Titulinis
Krepšelis

Google Pixel 7 Pro

Prekės kodas: 81535
3MK SilverProtection+ – tai naujos kartos apsauginė hibridinė plėvelė skirta apsaugoti Google Pixel 7 Pro telefoną ir tuo pačiu Jus nuo įvairių mikrobų. Naudojantis telefonu, jis pastoviai renka įvairiausius mikrobus dėl ankščiau paliestų vietų: durų rankenų, turėklų, vairo ar kitų vietų, kurios yra..
10,27€
Be PVM:8,48€
Prekės kodas: 81638
Apsaugokite savo Google Pixel 7 Pro su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įbrėžim..
9,11€
Be PVM:7,53€
Prekės kodas: 81601
"Dux Ducis Clin" dėklas - tai puiki apsauga jūsų naujajam Google Pixel 7 Pro! Šis krištolo skaidrumo dėklas, pagamintas iš specialiai Vokietijos "Bayer" atrinktų naujoviškų TPU+PC medžiagų ir išbandytas tūkstančius valandų, apsaugo nuo pageltimo laikui bėgant. Lengvas, plonas ir lengvai suimamas "Cl..
7,57€
Be PVM:6,26€
Prekės kodas: 83082
Pasinerkite į elegancijos ir naudingumo derinį su "Nillkin CamShield Pro" dėklu, specialiai pritaikytu Google Pixel 7 Pro. Šiame dėkle suderintas stilius ir tvirta apsauga, įkūnijanti apsaugą, kurios reikalauja jūsų įrenginys. Jo sumanus slankiojantis kameros dangtelis ne tik apsaugo telefono kamerą..
11,38€
Be PVM:9,41€
Prekės kodas: 83081
Nillkin Super Frosted Shield Pro dėklas, skirtas tik Google Pixel 7 Pro. Šis naujos kartos dėklas užtikrina neprilygstamą apsaugą, sklandžiai derindamas patvarumą ir eleganciją. Sudėtingas PC ir TPU medžiagų mišinys sukuria tarsi šarvo skydą jūsų telefonui, užtikrinantį visapusišką apsaugą.Patirkite..
8,98€
Be PVM:7,42€
Google Pixel 7 Pro apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 81445
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Google Pixel 7 Pro grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis sti..
3,99€
Be PVM:3,29€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)