Titulinis
Krepšelis

Dėklai

Telefonų dėklai padeda papildomai apsaugoti išmanųjį telefoną nuo nepageidaujamų korpuso įlenkimų ir įvairių mechaninių pažeidimų su kuriais gali susidurti kiekvienas įrenginys kasdieniniame naudojime.

Šiandieninėje rinkoje dėklų pasiūla yra ant tiek milžiniška, kad naujo dėklo paieška ir pasirinkimas gali būti didžiulis iššūkis, ypač jeigu Jūs niekaip negalite apsispręsti kokią funkciją turi atlikti dėklas ir ar jis turi turėti dar kokių nors papildomų ypatybių tokių kaip prisitvirtinimas prie diržo.

Tam, kad nepasimestumėte dėklų begalėje ir išsirinkutumėte patį tinkamiausią Jūsų turimam arba naujam telefonui, bandysime padėti patardami į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant dėklą mobiliajam telefonui.

Kaip išsirenkami dėklai telefonams?

Telefono ekranas yra ypač jautri šio įrenginio dalis, o atsiradus nenumatytai jėgai, pavyzdžiui smūgiui, ji lengvai dužta ar įskyla. Pasirinkite tokį telefono dėklą, kuris tinkamai apsaugotų iPhone, Huawei, Samsung ir kt. telefonų kampus ir ekrano kraštus. Vieni geriausių telefonų dėklų yra guminiai, silikoniniai (TPU) arba bet kokios kitos puikiai smūgius sugeriančios medžiagos.

Telefonų dėkliukai perkami dėl vienos pagrindinės priežasties - kad telefonas būtų papildomai apsaugotas. Svarbiausia yra išsirinkti nuo kokių veiksnių norite apsaugoti savo įrenginį. 

Tačiau kaip tinkamai išsirinkti? Jeigu Jūs dvejojate, kuris dėklas bus tinkamiausias, žemiau pateikiame keletą klausimų apie galimus Jūsų poreikius ir lūkesčius, kurie gali Jums padėti identifikuoti reikiamiausią prekę.

Dažnai išmetate telefoną iš rankų?

Jeigu atsakėte taip, tuomet tokiu atveju Jums yra svarbu rinktis dėklą, kuris būtų neslidus arba turėtų papildomus sukibimui skirtus raštus, kurie padidina trintį laikant telefoną rankoje. Tokie dėklai dažnai yra reljefinio paviršiaus, kas dažnu atveju dar būna ir kaip papildoma dekoracija.

Ieškote didesnės apsaugos telefono ekranui?

Didesnė apsauga telefono ekranui yra suteikiama naudojant storesnius dėklus, kurie prideda telefonui papildomų matmenų ir tuo pačiu suteikia daug didesnę apsaugą. Kai kuriuose dėkluose, kraštai yra pastorinti, t.y. uždėtas papildomas medžiagos sluoksnis. Tokia apsauga taip pat būna ir prie kameros. Taip yra mažinama trintis ir pažeidimai jeigu telefonas yra padedamas ant lygaus paviršiaus. 

Numetus telefoną ant grindų ar ant bet kokio kito tiesaus paviršiaus, tokių papildomų bortelių dėklo kraštuose dėka tarp telefono ir grindinio atsiranda tarpas, todėl numetus įrenginį ekranu žemyn, jis net nesilies su žeme. Deja, bet šie pastorinti kraštai nesuteikia papildomos apsaugos telefono korpusui.

Taip pat, ieškant didesnės apsaugos Jūsų telefonui tinka ir atlenkiami bei atverčiami dėklai, kurie pilnai apgaubia telefoną ir suteikia visapusišką apsaugą. Jeigu telefonas yra numetamas, jokia jo vieta tiesiogiai nesiliečia su jokiu paviršiumi tiesiogiai ir taip stipriai yra sumažinama rizika ką nors pažeisti ar sudaužyti. Trūkumas yra tas, kad ne visi žmonės mėgsta atverčiamus ar atlenkiamus dėklus.

Dėkliukai telefonui, kurie apsaugotų tik nuo korpuso įlenkimų?

Šią telefono apsaugą suteikia praktiškai visi dėklai mobiliems telefonams, kurie užsideda ant telefono kraštų, išimtiniais atvejais plastikinis dėklas gali netikti, nes jis gali palikti korpuso tam tikras vietas atviras. Norint tik apsaugoti telefono korpusą, tiesiog rinkitės Jums patį gražiausią dėklą vertindami tik jo išorę ir kainą. Į jokius kitus faktorius šiuo atveju Jums atsižvelgti papildomai nereikia.

Telefono dėklas - madingas aksesuaras

Telefono dėklus kuria ir gamina labai daug įvairių gamintojų. Juos gamina ir telefonų gamintojai ir tiesiog skirtingos įmonės, todėl jų yra įvairiausių skirtingų dizainų, formų ir dydžių.

Rinkdamiesi telefono dėklą būtinai pagalvokite apie tai, kaip jis atrodys ant telefono. Gal derinate prie telefono korpuso spalvos? O gal norite, kad Jūsų telefonas išsiskirtų iš Jūsų draugų ar šeimos telefonų? Reljefiniai, skirtingų formų, klasikiniai, sportiniai - tai tik keletas iš visos jų gausybės. Išsirinkite jų tiek kiek gali prireikti skirtingoms progoms. Keiskite dėklą pagal savo nuotaiką arba derinkite prie savo aprangos tą dieną. Net ir mados ištikimiausi mados entuziastai ras jų stilių atitinkantį dėklą. 

Mėgstate specifinę spalvą, puiku! Dėkliukas telefonui gali būti įvairių spalvų ir atspalvių, su įvairiais piešiniais, paveiksliukais, blizgučiais ir t.t. todėl juos galima išsirinkti pagal labiausiai patinkančia spalvą ar net juos derinti prie drabužių arba kitų turimų įrenginių spalvos.

Spalva

Žinodami kokios tiklsiai spalvos dėklo Jums reikia, tai ženkliai padės Jums dėklo paiešoje, nes taip siūlomų dėklų paieška sumažės ir greičiau bei lengviau išsirinksite.

Jeigu vis dar neapsisprendžiate, kokia spalva Jums mieliausia širdžiai, tuomet yra vienas dalykas, kuris gali padėti nuspręsti greičiau.

Ar Jūs dažnai padedate telefoną tokioje vietoje, kur jo vėliau nerandate? Ar galbūt Jūs tiesiog dažnai pamirštate kur palikote savo įrenginį? Jeigu taip, tuomet rekomenduojame rinktis ryškios spalvos dėklą. Jeigu Jūsų namuose ar ofise yra daug juodų paviršių, nesirinkite juodo dėklo. Ant tokio paviršiaus paliktas mobilusis tiesiog nesimatys, o jeigu jis bus su raudonu, geltonu ar žaliu dėklu, jį pastebėsite žymiai greičiau. 

Tas pats galioja su bet kokiais vienos tos pačios spalvos paviršiais - dažnai prarandant telefoną, rinkinės kontrastinės spalvo dėkliuką, kad galėtumėte greičiau ir lengviau jį aptikti.

Mobiliųjų telefonų dėklų tipai

Telefonas yra nepakeičiama gyvenimo dalis, o dėkliukas ne tik saugo telefoną nuo įvairių išorinių veiksnių, bet ir suteikia jam grožio. Jeigu įsigijote naują išmanųjį telefoną, tuomet dėklo pirkimas yra būtinybė apsaugoti idealiai atrodantį visiškai naują mobilųjį. Jeigu telefoną turite jau kurį laiką ir jis jau turi menkus  ir ne tik išorinius pažeidimus, tuomet dėklas paslėps visus šiuos trūkumus ir Jūsų turimas įrenginys gali vėl atrodyti kaip naujas!

Pačios populiariausios dėklų medžiagos yra: plastikas, oda, silikonas, metalas (aliuminis).

Plastikiniai dėklai tvirtai priglunda ir yra labai lengvi. Silikoniniai dėklai prideda telefonui šiek tiek papildomo storio ir svorio, tačiau suteikia patikimą apsaugą smūgių metu. Natūralio ar dirbtinės odos dėklai yra sunkesni lyginant su silikoniniais ir plastikiniais dėklais, juos sunkiau subraižyti, įlenkti ar suplėšyti. Metaliniai (aliuminiai) dėklai įprastai nebūna pagaminti tik iš šios vienos medžiagos, o maišomi su silikonine medžiaga. Tokie dėklai suteikia telefonui didesnius gabaritus ir svorį.

Silikoninis dėklas

Silikoniniai dėklai telefonams yra vieni populiariausių ir dar vadinami kaip “nugarėlės dėklas”. Tokie dėklai uždengia ir apsaugo telefono nugarėlę ir jo šonus. Jie gali būti pagaminti iš gelio, TPU (termoplastinio poliuretano) ar kitos silikoninės medžiagos, kuri pasižymi tokiomis savybėmis kaip elastingumas, atsparumas purvui ir riebaluotoms dėmėms. Silikoniai dėklai dažniausiai būna ploni ir lengvi.

Spalvų įvairovė  beribė: vienos ar kelių spalvų, bespalviai, su paveiksliuku, blizgūs ar matiniai. Šio tipo dėklai labai gerai atlaiko smūgius ir įbrėžimus, bet ir nesutrūkinės ir nelūš, nes yra elastingi.

Skaidrūs ir permatomi silikoniai dėklai padeda išlaikyti tikrąją telefono išvaizdą. Jeigu norite ne tik apsaugoti savo ką tik įsigytą naujutėlaitį įrenginį, bet ir pasigirti jo išvaizda, tuomet rinkitės būtent skaidrų silikoninį telefono dėklą.

Nerangiems telefonų vartotojams reikėtų rinktis kuo storesnius silikoninius dėklus, kad būtų padidintas smūgių sugėrimas ir sumažinta žala telefonui atsitiktiniu nukritimų metu. 

Plastmasinis dėklas

Kietas plastmasinis dėklas dažniausiai yra pagamintas iš PC (polikarbonato), kuris yra panašus į kietą apvalkalą. Jie yra gana lengvi ir ploni, todėl atitinka tikslias telefono formas ir dengia nugarėlę bei telefono kraštus, todėl apsaugo nuo įbrėžimų ir nedidelių nukritimų. Tokie mobiliųjų telefonų dėklai turi ir trūkumus - taip kaip jie yra pagaminti iš gana kieto ir neelastingo plastiko, stipresnio smūgio metu jie gali įtrūkti ar net sulūžti. Dažniausiai tokie pažeidimai atsiranda dėklo kraštuose, nes daugiausiai smūgių patiria būtent šios vietos. 

Plastikiniai dėklai dažnai būna labai įvairių spalvų ir daiznų: juodi, skaidrūs, su matiniu paviršiumi ir su spausdintais unikaliais paveiksliukais, todėl tokie dėklai gali būti naudojami net ir kaip dovana arba reklama, jeigu dėklas yra su įmonės logotipais.

Tokio tipo dėklas vis tiek išlieka puikus ir paprastas būdas apsaugoti telefoną nepridedant svorio ir storio.

Atverčiamas dėklas, knygutė

Tai gana dalykinio stiliaus dėklas turinti net keleta funkcijų. Knygutės stiliaus atverčiamas dėklas yra populiarus, nes gali atstoti piniginės funkciją. Paprastai jie yra gaminami iš odos, dažniausiai dirbtinės PU odos. Dėklo vidus neretai būna su švelniu, pavyzdžiui aksomo, pamušalu, todėl Jūsų telefonas tokiame dėkle “jausis” tikrai karališkai. 

Tokių dėklų viduje yra silikoninis dėklas, į kurį ir yra įstatomas ir užfiksuojamas telefonas, kad neiškristų išmetus jį iš rankų. Išskleidos atverčiamą dėklą, jo kairiojoje pusėje dažnai būna nuo 1 iki 4 vietų skirtingoms kortelėms įsidėti, todėl ten galėsite nešiotis asmens tapatybės kortelę, mokėjimo ar nuolaidų korteles arba netgi pinigus. Taip šitas dėklas atstoja Jums piniginę.

Dėklai, kurie atsiverčia, kartais gali turėti ir telefono stovo funkcija. Jeigu dėklas turi tokią galimybę, viršutinė dėklo dalis tampa atramine kojele, todėl galėsite pasistatyti telefoną ant bet kokio lygiaus paviršiaus ir žiūrėti nuotraukas ar mėgautis video vaizdais nelaikant įrenginio rankose. Tai yra patogu, kuomet video per vieną telefono nori žiūrėti keli asmenys vienu metu.

Vienas labai svarbus tokio tipo dėklų ypatumas yra jų užsegimas. Kai kurie atverčiami dėklai turi ir papildomus labai stiprius užsegimus, kad nukritus telefonui, pats dėklas neatsiverstų, todėl jeigu įrenginys nukrito ant grublėto ar labai nelygaus paviršiaus, pavyzdžiui akmenuotas, žvyro kelias, dėklas su stipriu užsegimu neatsiseks, todėl labai mažėja telefono ekrano subraižymo tikimybė.

Nors dėklas ir slepia visą telefono ekraną, su kai kuriais atverčiamais dėklais kalbėtis telefonu galėsite net ir užvertus viršutinę dėklo dalį, t.y. dėklo nereikės laikyti atversto viso pokalbio metu.

Šio tipo dėklai yra puiki telefono apsauga, nes dengią absoliučiai visą telefono paviršių ir suteikia daug didesnę apsaugą ekranui. Nors rinkoje jie yra labai senai, tačiau jie vis dar išlieka populiarūs ir gali būti įvairių dizainų.

Odiniai telefonų dėklai

Odiniai telefonų dėklai yra aukštos klasės prabangūs dėklai, nes retu atveju jie yra gaminami iš tikros odos, tačiau dažniausiai iš dirbtinės odos. Pagal savo svorį ir formą jie yra panašūs į silikoninius dėklus ir plastmasinius dėklus, nes turi kietą apvalkalą, kuris yra padengtas iš tikros arba PU odos. Vidinė dėklo dalis padengta mikropluoštu padedančia papildomai telefoną apsaugoti nuo purvo ir įbrėžimų. Šie dėklai gali turėti įvairias tekstūras ir odos imitacijas, kurios suteikia telefonui parabangos pojūtį.

Jokios papildomos naudos ar funkcijų šitas dėklas neturi. Dėl medžiagos, iš kurios jis yra pagamintas, dėklas turi išskirtinę išvaizdą ir tarnauja kaip prabangi stiliaus detalė.

Atlenkiamas dėklas

Atlenkiami dėklai yra panašus į atverčiamus, knygutės stiliaus dėklus. Savo savybėmis jie yra beveik tokie patys, kaip ir atverčiami. Jie taip pat gali turėti skyrių kortelėms ar pinigams įsidėti. Viduje įmontuotas silikoninis dėklas į kurį įsistato telefonas, o atsidaro jis iš virštaus arba apačios, todėl kraštai yra siauresni lyginant su atverčiamais dėklais. Taip pat, atlenkiami dėklai apsaugo visą telefoną pilnai, tačiau jau yra mažiau naudojami dėl savo praktiškumo, nes norint kalbėtis telefonu reikia pilnai atlenkti dėklą, todėl kartais tai gali sukelti nepatogumų.

Tokie atlenkiami dėklai šiandien jau yra mažiau populiarūs, todėl jų pasirinkimas rinkoje yra mažesnis.

Kokie pranašumai naudojant telefono dėklą?

Be suteikiamo estetinio grožio, telefono dėklai apsaugo telefoną nuo dulkių, purvo ir įvairių mechaninių kasdieninių pažeidimų. Taip pat išmaniems telefonams jie suteikiant ilgalaikį patvarumą, lėtina nusidėvėjimą ir sumažina žalos riziką. Dauguma dėklų yra malonūs ir minkšti prisilietimui bei užtikrina aukščiausia kokybės pojūtį.

Dėklai taip pat suteikia papildomą sukibimą su ranka, dėl savo naudojamos medžiagos arba neslystančių elementų, kad naudojantis kuo tvirčiau būtų laikomas rankoje. Naudojama lanksti ir tampri medžiaga prisitaiko prie visų telefono formų ir dažnu atveju ją lengva uždėti ir nuimti.

Naudodamiesi bet kokiu dėklu Jūs ne tik prailginsite naudojimai savo mobiliuoju telefonu, bet ir mėgausitės jo išvaizda.

Prekės kodas: 70363
3MK Clear Case yra silikoninis Apple iPhone 11 dėklas pagamintas iš skaidrios ir lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai sugeria smūgius. Aukštos kokybės polimerai apsaugo telefono nugarėlę ir rėmelį nuo įbrėžimų, o neslidi medžiaga neleidžia išmaniajam telefonui išslysti iš rankos užtikrinant kasdien..
6,84€
Be PVM:5,65€
Prekės kodas: 69984
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Apple iPhone 11 telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė d..
8,07€
Be PVM:6,67€
Prekės kodas: 70351
Dux Ducis Skin X serijos dėklas yra puikus apsauginis sprendimas jūsų Apple iPhone 11, kuris ne tik apsaugo nuo nešvarumų ir pažeidimų, bet ir taps praktiniu jūsų išmaniojo telefono aksesuaru, padidindamas kasdienio naudojimo patogumą. Dėklas pagamintas iš dviejų komponentų derinio: elastingo siliko..
8,76€
Be PVM:7,24€
Prekės kodas: 70442
Elegance Book Apple iPhone 11 elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. Atidar..
6,11€
Be PVM:5,05€
Prekės kodas: 70730
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Apple iPhone 11 suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas telefon..
4,24€
Be PVM:3,50€
Prekės kodas: 71329
Apple iPhone 11 Liquid silikoninis dėklas naudoja savo gamyboje lygiai tokį patį švelnų silikoną, kurį naudoja Apple ir Samsung savo silikoninių dėklų gamyboje. Šis silikonas pagamintas iš dviejų sluoksnių konstrukcijos, kuri sustiprinta telefono apsaugą, bei yra maloni prisilietimams. Vidinė dėklo ..
5,93€
Be PVM:4,90€
Prekės kodas: 81420
Apple iPhone 11 dėklas, piniginė “Magnet” - puikus stiliaus, apsaugos ir organizavimo derinys. Pagamintas iš aukščiausios kokybės PU odos ir itin patvarių TPU medžiagų, šis piniginės dėklas sukurtas taip, kad tarnautų diena iš dienos ir užtikrintų ilgalaikį patikimumą bei saugumą. Jo laikiklio konst..
6,11€
Be PVM:5,05€
Prekės kodas: 76322
Premium kokybės silikoninis skaidrus dėklas Clear Jelly skirtas Apple iPhone 11 telefono apsaugai. Šio modelio Mercury Goospery dėklas pasižymi plona ir stulbinančia apsauga, nepaslepiant telefono dizaino. Apsauginis dėklas pagamintas iš specialios stiprios bei lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai ..
4,72€
Be PVM:3,90€
Prekės kodas: 71416
Mercury Silicone dėklas Apple iPhone 11 telefonui, skirtas apsaugoti prietaisą nuo įvairių išorinių poveikių. Silikoninė danga ir polipropileno (PP) pagrindas užtikrina gerą apsaugą nuo purvo ir pažeidimų. Šios medžiagos taip pat užtikrina gerą amortizaciją nuo smūgių kritimo iš mažo aukščio metu. Š..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 71659
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Apple iPhone 11 dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaizdos, kad..
6,23€
Be PVM:5,15€
Prekės kodas: 82139
Nillkin Nature TPU dėklas yra silikoninis dėklas apsaugantis Apple iPhone 11 nuo smūgių ir kritimų, taip pat nuo įbrėžimų ar susidėvėjimo kasdienio naudojimo metu. Pagamintas taip, kad atitiktų visus Apple iPhone 11 matmenys ir funkcijas, kad vartotojui būtų užtikrintas tobulas suderinamumas. Nature..
7,60€
Be PVM:6,28€
Prekės kodas: 82140
Nillkin Super Frosted Shield yra aukščiausios kokybės telefono apsauginis dėklas, specialiai sukurtas jūsų Apple iPhone 11. Šiame dėkle, kuriame funkcija gražiai dera su estetika, puikiai dera paprastumas ir stilius.Šis "Nillkin" dėklas pagamintas iš aplinkai nekenksmingų PC medžiagos, o matinis pav..
8,09€
Be PVM:6,69€
Prekės kodas: 82138
"Nillkin Textured" dėklas Apple iPhone 11 - optimalus pasirinkimas norint užtikrinti patvarią, lengvą ir stilingą apsaugą. Šis dėklas pagamintas iš aukštos kokybės rafinuoto nailono pluošto medžiagos, todėl yra tvirtas ir patvarus, užtikrinantis ilgalaikį tarnavimo laiką ir apsaugą nuo kasdienio dėv..
9,45€
Be PVM:7,81€
Prekės kodas: 69629
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Apple iPhone 11 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių..
4,36€
Be PVM:3,61€
Prekės kodas: 69899
X-Level Dynamic - matinis silikoninis nugarėlės dėklas su „Soft-Touch“ danga, kuris yra skirtas Apple iPhone 11 apsaugai ir neturi slidaus paviršiaus. Dėklas apsaugo įrenginį iš visų pusių, įskaitant viršutinę ir apatinę dalis, kurios kai kuriuose modeliuose yra atviros, o tai suteikia visapusišką a..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 69404
Apple iPhone 11 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir auk..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 69951
X-Level Space silikoninis dėklas skirtas apsaugoti Apple iPhone 11, yra pagamintas iš Vokietijoje gaminamos, didelio skaidrumo Bayer TPU medžiagos, kuri perteikia visą telefono grožį ir naudojant ilgą laiką nepageltonuoja. Padidinta 1mm apsauga aplink ekraną ir kamerą, kad telefoną nebijodami galėtu..
8,16€
Be PVM:6,75€
Prekės kodas: 78622
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 11 Pro.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. Užten..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 76193
Baseus Wing yra nugarėlės dėklas skirtas Apple iPhone 11 Pro, kuris pagamintas iš itin plono, permatomo dizaino. Jis puikiai apsaugos jūsų įrenginį nuo įvairių pažeidimų ir nešvarumų, ir taip pat atrodys stilingai. Aksesuaras yra toks plonas (0.4mm), kad uždėjus jį jis yra beveik nepastebimas. Tobul..
6,01€
Be PVM:4,97€
Prekės kodas: 82683
Likite ištikimi savo Apple iPhone 11 Pro dizainui su šiuo aukštos kokybės skaidriu Clear MagSafe Case dėklu. Jis apsaugos jūsų Apple iPhone 11 Pro nugarėlę ir korpusą nuo kasdienių įbrėžimų ir smūgių, o permatomas dizainas leidžia jam spindėti. Clear MagSafe Case hibridinis dėklas pagamintas iš poli..
8,62€
Be PVM:7,12€
Prekės kodas: 71155
Hoco Pure dėklas puikiai pabrėžia originalias Apple iPhone 11 Pro formas ir rafinuota jūsų skonį. Dėklas suteikia malonų lytėjimo pojūtį ir puikiai laikosi rankoje. Dėklo išorė pagaminta iš aukštos kokybės plono ir lengvo silikono, kuris ne tik suteikia puikią išmaniojo telefono apsaugą, bet ir gara..
7,29€
Be PVM:6,02€
Prekės kodas: 78644
Hoco Ultra Thin Series PP (polipropilenas) 0.4 mm nugarėlės dėklas Apple iPhone 11 Pro yra tai, ko reikia jums ir jūsų išmaniajam telefonui. Dėklas yra labai plonas ir lengvas, todėl nėra pastebimo dydžio skirtumo. Jo dizainas atitinka ploną Apple iPhone 11 Pro ir suteikia prieigą prie visų jungčių...
5,38€
Be PVM:4,45€
Prekės kodas: 71417
Mercury Silicone dėklas Apple iPhone 11 Pro telefonui, skirtas apsaugoti prietaisą nuo įvairių išorinių poveikių. Silikoninė danga ir polipropileno (PP) pagrindas užtikrina gerą apsaugą nuo purvo ir pažeidimų. Šios medžiagos taip pat užtikrina gerą amortizaciją nuo smūgių kritimo iš mažo aukščio met..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 76425
Silikoninis dėklas Apple iPhone 11 Pro Wozinsky Color Case yra patvarus dėklas pagamintas iš aukštos kokybės TPU ir silikono derinio, kurie puikiai apsaugo Apple iPhone 11 Pro nuo įbrėžimų ar nešvarumų bei yra neslidus. Papildomu silikono sluoksniu yra apsaugotas ekranas ir fotoaparatas ir tai sutei..
6,01€
Be PVM:4,97€
Prekės kodas: 69631
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Apple iPhone 11 Pro telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įva..
4,36€
Be PVM:3,61€
Prekės kodas: 69901
X-Level Dynamic - matinis silikoninis nugarėlės dėklas su „Soft-Touch“ danga, kuris yra skirtas Apple iPhone 11 Pro apsaugai ir neturi slidaus paviršiaus. Dėklas apsaugo įrenginį iš visų pusių, įskaitant viršutinę ir apatinę dalis, kurios kai kuriuose modeliuose yra atviros, o tai suteikia visapusiš..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 69408
Apple iPhone 11 Pro X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 69952
X-Level Space silikoninis dėklas skirtas apsaugoti Apple iPhone 11 Pro, yra pagamintas iš Vokietijoje gaminamos, didelio skaidrumo Bayer TPU medžiagos, kuri perteikia visą telefono grožį ir naudojant ilgą laiką nepageltonuoja. Padidinta 1mm apsauga aplink ekraną ir kamerą, kad telefoną nebijodami ga..
8,16€
Be PVM:6,75€
Prekės kodas: 78621
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 11 Pro Max.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. U..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 76194
Baseus Wing yra nugarėlės dėklas skirtas Apple iPhone 11 Pro Max, kuris pagamintas iš itin plono, permatomo dizaino. Jis puikiai apsaugos jūsų įrenginį nuo įvairių pažeidimų ir nešvarumų, ir taip pat atrodys stilingai. Aksesuaras yra toks plonas (0.4mm), kad uždėjus jį jis yra beveik nepastebimas. T..
6,01€
Be PVM:4,97€
Prekės kodas: 71156
Hoco Pure dėklas puikiai pabrėžia originalias Apple iPhone 11 Pro Max formas ir rafinuota jūsų skonį. Dėklas suteikia malonų lytėjimo pojūtį ir puikiai laikosi rankoje. Dėklo išorė pagaminta iš aukštos kokybės plono ir lengvo silikono, kuris ne tik suteikia puikią išmaniojo telefono apsaugą, bet ir ..
7,29€
Be PVM:6,02€
Prekės kodas: 78645
Hoco Ultra Thin Series PP (polipropilenas) 0.4 mm nugarėlės dėklas Apple iPhone 11 Pro Max yra tai, ko reikia jums ir jūsų išmaniajam telefonui. Dėklas yra labai plonas ir lengvas, todėl nėra pastebimo dydžio skirtumo. Jo dizainas atitinka ploną Apple iPhone 11 Pro Max ir suteikia prieigą prie visų ..
5,38€
Be PVM:4,45€
Prekės kodas: 76426
Silikoninis dėklas Apple iPhone 11 Pro Max Wozinsky Color Case yra patvarus dėklas pagamintas iš aukštos kokybės TPU ir silikono derinio, kurie puikiai apsaugo Apple iPhone 11 Pro Max nuo įbrėžimų ar nešvarumų bei yra neslidus. Papildomu silikono sluoksniu yra apsaugotas ekranas ir fotoaparatas ir t..
6,01€
Be PVM:4,97€
Prekės kodas: 63518
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Apple iPhone 11 Pro Max telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo..
4,36€
Be PVM:3,61€
Prekės kodas: 69902
X-Level Dynamic - matinis silikoninis nugarėlės dėklas su „Soft-Touch“ danga, kuris yra skirtas Apple iPhone 11 Pro Max apsaugai ir neturi slidaus paviršiaus. Dėklas apsaugo įrenginį iš visų pusių, įskaitant viršutinę ir apatinę dalis, kurios kai kuriuose modeliuose yra atviros, o tai suteikia visap..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 69411
Apple iPhone 11 Pro Max X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemo..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 81609
Dux Ducis Aimo Mag krištolo skaidrumo dėklas su MagSafe, specialiai sukurtas Apple iPhone 12. Patirkite puikų suderinimą ir belaidį įkrovimą su jame įmontuotais magnetais, suderinamais su "MagSafe" priedais, tokiais kaip magnetinis belaidis įkroviklis, išorinė baterija ar automobilinio įkroviklio la..
8,48€
Be PVM:7,01€
Prekės kodas: 78619
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 12 mini.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. Užte..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 75436
3MK Matt matinis dėklas su dideliu atsparumu įbrėžimams suteiks Apple iPhone 12 mini išmaniajam telefonui puikią apsaugą. Ypač atsparus nešvarumams, riebioms dėmėms ir spalvos pokyčiams. Šis amortizuojantis ir lankstus dėklas suteiks jūsų prietaisui stilingą išvaizdą ir padės apsaugoti nuo kasdienin..
6,02€
Be PVM:4,98€
Prekės kodas: 70629
Baseus Wing yra nugarėlės dėklas skirtas Apple iPhone 12 mini, kuris pagamintas iš itin plono, permatomo dizaino. Jis puikiai apsaugos jūsų įrenginį nuo įvairių pažeidimų ir nešvarumų, ir taip pat atrodys stilingai. Aksesuaras yra toks plonas (0.4mm), kad uždėjus jį jis yra beveik nepastebimas. Tobu..
4,63€
Be PVM:3,83€
Prekės kodas: 70636
BeHello ThinGel stilingas dėklas apsaugos jūsų Apple iPhone 12 mini išmanųjį telefoną, nesugadinant gražios telefono išvaizdos dėl itin plono savo dizaino. Jis pagamintas iš itin plonos ir lanksčios TPU medžiagos, kuri užtikrina saugumą nuo įbrėžimų ir smūgių. Be to, suteikta papildoma apsauga aplin..
3,03€
Be PVM:2,50€
Prekės kodas: 78837
Likite ištikimi savo Apple iPhone 12 mini dizainui su šiuo aukštos kokybės skaidriu Clear MagSafe Case dėklu. Jis apsaugos jūsų Apple iPhone 12 mini nugarėlę ir korpusą nuo kasdienių įbrėžimų ir smūgių, o permatomas dizainas leidžia jam spindėti. Clear MagSafe Case hibridinis dėklas pagamintas iš po..
6,38€
Be PVM:5,28€
Prekės kodas: 70733
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Apple iPhone 12 mini suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas te..
2,66€
Be PVM:2,20€
Prekės kodas: 75900
Hoco Light serijos TPU silikoninis dėklas skirtas apsaugoti Apple iPhone 12 mini telefoną. 0.8mm storio dėklas puikiai apsaugo išmaniojo telefono ekraną bei korpusą nuo įvairių pažeidimų: įbrėžimų, įlenkimų ir įskilimų. Hoco Light linija pagaminta iš termoplastinio poliuretano, kuris gaminamas pagal..
3,48€
Be PVM:2,88€
Prekės kodas: 78964
Hoco MagSafe TPU Apple iPhone 12 mini dėklas yra puikus jūsų iPhone priedas, su kuriuo galėsite lengvai naudotis MagSafe įkrovimų ir priedais ir tuo pačių jūsų išmanusis telefonas bus apsaugotas nuo įbrėžimų ir pažeidimų.SavybėsJis skiriasi ne tik puikia kokybe, bet ir praktišku dizainuTuri visas fu..
4,66€
Be PVM:3,85€
Prekės kodas: 75897
Hoco Pure dėklas puikiai pabrėžia originalias Apple iPhone 12 mini formas ir rafinuota jūsų skonį. Dėklas suteikia malonų lytėjimo pojūtį ir puikiai laikosi rankoje. Dėklo išorė pagaminta iš aukštos kokybės plono ir lengvo silikono, kuris ne tik suteikia puikią išmaniojo telefono apsaugą, bet ir gar..
5,93€
Be PVM:4,90€
Prekės kodas: 77138
Apple iPhone 12 mini dėklas Leather sukurtas taip, kad puikiai papildytų jūsų iPhone išvaizdą. Nugarėlės dėklas tvirtai priglunda prie telefono taip užtikrindamas komfortą naudojant įrenginį ir praktiškai nekeičia jo matmenų. Dėklo išorė padengta PU oda, o vidus padengtas minkštu pamušalu, kuris efe..
4,78€
Be PVM:3,95€
Prekės kodas: 71331
Apple iPhone 12 mini Liquid silikoninis dėklas naudoja savo gamyboje lygiai tokį patį švelnų silikoną, kurį naudoja Apple ir Samsung savo silikoninių dėklų gamyboje. Šis silikonas pagamintas iš dviejų sluoksnių konstrukcijos, kuri sustiprinta telefono apsaugą, bei yra maloni prisilietimams. Vidinė d..
4,96€
Be PVM:4,10€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 3797 (viso puslapių - 80)