-C (USB-C) jungtis.

Išorinė baterija su saulės įkrovikliu

Saulės energijos išorinis įkroviklis gali būti įkraunamas dviem būdais įprastu USB įkrovikliu arba per saulės energiją sugeriančią fotoplokštę. Norėdami tai padaryti reikalingas šviesos šaltinis, tačiau greitesniam jo įkrovimui reikalingoss iš tikrųjų labai saulėtos ir ryškios sąlygos.

Nors saulės įkrovimo funkcija ir yra lėta, bet įvairių kelionių metu gali labai padėti bet kada kai kelionių metu esate toli nuo elektros šaltinių ir dėl gautos saulės energijos dar galima įkrauti telefoną, planšetę keletą procentų kai to labai reikia. Kai kurios pažangios išorinės baterijos turi net papildomai išskleidžiamus saulės kolektorius, kad būtų padidinta didesnė baterijos įkrovimo nuo saulės galia. Nepaisant to, pilnai įkrauti išorinę baterija su saulės energija gali trukti daugiau nei 24 valandas.

Kaip ir standartinė išorinė baterija, ji taip pat turi įkrovimo micro USB ir/arba Type-C (USB-C) lizdą ir vieną ar keletą išeinančių USB įkrovimo lizdų.

Bevielė išorinė baterija

Kadangi daugybė įrenginių, šiuo atveju telefonai, ausinės ir kiti įrenginiai, dabar turi galimybę būti įkrauti bevieliu krovimu, šią funkciją pasinaudojo ir išorinių baterijų gamintojai. Šie Power Bank naudoja Qi belaidžio įkrovimo standartą, kurį palaiko praktiškai visi įrenginiai, kurie gali būti įkrauti bevieliu būdu. Tereikia tik uždėti ant belaidžio įkrovimo vietos įrenginį ir paspausti mygtuką, kad jo įkrovimas būtų pradėtas.

Išorinės baterijos tarnavimo laikas

Yra du pagrindiniai faktoriai dėl kurių priklauso išmaniųjų telefonų išorinės baterijos tarnavimo laikas.

Įkrovimo ciklai

Bet kuri nešiojama išorinė baterija palaipsniui susidėvi dėl pastovaus naudojimo, paprastai Power Bank tarnavimo laikas priklauso nuo turimų įkrovimo ciklų, kurių apytiksliai yra 500-1000.

Savaiminis išsikrovimas

Visi išoriniai akumuliatoriai, kurie atlieka nešiojamo elektros lizdo funkciją turi savaiminio išsikrovimą laiką, kuris yra ~1-6 mėn. Žinoma, šie skaičiai gali skirtis jeigu įtaisai yra laikomi ne kambario temperatūroje. Tačiau jei laikysite juos išsikrovusius ilgą laiką jie gali prarasti savo vidinę atmintį ir taip sumažės jų talpa.

Power Bank įkrovimas ir talpa

Nešiojamų akumuliatorių vidinė talpa padidėjo kai išaugo jų poreikis rinkoje. Mobilieji telefonai yra pagrindiniai įrenginiai, kurių įkrovimui naudojami Power Bank ir dėl padidėjusios išaugusios paklausos didėjo jų talpa ir pilnų įkrovimų įrenginių skaičius.

Senesnės išorinės baterijos talpos buvo 1000mAh - 6000mAh talpos, o naujesni Power Bank dabar yra 20000mAh ar net daugiau.

Tai pat išorinė baterija mobiliajam telefonui gali suteikti srovę iki 3.0A, todėl gali greitai įkrauti daugeli prietaisų.

Geriausia išorinė baterija Lithium-ion ar Lithium-polymer?

Visuose Power Bank naudojamos ličio baterijos, kurios šiuo metu yra ličio jonų arba ličio polimerų.

Ličio jonų (Lithium-ion) išorinė baterija

Ličio jonų akumuliatoriai gali turėti didesnę talpą ir palaikyti didesnį srovės krūvį ir jų gamybą yra pigesnė, tačiau kuo didesnė akumuliatoriaus talpa, tuo Power Bank yra sunkesnis ir didesnis.

Ličio polimerų (Lithium-polymer) išorinė baterija

Ličio polimero išoriniai akumuliatoriai yra naujesnės patvaresnės technologijos. Jos gamybos kaštai yra brangesni, nes gali būti pagamintos įvairių pavidalų, storių ir pločio. Privalumas lyginant su ličio jonų - jos kompaktiškumas.

Galingiausia išorinė baterija

Šiuo metu galingiausia išorinė baterija - MAXOAK K2 50,000mAh Power Bank, kuri ne tik turi 4 USB jungtis, bet ir gali įkrauti net nešiojamus kompiuterius su 5, 12, 20V įtampa. 

Vis gi kokią išorinę bateriją pirkti?

Abiejų tipų išorinės baterijos atlieka savo funkciją, tačiau atsižvelgiant į Power Bank kainą ir talpą jos skiriasi savo dydžiu. Jeigu ieškote brangesnio nešiojamo įkroviklio, kuris būtų patikimesnis ir tarnautų ilgiau, rinkitės ličio polimerų. Kalbant apie talpą, įsivertinkite kiek kartų norite kartų įkrauti išmanųjį telefoną su pilnai įkrautu Power Bank.

Daugiafunkcinis 1000A akumuliatoriaus starteris, išorinė baterija Baseus Super Energy Air Car Jump Starter (10000mAh)
Išparduota
Prekės kodas: 79583
"Baseus Super Energy Air Car Jump Starter (CGNL020101)" akumuliatoriaus starteris 10000mAh 12V 1000A su krokodilo laidais yra patikimas užvedimo įrenginys, kuris padės jums nepriklausyti nuo pagalbos kelyje specialistų ir savarankiškai užvesti automobilį šaltyje. Išsikrovęs akumuliatorius neturi būt..
57.08€
Be PVM:47.18€
Daugiafunkcinis akumuliatoriaus starteris, pompa, išorinė baterija Baseus Super Energy 2-in-1 Power Bank, Jump Starter (1000A) CGCN000001
Išparduota
Prekės kodas: 81139
Esate nuotykių ieškotojas ar keliautojas, kuriam dažnai kyla problemų su automobiliu? Ieškote prietaiso, kuris galėtų užvesti automobilį, pripūsti padangas ir tuo pačiu būti išorine baterija kelionių metu? Toliau ieškoti nereikia! "Baseus Super Energy 2-in-1 Power Bank, Jump Starter (1000A)" padangų..
86.93€
Be PVM:71.84€
Įkroviklis, išorinė baterija USB Ldnio PA307 (2600mAh, 1.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 80590
Jei ieškote galingo, tačiau kompaktiško įkroviklio, kuris taip pat galėtų veikti kaip atsarginė išorinė baterija, jums reikia Ldnio PA307 2in1 sieninio įkroviklio. Šis patogus mažas prietaisas gali greitai įkrauti jūsų įrenginius, kartu įkraudamas pats save, kad būtų visada paruoštas naudoti, kai to..
16.79€
Be PVM:13.88€
Išorinė baterija 2x USB ANSMANN PB212 (20000mAh, 2.0A, 10.5W)
Išparduota
Prekės kodas: 80864
ANSMANN PB212 20000 mAh, 10,5 W 2x USB išorinė baterija - galingas ir kompaktiškas prietaisas, kuris bus jūsų nešiojamasis energijos šaltinis ir užtikrins ryšį, kad ir kur būtumėte. Nesvarbu, ar tai būtų ilgos darbo dienos, ar kelionės už biuro ribų, šis mažas, bet galingas powerbankas gali akimirks..
40.23€
Be PVM:33.25€
Prekės kodas: 81362
Tai "BeePower BP-20" greitasis 20000mAh išorinė baterija - puikus nešiojamasis įkrovimo draugas! Ši patikima ličio-polimero baterija, kurios reali talpa yra 20000mAh, užtikrina, kad išliksite prisijungę, kad ir kur keliautumėte. Dvigubos USB išvesties jungtys suteikia galimybę greitai, efektyviai ir..
25.42€
Be PVM:21.01€
Prekės kodas: 80692
Kai esate kelyje, ne visada galite pasikliauti tuo, kad rasite lizdą įrenginiams įkrauti. Štai kodėl jums reikia „BeePower BP-30“ 30000mAh išorinės baterijos. Šis neįtikėtinai galingas įrenginys gali įkrauti iki 2 įrenginių vienu metu, nes turi 2x USB išvesties lizdus. Puikiai tinka pasiimti su savi..
29.65€
Be PVM:24.51€
Išorinė baterija 2x USB Borofone BJ10 Golden Armor (10000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 79590
"Borofone BJ10 Golden Armor Power Bank" išorinė baterija yra 10000 mAh, 2.0A su Type-C/micro USB įvestimi ir dviguba USB 2A išvestimi bei skaitmeniniu LED ekranu. Šis nešiojamas akumuliatorius, kurio talpa 10000 mAh, o bendra išvesties galia 5V/2A, gali greitai ir efektyviai įkrauti jūsų kelis įreng..
16.76€
Be PVM:13.85€
Prekės kodas: 79613
"Borofone BJ14 Freeway" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir galingo nešiojamo įkroviklio. Jo talpa 10000 mAh, todėl vienu metu lengvai įkrausite du įrenginius. USB 1/2 išvestis yra 5V/2A, o bendra išvestis - 5V/2A. LED indikatorius rodo likusią galią, todėl visada..
15.50€
Be PVM:12.81€
Prekės kodas: 79612
Ieškote galingos ir patikimos išorinės baterijos? Tuomet rinkitės "Borofone BJ14A Freeway". Šis 20000mAh talpos nešiojamas akumuliatorius gali vienu metu įkrauti du įrenginius per dvi USB jungtis. Jame taip pat yra Type-C įvestis, skirta pačiam maitinimo bankui įkrauti, ir "micro USB" įvestis. Išėji..
25.38€
Be PVM:20.98€
Prekės kodas: 80349
Ieškote patikimos ir kokybiškos išorinės baterijos? Tuomet rinkitės "Borofone BJ16A Cube 20000mAh"! Šis maitinimo šaltinis turi dvigubą USB išvestį su 2.0A srove, todėl vienu metu galite įkrauti du įrenginius. Jame taip pat įrengtas LED indikatorius, kad žinotumėte, kiek įkrovos liko akumuliatoriuje..
25.53€
Be PVM:21.10€
Prekės kodas: 79714
Pristatome "Borofone BJ17 Oceanic" - puikia nešiojamą išorinę bateriją tiems, kurie nuolat keliauja! Šis 10000mAh talpos išorinė baterija turi 2x USB jungtis, todėl vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius. Jis taip pat turi skaitmeninį LED ekraną, todėl lengvai matysite, kiek energijos liko. Be t..
16.44€
Be PVM:13.59€
Prekės kodas: 79610
"Borofone BJ17A Mike" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir galingo prietaiso, kad jų įrenginiai būtų įkrauti. 20000mAh talpos įrenginys gali vienu metu įkrauti du įrenginius, nes turi 5V/2.1 USB išvestį, o įkrauti nešiojamą įkroviklį galima per micro USB ir Type..
26.18€
Be PVM:21.63€
Prekės kodas: 81732
Borofone BJ18 Coolmy 20000mAh 2x USB išorinė baterija yra nešiojamas ir patogus prietaisų įkrovimo sprendimas. Šį elegantiško ir kompaktiško dizaino išorine baterija lengva nešiotis su savimi, kad ir kur eitumėte. "Borofone BJ18 Coolmy" privalo turėti visi, kurie nuolat keliauja ir kuriems reikia pa..
27.40€
Be PVM:22.65€
Prekės kodas: 79651
Ar visada pritrūksta energijos, kai jos labiausiai reikia? Nebūkite vėl pagauti be įkrovimo su "Borofone BJ18A Coolmy 30000 mAh Power Bank". Šiame neįtikėtinoje išorinėje baterijoje sukaupta didžiulė 30000mAh talpa, todėl niekada nebereikės nerimauti, kad jūsų prietaisams pritrūks energijos. Skaitme..
33.34€
Be PVM:27.55€
Prekės kodas: 81351
"Borofone BJ24A" 20000mAh išorinė baterija 2x USB: didžiausia asmeninė galia! Įspūdingos 20000mAh talpos ir 74Wh nominalios galios pakanka, kad telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kiti įrenginiai būtų visiškai įkrauti bet kur. Jis turi du patogius 5 V/2,1 A bendros išvesties USB prievadus, todėl..
29.42€
Be PVM:24.32€
Prekės kodas: 81733
"Borofone BJ27A Pindar" - galinga ir patikima 20000mAh išorinė baterija, kuri užtikrina, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir pasirengę veikti. Dėl dviejų įvesties Type-C ir micro USB jungčių "Pindar" užtikrina suderinamumą su įvairiais prietaisais. Dviguba 5V / 2.1A USB išvestis užtikrina greitą ir ..
19.46€
Be PVM:16.08€
Prekės kodas: 81734
"Borofone BJ27B Pindar" išorinė baterija yra didelės talpos nešiojamasis įkroviklis, sukurtas taip, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir paruošti naudoti, kai jų labiausiai reikia. Šis 30000mAh talpos išorinė baterija puikiai tinka ilgesnėms kelionėms, lauko nuotykiams ar tiesiog patikimam atsarginia..
28.88€
Be PVM:23.87€
Prekės kodas: 79589
"Borofone BJ3A" 2x USB "Power Bank" yra elegantiškas ir minimalistinė nešiojama išorinė baterija, turinti didžiulę 20000 mAh galią, kurios pakanka, kad įkrautumėte savo įrenginius kelis kartus. Jame yra Type-C/micro USB įvestis ir dviguba USB 2A išvestis, kad vienu metu būtų galima įkrauti du įrengi..
22.75€
Be PVM:18.81€
Prekės kodas: 79620
"Borofone BT28 Beneficial 10000 mAh Power Bank" yra aukštos kokybės ir patikimaa išorinė baterija, turinti du USB prievadus įrenginiams įkrauti. Jo talpa - 10000mAh, o išėjimo srovė - 2.0A, todėl jis idealiai tinka įkrauti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitus mažus elektroniniu..
15.61€
Be PVM:12.90€
Prekės kodas: 80342
Pristatome "Devia Kintone EP095" - galingą ir universalų 10000mAh išorine baterija, kuri puikiai tiks jūsų įrenginiams įkrauti keliaujant. Šiame maitinimo šaltinyje įrengti 2x USB išvesties prievadai, palaikantys 2.1A srovę, todėl vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius. Be to, jis turi Type-C ir..
15.75€
Be PVM:13.02€
Išorinė baterija 2x USB Devia Kintone V2 (20000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 80341
Ar jums atsibodo, kad telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kai keliaujate, pritrūksta energijos? "Devia Kintone V2" išorinė baterija padės išlaikyti jūsų prietaisus įkrautus ir pasiruošusius veikti. Šis patogus 20000 mAh maitinimo šaltinis turi 2x USB išvesties prievadus, palaikančius 2.0A srovę,..
28.48€
Be PVM:23.53€
Prekės kodas: 80813
"Dudao K4S 10000 mAh 2x USB" yra patikima ir ilgaamžė išorinė baterija, kuri jūsų skaitmeninį gyvenimą gali pakelti į kitą lygį. Šis itin kompaktiškas prietaisas puikiai tinka visiems jūsų įkrovimo poreikiams, nesvarbu, ar esate automobilyje, ar keliaujate. Dėl 10 000 mAh talpos "Dudao K4S" lengva į..
16.78€
Be PVM:13.86€
Prekės kodas: 79517
"Dudao K5Pro" 10000 mAh išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir patvaraus prietaisų įkrovimo varianto. Dėl didžiulės 10 000 mAh talpos baterijos jis gali lengvai aptarnauti kelis įrenginius vienu metu, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms ar įtemptoms dienoms, kai ..
18.23€
Be PVM:15.07€
Prekės kodas: 79516
Ieškote galingo ir patikimos nešiojamos išorinės baterijos? Rinkitės "Dudao K9Pro". Šis aukštos kokybės nešiojamas įkroviklis turi didžiulę 10000mAh bateriją, 2A išvestį ir LED ekraną. Jis taip pat turi patogų priedų rinkinį, įskaitant micro USB ir Type-C įvesties prievadus didesniam suderinamumui u..
19.68€
Be PVM:16.26€
Prekės kodas: 78579
Dudao K9Pro yra aukštos kokybės išorinė baterija su itin talpia 20000mAh baterija. Patogus aksesuaras su 2 USB lizdais, leidžiančiais vienu metu atnaujinti 2 įrenginių energiją, o galimybė įkrauti su micro USB arba Type-C jungtimis padidina manevro erdvę, susijusią su laidu, kuriuo bus įkraunama neš..
28.69€
Be PVM:23.71€
Išorinė baterija 2x USB Gembird PB20-02 (20000mAh, 12W, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 81754
Gembird PB20-02, galingą ir universalų 20000mAh išorinę bateriją, skirtą įkrauti jūsų įrenginiams, kai jums to labiausiai reikia. Ši kompaktiška, tačiau didelio talpos išorinė baterija yra puikus sprendimas įkrauti savo išmaniųjų telefonų, planšečių kompiuterių ir kitų USB įrenginių kelyje.Savybės20..
28.25€
Be PVM:23.35€
Prekės kodas: 81752
"Hoco J100A" išorinė baterija - kompaktiškas ir galingas prietaisų įkrovimo sprendimas. 20000 mAh (74Wh) talpos nešiojamasis maitinimo šaltinis sukurtas taip, kad jūsų išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kiti USB jungtimi maitinami įrenginiai būtų įkrauti visą dieną.Savybės20000 mAh (7..
21.58€
Be PVM:17.83€
Prekės kodas: 81147
Ieškote nešiojamos ir patikimos išorinės baterijos, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti, kad ir kur būtumėte? Daugiau neieškokite! Pristatome "Hoco J55 Neoteric" 10000mAh 2x USB išorine baterija. Šis išskirtinis powerbankas yra nedidelis, bet didelės talpos, nes jame įmontuota 10 000 mAh baterija, kuri..
16.03€
Be PVM:13.24€
Prekės kodas: 80348
"Hoco J72 Easy Travel" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir nešiojamo energijos šaltinio. 10000mAh talpos baterija lengvai įkrauna du įrenginius vienu metu. Dėl "Micro-USB" / Type-C įvesties ir dvigubos USB 2A išvesties jį lengva naudoti su bet kokio tipo įrengi..
15.53€
Be PVM:12.84€
Prekės kodas: 81750
"Hoco J73" Powerful 30000 mAh išorinė baterija - geriausias sprendimas, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti kelyje! Šis didelės talpos nešiojamasis energijos šaltinis pasižymi įspūdinga 30000mAh (111Wh) talpa, todėl niekada nepritrūks baterijos, kai jos labiausiai reikia.Savybės30000mAh talpos akumulia..
33.60€
Be PVM:27.77€
Prekės kodas: 81352
"Hoco J91B" 30000 mAh išorinė baterija tai puikus būdas išlaikyti savo prietaisus įkrautus, kad ir kaip ilgai būtumėte toli nuo maitinimo šaltinio. Nesvarbu, ar keliaujate į žygius po gamtą, ar esate kelyje, ši  vertinga išorinė baterija padės jums visą dieną ir naktį!"Hoco J91B" sukurtas taip, kad ..
38.57€
Be PVM:31.88€
Prekės kodas: 80229
"Borofone BJ14B Freeway" - 2x USB išvesties išorinė baterija, turinti 30,000 mah išorinį akumuliatorių ir palaiko visus šiuolaikinius greitojo įkrovimo "Power Delivery" (PD) ir "Quick Charge" (QC) 3.0 protokolus, taip pat lygiagrečiai jungiantis kelis įrenginius. Didelė nešiojamosios baterijos 30000..
29.47€
Be PVM:24.36€
Išorinė baterija 2x USB Platinet PMPB10SB (10000mAh, 2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 69967
Platine PMPB10SB galingas, stilingas ir patvarus 10 000 mAh talpos išorinė, nešiojama baterija leidžia efektyviau įkrauti įrenginius su 2.1A srove. Su juo galite įkrauti įvairius elektroninius prietaisus, tokius kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, kameros, žaidimų konsolės, navigaci..
15.45€
Be PVM:12.77€
Išorinė baterija 2x USB Platinet PMPB6BR (6000mAh, 2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 79307
Platinet PMPB6BR - išorinė baterija su 6000mAh ir 2.1A srove. Nešiojama baterija yra skirta elektroniniams prietaisams, tokiems kaip išmanieji telefonai, mobilieji telefonai, MP3, MP4, GPS ir kiti įrenginiai, įkrauti.SpecifikacijaGamintojas: PlatinetModelis: PMPB6BRAkumuliatoriaus tipas: Li-ionTalpa..
15.10€
Be PVM:12.48€
Išorinė baterija 2x USB Quick Charge 3.0 PLATINET PMPB15LQCB (15000mAh, 2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 69976
Išorinė baterija Platinet PMPB15LQCB su 15000mAh talpos įkrovimo baterija, kuri palaiko Quick Charge 3.0 greito įkrovimo technologija.SpecifikacijaGamintojas: PlatinetModelis: PMPB15LQCBĮeinanti įtampa: 5V, 2.1AIšeinanti įtampa: 2.4ATalpa: 15000mAhJungčių skaičius: 2xUSBPilno įkrovimo laikas: ~7val...
25.31€
Be PVM:20.92€
Prekės kodas: 79621
"Borofone BJ20A Power Bank" yra didelės talpos išorinė baterija su 2x USB ir Apple Lightning, Type-C ir micro USB kabeliais. Jo talpa - 20000mAh, o srovė - 2.0A. Išorinė baterija taip pat turi LED skaitmeninį ekraną ir yra pagamintas iš ABS + PC nedegios medžiagos. Jis yra 150*70*29 mm dydžio ir sve..
26.56€
Be PVM:21.95€
Prekės kodas: 79711
"Dudao K1Pro" yra puikus sprendimas, kaip įkrauti išmanųjį telefoną, ausines ar išmanųjį laikrodį keliaujant. Dėl įmontuotų laidu galite lengvai prijungti prie vieno iš trijų prijungtų jungčių: micro USB, Type-C arba Apple Lightning. 20000mAh talpos ir 3.0A srovės išorinė baterija suteikia daug ener..
36.98€
Be PVM:30.56€
Prekės kodas: 81573
"Choetech B658" 10000 mAh išorinė baterija su saulės įkrovikliu bei belaidžiu įkrovimu - geriausias įkrovimo sprendimas keliaujantiems. Šis energijos šaltinis, kurio vienoje pusėje yra efektyvus saulės įkroviklis, o kitoje - belaidis įkrovimas, užtikrina geriausius abiejų pasaulių privalumus. Įrengt..
36.19€
Be PVM:29.91€
Išorinė baterija 2x USB Xiaomi Mi 18W Fast Charge Power Bank 3 (10000mAh, 2.6A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 78658
„Xiaomi Mi 18W Fast Charge Power Bank 3“ (PLM12ZM) yra dviejų USB jungčių išorinė baterija, galinti vienu metu įkrauti du įrenginius. Palaiko 18W greitąjį įkrovimą su vienu prievadu ir siūlo patogesnę greito įkrovimo patirtį. Didelės 10000mAh talpos pakanka kelis kartus įkrauti vieną įrenginį, tenki..
28.95€
Be PVM:23.93€
Išorinė baterija 2x USB Xiaomi Redmi Fast Charge (20000mAh, 2.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 79943
Ieškote galingos ir patikimos nešiojamos išorinės baterija? Tuomet rinkitės tik "Xiaomi Redmi Fast Charge 20000mAh 18W Power Bank". Ši išmanusis nešiojamas akumuliatorius su dviem USB išvesties prievadais, kurių kiekvieno galia siekia 18W, puikiai tinka įkrauti kelis įrenginius vienu metu. O su dvie..
39.20€
Be PVM:32.40€
Prekės kodas: 81749
"ADATA P20000QCD" išorinė baterija su dviem USB ir vienu Type-C prievadu sukurtas taip, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir pasirengę veikti, kad ir kur jus nuvestų gyvenimas. Šiame kompaktiškame ir nešiojamame 20 000 mAh talpos išorinėje baterijoje įdiegtos "Qualcomm QC 3.0" ir PD 3.0 technologijos..
34.41€
Be PVM:28.44€
Prekės kodas: 80235
Ar pavargote nuo nuolatinio prietaisų įkrovimo? Atsisveikinkite su šiomis dienomis su "Baseus Adaman2" išorine baterija! Šio galingo mažo įkroviklio talpa - 10000 mAh, todėl vos per 30 minučių jis gali įkrauti jūsų įrenginius iki 60 %. Be to, jis turi PD 3.0, QC 3.0, SCP, AFC sertifikatus ir yra sud..
36.54€
Be PVM:30.19€
Prekės kodas: 79092
Baseus Bipow 15W yra 10000mAh talpos nešiojama labai stilingas ir elegantiška išorinė baterija. Iš viso joje yra 4 prievadai – du standartiniai USB, vienas Type-C, naudojamas kaip įvesties ir išvesties prievadas, vienas micro USB prievadas, naudojamas kaip įvestis – maitinimo bloko įkrovimui.Įrengin..
22.43€
Be PVM:18.54€
Išorinė baterija 2x USB, Type-C PD, QC 3.0 Baseus Bipow (10000mAh, 3.0A, 20W)
Išparduota
Prekės kodas: 79791
Ar nemėgstate būti pririšti prie elektros lizdo? "Baseus Bipow" yra 10000mAh talpos 20W galios išorinė baterija - tai reiškia, kad galite greitai įkrauti savo įrenginius keliaudami! Jis palaiko "Quick Charge 3.0", "Power Delivery", AFC ir FCP greitojo įkrovimo technologijas, todėl galite įkrauti sav..
22.57€
Be PVM:18.66€
Prekės kodas: 79409
Mažas, lengvas ir elegantiškas - šie trys žodžiai geriausiai apibūdina "Baseus Bipow" išorinę baterija Power Bank. Šis kompaktiškas įtaisas puikiai tinka kasdieniam naudojimui arba kelionėms, nes lengvai telpa į kišenę ar krepšį. 20000 mAh talpos jis gali kelis kartus visiškai įkrauti jūsų telefoną ..
33.09€
Be PVM:27.35€
Išorinė baterija 2x USB, Type-C PD, QC 3.0 Baseus Bipow (20000mAh, 3.0A, 20W)
Išparduota
Prekės kodas: 79792
Ieškote nešiojamos išorinės baterijos, kuri neatsiliktų nuo jūsų aktyvaus gyvenimo būdo? Tuomet rinkitės tik "Baseus Bipow 20000mAh 20W" nešiojamą akumuliatorių. Šis galingas mažas prietaisas palaiko greitojo įkrovimo technologijas Quick Charge 3.0, Power Delivery, AFC ir FCP, todėl savo prietaisus ..
28.42€
Be PVM:23.49€
Prekės kodas: 79093
Baseus Bipow (PPDML-K01) 15W yra 30,000 mAh talpos išorinė baterija! Prie jos vienu metu galite prijungti kelis įrenginius ir nesijaudinti dėl jų saugumo – kompleksinė apsaugos sistema efektyviai apsaugo nuo jų sugadinimo. Integruotas LED ekranas leidžia lengvai naudotis gaminiu, o kompaktiškas dydi..
39.89€
Be PVM:32.97€
Išorinė baterija 2x USB, Type-C PD, QC 3.0 Baseus Bipow (30000mAh, 3.0A, 20W)
Išparduota
Prekės kodas: 80230
"Baseus Bipow" 30000mAh 20W išorinė baterija yra puikus įkrovimo sprendimas tiems, kuriems vienu metu reikia įkrauti kelis įrenginius. Ši išorinė baterija palaiko "Quick Charge 3.0", "Power Delivery", AFC ir FCP greitojo įkrovimo technologijas, todėl yra vienas universaliausių rinkoje. Jame yra 2x U..
36.83€
Be PVM:30.44€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 161 (viso puslapių - 4)