Ar tikrai Samsung Galaxy S10 gali taip atrodyti 2019 metais?

Parašė John Doe 2018/07/08 0 Komentarai

 

 

Samsung – vienas labiausiai aptarinėjamų technologijų gamintojų šiuolaikiniame pasaulyje ir vėl kelią mūsų susidomėjimą. Po sėkmingo, tačiau ne ant tiek sėkmingo kaip to norėjo pats gamintojas, Samsung Galaxy S9 ir S9+ modelių pristatymo į rinką ir pardavimų, pagaliau daugėja gandų apie naujausiąjį pristatomą modelį, kurį išvysime 2019 metais. Taigi, ko galima tikėtis?

 

Samsung Galaxy S10 Dizainas

 

Galaxy S9 ir Galaxy S9+ modeliai yra “gimę” iš Galaxy S8, todėl stiprių pasikeitimų nepastebėjom. Telefonas turėjo tikrai labai stiprių savybių, bet technologijos juda į priekį tokiu greičiu, kad žmonėms norisi žymiai didesnių pokyčių. Panašu, kad Samsung mums tuos pokyčius ir suteiks.

Praeito modelio koncepcija nors ir buvo gera, tačiau ji net neprilygs naujajai. Tikėtina, kad tai bus geriausias išmanusis telefonas kokį yra išleidęs Samsung.

Grafikos dizaineris , youtube platformoje vadinamas DBS DESIGNING, pabandė perteikti ir atvaizduoti labiausiai tikėtiną naujojo išmanaus Galaxy S10 koncepciją ir dizainą, ir jeigu tai, į ką jis idėjo tikrai daug darbo, bus tiesa, tai bus tiesiog nuostabus įrenginys.

 

 

 

 

Nors dizaineris ir pavadino  naujajį modelį Samsung Galaxy X (tikėtina, kad jis pasiskolino šitą idėja iš Apple praeitų metų naujienos Apple iPhone X), tačiau tai yra labai mažai tikėtinas pavadinimas, todėl mes manome, kad į tai nereikėtų kreipti daug dėmesio. Galaxy X labiau tikėtina bus visai kitas Samsung gaminys – sulenkiamas telefonas, kurį turėtume išvysti maždaug kitų metų viduryje. Naujasis išmanusis vadinsis Samsung Galaxy S10.

 

 

Vaizduojamas telefono dizainas leidžia suprasti, kad ekranas gali dengit net 100% telefono korpuso, tačiau tai greičiausia nebus tiesa. Nors tokio telefono visi labai norim ir nekantriai laukiam, tai bus tik maksimaliai didelis ekranas su minimaliai, vos keleta milimetrų, matomais telefono korpuso kraštais. Deja, bet kol kas teks matyti korpuso kraštelį.

 

Ypatybės

 

Ekranas

Samsung jau patvirtino, kad S10 modelis turės įdiegtą pirštų antspaudų atpažinimo technologiją pačiame ekrane. Taip pat, sklinda gandai, kad ekranas bus itin aiškios raiškos. Anot kai kurių šaltinių pikselių tankis gali siekti net 600PPI. Tam, kad pasiekti tokius rezultatus 5.8 colių įstrižainės išmaniesiems, ekrano rezoliucija beveik pasieks 4K kokybę.

Samsung ir vėl greičiausiai naudos Infinity Display, tačiau šį kartą šiek tiek skirsis dydžiai – S10 tikėtina bus 5.8 colių, o S10+ iki 6.3 colių įstrižainės.

Kameros

Samsung Galaxy S ir Note įrenginiai visuomet stebino žmones kamerų srityje, todėl ir vėl tikimasi dar geresnių rezultatų. Sammobile pranešė, kad 2019 metų naujiena bus su įdiegta triguba kamera – panašįa į Huwei P20 Pro modelyje pristatytą kamerą. Kol kas daugiau duomenų apie tai beveik nėra, bet turint omenyje trigubos Huawei kameros galimybes, tai turėtų būtų puiki S10 ypatybė.

 

Specifikacija

  • AI-specific chipset, with CPU, GPU and separate neural processor
  • 5G modem
  • UFS 3.0 storage
  • LPDDR5 RAM
  • 93 per cent or more screen-to-body ratio
  • 9th-generation mobile Super AMOLED display
  • 3D AI processing with camera
  • L-shaped battery

Kaina

Kol kas jokių duomenų ar gandų apie kainas nėra, todėl lieka tik spėlioti. Žinant šiuolaikinę rinką, labiausiai tikėtina, kad nauji modeliai nekainuos mažiau, negu jų pirmtakai, todėl lyginant su Galaxy S9 kaina, kuri prasidėjo nuo 739 EUR, o Galaxy S9 nuo 839 EUR, atitinkamai labiausiai tikėtinos kainos turėtų būti: nuo 799 EUR už S10 modelį ir nuo 899 EUR už S10 +modelį.

 

 

Išleidimo data

Kaip ir kiekvienais metais, Samsung savo naujuosius išmaniuosius telefonus pristatinėja metų pradžioje – labiausiai tikėtina data yra 2019 metų kovo mėnuo.  Išvysti telefoną, turbūt bus galima ir anksčiau. Sklinda gandai, kad Samsung Galaxy S10 bus pristatytas 2019 metų sausio mėnesį tarptautinio technologijų renginio CES 2019 metu. Jeigu šie gandai nepasitvirtintų, antroji versija yra, kad telefono pristatymas gali įvykti  MWC 2019 metų renginyje.

Komentarai