Titulinis
Krepšelis

Nothing Phone (2)

Prekės kodas: 82387
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Nothing Phone (2) apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo lygius, išlaiko jo elas..
9,93€
Be PVM:8,20€
Prekės kodas: 82651
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Nothing Phone (2) grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stik..
3,99€
Be PVM:3,29€
Prekės kodas: 82273
Apsaugokite savo Nothing Phone (2) su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įbrėžimų..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 82233
"Dux Ducis Aimo" krištolo skaidrumo dėklas, sukurtas taip, kad puikiai tiktų jūsų Nothing Phone (2). Šis dėklas, sudarytas iš kietos PC galinės nugarėlės ir minkštų TPU kraštų derinio, lengvai montuojamas ir kartu užtikrina veiksmingą jūsų mobiliojo telefono apsaugą. Ant galinės nugarėlės esančios p..
6,00€
Be PVM:4,96€
Prekės kodas: 82234
"Dux Ducis Clin" dėklas - tai puiki apsauga jūsų naujajam Nothing Phone (2)! Šis krištolo skaidrumo dėklas, pagamintas iš specialiai Vokietijos "Bayer" atrinktų naujoviškų TPU+PC medžiagų ir išbandytas tūkstančius valandų, apsaugo nuo pageltimo laikui bėgant. Lengvas, plonas ir lengvai suimamas "Cli..
6,94€
Be PVM:5,74€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)