Titulinis
Krepšelis

Google Pixel 6

Prekės kodas: 80117
3MK Matt matinis dėklas su dideliu atsparumu įbrėžimams suteiks Google Pixel 6 išmaniajam telefonui puikią apsaugą. Ypač atsparus nešvarumams, riebioms dėmėms ir spalvos pokyčiams. Šis amortizuojantis ir lankstus dėklas suteiks jūsų prietaisui stilingą išvaizdą ir padės apsaugoti nuo kasdieninių pav..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 80156
Google Pixel 6 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
132,13€
Be PVM:109,20€
Google Pixel 6 apsauginis hibridinis stiklas 3MK FlexibleGlass
Išparduota
Prekės kodas: 77820
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Google Pixel 6 apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo lygius, išlaiko jo elastin..
7,62€
Be PVM:6,30€
Google Pixel 6 apsauginis stiklas 3MK HardGlass
Išparduota
Prekės kodas: 77721
3MK HardGlass apsauginis stiklas skirtas Google Pixel 6 yra esminė ekrano apsauga, kuri suteikia naudojimosi patogumą. Apatinė stiklo dalis turi „Anti-Crash“ apsauginę plėvelę, kuri apsaugo naudotoją nuo sudužusių šukių, nes sulaiko jas nuo išsibarstymo. Tokia daugiasluoksnė struktūra padidina atspa..
6,40€
Be PVM:5,29€
Google Pixel 6 dėklas 3MK Clear Case
Išparduota
Prekės kodas: 80120
3MK Clear Case yra silikoninis Google Pixel 6 dėklas pagamintas iš skaidrios ir lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai sugeria smūgius. Aukštos kokybės polimerai apsaugo telefono nugarėlę ir rėmelį nuo įbrėžimų, o neslidi medžiaga neleidžia išmaniajam telefonui išslysti iš rankos užtikrinant kasdieni..
6,84€
Be PVM:5,65€
Google Pixel 6 dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 79422
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Google Pixel 6 telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė dė..
8,09€
Be PVM:6,69€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)