Titulinis
Krepšelis

Išmaniosios pirštinės

Išmanosios pirštinės, skirtos telefonui, suteiks Jums galimybę naudotis telefonu ar planšetiniu kompiuteriu rudens ir žiemos metų laiku ir suteiks galimybę Jums atlikti juose bet kokius veiksmus, pavyzdžiui: paskambinti, išsiųsti SMS žinutę, žaisti žaidimus, naršyti internete ir kitus. Kai prietaisai tampa mūsų kasdienybe, išmaniosios pirštinės tampa vis aktualesnės, kad galėtumėte išlaikyti rankas šiltas ir tuo pačiu atlikti veiksmus įrenginiuose, kurie valdomi tik liečiamu ekranu.

Nors nei vienos išmanosios pirštinės, kuriomis galima naudotis telefonu ir bet kokiu kitu išmanuoju įrenginiu, nesušildys jūsų rankų taip pat stipriai, kaip naudojantis šiltomis žieminėmis pirštinėmis ir tikrai neatstos rašymo plikais pirštais, tačiau suteiks galimybę naudotis šaltuoju sezonu telefonu visiškai nesušalant rankų.

Kas yra išmaniosios pirštinės ir kaip jos veikia?

Išmaniųjų telefonų pirštinės pagal savo pavadinimą leidžia naudoti visus įrenginiu turinčius jutiklinį ekraną. Jos veikia dėl pirštinių pirštų galuose esančių laidžių elementų ir medžiagų, kurios suteikia galimybę naudotis liečiamu ekranu, nes būtent šių elementų dėka, ekranas reaguoja į prisilietimą.

Nors gali atrodyti, kad jos yra nenaudingos, tačiau turbūt esate turėję akimirkų kai šaltą dieną lauke reikia pasinaudoti telefonu, o pirštinių nusiimti visiškai nesinori. Bandyti pasinaudoti išmaniuoju savo paprastomis rudeninėmis ar ypač žieminėmis pirštinėmis, deja, bet Jums tikrai nepavyks, nes telefono ekranas į tokius prisilietimus tiesiog nereaguos.

Tokiais atvejais galima pamatyti įvairių kuriozinių situacijų, pavyzdžiui: kai telefoną bandoma atrakinti arba atsiliepti į skambutį braukiant per ekraną nosimi. Kartais tai ir gali suveikti, tačiau vargu, ar pavyks ką daugiau nuveikti telefonu, pakeitus pirštus savo nosimi.

Būtent išmaniosios pirštinės tam ir yra skirtos, kad nereikėtų naudotis savo nosimi ar kita atvira kūno vieta ir kad galėtumėte pasiekti telefoną ir juo naudotis nenusiimant pirštinių ir nesušalant rankų.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis išmaniąsias pirštines?

Kaip ir prieš bet kurį pirkinį, turite atsižvelgti į pirštinių funkcionalumą, nors jas ir naudosite vos keletą mėnesių, ir tik šaltuoju metu laiku.

  • Medžiaga: vienas svarbiausių veiksnių, kaip ir perkant drabužius, suteikia supratimą ar bus patogu mūvėti ir ar jos bus labai šiltos. Daugelis išmaniųjų pirštinių pagamintos iš nailono, akrilo ar gumos mišinių ir yra su laidžiais elementais skirtų valdymui. Tokios pirštinės su laidžiais elementais ir išmanieji telefonai draugauja puikiai
  • Apsauga nuo vandens: pirštinės apsaugos jūsų rankas ne tik nuo vėjo, drėgmės bet ir lietaus. Jeigu yra galimybė pasirinkti vandeniui nelaidžias pirštines telefonui, Jums suteiks geresnį naudojimosi komfortą.
  • Praktiškumas: naudojantis išmaniosiomis pirštinėmis yra būtina laivas pirštų judėjimas, o tai reiškia, kad išsirinktos pirštinės neturėtų mažinti pirštų judėjimo, nes kitaip jos daugiau trukdys nei bus pratiškos. Nors dažnu atveju tokios pirštinės būna universalaus dydžio, tačiau jeigu yra pasirinkimas, tam kad būtų patogu, būtinai rinkintės Jūsų rankoms tinkantį dydį.
  • Kaina: kaip ir bet kurio prekės, pirštinės yra ne išimtis - jų kaina gali leisti suprasti ar pati prekė yra kokybiška. Be to, sutaupydami keletą eurų galite vėliau gailėtis, jeigu jos neatitiks jūsų lūkesčių.

Ar verta pirkti išmaniąsias pirštines?

Vienareikšmiškai taip! Mūsų manymu, Jums net neturėtų kilti abejonių, bei toks klausimas. Išmaniosios pirštinės yra tikrai reikalingos visiems išmaniųjų telefonų naudotojams.

Nors pirštinės išmaniesiems telefonams nėra pačios šilčiausios, ir nesušildys Jūsų rankų taip pat gerai kaip su įprastomis pirštinėmis, tačiau jos šiuo metu yra geriausia išeitis norintiems rudens ir žiemos metu nevaržomai naudotis išmaniaisiais įrenginiais, todėl vis dažniau daugelis žmonių jas įsigyja nedvejodami.

Prekės kodas: 68163
Sportinės žieminės pirštinės išmaniesiams telefonams Wozinsky WTG1BK pagamintos iš aukštos kokybės meždiagų, šiltos pirštinės garantuojančios, kad rankos neašals, be to leidžia patogiai naudotis išmaniuoju telefonu. Pirštinės neperšlampamos ir nepraleidžia drėgmės. Vidinė pusė yra padengta neslidžiu..
7,60€
Be PVM:6,28€
Pirštinės išmaniesiams telefonams Warm Caress
Išparduota
Prekės kodas: 67715
Specialios išmaniosios Warm Caress pirštinės leidžia jums lengvai naudoti išmanųjį telefoną ar bet kurį kitą įrenginį su jutikliniu ekranu šaltu oru. Su šiomis pirštinėmis jums nebereikės nusimesti pirštinių, kad atsilieptumėte į skambutį, SMS ar kad galėtumėte naršyti telefone. Labai šiltos ir pato..
4,11€
Be PVM:3,40€
Pirštinės išmaniesiams telefonams Winter
Išparduota
Prekės kodas: 44171
Universalaus dydžio pirštinės, kurias rudens, žiemos ir pavasario sezonais galėsite naudoti telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitiems įrenginiams. Skirtingai nuo įprastų pirštinių Jūs neturėsite jų nusiimti, kad naudotis liečiamu ekranu - pirštinių pirštų galiukai (pirmi trys nuo nykščio) y..
2,78€
Be PVM:2,30€
Vyriškos dirbtinės odos pirštinės išmaniesiams telefonams
Išparduota
Prekės kodas: 67716
Vyriškos žieminės ekologiškos odos pirštinės skirtos lietimui jautriems telefonams. Šios pirštinės padės žiemą ar šaltu metu naudotis išmaniuoju telefonu. Su šiomis pirštinėmis nebereikės rinktis tarp šilumos komforto ir išmaniojo telefono veikimo. Pasirinkę šias pirštines galėsite laisvai naudotis ..
4,57€
Be PVM:3,78€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)