Prekių katalogas
Krepšelis

Belaidės ausinės

Geriausios Bluetooth ausinės telefonui, skirtos muzikai ir sportui, leis nevaržomai ir be laidų mėgautis mėgstama muzika ar kalbėtis telefonu tuo pat metu užsiimant bet kokia kita veikla.

Belaidės ausinės - tai tokios ausinės, kuomet tarp ausinių ir įrenginio nėra reikalingas joks laidas, kad būtų perduodamas garsas tarp jų. Kai kurias belaides bluetooth ausines sudaro dvi ausinės, kurios tarpusavyje sujungtos laidu ir tokios dažnai vadinamos ausinės sportui, o kitos True Wireless (TWS) ausinės, net tarpusavyje nėra sujungtos jokiais laidais, todėl tokios ausinės gali veikti kartu arba atskirai viena nuo kitos, t.y. esant reikalui, galite įsidėti ir naudoti tik vieną, Jums tuo metu reikiamą ausinę.

Kaip veikia belaidės ausinės?

Įrenginiai, kurie palaiko Bluetooth ryšį, veikia be laidų dėl radijo bangomis perduodamo signalo, kuris taip pat leidžia prisijungti prie išmanaus telefono, planšetės ar kompiuterio. Bluetooth technologijos ryšys naudojamas daugelyje prietaisų: belaidėse ausinėse, laisvų rankų įrangoje, nešiojamuose garsiakalbiuose, išmaniuosiuose laikrodžiuose ir pnš. 

Taigi, kai du Bluetooth palaikantys prietaisai yra netoli vienas kito, pavyzdžiui tokie kaip telefonas ir ausinės, jie gali būti tarpusavyje susieti ir veikti nuotoliniu būdu.

Kaip išsirinkti geriausias belaides ausines?

Belaidės ausinės per pastąjį dešimtmetį naujausios Bluetooth 5.0 technologijos dėka stipriai patobulėjo. Ši naujausia technologija suteikia ilgesnį naudojimosi ausinėmis belaidžiu būdu laiką ir pagerėjo garso kokybė, o tai yra svarbiausia tiems, kurie vertina kokybišką garsą ir muzikos klausymasi be laidų. Naujovėms tęsiantis ir technologijoms tobulėjant geras pavyzdys yra naujausios “JBL”, “Xiaomi”, “Mi”, “Samsung”, “Huawei”, “Apple AirPods”, “iPhone”, “Sony”, “Sennheiser”, “AGK” ir kt. gamintojų ausinės.

Taigi, belaidės ausinės yra skirtingų tipų: įsistatančios į ausis, su lankeliu, ausinės, kurios aprėpia ausis arba jas tik uždengia. Žinoma, didelė dalis jų turi triukšmo slopinimą ir yra belaidės ausinės su mikrofonu.

Kiekvienas pirkėjas turi nuspręsti pats, kas jam konkrečiai yra geriausios belaidės ausinės - gal Jūsų aktyviam gyvenimo būdui reikėtų įsigyti Bluetooth ausines sportui, kurios tik tarpusavyje yra sujungtos laideliu. Tokias ausines, jeigu jos turi magnetą, galima nenaudojant sujungti ir pasikabinti ant kaklo, nes prilietus ausines, magnetai susiliečia ir laikosi. 

O gal Jums yra reikalingos Bluetooth ausinės muzikai klausytis, kurios gali būtų visiškai be jokių laidų, net tarp pačių ausinių? Tokios ausinės yra dažniausiai turi papildomą dėklą, kad galėtumėte saugiai nešiotis jas su savimi visur ir visada. Toks bevielių ausinių dėklas dažnai tuo pačiu metu ir įkrauna ausines.

Vis gi ką svarbiausia žinoti renkantis bevieles ausines?

  • Kam jas ruošiatės naudoti? Ieškote ausinių, kurios sportuojant netrugdytų ir neiškristų? Belaidės ausinės sportui Jums bus pats tas. Ar ausinių, kurios kuo mažiau praleistų pašalinio ir erzinančio triukšmo triukšmingose vietose? Tuomet rinkitės ausines, kurios turės triukšmo slopinimo funkciją. Viskas priklauso nuo to, kaip kur, kam ir kaip dažnai planuojate naudoti ausines, nes jų išsirinktas tipas turi skirtingas savybes.
  • Kokio tipo ausinių ieškote? Su lankeliu ausinės laikosi ant ausų arba uždengia visą ausį. Tai pat yra į ausis įsistatančios ausinės. Pastarosios gal ir nėra geriausias pasirinkimas užtikrinti visiškai nesugadintą garso kokybę, tačiau jos suteiks žymiai daugiau laisvės judant, keliaujant ar aktyviai sportuojant, bei jos irgi neiškris iš ausų.
  • Norite laidinių ar belaidžių ausinių? Laidinės ausinės - puikiai ir greitai perduoda stiprų signalą, tačiau tokiu atveju visada esate pririštas prie prijungto telefono, MP3 grotuvo, televizoriaus ir pnš. Ausinės belaidės suteikia laisvą judėjimą, tačiau nutolus nuo susieto įrenginio toliau kaip per 10 metrų, gali atsirasti trikdžiai, garsas gali net ir trūkinėti. Turint belaides ausines, visuomet turėsite prisiminti, kad mobilųjį telefoną vistiek turėsite turėti kažkur šalia po ranka.

Kaip pajungti belaides ausines?

Iš tiesų tai yra labai paprasta - norint prijungti Bluetooth ausines reikia tiesiog paspausti ir palaikyti įjungimo mygtuką. Jeigu naudojatės ausines belaides su įkrovimo dėklu, tokiu atveju reikia tik atidaryti įkrovimo dėklą, kad pradėtų mirksėti indikatoriaus diodai. Šie indikatoriai ant ausinių gali būti įvairių spalvų: baltos, mėlynos ar raudonos.

Įsitikinkite, kad yra įjungta Bluetooth funkcija telefone

  • iPhone įrenginiuose, kuriuose naudojamas iOS eikite į “Settings” > “Bluetooth” ir matomame sąraše pasirinkite norimą su telefonu susieti įrenginį - šiuo atveju savo ausines.
  • Android įrenginiuose atidarykite papildomą meniu juostą su piršto judesiu ekrano viršuje iš viršaus į apačią ir palaikykite pirštą ties Bluetooth įkonėle. Tuomet atsidarys Bluetooth meniu, kur galėsite rinktis iš telefonui matomų galimų susieti įrenginių, kurie naudoja Bluetooth ir išsirinkite sąraše savo ausines.

Jeigu atsidaryti nurodytu budu Bluetooth meniu nepavyksta tai galite padaryti per nustatymų skiltį susiradę Bluetooth žodį.

Kai kuriais atvejais Bluetooth ausinės sujungimas gali skirtis, bet į pagalbą galite pasitelkti ausinių dėžutėje esančiu vartotojo vadovu.

Ausinės Bluetooth PIN kodas

Kartais jūsų gali paprašyti susieti įrenginį įvedant PIN kodą. Jei taip atsitiktų, PIN kodas turėtų būti pateiktas kartu su belaidėmis ausinėmis, vartotojo vadove. Paprastai PIN kodas yra 0000 arba kito skaičiaus 4 tie patys skaičiai.

Belaidės ausinė Devia Joy A10 TWS
Išparduota
Prekės kodas: 81109
"Devia Joy A10 TWS" belaidės ausinės - tai puikus patogumo ir puikios garso kokybės derinys. Su 18 valandų veikiančia baterija galite mėgautis muzika visą dieną, nesijaudindami, kad išsikraus energija. Atnaujinta "Bluetooth 5.0" technologija užtikrina nepertraukiamą ryšį be vėlavimo, todėl visada ga..
23,22€
Be PVM:19,19€
Prekės kodas: 81089
Ieškote belaidžių ausinių, su kuriomis galėtumėte mėgautis muzika ir verslo pokalbiais? Neieškokite toliau - 3MK LifePods yra čia! Šios stilingos, bet galingos ausinės užtikrina aukščiausios kokybės garsą ir ryšio technologijas.Pažangi 13 mm pločio garsiakalbių diafragma užtikrina puikią garso kokyb..
40,57€
Be PVM:33,53€
Prekės kodas: 81013
Su 3MK MovePods belaidėmis ausinėmis nebetrukdys jokie laidai! Šios nuostabios ausinės perkelia klausymo patirtį į visiškai naują lygį. Sukurtos taip, kad patogiai ir tvirtai priglustų prie ausų, todėl puikiai tinka bėgioti ir užsiimti kita sportine veikla, nes nesilanksto nė per centimetrą. Iki 6 v..
31,68€
Be PVM:26,18€
Prekės kodas: 80824
Pasiruoškite patirti muzikos klausymosi revoliuciją su nuostabiomis "Ausdom ANC10" belaidėmis "Bluetooth 5.0" ausinėmis! Naujo lygio ausinėse įdiegta nauja galinga mikroschema, kuri užtikrina neįtikėtinai stabilų ryšį su mažesniu signalo vėlavimu ir yra suderinama se senesnėmis versijomis, todėl gal..
32,77€
Be PVM:27,08€
Belaidės ausinės Baseus AirNora W2
Išparduota
Prekės kodas: 79735
Pristatome "Baseus AirNora W2" Bluetooth v5.0 belaides ausines! Šios ausinės pritaikytos vartotojams su mažais ausų kanalais, todėl jos patogiai priglunda ir nesukelia užgulimo ar skausmo net ir ilgai dėvint. Be to, jos atsparios vandeniui pagal IPX4 standartą, todėl galite jas be rūpesčių dėvėti pe..
43,13€
Be PVM:35,65€
Prekės kodas: 81287
Ar esate muzikos mėgėjas ir žaidimų entuziastas, ieškantis tobulų belaidžių ausinių? Tuomet rinkitės tik "Baseus Bowie E2 TWS" belaides ausines! Šios ausinės užtikrina fantastišką, aukštos kokybės garsą, kuris atgaivina jūsų muziką ir žaidimus. Naudodami "Bluetooth 5.2" ryšį, gausite itin greitą ir ..
33,93€
Be PVM:28,04€
Prekės kodas: 81288
Revoliucinės "Baseus Bowie EX TWS" belaidės ausinės - puikus jūsų palydovas, norintis mėgautis svaiginančia "Hi-Fi" garso patirtimi ir dinamiška akustika. Pagamintos iš aukščiausios klasės medžiagų, tokių kaip ABS ir PC, "Baseus Bowie EX TWS" leidžia be vargo klausytis iki 10 m atstumu, neprarandant..
61,44€
Be PVM:50,78€
Prekės kodas: 81282
"Baseus Bowie M2+" TWS belaidės ausinės - puikus kasdienio gyvenimo palydovas! Šios ausinės pasižymi "Bluetooth v5.2" ryšiu, 10 m atstumu ir mažo vėlavimo dviejų kanalų technologija su mažesniu nei 0,038s vėlavimu - tai užtikrina patikimą klausymosi patirtį. Mėgaukitės geresne garso kokybe vieną kar..
58,55€
Be PVM:48,39€
Prekės kodas: 81289
"Baseus Bowie WM05 TWS" belaidės ausinės pasižymi absoliučia itin prabangia elegantiška išvaizda ir atitinkama technine įranga. Naudodami "Bluetooth v5.2", galite mėgautis iki 5 valandų sklandžiu ir profesionaliu muzikos veikimu 70% garsumu, o su patogiu įkrovimo dėklu, kuris pridedamas prie ausinių..
53,04€
Be PVM:43,84€
Prekės kodas: 67972
Baseus Encok TWS WM01 belaidės ausinės yra naujos kartos True Wireless Stereo (TWS) į ausis įsistatančios ausinės, kurio yra visiškai bevielės ir gali veikti atskirai. Encok TWS WM01 ausines yra lengva ir patogu dėvėti, jos yra labai funkcionalios, lengvai naudojamos ir tuo pat metu nuostabų auštos ..
28,15€
Be PVM:23,27€
Belaidės ausinės Baseus Encok W04 TWS
Išparduota
Prekės kodas: 80567
Pristatome naujausias ir geriausias belaides ausines Baseus Encok W04 TWS! Šiose ausinėse yra „Bluetooth 5.0“, užtikrinantis didesnį perdavimo atstumą ir puikią garso kokybę, taip pat 5 valandas nepertraukiamo grojimo vienu įkrovimu. Naudodami jutiklinius valdiklius ausinėse galite lengvai valdyti m..
32,81€
Be PVM:27,12€
Belaidės ausinės Baseus Encok W09
Išparduota
Prekės kodas: 67694
Baseus Encok W09 belaidės ausinės priklauso naujos kartos True Wireless (TWS) ausinėms palaikančioms Bluetooth v5.0. Kiekviena ausinė gali veikti kartu arba atskirai. Dėl neįprasto ergonomiško dizaino, jos patogiai laikosi ausyse ir yra patogios net ilgai naudojant. Garsiakalbių su kompozicinėmis di..
33,80€
Be PVM:27,93€
Belaidės ausinės Borofone BE18 JoyMove
Išparduota
Prekės kodas: 62071
Belaidės ausinės BE18 JoyMove demonstruoja aukštos kokybės galingą stereo garsą ir mėgavimasi mėgstama muzika. Praktiška ausinių savybė - jos yra įmagnetintos ir gali susijungti tarpusavyje magnetiniu būdu, todėl jų nenaudojant galėsite pasikabinti jas ant kaklo ir nepamesti. Ausinių 70mAh akumuliat..
17,38€
Be PVM:14,36€
Belaidės ausinės Borofone BE21 FlashMove TWS
Išparduota
Prekės kodas: 75296
Belaidės ausinės Borofone BE21 FlashMove TWS sukurtos pasisemiant įkvėpimo iš Apple AirPods belaidžių ausinių dizaino. Su šiomis aukštos kokybės belaidėmis ausinėmis galėsite klausytis muzikos, video įrašus, taip pat atsiliepti į skambučius sportuojant, kelionių metu ar net vairuojant. Ausinės turi ..
50,58€
Be PVM:41,80€
Belaidės ausinės Borofone BE24 MaxRun
Išparduota
Prekės kodas: 75282
Borofone BE21 MaxRun stereofoninės belaidės ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą garso kokybę. Praktiška šių ausinių savybė - magnetai ausinėse, todėl kai jos yra nenaudojamos jos susijungia tarpusavyje, kad nepasimestu. Įmontuota 100mAh talpos baterija suteikia iki 7 valandų ..
18,89€
Be PVM:15,61€
Belaidės ausinės Borofone BE28 Plus
Išparduota
Prekės kodas: 62070
Įkveptos AirPods dizaino, belaidės ausinės Borofone BE28 yra sukurtos taip, kad būtų patogu jas naudoti ir tuo pačiu aktyviai judėti. Šios ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės plastiko ir yra elegantiško dizaino. Taip pat ausinėse yra įmontuotas mikrofonas su puikiu kalbos perdavimu ir skambuči..
27,74€
Be PVM:22,92€
Belaidės ausinės Borofone BE30 Plus TWS
Išparduota
Prekės kodas: 77000
Borofone BE30 Plus TWS (True Wireless) belaidės Bluetooth ausinės suteikia ilgalaikį naudojimosi patogumą ir įspūdingai išsiskiriančią garso kokybę su žemų dažnių atkūrimu. Modelis labai supaprastins išmaniojo telefono naudojimą, nes jame yra įmontuotas mikrofonas ir skambučių valdymo mygtukas. BE30..
25,17€
Be PVM:20,80€
Belaidės ausinės Borofone BE30 TWS
Išparduota
Prekės kodas: 65826
Borofone BE30 TWS (True Wireless) belaidės Bluetooth ausinės suteikia ilgalaikį naudojimosi patogumą ir įspūdingai išsiskiriančią garso kokybę su žemų dažnių atkūrimu. Modelis labai supaprastins išmaniojo telefono naudojimą, nes jame yra įmontuotas mikrofonas ir skambučių valdymo mygtukas. BE30 ausi..
30,36€
Be PVM:25,09€
Belaidės ausinės Borofone BE34 TWS
Išparduota
Prekės kodas: 77002
Borofone BE34 belaidės ausinės suteikia aukštos kokybės garsą, žymiai sumažina aplinkos triukšmą ir turi pažemintus žemus dažnius. BE34 suteikia galimybę vienu metu klausyti muzikos ir priimti skambučius. Integruotas mikrofonas turi triukšmo slopinimo funkcija ir suteikia ypač aiškų ir malonų pašnek..
23,71€
Be PVM:19,59€
Belaidės ausinės Borofone BE36 TWS
Išparduota
Prekės kodas: 77015
Bluetooth belaidės ausinės Borofone BE38 TWS suteikia galingą stereofoninį garsą ir nepamirštamą mėgstamos muzikos klausymosi patirtį, kuris išsiskiria galingu žemų dažniu atkūrimu. Įmontuotas 200mAh akumuliatorius leidžia ausinėmis kalbėti ir klausytis muzikos iki 3 valandų, budėjimo rėžimų jos vei..
27,85€
Be PVM:23,02€
Belaidės ausinės Borofone BE38 Original
Išparduota
Prekės kodas: 62182
Borofone BE38 Original serijos belaidės ausinės yra vienas iš naujausių „AirPods Pro“ ausinių analogų, siūlantis aukštą kokybę už daug mažesnę kainą. Jie palaiko aukštą garso kokybę, o funkcionalumo požiūriu šis modelis praktiškai nesiskiria nuo AirPods Pro. Prietaiso savybės yra labai panašios ir p..
53,59€
Be PVM:44,29€
Prekės kodas: 79619
"Borofone BE41 Felice TWS" yra belaidės ausinės, pasižyminčios puikiomis funkcijomis ir našumu. Naudojant "Bluetooth 5.1", jos užtikrina puikų ryšį ir garso kokybę. Integruotas JL AC6973 lustas užtikrina puikų baterijos veikimo laiką, todėl vienu įkrovimu galite kalbėti arba klausytis muzikos iki 3 ..
21,85€
Be PVM:18,06€
Belaidės ausinės Borofone BE42 Feliz TWS
Išparduota
Prekės kodas: 77026
Belaidės ausinės Borofone BE42 Feliz TWS - pagamintos naudojant aukštos kokybės medžiagas ir jos yra ergonomiškos, todėl puikiai tinka kasdieniame naudojame net ir sportuojant. Naudojama Bluetooth V5.0 išlaiko stabilų ryši ir suteikia puikų muzikos garsą.Ausinėse įmontuotas mikrofonas suteikia galim..
16,49€
Be PVM:13,63€
Prekės kodas: 77060
Belaidės ausinės Borofone BE47 Perceto TWS - unikalaus dizaino ir turinčios nuostabaus garso skambesį, kurios yra suderintos su aukštais ir žemais dažniais. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės blizgaus plastiko ir turi patikimą magnetinį dangtelį, LED indikatorių bei įmontuotą įkrovimo dėkle 260m..
20,22€
Be PVM:16,71€
Belaidės ausinės Borofone BE48 Original TWS
Išparduota
Prekės kodas: 77061
Borofone BE48 Original TWS belaidės ausinės užtikrina visiškai kitokią garso kokybę. Daug geresnę, nes sumažina aplinkos triukšmą ir suteikia gilesnius garsus klausant muzikos ar net priimant skambučius. Įmontuotas aukštos kokybės HD mikrofonas turi triukšmo slopinimo funkciją, todėl yra suteikiamas..
26,67€
Be PVM:22,04€
Prekės kodas: 79605
Belaidės ausinės "Borofone BE54 Rejoice TWS" yra tikrai nuostabios! Jos tiekiamos su įkrovimo dėklu, kuriame yra 250mAh baterija, o pačiose ausinėse yra 30mAh baterija. Taip galima kalbėti arba klausytis muzikos iki 4 valandų ir 120 valandų veikti budėjimo režimu. Ausinės yra itin lengvos - vos 39 g..
20,31€
Be PVM:16,79€
Belaidės ausinės Borofone BO4 Chargming Rhyme
Išparduota
Prekės kodas: 65824
Borofone BO4 Charming Rhyme belaidės Bluetooth stereofoninės ausinės pasižymi puikiu garso našumu ir plačiu dinaminiu diapazonu. Dėl aukštos kokybės garsiakalbių ir tvirtai priglundančių pagalvėlių, galėsite mėgautis galingu ir sodriu mėgstamų dainų garsu be jokio pašalinio triukšmo. Integruotas 200..
13,07€
Be PVM:10,80€
Belaidės ausinės Borofone BO7 Board Sound
Išparduota
Prekės kodas: 65748
Borofone BO7 Broad Sound – tai patogios ir patikimos belaidės Bluetooth ausinės, suderinamos su visais nešiojamais ir stacionariais įrenginiais. Jos išsiskiria žemais dažniais, todėl su malonumu galėsite mėgautis muzika. Ausinių akumuliatoriaus 200 mAh talpa suteikia galimybę laisvų rankų įranga nau..
18,99€
Be PVM:15,69€
Belaidės ausinės Borofone BO8 Love Song
Išparduota
Prekės kodas: 65749
Belaidės bluetooth ausinės Borofone BO8 Love Song – tai modelis su ryškiu dizainu. Dėl sandarių pagalvėlių, kurios yra padengtos eko oda, ir aukštos kokybės garsiakalbių jūs galėsite mėgautis sodriu garsu be jokių pašalinių garsų. Šio modelio ausinės turi 200 mAh akumuliatorių, kuris leidžia belaidė..
16,18€
Be PVM:13,37€
Belaidės ausinės Borofone BW01 Plus TWS
Išparduota
Prekės kodas: 80345
Pristatome "Borofone BW01 Plus TWS" belaides ausines! Šiose ausinėse įdiegta "Bluetooth 5.1" ir "Jerry AC6973" mikroschema, užtikrinanti išskirtinę garso kokybę. Įkrovimo dėklo baterijos talpa 350 mAh, o ausinių - 30 mAh, todėl galėsite mėgautis iki 4 valandų pokalbių arba muzikos ir 200 valandų bud..
23,88€
Be PVM:19,73€
Belaidės ausinės Borofone BW03 Plus TWS
Išparduota
Prekės kodas: 79616
Jei ieškote puikių belaidžių ausinių, "Borofone BW03 Plus TWS" yra puikus pasirinkimas. Su "Bluetooth 5.1" ir "Jerry AC6973" lustu jos užtikrina puikų ryšį ir garso kokybę. Ausinės turi 4 valandų pokalbio / muzikos trukmę ir 150 valandų budėjimo režimą, be to, jos tiekiamos su įkrovimo laidu ir sili..
25,13€
Be PVM:20,77€
Belaidės ausinės Borofone BW04 Active Noise Cancelling TWS
Išparduota
Prekės kodas: 79604
"Borofone BW04 Active Noise Cancelling TWS" yra belaidės ausinės, naudojančios "Bluetooth 5.1". Ausinės turi lustą, vadinamą JL AC8973, o įkrovimo dėkle yra 400 mAh baterija. Pačios ausinės turi 30 mAh bateriją, kuri užtikrina 3,5 valandos pokalbių arba 150 valandų budėjimo režimo. Jos palaiko triuk..
26,34€
Be PVM:21,77€
Belaidės ausinės Borofone BW05 Pure Tone TWS
Išparduota
Prekės kodas: 79608
"Borofone BW05 Pure Tone TWS" belaidės ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės garso ir patogaus nešiojimo. Šiose ausinėse įdiegta "Bluetooth 5.1" technologija ir "Jerry AC6983" lustai, užtikrinantys aiškų ir patikimą garso atkūrimą. Be to, ausinių baterija vienu įkrovimu ..
21,40€
Be PVM:17,69€
Belaidės ausinės Borofone BW07 Wide Sound TWS
Išparduota
Prekės kodas: 79615
Belaidės ausinės tampa vis populiaresnės ir tam yra rimta priežastis. Jos turi daug privalumų, palyginti su tradicinėmis laidinėmis ausinėmis, įskaitant judėjimo laisvę, lengvesnį laikymą ir jokių susipainiojusių laidų.Belaidės ausinės "Borofone BW07 Wide Sound TWS" yra puikus pasirinkimas tiems, ku..
22,04€
Be PVM:18,21€
Prekės kodas: 79614
"Borofone BW08 Luxury TWS" yra aukštos kokybės belaidės ausinės, pasižyminčios puikia garso kokybe ir patogumu. Šios ausinės turi "Bluetooth v5.1" ir 300 mAh talpos įkrovimo dėklą. Šios ausinės sveria tik 26 g, todėl jas labai patogu nešioti ir jomis galima iki 3,5 val. klausytis muzikos arba skambi..
16,49€
Be PVM:13,63€
Belaidės ausinės Borofone BW12 Leisure TWS
Išparduota
Prekės kodas: 79607
Pristatome "Borofone BW12 Leisure TWS" - belaides ausines, kuriomis galėsite mėgautis muzika ir skambučiais laisvų rankų įranga keliaudami. Šiose ausinėse įdiegta "Bluetooth v5.1" technologija, užtikrinanti lengvą ir stabilų ryšį, ir integruotas "Jerry AC6973" lustas, užtikrinantis aiškią garso koky..
22,17€
Be PVM:18,32€
Belaidės ausinės Borofone BW13 TWS
Išparduota
Prekės kodas: 79603
"Borofone BW13 TWS" belaidės ausinės turi "Magsafe" belaidžio įkrovimo ir "Qi" standarto belaidžio įkrovimo funkcijas, kad būtų itin patogu. Dėl ausyse esančio aptikimo, pagrindinio ir pavaldinio perjungimo, skambučio Sir ir valdymo paliečiant bei paspaudžiant šios ausinės yra itin patogios naudoti...
21,87€
Be PVM:18,07€
Prekės kodas: 80228
Pristatome "Borofone BW18" belaides ausines! Šiose ausinėse įdiegta "Bluetooth 5.3" technologija, užtikrinanti stabilų ryšį ir aiškią garso kokybę. Perdavimo nuotolis siekia 10 metrų, todėl galite mėgautis muzika arba skambinti laisvų rankų įranga nesijaudindami, kad esate per toli nuo savo įrengini..
19,35€
Be PVM:15,99€
Belaidės ausinės Borofone BW19 Wonderful TWS
Išparduota
Prekės kodas: 80681
Borofone BW19 Wonderful TWS belaidės ausinės puikiai tiks visiems, kurie mėgsta muziką ir nori mėgautis ja neprisirišdami prie laidų. Naudodami „Bluetooth v5.3“ ir 25 mAh vienos ausinių bateriją, galėsite naudotis iki 3.5 valandos, kol reikės įkrauti, ir iki 120 valandų budėjimo režimu. Įkrovimo dėk..
18,85€
Be PVM:15,58€
Belaidės ausinės Borofone BW23 Cyrstal Bean TWS
Išparduota
Prekės kodas: 81102
Pristatome nuostabias "Borofone BW23 Crystal Bean Transparent Edition TWS" belaides ausines! Pamirškite senas laidines ausines ir pereikite prie naujausios garso technologijų pažangos. "Bluetooth v5.3" ausinės turi unikalų skaidrų dizainą, kuris neabejotinai apsuks galvą. Lengvos, vos 35,5 g svorio,..
22,69€
Be PVM:18,76€
Belaidės ausinės Canyon IPX4 TWS-1
Išparduota
Prekės kodas: 79923
Ieškote patikimo ir nebrangaus būdo mėgautis muzika keliaujant? Tuomet rinkitės "Canyon TWS-1" belaides ausines! Šios ausinės puikiai tinka tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą, nes turi tokias funkcijas kaip stereofoninis laisvų rankų skambutis, automatinis susiejimas ir balso asistento palaiky..
21,25€
Be PVM:17,56€
Belaidės ausinės Canyon TWS-2
Išparduota
Prekės kodas: 67465
Belaidės ausinės Canyon TWS-2 yra skirtos žmonėms, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Naujausia Bluetooth Realtek 5.0 versija užtikrina patogų ir stabilų ryšį su jūsų prietaisu, taip pat tarp kairiųjų ir dešiniųjų ausinių. Šį technologija prailgina ausinių baterijos veikimo laiką. Vienu įkrovimu gal..
28,08€
Be PVM:23,20€
Belaidės ausinės Canyon TWS-3
Išparduota
Prekės kodas: 77964
Belaidės ausinės Canyon TWS-3 leis jums mėgautis „Bluetooth 5.0“ technologijos pranašumais su šiomis klasikinės formos belaidėmis ausinėmis. Šis modelis suteikia visas būtinas funkcijas: stereofoninius laisvų rankų įrangos skambučius, automatinį susiejimą, balso asistento palaikymą.Tik po 2 valandų ..
22,81€
Be PVM:18,85€
Prekės kodas: 80364
Jei ieškote ausinių poros, kuri leistų mėgautis muzika be susipainiojusių laidų, tuomet rinkitės "Dudao U10B TWS" belaides ausines. Šios ausinės turi "Bluetooth V5.0" (Jieli) ryšį, todėl bet kada galėsite lengvai prisijungti prie mėgstamos muzikos. Be to, ausinės turi įkrovimo dėklą, todėl galėsite ..
15,22€
Be PVM:12,58€
Belaidės ausinės Dudao U13S TWS
Išparduota
Prekės kodas: 78443
Šiuolaikinės ir visiškai belaidės ausinės Dudao U13S TWS (True Wireless Stereo) Bluetooth 5.0. Šios ausinės garantuoja puikią garso kokybę ir veikimo atstumą iki 10 metrų. Integruota baterija leidžia klausytis muzikos apie 4–5 valandas, o budėjimo laikas yra iki 100 valandų. Be ausinių, komplekte yr..
22,96€
Be PVM:18,97€
Prekės kodas: 77952
Ar vertinate maksimalų komfortą? Dudao U14B TWS belaidės ausinės yra sprendimas jums. „Bluetooth“ jungties dėka daugiau niekada nebereikės jaudintis dėl susipainiojusių laidų ir bet kada klausysite mėgstamos muzikos. Tai puikus sprendimas, jei daug laiko praleidžiate pakeliui į universitetą ar darbą..
19,25€
Be PVM:15,91€
Prekės kodas: 79520
"Dudao U15S TWS" belaidės ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško puikios garso kokybės ir iki 10 metrų nuotolio. Dėl įmontuotos baterijos jos gali groti apie 5 valandas. Rinkinyje, be ausinių, yra stilingas ausinių pagrindas, kurio dėka galite įkrauti jų baterijas ir patogiai jas laikyti..
26,54€
Be PVM:21,93€
Prekės kodas: 81309
"Dudao U5H" belaidės ausinės ant kaklo - puikus patogumo ir garso kokybės derinys. Dabar galite klausytis mėgstamos muzikos be jokių susipainiojusių laidų. Dėl modernios konstrukcijos šios ausinės patogiai laikosi ant kaklo valandų valandas ir neišslysta. Ši išvaizda ne tik madinga, bet ir praktiška..
13,50€
Be PVM:11,15€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 101 (viso puslapių - 3)