Titulinis
Krepšelis

Kameros stikliukai

Telefono kameros stikliukas yra įskilęs, subraižytas ar susidėvėjęs? Mobizona.lt siūlo didelį įvairių telefono modelių pakeitimui skirtų kameros stikliukų. Jeigu ieškote apsauginių kameros stikliukų juos galite rasti paspaude apsauginis stiklas kamerai.

Kadangi kameros stikliukas yra aukščiau už telefono galinį dangtelį, jie nėra vienoje plokštumoje, todėl, padėtas ant bet kokio paviršiaus jis daugiausiai su juo ir liečiasi. Tokiu būdu jis gali greitai susibraižyti, jeigu dažnai bus dedamas ant nelygių ar grublėtų paviršių. 

Net ir naudojant apsauginius telefono dėklus, kameros stikliukas visuomet yra atidengtas. Pasikeitus kameros stikliuką jis gali būti ir papildomai apsaugotas su kameros stikliuko apsauginiu stiklu skirtu papildomai kameros apsaugai.

Kada yra reikalingas kameros stikliuko keitimas?

Pastebėjote, kad fotografuojant nuotraukos yra neryškios ar filmuojant fotoobjektyvui sunku sufokusuoti objektus? Kameros stikliuko būklė įtakoja tiesiogiai su kamera atliekamas nuotraukas, todėl jeigu jis yra pažeistas ar dėl naturalaus telefono naudojimo jis susibraižė, tuomet tik pakeitus jį galėsite džiaugtis nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę.

Iš ko pagamintas telefono kameros stikliukas?

Kameros stikliukas pagamintas iš tvirto aliuminio-silicio pagrindo, kuris yra šarmų neturintis stiklas, pasižymintis puikiu atsparumu slėgiui ir įbrėžimams. Žinoma šis stiklas sumažina subraižymo, sudužimo ir kasdieninio nusidevėjimo riziką, tačiau jos visiškai pašalinti negali.

Prekės kodas: 68902
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 11 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali suga..
5,77€
Be PVM:4,77€
Prekės kodas: 68918
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone 11 Pro Max skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai an..
6,43€
Be PVM:5,31€
Prekės kodas: 76089
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 12 Pro skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
6,51€
Be PVM:5,38€
Prekės kodas: 76090
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 12 Pro Max skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko g..
5,90€
Be PVM:4,88€
Prekės kodas: 76088
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 12, iPhone 12 mini skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros sti..
6,29€
Be PVM:5,20€
Prekės kodas: 78197
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 13 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali suga..
6,51€
Be PVM:5,38€
Prekės kodas: 78196
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 13 mini skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali..
6,51€
Be PVM:5,38€
Prekės kodas: 78195
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 13 Pro skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 78194
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 13 Pro Max skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko g..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 82417
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kame..
7,30€
Be PVM:6,04€
Prekės kodas: 82452
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 14, iPhone 14 Plus skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros sti..
6,43€
Be PVM:5,31€
Prekės kodas: 52993
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros..
3,78€
Be PVM:3,12€
Prekės kodas: 68909
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 6, iPhone 6S skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko..
3,36€
Be PVM:2,78€
Prekės kodas: 68917
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 7 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugad..
3,30€
Be PVM:2,73€
Prekės kodas: 68914
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 7 Plus skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
4,70€
Be PVM:3,89€
Prekės kodas: 68915
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 8 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugad..
3,30€
Be PVM:2,73€
Prekės kodas: 68913
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone 8 Plus skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
4,70€
Be PVM:3,89€
Prekės kodas: 68912
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone X skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugad..
5,43€
Be PVM:4,49€
Prekės kodas: 75583
Apple iPhone X kameros stikliuko rėmelis skirtas pakeisti sugadintą rėmelį, kuomet pats kameros stikliukas yra vis dar nesugadintas...
3,18€
Be PVM:2,63€
Prekės kodas: 68911
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone XR skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali suga..
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 68916
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Apple iPhone XS, iPhone XS Max skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stik..
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 75582
Apple iPhone XS, iPhone XS Max kameros stikliuko rėmelis skirtas pakeisti sugadintą rėmelį, kuomet pats kameros stikliukas yra vis dar nesugadintas...
3,48€
Be PVM:2,88€
Prekės kodas: 59984
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 10 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
4,51€
Be PVM:3,73€
Prekės kodas: 59983
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 10 Lite skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadi..
3,30€
Be PVM:2,73€
Prekės kodas: 66435
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 20 Lite skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadi..
4,20€
Be PVM:3,48€
Prekės kodas: 66434
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 20, Huawei Nova 5T skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko ..
4,31€
Be PVM:3,57€
Prekės kodas: 79777
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 50 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
5,30€
Be PVM:4,38€
Prekės kodas: 79775
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 50 Lite skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadi..
5,20€
Be PVM:4,30€
Prekės kodas: 80397
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 70 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
5,93€
Be PVM:4,90€
Prekės kodas: 59980
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 7C skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
3,89€
Be PVM:3,22€
Prekės kodas: 62267
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 8X skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
6,03€
Be PVM:4,98€
Prekės kodas: 66670
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 9X skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
6,03€
Be PVM:4,98€
Prekės kodas: 76080
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor 9X Lite skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadi..
4,42€
Be PVM:3,66€
Prekės kodas: 82453
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor X6 (VNE-LX1, VNE-LX2) skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliu..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 79776
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor X7 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
5,20€
Be PVM:4,30€
Prekės kodas: 82454
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor X7a (RKY-LX1, RKY-LX2) skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikli..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 82455
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor X8 5G skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadint..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 80396
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor X8 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti i..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 82456
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Honor X8a (CRT-LX1, CRT-LX2, CRT-LX3) skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kamer..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 59979
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Mate 10 Lite skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
4,51€
Be PVM:3,73€
Prekės kodas: 59978
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Mate 10 Pro skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali s..
4,51€
Be PVM:3,73€
Prekės kodas: 59977
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Mate 20 Lite skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
2,95€
Be PVM:2,44€
Prekės kodas: 59976
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Mate 20 Pro skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali s..
4,31€
Be PVM:3,57€
Prekės kodas: 82457
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Nova 10 (NCO-AL00, NCO-LX1) skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros ..
5,20€
Be PVM:4,30€
Prekės kodas: 82458
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Nova 10 Pro (GLA-AL00, GLA-LX1) skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kame..
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 82459
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Nova 10 SE (BNE-LX1, BNE-LX3) skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kamero..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 79774
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Nova 8i skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugad..
4,31€
Be PVM:3,57€
Prekės kodas: 79773
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Nova 9 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadi..
4,31€
Be PVM:3,57€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 281 (viso puslapių - 6)