Titulinis
Krepšelis

iPhone 15 Pro Max

Pasinerkite į aukščiausios kokybės priedų skirtų Jūsų Apple iPhone 15 Pro Max pasaulyje. Kiekvienas mūsų produktas yra atidžiai sukurtas, siekiant sustiprinti Jūsų įrenginio išvaizdą ir našumą. Siūlome įvairų produktų asortimentą, įskaitant ekrano hibridinį stiklą, apsauginį stiklą, dėklus, išorines baterijas, įkroviklius ir daugiau.

Tyrinėkite mūsų ekrano apsaugos stikliukus, galimus įsigyti hibridinio stiklo ir kitų medžiagų. Užtikrinkite savo telefono saugumą su mūsų apsauginiu stiklu kameros apsaugai. Rinkitės iš spalvų spektro, kurį siūlo mūsų dėklai, siekdami apsaugos ir stiliaus. Ar tai būtų MagSafe dėklas, ar USB-C laidas, mes viską turime.

Panašiai ir su detalemis. Ar ieškote galinio stikliuko, galinio dangtelio, SIM kortelės laikiklio ar lanksčiosios jungties, mes galime pasiūlyti tai, ko jums reikia. Mūsų ekrano keitimo variantai yra lengvai diegiami ir siūlo skaidrumą, prilygstantį originalaus ekrano kokybei.

Mūsų dėklai ne tik apsaugo, bet ir išskiria iš minios. Raskite savo tobulą dėklą įvairiose spalvose, nuo subtilybių iki ryškių atspalvių. Pasidarykite pastebimu su MagSafe dėklu arba išsiskirkite su USB-C laidu.

Galiausiai, Jūsų Apple iPhone 15 Pro Max yra daugiau nei tiesiog įrenginys. Tai - Jūsų asmeninio stiliaus išraiška. Tad kodėl nepasirinkti priedų, atitinkančių Jūsų unikalų stilių ir poreikius? Pasirinkite mūsų produktus šiandien ir patirkite estetikos, funkcionalumo ir patikimumo derinį. Jūsų įrenginys nusipelno tik geriausio.

Prekės kodas: 82474
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Apple iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų pov..
3,43€
Be PVM:2,83€
Prekės kodas: 82559
Apsauginiai stiklai 9H Tempered Glass yra 10 vnt. tvirtų Apple iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max grūdintų stiklo ekranų apsaugų komplektas, skirtų maksimaliai apsaugoti jūsų išmaniuosius telefonus. Pirmaujantys rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdinti stiklai apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įb..
11,95€
Be PVM:9,88€
Prekės kodas: 82703
Orange apsauginis stiklas (Tempered Glass) skirtas Apple iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max - tiesus grūdintas stiklas turintis didelį optinį ekrano šviesos pralaidumą, taip pat apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, atspindžio ar akinimo. Vos matomas 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas yra tik 0...
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 82519
Wozinsky 5D Full Glue Apple iPhone 15 Pro Max apsauginis grūdintas stiklas (Tempered Glass) yra aukštos kokybės, premium klasės plona ekrano apsauga, kuri prigludusi prie ekrano ypač sustiprina apsaugą, nes yra 9H klasės kietumo ir nesumažina ekrano jautrumo. Šiuo apsauginiu stiklu pasirūpinsite nep..
6,40€
Be PVM:5,29€
Prekės kodas: 82692
Bestsuit 9H 5D Flexible Glass - pilnai priglundantis Apple iPhone 15 Pro Max ekrano apsauginis hibiridinis stiklas, kuris yra pagaminta iš 4 sluoksnių: pirštų antspaudams atsparaus sluoksnio, kieto sluoksnio, dužimą stabdančio sluoksnio ir optinių AB klijų, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga ir n..
10,62€
Be PVM:8,78€
Prekės kodas: 82038
Apsauginis stiklas Apple iPhone 15 Pro Max 18D AirBag - tai pilnai ekraną dengianti 9H tvirtumo apsauga su papildomais silikoniniais kraštais, kurie suteikia dvigubai didesnę apsaugą lyginant su įprastais apsauginiais stiklais. 18D AirBag grūdinta stiklo ekrano apsauga yra naujas revoliucinis produk..
4,87€
Be PVM:4,03€
Prekės kodas: 82322
3MK HardGlass apsauginis stiklas skirtas Apple iPhone 15 Pro Max yra esminė ekrano apsauga, kuri suteikia naudojimosi patogumą. Apatinė stiklo dalis turi „Anti-Crash“ apsauginę plėvelę, kuri apsaugo naudotoją nuo sudužusių šukių, nes sulaiko jas nuo išsibarstymo. Tokia daugiasluoksnė struktūra padid..
6,40€
Be PVM:5,29€
Prekės kodas: 82325
Apsauginis stiklas Apple iPhone 15 Pro Max 3MK HardGlass Max Lite skirtas tiems kas ieško prieinamos ir itin tvirtos išmaniojo telefono ekrano apsaugos. Šis unikalus stiklas, kurio storis yra 0.33mm, pilnai dengia visą telefono ekraną. Grūdintas stiklas yra optimalaus dydžio, kad jį būtų galima naud..
9,59€
Be PVM:7,93€
Prekės kodas: 82037
520D pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas Apple iPhone 15 Pro Max telefonui yra pagamintas iš tikro „Gorilla“ itin plono 0.26 mm storio patikimo ir plono grūdinto apsauginio stiklo, kurį uždėjus telefono ekranui bus suteikiama maksimali apsauga nuo įbrėžimų ir smūgių. Ši apsauga buv..
5,99€
Be PVM:4,95€
Prekės kodas: 82036
5D Cold Carving apsauginis stiklas skirtas Apple iPhone 15 Pro Max siūlo pilnai dengiančią ekrano apsaugą. Naujos kartos šalto išpjaustymo grūdintas stiklas suteiks naują naudojimosi telefonu pojūtį, kad kiekvienas ekrano paspaudimas būtų dar malonesnis. Tvirta ir stipri medžiaga leidžia apsaugoti į..
7,42€
Be PVM:6,13€
Prekės kodas: 82039
5D Full Glue Apple iPhone 15 Pro Max pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo techno..
6,81€
Be PVM:5,63€
Prekės kodas: 82704
6D apsauginis stiklas yra gaminys, apsaugantis Apple iPhone 15 Pro Max telefono ekraną nuo sudužimo ar subraižymo. 6D serija pasižymi krištolo skaidrumo struktūra, 0.40 mm storiu ir 9H kietumu. Be to, grūdintas stiklas turi rėmelį, kuris atitinka tikrus ekrano matmenis. Tiksli gaminio gamyba neleidž..
6,30€
Be PVM:5,21€
Prekės kodas: 82035
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Apple iPhone 15 Pro Max ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilimpa per visa savo ..
5,99€
Be PVM:4,95€
Prekės kodas: 82034
9D Gorilla - didelio saugumo rodiklius turintis Apple iPhone 15 Pro Max pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas suteiks maksimalią apsaugą išmaniam telefonui nuo įbrėžimų, įtrūkimų ir kitų mechaninių ekrano pažeidimų. Ekranas atrodys solidžiai, o daugiasluoksnė stiklo struktūra užtikri..
5,18€
Be PVM:4,28€
Prekės kodas: 82388
Apsaugokite savo Apple iPhone 15 Pro Max su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įb..
6,84€
Be PVM:5,66€
Prekės kodas: 82373
3MK Lens Protection Pro yra puiki Apple iPhone 15 Pro Max fotoaparato apsauga, kad būtų išsaugotos gražios nuotraukos. Itin stiprus 9H kietumo stiklas, kuris sustiprina objektyvą sugerdamas smūgio energiją, kai prietaisas numetamas iš aukščio. Tik akimirka neatidumo ir jūsų Apple iPhone 15 Pro Max a..
13,90€
Be PVM:11,49€
Prekės kodas: 82580
Apple iPhone 15 Pro Max apsauginis stiklas OG – tai visą ekraną pilnai dengianti telefono apsauga. Tai yra chemiškai apdorotas tikras stiklas, todėl pasižymi dideliu skaidrumu ir aukštu lietimo jautrumo perdavimu ekranui. OG apsauginis tiklas yra padengtas oleofobine danga, kuri mažiau purvinasi ir ..
8,11€
Be PVM:6,71€
Prekės kodas: 82032
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Apple iPhone 15 Pro Max – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi..
8,13€
Be PVM:6,72€
Prekės kodas: 82033
Telefono ekraną ir privatumą saugantis apsauginis stiklas „Privacy“ skirtas Apple iPhone 15 Pro Max telefono modeliui. Šis grūdintas stiklas apsaugo jūsų įrenginį dviem būdais: pirmas - stiklas sukurtas taip, kad sugertų smūgio jėgą į save neperduodant jo į ekraną ir yra atsparus įbrėžimams; antras ..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 82635
Apsaugokite savo Apple iPhone 15 Pro Max neprilygstamo tvirtumo ir skaidrumo "Tellos" apsauginiu stiklu. Ši ekrano apsauga yra daugiau nei tik apsauginis sluoksnis - tai technologijų ir dizaino sintezė, užtikrinanti, kad jūsų telefonas ne tik išliktų saugus, bet ir atrodytų nepriekaištingai.Savybės9..
6,30€
Be PVM:5,21€
Prekės kodas: 82518
Ieškote apsauginio grūdinto stiklo ekrano apsaugos, kuri visada apsaugotų jūsų privatumą? Tuomet rinkitės Wozinsky Privacy apsauginio stiklo ekrano apsauga Apple iPhone 15 Pro Max! Ši ekrano apsauga turi anti-spy filtrą, kuris užtikrina, kad tik jūs matytumėte tai, kas rodoma ekrane, nesvarbu, kur e..
8,47€
Be PVM:7,00€
Prekės kodas: 82221
3MK Clear Case yra silikoninis Apple iPhone 15 Pro Max dėklas pagamintas iš skaidrios ir lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai sugeria smūgius. Aukštos kokybės polimerai apsaugo telefono nugarėlę ir rėmelį nuo įbrėžimų, o neslidi medžiaga neleidžia išmaniajam telefonui išslysti iš rankos užtikrinant..
6,84€
Be PVM:5,65€
Prekės kodas: 82225
3MK Matt matinis dėklas su dideliu atsparumu įbrėžimams suteiks Apple iPhone 15 Pro Max išmaniajam telefonui puikią apsaugą. Ypač atsparus nešvarumams, riebioms dėmėms ir spalvos pokyčiams. Šis amortizuojantis ir lankstus dėklas suteiks jūsų prietaisui stilingą išvaizdą ir padės apsaugoti nuo kasdie..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 82229
"3MK Satin Armor Case+" - tai geriausia Apple iPhone 15 Pro Max apsauga net ekstremaliausiomis sąlygomis. Naudojant "Shock Pocket" technologiją ir "Absorber185™" klasės medžiagas, šis dėklas gali atlaikyti net 26 kritimus iš 185 cm aukščio ir nepažeisti jūsų telefono. Taigi nesvarbu, ar kopiate į ka..
9,18€
Be PVM:7,58€
Prekės kodas: 81980
Likite ištikimi savo Apple iPhone 15 Pro Max dizainui su šiuo aukštos kokybės skaidriu Clear MagSafe Case dėklu. Jis apsaugos jūsų Apple iPhone 15 Pro Max nugarėlę ir korpusą nuo kasdienių įbrėžimų ir smūgių, o permatomas dizainas leidžia jam spindėti. Clear MagSafe Case hibridinis dėklas pagamintas..
6,38€
Be PVM:5,28€
Prekės kodas: 81989
"Dux Ducis Aimo" krištolo skaidrumo dėklas, sukurtas taip, kad puikiai tiktų jūsų Apple iPhone 15 Pro Max. Šis dėklas, sudarytas iš kietos PC galinės nugarėlės ir minkštų TPU kraštų derinio, lengvai montuojamas ir kartu užtikrina veiksmingą jūsų mobiliojo telefono apsaugą. Ant galinės nugarėlės esan..
6,81€
Be PVM:5,63€
Prekės kodas: 81985
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Apple iPhone 15 Pro Max telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. I..
6,90€
Be PVM:5,70€
Prekės kodas: 81986
Dux Ducis Skin X Pro Apple iPhone 15 Pro Max dėklas: tai pirmasis pasaulyje atverčiamas dėklas suderintas su "MagSafe". Jei esate aistringas Apple iPhone 15 Pro Max naudotojas, vertinantis ir patogumą, ir saugumą, "Dux Ducis Skin X Pro" dėklas puikiai jums tinka! Tai pirmasis pasaulyje atverčiamas d..
12,89€
Be PVM:10,66€
Prekės kodas: 81976
Apple iPhone 15 Pro Max Liquid silikoninis dėklas naudoja savo gamyboje lygiai tokį patį švelnų silikoną, kurį naudoja Apple ir Samsung savo silikoninių dėklų gamyboje. Šis silikonas pagamintas iš dviejų sluoksnių konstrukcijos, kuri sustiprinta telefono apsaugą, bei yra maloni prisilietimams. Vidin..
5,93€
Be PVM:4,90€
Prekės kodas: 81992
Premium kokybės silikoninis skaidrus dėklas Clear Jelly skirtas Apple iPhone 15 Pro Max telefono apsaugai. Šio modelio Mercury Goospery dėklas pasižymi plona ir stulbinančia apsauga, nepaslepiant telefono dizaino. Apsauginis dėklas pagamintas iš specialios stiprios bei lanksčios TPU medžiagos, kuri ..
4,72€
Be PVM:3,90€
Prekės kodas: 81991
Mercury Silicone dėklas Apple iPhone 15 Pro Max telefonui, skirtas apsaugoti prietaisą nuo įvairių išorinių poveikių. Silikoninė danga ir polipropileno (PP) pagrindas užtikrina gerą apsaugą nuo purvo ir pažeidimų. Šios medžiagos taip pat užtikrina gerą amortizaciją nuo smūgių kritimo iš mažo aukščio..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 81990
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Apple iPhone 15 Pro Max dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaiz..
6,23€
Be PVM:5,15€
Prekės kodas: 81984
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Apple iPhone 15 Pro Max telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo..
4,36€
Be PVM:3,61€
Prekės kodas: 81982
X-Level Dynamic - matinis silikoninis nugarėlės dėklas su „Soft-Touch“ danga, kuris yra skirtas Apple iPhone 15 Pro Max apsaugai ir neturi slidaus paviršiaus. Dėklas apsaugo įrenginį iš visų pusių, įskaitant viršutinę ir apatinę dalis, kurios kai kuriuose modeliuose yra atviros, o tai suteikia visap..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 81983
Apple iPhone 15 Pro Max X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemo..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 81981
X-Level Space silikoninis dėklas skirtas apsaugoti Apple iPhone 15 Pro Max, yra pagamintas iš Vokietijoje gaminamos, didelio skaidrumo Bayer TPU medžiagos, kuri perteikia visą telefono grožį ir naudojant ilgą laiką nepageltonuoja. Padidinta 1mm apsauga aplink ekraną ir kamerą, kad telefoną nebijodam..
8,16€
Be PVM:6,75€
Prekės kodas: 82064
Apsauginis kameros stikliukas yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max objektyvą bei kameros stikliuką nuo įvairių pažeidimų. Jis visiškai uždengia kameros paviršių nesudarydamas tarpų, kur laikui bėgant gali rinktis dulkės ar kiti nešvarumai. Stiklo storis..
5,14€
Be PVM:4,25€
Apple iPhone 15 Pro, 15 Pro Max apsauginis stiklas kamerai Wozinsky
Naujiena
Prekės kodas: 82754
Wozinsky Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max kameros apsauginis grūdintas stiklas 9H skirtas papildomai fotoaparato apsaugai nuo visų kasdieninio naudojimo pavojų, nepakenkiant nuotraukų kokybei. Kietas kaip deimantas - dvigubo sukietėjimo proceso dėka stiklas yra ypač patvarus ir atsparus įbrėži..
8,71€
Be PVM:7,20€
Prekės kodas: 75691
Šis preciziškas 0.8 mm P5 penkiakampis atsuktuvas yra puikus įrankis visų "iPhone" modelių - nuo "iPhone 4" iki "iPhone 15 Pro Max" - apatiniams telefono varžtams atsukti. Jis taip pat suderinamas su daugeliu kitų išmaniųjų telefonų, įskaitant kai kuriuos "Huawei" įrenginius.Atsuktuvas pagamintas iš..
5,79€
Be PVM:4,78€
Prekės kodas: 80220
Jei ieškote elegantiško, stilingo ir belaidžio įkrovimo funkciją turinčio telefono laikiklio, tuomet rinkitės JOYROOM JR-ZS291. Šis 2in1 automobilinis telefono laikiklis ir "MagSafe" belaidis įkroviklis puikiai tinka "Apple" įrenginiams, kuriuose įmontuota "MagSafe" funkcija. Tačiau jį taip pat gali..
22,11€
Be PVM:18,27€
Prekės kodas: 80488
"LFX-163 MagSafe Duo" 15W belaidis įkroviklis yra puikus būdas išlaikyti "Apple" įrenginius įkrautus ir pasiruošusius veikti. Šis įkroviklis, kuriame įdiegta "MagSafe" technologija, patogiai įkrauna suderinamą "iPhone", "Apple Watch", "AirPods" belaidžio įkrovimo dėklą ir kitus Qi sertifikuotus įren..
10,43€
Be PVM:8,62€
Prekės kodas: 81234
Revoliucinis "Borofone BQ19" galingas 15W belaidis įkroviklis 3in1 - geriausias įkrovimo sprendimas visiems "Apple" naudotojams. Šis elegantiškas prietaisas sukurtas taip, kad jūsų patogumui į vieną įrenginį būtų integruotas naujausias kelių įrenginių įkrovimas. Dėl 15W įkrovimo galios akimirksniu b..
21,71€
Be PVM:17,94€
Prekės kodas: 81062
JOYROOM JR-WQN01 15W belaidžio įkroviklio stovas iš esmės pakeis jūsų įkrovimo būdą! Daugiau nebereikės grūstis su laidais ar vargti su tradiciniu indukciniu įkrovimo procesu - tiesiog numeskite telefoną tiesiai ant įkrovimo pado ir pajuskite greitą, be jokių pastangų įkraunamą energiją. Visa ši gal..
36,25€
Be PVM:29,96€
Prekės kodas: 79519
Belaidis įkroviklis 3in1 skirtas įkrauti belaidžiu būdu telefonus, "AirPods", "Apple Watch" Dudao A11 (10W) yra pažangus technologinis sprendimas, pritaikytas saugiam įkrovimui. Dėl taikomų sprendimų jis užtikrina elektroninių prietaisų saugumą ir apsaugą nuo viršįtampių ar perkaitimo poveikio. Nepr..
34,76€
Be PVM:28,73€
Prekės kodas: 81748
Pristatome "Hoco Q11 Expressar" 10000mAh išorine baterija su "3-in-1" belaidžiu įkrovikliu: geriausias "Apple" įrenginių įkrovimo sprendimas. Šis kompaktiškas ir galingas įkroviklis sukurtas taip, kad jūsų "iPhone", "AirPods" ir "Apple Watch" būtų įkrauti ir paruošti naudoti."Hoco Q11" palaiko "MagS..
38,33€
Be PVM:31,67€
Prekės kodas: 81030
Prie "iPhone", "iPad" ar "MacBook" norite prijungti įrenginius, kuriuose naudojamas 3,5 mm garso kištukas, pavyzdžiui, ausines ar garsiakalbius? Ieškokite mūsų Type-C (USB-C) ir 3,5 mm ausinių lizdo adapterio! Šis adapteris - tai paprastas sprendimas, kaip klausytis garso iš visų "Apple" įrenginių, ..
15,25€
Be PVM:12,60€
Apple iPhone 15 Plus, 15 Pro Max apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 82622
ADPO gamintojo Apple iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 ..
5,45€
Be PVM:4,51€
Apple iPhone 15 Pro Max apsauginis stiklas ESD Anti-Static Dust Proof
Išparduota
Prekės kodas: 82584
Apple iPhone 15 Pro Max išmaniajam telefonui sukurtas ESD apsauginis dulkėms atsparus grūdintas stiklas yra aukščiausios klasės apsauginis priedas jūsų prietaisui. Šiame gaminyje puikia apjungtas patvarumas, funkcionalumas, skaidrumas ir patogios naudoti savybės, kad būtų užtikrinta didžiausia jūsų ..
5,73€
Be PVM:4,73€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 52 (viso puslapių - 2)