Prekių katalogas
Krepšelis

Adapteriai

Adapteris - naujos mobilaus telefono galimybės

Telefono adapteris - tai puikus aksesuaras, kuris suteiks galimybę ne tik konvertuoti vieną jungtį į visai kitą, bet ir galimybę naudoti žymiai daugiau jau turimų įrenginių. Jų yra įvairiausių: ausinių, AUX, USB C (Type-C), micro USB, Apple Lightning,  OTG, SIM ir daug kitų, tam kad galėtumėte suteikti telefonui didesnį funkcionalumą.

Ausinių adapteris

Vis daugiau gamintojų pašalina ausinių lizdą iš gaminamų telefonų ir nebesuteikia galimybės prijungti senų, tačiau vis dar gerų ir kokybiškų ausinių su 3.5mm jungtimi. Tačiau tai nėra galutinis nuosprendis ir tokiu atveju Jums tikrai nereikia išmesti jau turimų ausinių. Šį telefonų “patobulinimą” galima apžaisti naudojant tam tikrus, naujajam mobiliam telefonui tinkančius adapterius.

Pirmasis gamintojas, kuris pradėjo tai daryti yra Apple. Ausinių lizdas buvo pašalintas iš iPhone 7 išmanaus telefono, naujesni telefono modeliai taip pat buvo gaminami be ausinių lizdo. 

Tam, kad būtų galima prijungti ir naudoti standartines ausines, yra reikalingas Apple adapteris. AUX adapteris iPhone telefonams suteikia antrą šansą prijungti įprastas, jau turimas ausines - tokiu atveju Jums padės Apple Lightning to 3.5 mm adapteris. 

Kadangi šia idėja pasinaudojo ir kiti telefonų gamintojai, palikdami tik vieną Type C jungtį be ausinių lizdo, tokiems telefonų turėtojams galime pasiūlyti USB C į 3.5 mm adapterių.

SIM adapteris

Šiuo metu įsigijus naują išmanųjį telefoną, dažnai vis dar pasitaiko atvejų, kai netinka mobiliojo ryšio SIM kortelė, kitaip tariant, neatitinka SIM kortelės dydis. Tam, kad nereikėtų kreiptis į ryšio operatorių naujai kortelei gauti, galima pasinaudoti atitinkamais adapteriais, kad išspręsti šią problemą.

SIM adapteriai padės jūsų turimą mobiliojo ryšio nano SIM kortelę konvertuoti į micro SIM arba standartinio dydžio SIM kortelę, kuri buvo naudojama senesniems telefonų modeliams. Taip pat su šiuo adapteriu galėsite micro SIM kortelę konvertuoti ir į standartinę SIM.

OTG adapteris

OTG „On The Go“ USB adapteris - tai prietaisas, kuris leis įrenginiui iš bet kokios jungties (micro USB, Type-C (USB-C) ar Lightning) paversti į USB, kad galima būtų prijungti: USB raktą, klaviatūrą, pelę, išorinį kietąjį diską ar bet kokį kitą prietaisą.

Micro USB adapteris

Micro USB adapteriai leidžia iš šios jungties konvertuoti į USB, Apple Lightning arba Type-C (USB C).

AUX laidas, prailgintuvas, šakotuvas

Jeigu atsibodo klausytis automobilyje radijo stočių ar važiuojate ilgais atstumais ir ne visos radijos stotys groja užmiesčiuose, visuomet galite prijungti mobilųjį telefoną ir klausytis jame įrašytos muzikos ar paleidus muzikos programėles, tokias kaip Spotify ar Youtube. 

Audio adapteris, AUX adapteris mašinai skirtas prijungti telefoną prie automobilinio grotuvo, tam, kad galėtumėte klausytis muzikos iš mobiliojo. Tas pats adapteris telefonui Jums sėkmingai pasitarnaus prijungti ir prie nešiojamos kolonėlės, muzikinio centro ar kito įrenginio su AUX jungtimi, kad galėtumėte iš telefono muzikos klausytis ir namuose ar vakarėlyje.

Jeigu Jums trūkstą turimo AUX laido ilgio arba Jums reikia keleto tokių pačių ar skirtingų adapterių, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir įvairių prailgintuvų ir AUX šakotuvų.

Prekės kodas: 78417
Dudao L11S – 3.5mm AUX ausinių lizdo 1 metro ilgio prailginimo laidas su moteriška ir vyriška 3.5mm jungtimis, kuris puikiai tiks prailginant, pavyzdžiui: ausinių laidą. Su juo galite patogiai klausytis muzikos per savo mėgstamas ausines, net kai telefonas, planšetinis kompiuteris ar muzikos grotuva..
5,08€
Be PVM:4,20€
Prekės kodas: 79305
Platinet PMMA9823 yra 3.5mm AUX - USB Bluetooth 5.0 FM moduliatorius, siųstuvo adapteris. Šis gaminys gali būti naudojamas ne tik automobilyje/garso įrangoje, bet ir belaidžiu ryšiu sujungtas su mobiliaisiais telefonais. Funkcijas atsiliepti ir padėti telefono ragelį ir muzikos grojimo.Produktas pal..
16,46€
Be PVM:13,60€
Prekės kodas: 79618
3.5 mm AUX "Bluetooth" belaidis imtuvas "Borofone BC35 Wideway" yra puikus būdas belaidžiu būdu prijungti garso įrenginius. Naudojant "Bluetooth" v5.0, jo veikimo nuotolis siekia iki 10 metrų, o pokalbių ir muzikos trukmė - iki 10 valandų. Jame taip pat įmontuotas 150 mAh akumuliatorius, kurį galima..
10,99€
Be PVM:9,08€
Prekės kodas: 80468
"Hoco E53 Dawn Sound" yra puikus būdas mėgautis muzika keliaujant. Šis automobilinis 3.5 mm AUX Bluetooth v5.0 belaidis imtuvas yra mažas ir kompaktiškas, todėl jį lengva pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte. Integruotas 145 mAh akumuliatorius užtikrina iki 10 valandų muzikos ir pokalbių laik..
11,62€
Be PVM:9,60€
Prekės kodas: 79451
Jei ieškote mažo, galingo ir lengvai naudojamo "Bluetooth" imtuvo, "Hoco E73" yra puikus pasirinkimas. Šiame automobiliniame imtuve naudojama "Bluetooth 5.0" technologija, kad būtų galima greitai ir lengvai susieti su jūsų įrenginiais, be to, jame yra integruotas micro SD kortelių skaitytuvas MP3 fa..
15,95€
Be PVM:13,18€
Prekės kodas: 80591
Jei ieškote universalaus ir nebrangaus „Bluetooth“ adapterio, tuomet rinkitės 3.5mm AUX Bluetooth v5.0 2in1 FM moduliatoriaus/imtuvo adapterį! Šis patogus mažas prietaisas gali būti naudojamas kaip „Bluetooth“ siųstuvas arba imtuvas, todėl puikiai tinka naudoti su įvairiais įrenginiais. Integruota 3..
12,83€
Be PVM:10,60€
Prekės kodas: 51583
Universalaus naudojimo automobilinis 3.5mm Bluetooth FM moduliatorius, adapteris su 3.5mm audio jungtimi gali būti naudingas įvairiose aplinkose: automobilyje, namuose, biure. Adapteris gali būti prijungtas prie automobilio grotuvo, muzikinio centro, kolonėlių ir kitų įrenginių, kurie turi AUX 3.5mm..
8,65€
Be PVM:7,15€
Prekės kodas: 80772
JOYROOM S-H142 4in1 yra tobulas Lightning hub adapteris jūsų Apple iPhone ir iPad. Su micro SD ir SD kortelių skaitytuvu, USB prievadu ir papildoma Lightning jungtimi skirta įkrovimui. JOYROOM S-H142 4in1 suteikia galimybę prisijungti prie įvairiausių įrenginių ir priedų. Palaikoma OTG funkcija, tod..
15,76€
Be PVM:13,03€
Prekės kodas: 75410
Apple MagSafe, MagSafe 2 įkroviklio adapteris, kuris taip pat tinka 10W ir 12W Apple USB įkrovikliuose...
5,08€
Be PVM:4,20€
Apple Lightning - 2x 3.5mm adapteris Baseus L33 (1.2m)
Išparduota
Prekės kodas: 78408
Praktiškas Baseus L33 Lightning į 2x 3m5 mm ausinių lizdo (AUX) laido adapteris, leidžiantis prijungti iPhone, iPad prie garso įrangos AUX jungties (pvz.: automobilio radijo ar ausinių), kuris tikrai pasiūlys geresnę muzikinę patirtį nei minėti įrenginiai.SavybėsPraktiškas adapteris skirtas prijungt..
18,76€
Be PVM:15,50€
Apple Lightning - 2x Apple Lightning adapteris Baseus L55
Išparduota
Prekės kodas: 79133
Baseus L55 (CALL55-0A) audio konverteris iš Apple Lightning į 2x Apple Lightning adapteris yra ausinių ir įkroviklio skirstytuvas, skirtas klausytis muzikos ir įkrauti telefono bateriją vienu metu. Jis buvo skirtas naujesnėms išmaniųjų telefonų versijoms, kurios, deja, neturi populiaraus ausinių liz..
13,21€
Be PVM:10,92€
Prekės kodas: 79334
Devia Smart Apple Lightning į 2x Apple Lightning adapteris skirtas išplėsti iPhone, iPad funkcionalumą, kad galėtumėte vienu metu naudoti laidinės ausines ir tuo pačių įkrauti įrenginį...
1,94€
Be PVM:1,60€
Prekės kodas: 71242
Hoco LS18 adapteris iš Lightning Apple jungties konvertuoja jungtį į dvi atskiras Lightning jungtis, kad galėtumėte vienu metu naudoti Lightning ausines ir įkrauti telefoną vienu metu jeigu to prireikia 2.0A greičiu. SpecifikacijaGamintojas: HocoModelis: LS18Tipas: iš Lightning į 2x LightningMikrofo..
9,66€
Be PVM:7,98€
Prekės kodas: 79338
Remax RL-LA02i adapteris konvertuoją iš vienos Apple Lightning jungties į dvigubą Apple Lightning, kad būtų itin patogu naudotis įrenginiu. Šis dizainas padeda vartotojams klausytis muzikos su Lightning ausinėmis ir tuo pačiu įkrauti iPhone, iPad. Ypač kadangi maksimali įkrovimo srovė yra 2.4A, vart..
1,94€
Be PVM:1,60€
Apple Lightning - 2x Lightning adapteris Borofone BV6 Comfortable
Išparduota
Prekės kodas: 62072
Borofone BV6 Comfortable Apple Lightning į 2x Apple Lightning jungčių adapteris skirtis išspręsti muzikos klausimo ir įrenginio įkrovimo vienu metu problemą. Jeigu Jums dažnai reikia spręsti ar klausytis muzikos ar įkrauti telefoną, tuomet šis adapteris kaip tik Jums. Šiai problemai išspręsti sukurt..
5,95€
Be PVM:4,92€
Prekės kodas: 75409
Apple Lightning - 3.5mm ausinių lizdas adapteris suteiks galimybė prijungti ausines su įprasta 3.5mm audio jungtimis su Apple įrenginiais, kurie turi tik Lightning jungtį. Adapteris veikia su visais Apple įrenginiais, kurie turi Lightning lizdą ir palaiko iOS 10 arba naujesnias versijas, įskaitant i..
16,84€
Be PVM:13,92€
Prekės kodas: 78411
Dudao L16i iš Apple Lightning į 3.5mm ausinių lizdo adapteris leis prijungti ausines su 3.5mm lizdo jungtimi prie iPhone išmaniojo telefono ar iPad be ausinių lizdo ir taip klausytis mūsų mėgstamos muzikos. Praktiškas sprendimas įrenginiams, turintiems tik „Lightning“ prievadą.Dėmesio! Su adapterius..
8,97€
Be PVM:7,41€
Prekės kodas: 78412
Dudao L17 adapteris su laidu iš Apple Lightning jungties į 3.5mm ausinių lizdu leis prijungti ausines prie išmaniojo telefono ir taip klausytis mūsų mėgstamos muzikos. Praktiškas sprendimas įrenginiams, turintiems tik „Lightning“ prievadą. ..
9,41€
Be PVM:7,77€
Prekės kodas: 78415
JOYROOM SY-A02 yra iš Apple Lightning į 3.5mm audio jungties AUX laidas, adapteris 1-2 metrų ilgio, skirtas iPhone ir iPad prijungti prie audio AUX įrenginių. Jį galite naudoti namuose, automobilyje ar bet kurioje kitoje vietoje. Prijunkite telefoną prie garsiakalbių namuose ar automobilyje arba pri..
14,28€
Be PVM:11,80€
Apple Lightning - 30-pin adapteris
Išparduota
Prekės kodas: 36363
Šis Apple Lightining į 30-pin adapteris leis jums sujungti daugelį Apple įrenginių su jūsų turimu seno tipo Apple 30-pin (30 kontaktų) laidu, kad galėtumėte įkrauti įrenginį arba perkelti duomenys.Įspėjame: adapteris nepalaiko vaizdo išvesties...
4,26€
Be PVM:3,52€
Prekės kodas: 79132
Apple Lightning į Apple Lightning ir 3.5mm adapteris ADP15 konvertuoja viena Lightning jungtį skirta įrenginio įkrovimui ir ausinių atskirą lizdą, kad galima būtų naudoti 3.5mm jungties ausines...
6,43€
Be PVM:5,31€
Apple Lightning - Apple Lightning, 3.5mm adapteris Borofone BV7 Light
Išparduota
Prekės kodas: 62073
Borofone BV7 Light iš Apple Lightning į Apple Lightning ir audio 3.5mm adapteris skirtas, kad Apple įrenginių vartotojai galėtų vienu metu įkrauti savo įrenginį ir tuo pačių klausytis muzikos ar žiūrėti filmus naudodami įprastą 3,5mm audio jungtį, kurią turi daugelis ausinių.SpecifikacijaGamintojas:..
10,99€
Be PVM:9,08€
Prekės kodas: 78413
Dudao L17i adapteris su Apple Lightning jungtimi, kuri konvertuojasi į Apple Lightning ir 3.5mm ausinių jungtis, skirtas vienu metu įkrauti ir prijungti ausines. Tai leidžia prijungti ausines su 3.5mm jungtimi ir vienu metu prijungti telefoną prie įkroviklio ir taip klausytis mėgstamos muzikos ir tu..
9,32€
Be PVM:7,70€
Apple Lightning - Apple Lightning, 3.5mm adapteris Hoco LS21
Išparduota
Prekės kodas: 77198
Hoco LS21 adapteris skirtas vienu metu įkrauti įrenginį maksimalia 2.0A srove ir, kad papildomai galėtumėte prijungti 3.5mm jungties ausines. Pagamintas iš aliuminio lydinio...
12,68€
Be PVM:10,48€
Apple Lightning - HDMI 1080p HD laidas, adapteris Hoco UA14
Išparduota
Prekės kodas: 67902
Hoco UA14 Apple Lightning ir HDMI (1080p HD) 2 metrų ilgio kabelio adapteris su papildomu maitinimu leidžia perkelti vaizdus iš iPhone ar iPad į televizorių, monitorių ar projektorių su HDMI jungtimi. Adapteris veikia "Plug and Play" principu, o tai reiškia, kad norint jį naudoti, nereikia įdiegti j..
15,27€
Be PVM:12,62€
Prekės kodas: 78178
Hoco UA15 yra 2.0m ilgio Apple Lightning į HDMI 1080p HD laidas, adapteris skirtas iPhone ir iPad bei kitiems Apple įrenginiams su Lightning jungtimi. SpecifikacijaMedžiaga: aliuminio lydinys + nailono pynėIlgis: 2mSvoris: 40gSąsaja: Lightning ir HDMI išvesties jungtysDarbinė įtampa: 3.3V/500mA, pal..
19,06€
Be PVM:15,75€
Prekės kodas: 78357
JOYROOM SY-35L1 Apple Lightning į HDMI 4K 60Hz laidas, adapteris yra puikus priedas žmonėms, kuriems reikia Apple įrenginį prijungti prie monitoriaus, televizoriaus ar projektoriaus per 3 metrų ilgio HDMI 4K kištuką. Adapteris puikiai tiks ne tik iPhone telefonui, bet ir iPad planšetiniam kompiuteir..
25,89€
Be PVM:21,40€
Prekės kodas: 78005
Choetech LH0020 yra Apple Lightning į HDMI 4K 1.8 m ilgio laidas, adapteris. Šis praktiškas adapteris su USB kištuku ir HDMI 4K jungtimi. Puikus priedas žmonėms, kuriems reikia prijungti telefoną prie monitoriaus per HDMI 4K jungtį. Dėl to, kad įmontuoto laido ilgis yra iki 3m, galėsite patogiai pri..
18,21€
Be PVM:15,05€
Apple Lightning - micro USB adapteris
Išparduota
Prekės kodas: 67506
Adapteris iš Apple Lightning į micro USB.Adapteris yra kelių spalvų: sidabro, juodo, rožinio, aukso. Adapterio spalva pridedama atsitiktinai. ..
2,37€
Be PVM:1,96€
Apple Lightning - micro USB adapteris Hoco
Išparduota
Prekės kodas: 76118
Hoco gamintojo Apple Lightning į micro USB adapteris leidžia prijungti iPhone, iPad ar iPod su Ligthning jungtimi prie micro USB laidų, kad galima būtų įkrauti ir sinchronizuoti duomenis.SavybėsItin kompaktiškasGalima naudoti įkrovimu ir duomenų perdavimui..
3,58€
Be PVM:2,96€
Apple Lightning - Type-C adapteris
Išparduota
Prekės kodas: 71247
Adapteris iš Apple Lightning į Type-C (USB-C) jungties skirtas tam, kad net su naujos kartos Type-C (USB-C) laidu būtų galima įkrauti ar perkelti duomenis iš iPhone, iPad, iPod įrenginio į kompiuterį ar kitą prietaisą. ..
3,63€
Be PVM:3,00€
Apple USB-C Digital AV Multiport Type-C, HDMI, USB adapteris
Išparduota
Prekės kodas: 79945
Pristatome "Apple" Type-C (USB-C) skaitmeninį AV daugiafunkcinį adapterį - puikų sprendimą, kaip prijungti "Macbook" arba "iPad" su USB-C jungtimi prie HDMI ekrano. Šis adapteris leidžia atvaizduoti "Mac" arba "iPad" ekraną į televizorių arba ekraną su HDMI jungtimi, todėl puikiai tinka filmams žiūr..
20,40€
Be PVM:16,86€
Prekės kodas: 80812
UGREEN 10599 yra AUX 3.5 mm laido adapteris, kurio reikia jūsų gyvenime. Pagamintas iš gryno vario ir paauksuotų kištukų, tai yra jūsų vientisas garso sąrankos sprendimas, garantuojantis nepriekaištingą garso kokybę be jokių signalo iškraipymų. O prijungę įrenginį prie garsiakalbių ar imtuvo, turinč..
8,56€
Be PVM:7,07€
AUX Bluetooth 5.0 adapteris Baseus BA01
Išparduota
Prekės kodas: 79278
Baseus BA01 (CABA01-01) – 3.5 mm AUX Bluetooth 5.0 aukštos kokybės adapteris, suteikiantis galimybę klausytis mėgstamos muzikos automobilyje nejungiant telefono prie radijo laidu. Lengvai jungiasi prie automobilio USB ir AUX lizdų ir užtikrintai, kad jūsų kelionė praeis su gera fonine muzika.Baseus ..
17,91€
Be PVM:14,80€
AUX laidas šakotuvas, adapteris Hoco UPA06 (0.3m)
Išparduota
Prekės kodas: 55387
Hoco UPA06 audio AUX 3.5mm laidas šakotuvas, adapteris leis vienu metu prijungti ir naudoti 2 įrenginius su 0.3m ilgio laidu...
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 75670
Šis AUX audio laidas, adapteris leidžia greitai ir lengvai klausyti muzikos prijungiant išmanųjį telefoną ar MP3 grotuvą prie įvairių įrenginių, kurie turi 3.5 mm įvesties jungtį: namų stereo, garsiakalbio, automobilio/mašinos...
2,90€
Be PVM:2,40€
Prekės kodas: 80535
Baseus Yiven M30 yra puikus būdas prijungti savo išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį prie automobilio radijo ar namų kino sistemos. Šis aukštos kokybės AUX laidas pagamintas iš patvarių medžiagų ir turi du 3.5mm lizdo kištukus, todėl jį lengva prijungti prie įvairių įrenginių. Lankstus pintas laidas ..
9,19€
Be PVM:7,59€
Prekės kodas: 75668
 3.5mm AUX laidas, adapteris Borofone BL1 Audiolink gali prijungti prie automobilio, bet kurį įrenginį turintį 3.5mm garso jungtį pavyzdžiui: telefoną, MP3 grotuvą ar planšetinį kompiuterį, nešiojamas belaides Bluetooth kolonėles ar namų stereo įrenginius.SpecifikacijaGamintojas: BorofoneModelis: BL..
3,97€
Be PVM:3,28€
AUX laidas, adapteris Borofone BL3 Audiolink (1.0m)
Išparduota
Prekės kodas: 62069
AUX 3.5mm laidas, adapteris Borofone BL3 Audiolink yra skirtas perduoti aukštos kokybės garsą iš vieno įrenginio į kitą. Jungties korpusas yra pagamintas iš tvirto aliuminio, o laidas yra apipintas tekstile ir yra labai praktiškas kasdieniame naudojime.SpecifikacijaGamintojas: BorofoneModelis: BL3 A..
4,54€
Be PVM:3,75€
Prekės kodas: 75669
Borofone BL5 standartinis 1 metro AUX 3.5 mm garso laidas, adapteris su mikrofonu ir valdymas vienu mygtuku. SpecifikacijaGamintojas: BorofoneModelis: BL5AUX jungtys: 3.5 - 3.5mmLaido ilgis: 1 metrasIšorė medžiaga: TPE..
4,76€
Be PVM:3,93€
Prekės kodas: 78650
Dudao L12 yra 3.5mm AUX laidas, adapteris su 1.5m ilgio, kuris leis klausytis mėgstamos muzikos iš garso aparatūros namuose arba per radiją automobilyje! Jo veikimas labai paprastas, vieną iš jungčių prijunkite prie telefono ausinių prievado, o kitą – prie garso aparatūros ar radijo AUX kištuko. Ir ..
5,99€
Be PVM:4,95€
Prekės kodas: 78410
Dudao L12S yra 3.5 į 3.5mm AUX audio laidas, adapteris 1 metro ilgio, kuris padės tuomet kai telefone ar planšetiniame kompiuteryje turite puikią muziką, kurią norite klausytis per automobilio garso sistemos, bet negalite jos įrašyti į CD diską ar jūsų garso įranga neturi USB kištuko? Dabar tai nebė..
5,26€
Be PVM:4,35€
Prekės kodas: 80536
Pristatome Hoco UPA02 AUX laidą! Šis aukščiausios kokybės garso kabelis puikiai tinka visiems, kurie nori geriausios garso kokybės iš savo įrenginių. 3.5mm jungtys ir 1 metro laidas yra suderinami su visais įrenginiais su 3.5mm garso sąsaja, o 24K auksavimas užtikrina optimalią garso kokybę. Nesvarb..
6,03€
Be PVM:4,98€
Prekės kodas: 80537
Pristatome Hoco UPA02 AUX 3.5mm laidą! Šis aukščiausios klasės garso laidas puikiai tinka bet kuriam muzikos mylėtojui. Su aukščiausios kokybės 24K paauksuotomis 3.5mm jungtimis ir 2 metrų spyruokliniu laidu, šis papildomas laidas yra sukurtas aukščiausios kokybės garso kokybei. Tačiau tai dar ne vi..
9,12€
Be PVM:7,54€
Prekės kodas: 78414
„Hoco UPA03 Noble Sound“ yra 3.5mm - 3.5mm AUX laidas, skirtas prijungti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius prie garso grotuvų ir kitų garso atkūrimo įrenginių. Dabar muzika visada su jumis, prijunkite išmanųjį telefoną prie automobilio radijo, ausinių ar muzikos centro ir mėgaukitės ..
6,90€
Be PVM:5,70€
Prekės kodas: 80539
Jei ieškote AUX 3.5mm laido, kuris būtų patvarus, stilingas ir užtikrina puikią garso kokybę, tuomet peržiūrėkite Hoco UPA14. Šis kabelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir turi unikalų alkūnės dizainą, todėl jis yra neįtikėtinai tvirtas. Be to, TPE pynė apsaugo nuo susipainiojimo ir užtikrin..
4,50€
Be PVM:3,72€
Prekės kodas: 80540
Pristatome Hoco UPA15 audio AUX 3.5mm TPE pynimo laidą su mikrofonu. Šis aukščiausios kokybės kabelis yra 1 m ilgio ir turi alkūnės dizainą ir vieną mygtuką. TPE pynimo medžiaga yra patvari ir užtikrina aiškią garso kokybę, o 3.5mm lizdas yra suderinamas su dauguma garso įrenginių. Integruotas mikro..
6,03€
Be PVM:4,98€
Prekės kodas: 78589
JOYROOM SY-15A1 yra stereo garso 3.5mm AUX kabelis, kurio ilgis 1.5 m. Šį laidą galima prijungti prie automobilio radijo, namų kino įrangos ir išmaniojo telefono. Jame yra du audio 3.5 mm kištukai, todėl jį taip pat galite susieti su kitais įrenginiais.SavybėsSpindintis kištuko antgalis ir malonus l..
7,55€
Be PVM:6,24€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 91 (viso puslapių - 2)