Titulinis
Krepšelis

Google Pixel 4 XL

Google Pixel 4 XL dėklas Dux Ducis Skin Lite
Išparduota
Prekės kodas: 70111
Dux Ducis Skin Lite apsauginis Google Pixel 4 XL dėklas yra puikus ir praktiškas sprendimas norint apsaugoti telefoną nuo nešvarumų ir išorinių pavojų. Jis tiksliai atkartoja telefono formą ir matmenis, todėl tvirtai laikosi, bei visiškai netrukdo naudotis kamera ir lizdais. Tam, kad išoriniai Jūsų ..
7,52€
Be PVM:6,21€
Google Pixel 4 XL dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 70017
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Google Pixel 4 XL telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė..
6,00€
Be PVM:4,96€
Google Pixel 4 XL ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80695
Google Pixel 4 XL ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ek..
96,38€
Be PVM:79,65€
Google Pixel 4 XL galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 80667
Google Pixel 4 XL galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono v..
20,06€
Be PVM:15,60€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)