iPhone 11 - išleidimo data, gandai ir numatoma kaina

Parašė John Doe 2018/06/24 1 Komentarai

iPhone 11, XI ar X2?

Taigi, kaip bus pavadintas naujasis Apple išmanusis? Logiškas pavadinimas būtų iPhone 11 arba iPhone XI (kas reikštų tą patį skaičių 11 romėniškais skaitmenimis). Bet sklinda gandai, jog naujausias iPhone gali tapti ir iPhone X2. Kodėl  X2 – nežinia, juk iPhone XI būtų visiškai logiškas išmaniojo pavadinimas numerologine seka. Visgi, aiškiai yra pranašaujama, jog vienas dalykas liks nepakitęs – X raidės išmanaus pavadinime Apple greičiausiai neatsisakys.

iPhone naujiena

Ar kada esate įsivaizdavę, kad Apple gaminiuose gali būti kita jungtis negu Lightning? Mes manome, jog daugelis yra apie tai svajoję. Ir taip, faktas, kad Apple naudoja savo specialias sudedamasias dalis, kabelius, jungtis ir kitus priedus yra labai plačiai žinomas, bet panašu, jog išskirtinai Apple naudojimui skirtoms detalėms ateina galas.

Sklinda gandai, kad iPhone 11 tikėtina turės universalią USB Type-C jungtį. Jeigu ši žinia yra tiesa, išmaniųjų telefonų naudotojai labai apsidžiaugs, nes jiems nereikės pirkti atskirų, ir tikėtina labai brangių, naujų kabelių.

 

 

OLED ekranas

Praeitais metais Apple pagaliau pirstatė savo pirmąjį išmanųjį su OLED ekranu, todėl manoma, kad naujuosiuose modeliuose OLED irgi nebus staigmena. Kai kurie Apple gaminių komentatoriai jau net pranašauja 3 skirtingus modelius – 6.5 colių OLED, 5.8 colių OLED ir 6.1 colių OLED. Pikselių tankis ekranuose tikėtina bus toks:  6.5 colių OLED modelyje svyruos tarp 480 ir 500ppi, 5.8 colių OLED greičiausia bus 458ppi ir 6.1 colių OLED modelyje - 320 ir  330 pikselių colyje.

Kameros

iPhone X ir iPhone 8 telefonai jau turi dvigubas galines kameras, todėl tokie patys lūkesčiai yra iškelti ir iPhone 11. Šiuo klausimu tikėtinas pokytis, kad kamera bus triguba. Nustebino? Turbūt nelabai. Net jeigu tai ir bus tiesa, greičiausiai naujuose modeliuose bus Huawei P20 Pro-tipo triguba galinė kamera, taigi tai ir vėl nebus revoliucinė ar pasaulį keičianti naujiena.

 

 

Kaip brangiai tai kainuos?

Taip kaip dauguma žmonių moka tikrai daug už praeitus Apple iPhone modelius, kaina mažų mažiausiai tikimasi bus nuo €999. Kita vertus, pasak kai kurių gandų, yra tikimybė, kad iPhone 11 gali kainuoti ir žymiai mažiau. Panašu, kad Apple pagaliau pavyko sumažinti savo gamybos išlaidas kai kuriems komponentams ir anot komentatorių galime tikėtis kainos tarp €500 ir €550. Laikykime sukryžiuotus pirštus, kad tai būtų tiesa, kitaip ir vėl teks pardavinėti inkstą, kad galėtume įsigyti naujausiąjį iPhone modelį.

Išleidimo data – vėl Rugsėjis?

Nėra jokių abejonių, kad naujojo iPhone telefono sulauksime šį rudenį, o greičiausia ir vėl Rugsėjo mėnesį, arba Lapkritį, kaip tai buvo su iPhone X. Tikėtina, kad Apple ir šiuo atveju mūsų nenustebins ir pirmoje Rugsėjo pusėje mes jau turėsime naujutėlaitį išmanųjį. Tiksli išleidimo data turėtų būti paskelbta keletą savaičių iki išleidimo.

1 Komentarai

Milita:
2018/08/10, 14:18:11
Atsakyti

Kas per š iphone x kainuoja 1000€ o cia iphone 11 ir jis zymiai pigesnis tai kam as paviziuj nusipirkau ta iphone x siaipsau?

Fanas iphone:
2018/08/22, 18:52:10

Debile nepatinka neziurek

Komentarai