Prekių katalogas
Krepšelis

Įkrovikliai

Telefono įkroviklis - būtinas visur ir visada

Reikalingas naujas USB, USB-C (Type-C) telefono įkroviklis? Galime pasiūlyti Apple iPhone, Huawei, Samsung, Sony, LG, Xiaomi ir kitų telefonų įkroviklius, kurie atitiks kiekvieno poreikį. Ieškote kažko pigaus? Turime įvairių ir kitų gamintojų pakrovėjus.

Turint bet kokį nešiojamą įrenginį, įkroviklis turi visada būti po ranka. Juk ką darysite, kai telefono baterija išsikraus ir neturėsite kaip jo įkrauti? Sugedus senajam, jį būtina kuo greičiau pakeisti nauju, bet nebūtinai tokiu pačiu.

Kaip išsirinkti įkroviklį?

Daugelis žmonių susipainioja ieškodami, kuris įkroviklis telefonui bus tinkamiausias dėl didelės jų galybės ir nežino kuris tiks geriausiai. Vieni mano, kad būtina pirkti tik originalų, lygiai tokį patį, koks buvo originalioje išmanaus telefono komplektacijoje. Kiti nori sutaupyti ir nori įsigyti kitų gamintojų, tačiau vis tiek telefonui puikiai tinkantį pigesnį įkroviklį.

Šiuo atveju, mes bandysime Jums padėti ir patarsime kaip geriausiai išsirinkti naują aksesuarą nurodydami į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis naują įkroviklį.

Telefono pakrovėjas, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

  1. Įkroviklio modelį, kuris parašytas ant įkroviklio jeigu ieškote identiško
  2. Kokia turi būti išeinanti srovė (pvz.: 5V - 1.0A, 5V - 2.0A ir tt.)0
  3. Kokio galingumo įkroviklis reikalingas - galia matuojama vatais (W)
  4. Kokia įkroviklio jungtis - seno tipo USB ar naujo USB-C (Type C)
  5. Jeigu telefonas palaiko greito įkrovimo technologiją, atkreipkite dėmesį į tai, kokia technologija yra naudojama, nes priklausomai nuo jos bus didesnis įkrovimo našumas.

Originalus ar neoriginalus įkroviklis

Rinkoje daugybės prekių gausoje kokybės pasirinkimų yra tiek daug, kad kartais sunku apsispręsti, kuris variantas Jums bus tinkamesnis. Visados turite nuspręsti ar Jums reikiamas USB įkroviklis turi būti originalus ar ne, nes nuo to priklausys kiek jis kainuos.

Išsirinkus originalų įkroviklį būsite užtikrinti, kad jokių papildomų rūpesčių tikrai neturėsite. Jeigu visgi norite sutaupyti ir nusprendėte įsigyti neoriginalų telefono įkroviklį, būtina žinoti keletą dalykų.

Jeigu Jūsų išmanusis telefonas palaiko greito įkrovimo technologiją, turite ieškoti tokio įkroviklio, kuris palaikytų tokią pačią greito įkrovimo technologiją. Priešingu atveju greitas įkrovimas greičiausiai neveiks ir savo telefoną krausite ganėtinai ilgai. Kad taip nenutiktų ir netektų nusivilti, nepirkite pirmo pasitaikiusio neoriginalaus įkroviklio, o pasidomėkite krovimo technologijomis ir galimybėmis ir nepajausite skirtumo dėl įkrovimo greičio.

Ar galima naudoti kito telefono įkroviklį?

Greičiausiai esate pagalvoję ar galima krauti savo telefoną kito telefonų gamintojo įkrovikliu. Atsakymas - galima, tačiau yra vienas “bet”.

Visi telefonų gamintojai vieningai teigia, kad naudojant būtent jų pagamintą įkroviklį įrenginys bus įkraunamas greitai ir telefonas nesuges. Ir jie yra teisūs. Naudojant kito gamintojo įkroviklį vienintelis skirtumas yra tas, kad skirtingi gamintojai naudoja skirtingas įkrovimo technologijas, todėl jeigu įkrovimo technologija nesutaps su Jūsų telefono įkrovimo technologija, išmansusis bus įkraunamas lėčiau, bet maksimaliu greičiu, koks įmanomas tuo įkrovikliu pagal įtampą ir srovę.

Naudoti kito gamintojo pakrovėją tikrai galima, tai būtų tas pats kaip naudojant neoriginalų ir neatitaikius įkrovimo technologijų, telefonas tiesiog krausis lėčiau. 

Greito įkrovimo technologijos

Turbūt viena smagiausių įkroviklio savybių yra greitas įkrovimas. Juk kas šiais laikais turi laiko puse dienos krauti telefoną? Net ir tie, kurie turi tiek laiko, greičiausiai vis tiek nenori taip ilgai laikyti telefoną prijungtą krovimui.

Greitas įkrovimas priklauso nuo telefoną palaikančios įkrovimo technologijos, kad palikus įkrovimui jis būtų įkrautas kuo greičiau ir per kuo trumpesnį laiką. Todėl renkantis įkroviklį svarbu žinoti kokias įkrovimo technologijas telefonas palaiko.

PD (Power Delivery)

Power Delivery (PD 2.0, PD 3.0) iPhone pakrovėjai su greitu įkrovimu pradėti naudoti nuo iPhone 8 ir naujesniuose Apple telefonuose kaip iPhone 12, 12 Pro, 12 Pro Max.

SCP, FCP Supercharger

SuperCharge Protocol (SCP), FastCharge Protocol (FCP) - Huawei įkroviklis skirtas jo gaminamų įrenginių greitam įkrovimui, tokiu kaip Huawei Mate ir kitų modelių.

QC (Quick Charge)

Qualcomm Quick Charge 2.0, 3.0, 3+, 4.0, 4+, 5.0 - tai greito įkrovimo technologija, kuri yra labai plačiai naudojama Samsung, Asus, OnePlus, Xiaomi, Oppo, LG, Sony, Nokia telefonų gamintojų. Tai greičiausiai kiekvienais metais pasaulyje vystoma technologija. Įrenginiai, kurie naudoja naujausią QC 5.0 versiją kraunant įkrovikliu, palaikančiu tą pačią technologiją, nuo 0% iki 50% įkraunami vos per 5 minutes.

Įrenginių, kurie palaiko Quick Charge technologiją, sąrašas

AFC (Adaptive Fast Charging)

AFC - Samsung įkroviklis, kuris yra naudojamas daugeliui skirtingų modelių: Samsung Galaxy S21, S20, S20+, S20 Ultra, Z Flip, Note10, Note10+, Fold, S10e, S10, S10+, Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6, S6+ and S6 edge ir naujesniuose.

Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max belaidis įkroviklis MagSafe Borofone BQ9 Pro (15W)
Išparduota
Prekės kodas: 77070
„BOROFONE BQ9 Pro“ yra 15W magnetinis MagSafe belaidis įkroviklis, skirtas Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro išmaniųjų telefonų greitam įkrovimui. Įmontuotas magnetas skirtas magnetiniam įkroviklio pozicionavimui su iPhone 12 serijos telefonais.SpecifikacijaGamintojas: BorofoneModelis: BQ9 Pr..
14,80€
Be PVM:12,23€
Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max belaidis įkroviklis MagSafe Wireless Charger (15W)
Išparduota
Prekės kodas: 76101
MagSafe belaidis įkroviklis suteikiantis greitą belaidžio įkrovimo funkciją ir magnetiniu būdu prisitvirtina prie iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max telefonų užtikrindamas 15W galio greitą įkrovimą. Belaidis MagSafe įkroviklis palaiko Qi įkrovimo technologiją, todėl su juo galėsite įkrauti iPhon..
22,80€
Be PVM:18,84€
Apple, Samsung akumuliatorių įkroviklis W208A+
Išparduota
Prekės kodas: 58832
Universalus Apple ir Samsung akumuliatorių įkroviklis, aktyvavimo plokštė su izoliuojančia kempine skirta tikrinti faktinę akumuliatoriaus talpą ir saugiai įjungti bei greitai įkrauti akumuliatorių, atkurti senas ar negyvas baterijas arba tiesiog naudoti kaip Apple iPhone ir Sumsung telefonų akumuli..
20,85€
Be PVM:17,24€
Automobilinis įkroviklis 2x Type-C PD 3.0, QC 3.0, PPS JOYROOM JR-CL13 (3.0A, 50W)
Išparduota
Prekės kodas: 80704
JOYROOM JR-CL13 yra didelio galingumo automobilinis įkroviklis, kuriuo vienu metu galima įkrauti du įrenginius. Puikiai tinka įkrauti telefoną ir planšetinį kompiuterį keliaujant. Su 50W galia jis gali įkrauti jūsų įrenginius daug greičiau nei standartinis įkroviklis. Jame taip pat yra greito įkrovi..
14,93€
Be PVM:12,34€
Prekės kodas: 81099
"Acefast B2" 72W 2x Type-C automobilinis įkroviklis yra privalomas kelionių palydovas. Jis pasižymi įspūdinga 72W išvesties galia, padalinta į du 36W + 36W prievadus, todėl galite vienu metu įkrauti savo įrenginius didžiausiu įmanomu greičiu. Įrenginys įdėtas į elegantišką cinko lydinio korpusą ir t..
15,55€
Be PVM:12,86€
Automobilinis įkroviklis 2x Type-C PD, QC 3.0 Hoco NZ3 Clear Way (20W, 3.0A)
Naujiena
Prekės kodas: 81812
“Hoco NZ3 Clear Way” dviejų lizdų Type-C PD 20W automobilinis įkroviklis - puikus prietaisų įkrovimo šaltinis keliaujant. Šis didelio našumo automobilinis įkroviklis, kurio bendra galia yra 40W, palaiko greitojo įkrovimo protokolus, tokius kaip PD 3.0, QC 3.0, AFC ir kitus, todėl jūsų įrenginiai bus..
14,29€
Be PVM:11,81€
Automobilinis įkroviklis 2x Type-C su Type-C laidu Choetech TC0008 (3.0A, 40W)
Išparduota
Prekės kodas: 78558
Choetech TC0008 yra 2x Type-C (USB-C) automobilinis įkroviklis, palaikantis greito įkrovimo technologijas, tokias kaip Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, Huawei FCP, Samsung AFC, Apple greitasis įkrovimas ir kitas populiariausias. Panašu, kad „Choetech“ tai žino, nes savo naujame gaminyje įdiegė ..
13,36€
Be PVM:11,04€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Baseus CCBX-0S (4.8A, 24W)
Išparduota
Prekės kodas: 78173
Baseus CCBX-0S yra 4.8A, 24W kompaktiškas automobilinis įkroviklis, leidžiantis vienu metu įkrauti du įrenginius, nesijaudinant dėl lėto įkrovimo. Korpusas pagamintas iš labai patvarių, kokybiškų medžiagų - aliuminio + PC, atsparus įbrėžimams ir smulkiems mechaniniams pažeidimams.Įkroviklis turi dvi..
11,42€
Be PVM:9,44€
Prekės kodas: 80579
Ar nekenčiate, kai jūsų telefonas užgęsta pokalbio metu arba kai bandote grįžti namo? Na, daugiau to nebus su Baseus Grain automobiliniu įkrovikliu! Šis itin kompaktiškas įkroviklis neužima beveik vietos jūsų automobilyje ir užtikrina dviejų prievadų įkrovimą iki 3.1A bendros išvesties. Išmanusis at..
8,56€
Be PVM:7,07€
Prekės kodas: 76954
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
5,48€
Be PVM:4,53€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Borofone BZ2 Joyroad (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 76951
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6,82€
Be PVM:5,64€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Dudao R6S (3.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 78557
Dudao R6S yra dviejų USB išmanusis automobilinis įkroviklis su saugaus įkrovimo funkcija. Nepriklausomai nuo to, prie kurios jungties prijungsime telefoną, jo energija atsinaujins maksimaliu įmanomu greičiu. Įkraunant 2 įrenginius, įtampa bus atitinkamai paskirstyta ir priderinta prie konkrečių įren..
7,22€
Be PVM:5,97€
Prekės kodas: 75415
Automobilinis įkroviklis Griffin PowerJolt (GC23089) yra 1.0A, dviejų USB jungčių adapteris. Įkroviklis yra universalus, todėl jis gali įkrauti bet kokį įrenginį, kuris gali būti įkraunamas per USB laidą, įskaitant išmaniuosius telefonus...
5,17€
Be PVM:4,28€
Prekės kodas: 75416
Automobilinis įkroviklis Hoco Z1 2.1A su dviem USB jungtimis yra didelis pagalbininkas daug keliaujantiems, kurie dėl laiko stokos nespėja savo įrenginių įkrauti namuose. Šis automobilinis įkroviklis gali vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Dėl savo minimalistinio dizaino bus praktiškai nem..
6,51€
Be PVM:5,38€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Hoco Z12 Elite (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75417
Hoco Z12 Elite yra universalus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios palaiko 2.4A srovę atskirai, o prijungus antrą įrenginį palaiko bendrą 2.4A srovę. Šis adapteris gali įkrauti ne tik telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius bei kitus įrenginius. Įkroviklis yra kompaktiškas ir..
6,80€
Be PVM:5,62€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Hoco Z21 Ascender Dual (3.4A, 17W)
Išparduota
Prekės kodas: 75418
Automobilinis įkroviklis Hoco Z21 Ascender Dual 17W turi 2 USB jungtis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Bendra dviejų jungčių maksimali srovė 3.4A, o atskirai jos įkrauti gali 2.4A srove. Z21 Ascender Dual turi išvaizdų ir kompaktišką dizainą, kuris tiks kiekvie..
8,01€
Be PVM:6,62€
Prekės kodas: 76955
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
7,14€
Be PVM:5,90€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Hoco Z3 (3.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75428
Hoco Z3 yra patogus ir kompaktiškas automobilinis įkroviklis su 2 standartinėmis USB jungtimis (3.1A maks.) ir skaitmeniniu ekranu, kuris rodo įkrovimo įtampą. Šis universalus įkroviklis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, taip pat turi automatinį srovės ir įtampos paskirstymą, kuris užtikriną s..
8,15€
Be PVM:6,73€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Huawei CP36 SuperCharge (2.25A, 22.5W)
Išparduota
Prekės kodas: 78542
„Huawei Super Charge CP36“ yra originalus, kompaktiškas automobilinis įkroviklis, kuris greitai ir saugiai įkraus jūsų įrenginį su 22.5W galia ir 2.25 A srove. Greitojo įkroviklio dėka telefoną įkrausite vos per 30 minučių.CP36 turi dvi USB jungtis, kurių dėka galėsite patogiai įkrauti du įrenginius..
21,45€
Be PVM:17,73€
Prekės kodas: 80478
Ieškote automobilinio įkroviklio, kuris vienu metu galėtų įkrauti kelis įrenginius? Tuomet rinkitės "Baseus Y Type CCALL-YX01 3.4A". Šiame įkroviklyje yra 2 USB jungtys ir papildomą cigarečių lizdą, todėl galite įkrauti prietaisus neužimdami originalaus cigarečių lizdo. Puikiai tinka navigacijai, ke..
11,30€
Be PVM:9,34€
Prekės kodas: 80581
Ieškote galingo ir patikimo automobilinio įkroviklio? Tuomet turime pasiūlyti Hoco Z34 Thunder Power automobilinį įkroviklį! Šis įkroviklis turi dvi USB išvestis su bendrą 3.1A srove ir papildomu 96W cigarečių lizdu. Pagaminta iš ugniai atsparios PC medžiagos, šis įkroviklis sukurtas taip, kad tarna..
9,03€
Be PVM:7,46€
Prekės kodas: 78548
JOYROOM C-A06 yra 3.1A, 15W greito įkrovimo automobilinis įkroviklis, kuris yra patogus elektronikos pakrovėjas automobilyje net tik ilgų kelionių metu. Kompaktiškas įkroviklis, kurį galite įkišti į cigarečių degiklio lizdą, suteiks jums nuolatinę prieigą prie energijos šaltinio. Vienu metu galite į..
8,15€
Be PVM:6,73€
Prekės kodas: 79442
JOYROOM JR-CL10 automobilinis įkroviklis yra galingas ir kompaktiškas įkroviklis, kuris vienu metu gali įkrauti du įrenginius iki 2.4A srove. Jis turi stulbinančią LED lemputę, leidžiančią lengvai rasti įkrovimo prievadus naktį, ir yra pagamintas iš ugniai atsparios PC medžiagos ir aliuminio lydinio..
10,74€
Be PVM:8,87€
Prekės kodas: 80589
Pristatome Leslie C18 automobilinį įkroviklį 2x USB, jūsų tobulą partnerį, kad visi skaitmeniniai įrenginiai būtų įkrauti ir paruošti naudoti!Šis įkroviklis visiškai suderinamas su įrenginiais, kurie palaiko USB įkrovimą, todėl puikiai tinka įkrauti Apple ar Android išmanųjį telefoną, planšetinį kom..
5,36€
Be PVM:4,43€
Automobilinis įkroviklis 2x USB PD, QC 3.0 JOYROOM C-A09 (5.0A, 30W)
Išparduota
Prekės kodas: 80587
Ar pavargote amžinai laukti, kol jūsų įrenginiai pasikraus kelyje? JOYROOM turi sprendimą su C-A09 2x USB automobiliniu įkrovikliu. Šis galingas įkroviklis siūlo 30W didelės spartos įkrovimo galią, todėl jis yra 3 kartus greitesnis nei standartinis automobilinis įkroviklis. Jis taip pat palaiko keli..
10,85€
Be PVM:8,97€
Prekės kodas: 79407
Ieškote išmanaus ir kompaktiško automobilinio įkroviklio, galinčio greitai ir patikimai įkrauti visus jūsų prietaisus? Ieškokite tik "Baseus Circucal" automobilinio įkroviklio! Šiame mažame prietaise gausu funkcijų, kurios palengvins jūsų gyvenimą, įskaitant visų populiariausių greitojo įkrovimo tec..
14,72€
Be PVM:12,16€
Automobilinis įkroviklis 2x USB QC 3.0 Baseus Magic (6.0A, 45W)
Išparduota
Prekės kodas: 79552
Baseus Magic 2x USB QC 3.0 yra galingas ir greitas automobilinis įkroviklis su dviem USB prievadais. Didžiausia jo galia - 45W, vienu metu galima įkrauti du įrenginius. Įkroviklyje taip pat įdiegta išmanioji įtampos stebėsena realiuoju laiku ir 6A patobulintas dviejų prievadų greitasis įkrovimas. Ji..
18,15€
Be PVM:15,00€
Automobilinis įkroviklis 2x USB QC 3.0 Choetech C0051 (2.4A, 30W)
Išparduota
Prekės kodas: 78559
Choetech C0051 yra puikus 2.4A, 30W automobilinis įkroviklis su 2x USB visiems, kuriems reikia įkrauti įrenginį per kuo trumpiausią įmanomą laiką. Kalbant apie energijos atnaujinimą, tokį efektą gali garantuoti tik greitojo įkrovimo technologiją palaikantis priedas, pavyzdžiui šis įkroviklis palaiko..
10,60€
Be PVM:8,76€
Automobilinis įkroviklis 2x USB QC 3.0 Hoco Z39 Farsighted (3.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 78549
Hoco Z39 Farsighted is a dual USB compact car charger with 3.0A current and 18W power. The device supports QC 3.0 technology, which will allow you to quickly charge your smartphone, tablet or any other mobile device. Thanks to this, you can charge your electronic devices as quickly as possible.Speci..
8,63€
Be PVM:7,13€
Prekės kodas: 78539
Wozinsky WCC-02 yra universalus 3.1A automobilinis įkroviklis su 2x USB, kuris palaiko Quick Charge 3.0 ir 2.0 greito įkrovimo technologijas. Dvi USB jungtis leidžia vienu metu įkrauti 2 įrenginius, išmanusis valdymo lustas sureguliuoja optimalią srovę įkraunamiems konkretiems įrenginiams.Integruota..
7,19€
Be PVM:5,94€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Remax Dolfin RCC-206 (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75430
Automobilinis įkroviklis Remax Alien RCC-206 turintis 2 USB jungtis, yra neatsiejama Jūsų kelionių dalis, nes vienu metu galėsite krauti net 2 skirtingus įrenginius. Patogus, mažas ir kompaktiškas įkroviklis gali būti patogiai saugomas automobilio daiktadėžėje...
7,93€
Be PVM:6,55€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Remax Mini RCC-201M (2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75432
Automobilinis įkroviklis Remax Alien RCC-201M, turintis 2 USB jungtis (1.2A ir 2.1A), yra neatsiejama Jūsų kelionių dalis, nes vienu metu galėsite krauti net 2 skirtingus įrenginius. Patogus, mažas ir kompaktiškas įkroviklis gali būti patogiai saugomas automobilio daiktadėžėje...
7,24€
Be PVM:5,98€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Samsung EP-L1100 (2.1A, 15W)
Išparduota
Prekės kodas: 78541
„Samsung Car Charger Duo EP-L1100“ yra dvigubo USB greitas įkroviklis su kuriuo galite vienu metu įkrauti du įrenginius kelyje. Be to, apvalus LED mėlynos šviesos indikatorius leidžia žinoti, ar jūsų įrenginys tinkamai įkraunamas, kai važiuojate.SpecifikacijaGamintojas: SamsungPavadinimas: Car Charg..
16,32€
Be PVM:13,49€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Samsung EP-LN920 Fast Charge (2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 75460
Su šiuo Samsung EP-LN920 Fast Charge greito įkrovimo technologiją turinčiu automobiliniu įkrovikliu, Jūsų telefono baterija bus įkrauta nuo nulio iki 50% net per 30 minučių. Greito įkrovimo funkcija suderinta su Samsung Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy Note 4 ir naujasniais Galasy S ir Galaxy..
9,68€
Be PVM:8,00€
Prekės kodas: 75426
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6,82€
Be PVM:5,64€
Automobilinis įkroviklis 2x USB su Apple Lightning laidu Borofone BZ2 Joyroad (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75427
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6,48€
Be PVM:5,36€
Prekės kodas: 75424
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 75464
Platinet PLCRBT2 - OMO10456 dvigubos paskirties įrenginys, kurį sudaro automobilinis įkroviklis turinti dvi USB jungtis (2.4A) ir Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinė. Ausinė įkroviklyje turi jai skirta laikymo vieta, kurioje nenaudojant ausinės yra patogiai įkraunama, todėl neiškils problemų su au..
22,13€
Be PVM:18,29€
Prekės kodas: 76952
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
5,88€
Be PVM:4,86€
Prekės kodas: 76950
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6,98€
Be PVM:5,77€
Prekės kodas: 81150
Įkraukite įrenginius keliaudami su šiuo elegantišku ir galingu "Devia Smart" automobiliniu įkrovikliu! Pamirškite lėtą įkrovimą ir nesuderinamus kištukus; šiame patikimame automobiliniame įkroviklyje yra 3.1A maksimali srovė ir 2 USB jungtys, todėl vienu metu galite įkrauti ir išmanųjį telefoną, ir ..
5,36€
Be PVM:4,43€
Automobilinis įkroviklis 2x USB su micro USB laidu Hoco Z27 Staunch Dual (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 76956
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
6,76€
Be PVM:5,59€
Prekės kodas: 81296
Keliaudami nuolat išsikrauna baterija? "Hoco Z40 Superior" automobilinis įkroviklis skirtas greitai ir saugiai įkrauti jūsų mobilųjį įrenginį keliaujant. Naudodami "Hoco Z40 Superior" užtikrinkite, kad jūsų įrenginiai veiktų išmaniau, o ne sunkiau.Įrengti du USB prievadai ir pridedamas micro USB lai..
6,86€
Be PVM:5,67€
Prekės kodas: 78551
Dudao R7 yra puikus automobilinis įkroviklis visiems, kurie tikisi geriausių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką. 2 USB jungtys ir 2.4 A srovė leidžia priedui akimirksniu atnaujinti iki 2 mobiliųjų įrenginių energiją vienu metu.Tačiau greitis dar ne viskas, svarbu ir saugumas. Dėl integruotos iš..
8,31€
Be PVM:6,87€
Prekės kodas: 76953
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6,57€
Be PVM:5,43€
Automobilinis įkroviklis 2x USB su Type-C laidu Huawei AP31 (2.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 79219
„Huawei AP31“ yra stilingo ir kompaktiško dizaino 18W greito įkrovimo automobilinis įkroviklis iš „Huawei“, pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir aliuminio. „Huawei AP31“ puikiai įsilieja į bet kurio automobilio interjerą, suteikdamas galimybę vienu metu įkrauti du įrenginius dėl bendro 23W gali..
16,24€
Be PVM:13,43€
Prekės kodas: 75437
Automobilinis įkroviklis Tellos C200 su dviem USB lizdais, todėl galėsite vienu metu krauti du įrenginius. USB lizdų išeinamoji įtampa: 5V - 1A / 5V - 2.1A.SpecifikacijaĮeinanti įtampa: 12V-24VIšeinanti įtampa 1: 5V 1AIšeinanti įtampa 2: 5V 2.1AMatmenys: 23.4x25.8x68mmSvoris: 35g..
5,57€
Be PVM:4,60€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Tellos C201 (3.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75438
Tellos C201 automobilinis įkroviklis gali krauti du įrenginiu vienu metu 1.0A/3.1A, maksimaliai gali pasiekti 3.1A išeinamą įtampa.SpecifikacijaĮeinanti įtampa: 12V-24VIšeinanti įtampa 1: 5V 1.0AIšeinanti įtampa 2: 5V 3.1AMatmenys: 23.4x25.8x68mmSvoris: 35g..
7,45€
Be PVM:6,16€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 671 (viso puslapių - 14)