Titulinis
Krepšelis

Y6p

Prekės kodas: 77505
Huawei Y6p akumuliatorius (baterija) HB526489EEW su 5000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei Y6p nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali prikla..
17,89€
Be PVM:14,79€
Prekės kodas: 70035
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Huawei Y6p telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė dėklo ..
5,80€
Be PVM:4,80€
Prekės kodas: 70605
Smart Book - tai praktiškas ir patogus klasikinis knygutės stiliaus Huawei Y6p dėklas. Jis yra pagamintas iš gražios ir švelnios eko odos, dėklo kraštinės yra apsiūtos lygiomis dekoratyvinėmis siūlėmis, todėl tai Jums suteiks tikros odos įvaizdį. Atverčiamas dėklas viduje turi įmontuotą minkštą sili..
3,05€
Be PVM:2,52€
Prekės kodas: 69167
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Huawei Y6p yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys automatišk..
3,05€
Be PVM:2,52€
Prekės kodas: 69762
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Huawei Y6p telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių paže..
3,06€
Be PVM:2,53€
Prekės kodas: 69580
Huawei Y6p X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir aukštos ..
5,59€
Be PVM:4,62€
Prekės kodas: 74163
Huawei Y6p lanksčioji jungtis, kurią sudaro įjungimo, garsinimo mygtukas, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Huawei Y6p ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiĮjungimo my..
4,69€
Be PVM:3,87€
Prekės kodas: 75809
Huawei Y6p PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo, ausinių lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų klausantis muzikos, įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo ar ausinių lizdas ir tai būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perd..
6,63€
Be PVM:5,48€
Prekės kodas: 68098
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Y6p skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadinti..
5,26€
Be PVM:4,35€
Prekės kodas: 74540
Huawei Y6p lanksčioji jungtis, kurią sudaro pagrindinė Main SUB jungtis, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Huawei Y6p ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiPagrindinė M..
4,69€
Be PVM:3,87€
Prekės kodas: 73084
5D Full Glue Huawei Y6p, Honor 9A pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technolog..
5,69€
Be PVM:4,70€
Prekės kodas: 75097
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Huawei Y6p, Honor 9A ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilimpa per visa savo plo..
4,96€
Be PVM:4,10€
Prekės kodas: 70951
Huawei Y6p, Honor 9A ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas..
32,79€
Be PVM:27,10€
Huawei Y6p apsauginis hibridinis stiklas 3MK FlexibleGlass Lite
Išparduota
Prekės kodas: 76674
3MK FlexibleGlass Lite Huawei Y6p apsauginis hibridinis stiklas yra ypač plonas - tik 0.16 mm storio ir yra skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo kasdieninių pažeidimų bei sustiprinti jo atsparumą smūgiams iki 200%. Tai plėvelės ir stiklo mišinys, kuris suteikia šiai apsaugai lanksčią struktūrą, kur..
5,56€
Be PVM:4,59€
Huawei Y6p dėklas Antishock Gradient
Išparduota
Prekės kodas: 71874
Šis Antishock Gradient telefono dėklas yra sukurtas specialiai Huawei Y6p, o jo itin plonas dizainas nesuteikia telefonui jokio papildomo storio. Perėjimo iš mėlynos į violetinę spalvą dizainas suteikia išskirtinę ir dailią telefono išvaizdą. Dėklas atitinka visus telefono linkius, o tikslios išpjov..
5,93€
Be PVM:4,90€
Huawei Y6p dėklas Carbon Lux
Išparduota
Prekės kodas: 70919
Carbon Lux dėklas Huawei Y6p yra stilingas ir įspūdingas dėklas su anglies pluošto (karbono) dizainu, kuris pagamintas iš aukštos kokybės, lanksčios ir malonios liesti termoplastinio poliuretano (TPU) medžiagos, kuri yra labai atspari susidėvėjimui, neturi nemalonių kvapų, per visą savo naudojimą ji..
5,76€
Be PVM:4,76€
Huawei Y6p dėklas Elegance Book
Išparduota
Prekės kodas: 70486
Elegance Book Huawei Y6p elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. Atidarymas ..
3,27€
Be PVM:2,70€
Huawei Y6p dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70834
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Huawei Y6p suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas telefono nug..
3,27€
Be PVM:2,70€
Huawei Y6p dėklas Mercury Soft Feeling
Išparduota
Prekės kodas: 71687
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Huawei Y6p dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaizdos, kad kiek..
6,62€
Be PVM:5,48€
Huawei Y6p dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71205
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Huawei Y6p ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybėmis, leidžian..
3,27€
Be PVM:2,70€
Huawei Y6p galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 77451
Huawei Y6p galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vidų gal..
7,26€
Be PVM:6,00€
Huawei Y6p, Honor 9A apsauginis hibridinis stiklas 3MK FlexibleGlass
Išparduota
Prekės kodas: 72130
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Huawei Y6p, Honor 9A apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo lygius, išlaiko jo e..
7,83€
Be PVM:6,47€
Huawei Y6p, Honor 9A apsauginis stiklas 3MK HardGlass
Išparduota
Prekės kodas: 72243
3MK HardGlass apsauginis stiklas skirtas Huawei Y6p, Honor 9A yra esminė ekrano apsauga, kuri suteikia naudojimosi patogumą. Apatinė stiklo dalis turi „Anti-Crash“ apsauginę plėvelę, kuri apsaugo naudotoją nuo sudužusių šukių, nes sulaiko jas nuo išsibarstymo. Tokia daugiasluoksnė struktūra padidina..
4,96€
Be PVM:4,10€
Huawei Y6p, Honor 9A apsauginis stiklas 5D Cold Carving
Išparduota
Prekės kodas: 72933
5D Cold Carving apsauginis stiklas skirtas Huawei Y6p, Honor 9A siūlo pilnai dengiančią ekrano apsaugą. Naujos kartos šalto išpjaustymo grūdintas stiklas suteiks naują naudojimosi telefonu pojūtį, kad kiekvienas ekrano paspaudimas būtų dar malonesnis. Tvirta ir stipri medžiaga leidžia apsaugoti įren..
5,55€
Be PVM:4,59€
Huawei Y6p, Honor 9A apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73795
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Huawei Y6p, Honor 9A grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis s..
3,99€
Be PVM:3,29€
Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (viso puslapių - 1)