Titulinis
Krepšelis

Redmi 7

Prekės kodas: 61096
Xiaomi Redmi 7 pakaitinis apatinis garsiakalbis padės pataisyti senąjį, netinkamai veikiantį apatinį garsiakalbį, kuris turi čirškimo garsą, veikia tyliai arba neveikia visiškai. Pakeitus šią dalį atkursite įrenginio garso kokybę. Apatinis garsiakalbis atsakingas už garsą, kuris skleidžiamas klausan..
5,78€
Be PVM:4,78€
Prekės kodas: 73156
5D Full Glue Xiaomi Redmi 7 pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologiją, t..
8,17€
Be PVM:6,75€
Prekės kodas: 70557
Elegance Book Xiaomi Redmi 7 elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. Atidary..
6,11€
Be PVM:5,05€
Prekės kodas: 69300
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Xiaomi Redmi 7 yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys automa..
4,63€
Be PVM:3,83€
Prekės kodas: 71523
Xiaomi Redmi 7 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
30,86€
Be PVM:25,51€
Prekės kodas: 79772
Galinė pagrindinė kamera Xiaomi Redmi 7 skirta pakeisti senąją kamerą, kuomet ji neryškiai fotografuoja, nebeveikia fokusavimo funkcija arba telefonas neaptinka kameros, todėl visiškai negalima ja naudotis.SuderinamumasXiaomi Redmi 7..
13,36€
Be PVM:11,04€
Prekės kodas: 71957
Xiaomi Redmi 7 PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo ausį ..
9,32€
Be PVM:7,70€
Prekės kodas: 60160
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Xiaomi Redmi 7 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugad..
4,20€
Be PVM:3,48€
Prekės kodas: 69032
Xiaomi Redmi 7 SIM kortelės laikiklis...
5,29€
Be PVM:4,38€
Prekės kodas: 79785
Viršutinis garsiakalbis Xiaomi Redmi 7, Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro skirtas pakeisti netinkamai veikiantį ausies garsiakalbį, kad būtų atkurtas sodrus ir aiškiai bei garsiai girdimas garsas.Viršutinis garsiakalbis yra telefono viršutinėje dalyje ir naudojamas tam, kad būtų girdimas pašneko..
3,43€
Be PVM:2,83€
Prekės kodas: 74788
Xiaomi Redmi 7, Redmi Note 8, Redmi Note 8T akumuliatorius (baterija) BN46, 1ICP5/64/79 su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Xiaomi Redmi 7, Redmi Note 8, Redmi Note 8T nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jum..
13,76€
Be PVM:11,37€
Xiaomi Redmi 7 apsauginis stiklas 2.5D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 72434
Apsauginis Xiaomi Redmi 7 grūdintas stiklas 2.5D Full Glue - pilnai priglundanti ekrano apsauga, kuri yra tik 0,3mm storio, tačiau pasižymi 9H aukšto lygio stiklo tvirtumu. Šis stiklas prie ekrano prisiklijuoja visas, o ne tik dalis ar šonai, tam, kad būtų užtikrintas tinkamas tvirtumas ir nebūtų ga..
5,75€
Be PVM:4,75€
Xiaomi Redmi 7 apsauginis stiklas 5D Special Edition
Išparduota
Prekės kodas: 73521
Dabar galite apsaugoti savo Xiaomi Redmi 7 telefoną su geriausia 5D Special Edition pilnai dengiančia ekrano apsauga, kuri nepakeičia atvaizduojamų ekrano spalvų. Naujasis 5D grūdintas stiklas yra tik 0,33mm storio ir mažai pastebimas, todėl tikrai yra puikus sprendimas norint apsaugoti telefono ekr..
5,99€
Be PVM:4,95€
Xiaomi Redmi 7 apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73911
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Xiaomi Redmi 7 grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stikliu..
3,99€
Be PVM:3,29€
Xiaomi Redmi 7 apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 72903
ADPO gamintojo Xiaomi Redmi 7 apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis nei tokio..
5,21€
Be PVM:4,31€
Xiaomi Redmi 7 apsauginis stiklas Unipha
Išparduota
Prekės kodas: 72616
Xiaomi Redmi 7 Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas yra visiškai skaidrus, todėl ne..
2,80€
Be PVM:2,31€
Xiaomi Redmi 7 dėklas Dux Ducis Skin Lite
Išparduota
Prekės kodas: 70137
Dux Ducis Skin Lite apsauginis Xiaomi Redmi 7 dėklas yra puikus ir praktiškas sprendimas norint apsaugoti telefoną nuo nešvarumų ir išorinių pavojų. Jis tiksliai atkartoja telefono formą ir matmenis, todėl tvirtai laikosi, bei visiškai netrukdo naudotis kamera ir lizdais. Tam, kad išoriniai Jūsų įre..
4,62€
Be PVM:3,82€
Xiaomi Redmi 7 dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 70084
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Xiaomi Redmi 7 telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė dė..
6,00€
Be PVM:4,96€
Xiaomi Redmi 7 dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70723
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Xiaomi Redmi 7 suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas telefono..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi 7 dėklas Hybrid Armor
Išparduota
Prekės kodas: 78816
„Hybrid Armor“ yra hibridinis, itin patvarus Xiaomi Redmi 7 dėklas su dviguba konstrukcija. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja puikią jūsų telefono apsaugą. Lankstus TPU korpusas sugeria galimus kritimus, o PC padengimas išlaiko dėklo konstrukciją. Dėklas taip pat turi sustipr..
4,48€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Redmi 7 dėklas Prism
Išparduota
Prekės kodas: 71890
3D Prism dėklas yra apsaugos ir stiliaus derinys skirtas Xiaomi Redmi 7, kuris pagamintas iš aukštos klasės minkšto ir lankstaus silikono. Rafinuotai išskirtinis dėklas pasižymi savo elegantiškai modernia geometrinių trikampių tekstūra, kuri yra ne tik graži, bet ir neslidi, patogi laikant rankoje.N..
5,76€
Be PVM:4,76€
Xiaomi Redmi 7 dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71315
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Xiaomi Redmi 7 ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybėmis, leid..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi 7 dėklas View Mirror
Išparduota
Prekės kodas: 70171
Mirror View atverčiamas dėklas skirtas Xiaomi Redmi 7 telefonui yra korpuso apsauga, stovas ir ekrano apsauga viename gerai atrodančiame gaminyje. Dėl savo išskirtinos ir gražios išvaizdos dėklas tikrai neliks nepastebėtas aplinkinių. Mirror View dėklu galima naudotis kaip veidrodžiu arba matyti pro..
6,28€
Be PVM:5,19€
Xiaomi Redmi 7 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69881
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Xiaomi Redmi 7 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių ..
3,56€
Be PVM:2,94€
Xiaomi Redmi 7 dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69435
Xiaomi Redmi 7 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir aukš..
6,72€
Be PVM:5,55€
Xiaomi Redmi 7 galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 72221
Xiaomi Redmi 7 galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vidų..
12,49€
Be PVM:6,79€
Xiaomi Redmi 7 hydrogel ekrano apsauga
Išparduota
Prekės kodas: 74457
Apsaugokite savo išmaniojo telefono Xiaomi Redmi 7 ekraną su šia Hydrogel gelio plėvele, kuri leis jums jį apsaugoti tiek nuo ekrano sudužimo netyčinio nukritimo metu, tiek nuo erzinančių įbrėžimų. Ši naujos kartos apsaugos rūšis yra labai veiksminga, nes smūgio metu sugeria didžiąją smūgio dalį ir ..
5,18€
Be PVM:4,28€
Xiaomi Redmi 7 įjungimo ir garsinimo mygtukas (lanksčioji jungtis)
Išparduota
Prekės kodas: 74165
Xiaomi Redmi 7 lanksčioji jungtis, kurią sudaro įjungimo, garsinimo mygtukas, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Xiaomi Redmi 7 ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiĮju..
4,41€
Be PVM:3,65€
Xiaomi Redmi 7 liečiamas ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80242
Xiaomi Redmi 7 liečiamas ekranas, skirtas pakeisti senąjį sudužusi arba neveikianti lietimui jautrų stikliuką...
9,20€
Be PVM:7,60€
Xiaomi Redmi 7 pagrindinė Main SUB jungtis (lanksčioji jungtis)
Išparduota
Prekės kodas: 74554
Xiaomi Redmi 7 lanksčioji jungtis, kurią sudaro pagrindinė Main SUB jungtis, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Xiaomi Redmi 7 ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiPagr..
4,11€
Be PVM:3,40€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 30 (viso puslapių - 1)