Titulinis
Krepšelis

Sony Xperia V antena, vibro motoras ir mikrofonas (PCB plokštė)

Sony Xperia V antena, vibro motoras ir mikrofonas (PCB plokštė)
3,90€
Be PVM: 3,22€
  • Prieinamumas: Išparduota
  • Prekės kodas: 37210

Sony Xperia V antena, vibro motoras ir mikrofonas (PCB plokštė)

Sony Xperia V (LT25i) PCB plokštė, kurią sudaro antena, vibro motoras ir mikrofonas. Plokštė padės išspręsti šias problemas: kai kyla nesklandumų su ryšio stabilumu arba jis dinginėja, kai pašnekovas jūsų negirdi arba blogai girdi.

Savybės

  • Detalės pakeitimui nereikalingas papildomas litavimas, užtenka tik atjungti blogai veikiančią Sony Xperia V PCB plokštę ir prijungti naują.
  • Skirta pašalinti problemas, kai nėra stabilaus ryšio arba jis dinginėja arba pašnekovai jūsų negirdi/blogai girdi dėl mikrofono problemų.

Kokybė

Žemiau pateikiame galimas šios detalės kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios.

Originalas

Gamyklinis gamintojo PCB plokštės originalas (service pack), kuris yra naudojamas visuose autorizuotose taisyklose, kad būtų išlaikytas visiškas telefono originalumas.

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės detalė, kuri gamintojų įvardijama kaip trečiųjų gamintojų originalas (3rd party original) vizualiai atrodo lygiai taip pat ir lyginant skirtumas su tikrojo gamintojo originalu yra beveik nepastebimas.

Analogas

PCB plokštės analogas yra detalė, kuri atlieka visas savo funkcijas, tačiau integrinis grandynas (IC - Integrated Circuit) skiriasi nuo originalios plokštės arba aukštos kokybės (3rd party original).

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai