Titulinis
Krepšelis

Xperia 5 III

Prekės kodas: 77646
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Sony Xperia 5 III telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvair..
3,45€
Be PVM:2,85€
Prekės kodas: 77663
Sony Xperia 5 III X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir a..
5,80€
Be PVM:4,80€
Sony Xperia 5 III apsauginis stiklas 5D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 78262
5D Full Glue Sony Xperia 5 III pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologiją..
8,17€
Be PVM:6,75€
Sony Xperia 5 III apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 76553
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Sony Xperia 5 III grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stik..
3,99€
Be PVM:3,29€
Sony Xperia 5 III apsauginis stiklas Perfectionists
Išparduota
Prekės kodas: 77439
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Sony Xperia 5 III – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi stikl..
6,50€
Be PVM:5,38€
Sony Xperia 5 III dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 76682
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Sony Xperia 5 III telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė..
8,37€
Be PVM:6,92€
Sony Xperia 5 III dėklas Elegance Book
Išparduota
Prekės kodas: 76483
Elegance Book Sony Xperia 5 III elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. Atid..
6,62€
Be PVM:5,48€
Sony Xperia 5 III dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 77792
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Sony Xperia 5 III suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas telef..
4,24€
Be PVM:3,50€
Sony Xperia 5 III dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 78350
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Sony Xperia 5 III yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys aut..
6,14€
Be PVM:5,08€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)