Naujojo Galaxy S8 palyginimas su S7

Parašė John Doe 2017/03/30 0 Komentarai

Pagaliau įvyko naujojo Samsung Galaxy S8 telefono pristatymas ir jis atrodo tikrai įspūdingai, nepaisant to, kad labai daug ir pakankamai tikslių gandų jau buvo nutekėję į viešumą.

Didelis ekranas, daug galingumo ir rafinuotas dizainas – tačiau koks gi skirtumas tarp Galaxy S8 ir Galaxy S7 telefonų?

 

Dizainas

Samsung Galaxy S8 dizainas drastiškai nesiskiria nuo Galaxy S7, abu išmanūs turi metalinį rėmą ir stiklinį galą. S8 yra ilgesnis – tačiau nėra platesnis – ir jo matmenys yra 148.90 x 68 x 8 mm, palyginus su S7 modeliu, kurio matmenys 142.4 x 69.6 x 7.9 mm. Taip pat naujasis telefonas vizualiai atrodo šiek tiek kitaip iš priekio, nes neturi pagrindinio HOME mygtuko tiesiai po ekranu, jis yra pakeistas pirštų antspaudo skaneriu. Vienintelis dalykas, kuris liko nepasikeitęs, tai atsparumas vandeniui ir dulkėms. Abu S7 ir S8 turi IP68 sertifikatą, kas reiškia, kad telefonas gali išbūti iki 30 minučių 1,5 metrų gylyje.

 

Ekranas

Naujojo išmanaus ekranas yra didesnis, nei S7 – net 5.8 colių (S7 5.1 colių). Taip pat rezoliucija patobulinta iki 1,440 x 2,960 QHD+, palyginus S7 yra 1,440 x 2,560 QHD. Nors ekranas ir yra didesnis nei jo pirmtakai, jo displėjaus santykis yra 18.5:9,  ir tai daro jį panašų į LG G6. Turbūt vienintelė technologija, kurios nepakeitė yra Super AMOLED ekranai abiejuose, S8 ir S7, modeliuose, kurie suteikia ryškesnes spalvas.

 

OS ir galia

Be abejo, abiejuose modeliuose yra įdiegta Android operacinė sistema, tačiau Galaxy S8 yra išleidžiamas su AndroidNougat versija, tuo tarpu Galaxy S7 iki šios versijos atnaujintas būti negali. Kitais aspektais OS fronte jokių didelių skirtumų nepamatysime. Galios atžvilgiu yra nemaži pokyčiai, bet nedidesni, negu tipiniai kasmetiniai galios didinimo pokyčiai. Samsung Galaxy S7 turi 4GB RAM ir arba aštuonių branduolių Exynos 8890 procesorių (Europoje) arba keturių branduolių Snapdragon 820 (JAV) ir abu jie yra vieni galingiausių 2016 metais. Samsung Galaxy S8 taip liekiaprie 4GB RAM ir aštuonių branduolių procesoriaus, tačiau dar nėra patvirtinta kokį tiksliai procesorių naudoja. Tikimasi, kad Europoje bus naudojamas Exynos 8895, o JAV - Snapdragon 835. Įskaitant tai, kad Galaxy S7 mums suteikia beveik nepriekaištingą pasirodymą, tai greičiausiai nepadarys didelio jaučiamo skirtumo.

 

Kamera

Kamera, S8 atnaujinimuose, yra bene mažiausias pokytis, lyginant su S7. Skirtumai tik tie, kad nors galinė kamera lieka tokia pati – 12 MP, priekinė vietoj S7 5 MP kameros, pasikeitė į 8 MP. Deja, kol kas nežinoma ant kiek didelę įtaką kokybei turės megapikselių skaičius.

 

Baterija

Naujojo S8 baterija kelia šiek tiek nerimo, nes liko tokio pat galingumo kaip ir S7 modelyje - 3,000 mAh, tačiau reikės išlaikyti žymiai didesnį ekraną su daugiau pikselių. Kita vertus, telefone bus galingesnis procesorius, kuris turėtų kompensuoti galios trūkumą. Dar viena naujovė, kuri privers įsigyti naujų kabelių, S8 keičia jungtį į USB Type-C.

 

Kaina

Samsung dar oficialiai nepatvirtino naujojo Samsung Galaxy S8 kainos, bet jeigu tikėti gandais, jis bus šiek tiek brangesnis nei S7. 2016metais Galaxy S7 kainos prasidėjo maždaug nuo $750/£569/AU$1149, šiuo metu jį galima įsigyti apytiksliai už $670/£450/AU$900, tuo tarpu Samsung Galaxy S8 gali kainuoti apie $845/£695/AU$1,115, o tai yra $100/£130 brangiau.

 

Apibendrinimas

Samsung Galaxy S8 atrodo turėtų būti didelis S7 modelio patobulinimas - jis žymiai didesnis, tačiau nebus masyvus, naujas displėjaus santykis, HDR palaikymas suteiks iš tiesų naujų pojūčių. Kita vertus, kamera išliko beveik tokia pati, lygiai taip pat kaip ir baterijos galingumas, nėra pačios geriausios naujienos, prie ko prisideda ir faktas, kad telefono kaina pakils. Pirštų antspaudo sensorius irgi gali patikti ne kiekvienam. Apžvelgus viską bendrai, Samsung Galaxy S8 bus tikrai pirkėjui malonus išmanusis telefonas, bet jeigu nesinori per daug išlaidauti, Samsung Galaxy S7 irgi yra vienas geriausių pasirinkimų.

Komentarai