Titulinis
Krepšelis

Laisvų rankų įranga

Mes siūlome įvairių gamintojų: Jabra, Samsung, Plantronics, Hoco, Borofone laisvų rankų Įrangą. Tai yra puikus pasirinkimas daug keliaujantiems ir ypač kalbantiems telefonu vairuojant. 

Laisvų rankų įranga mašinoje padės sumažinti eismo įvykių tikimybę, kadangi vairuojant Jums nebereikės laikyti telefono prie ausies. Tokiu būdu Jūs netrukdomai galėsite dirbti bei tuo pačiu metu bendrauti su klientais, kolegomis, draugais ir šeima telefonu, o svarbiausia, negausite baudos, už naudojimąsi telefonu vairuojant.

Kaip veikia Bluetooth laisvų rankų įranga, ausinė?

Veikia ši ausinė labai paprastai - viskas ko reikia yra Bluetooth ryšio palaikymas Jūsų įrenginyje. Laisvų rankų įranga prisijungia prie jūsų telefono, planšetės ar kompiuterio naudojant Bluetooth ryšį. 

Šis ryšys yra ypatingai naudingas, nes jis Jums suteikia galimybę kalbėtis telefonu ir vienu metu vaikščioti, dirbti kompiuteriu ar tvarkytis namuose nutolus nuo sujungto telefono iki 10 m. atstumu. Jeigu Jūs vairuojate, laisvų rankų įranga automobilyje leidžia vienu metu saugiai tęsti pokalbį sutelkiant visą dėmesį į kelią, kelio ženklus ar pėsčiuosius. Todėl jis tampa privalomu priedu, kuris visuomet turi būti naudojamas automobilyje.

Kokias funkcijas turėtų turėti belaidė Bluetooth ausinė?

Nesvarbu, kurią belaidę laisvų rankų įrangos ausinę pasirinksite, pasidomėkite šiais dalykais:

  • Operacinė sistema. Pirmiausiai jį turėti būti suderinama su naudojamo įrenginio operacine sistema. Ji gali skirtis priklausomai nuo įrenginio: Android, iOS ar Windows. Nepasidomėjus prieš perkant ir nesuderins su Jūsų išmanaus įrenginio operacine sistema, ausinė gali veikti nepilnai, t.y. gali veikti ne visos jos funkcijos.
  • Bluetooth. Taip, kaip dažniausiai jos yra naudojamos su išmaniaisiais telefonais, juose turi būti palaikomas Bluetooth ryšys.
  • Garsiakalbis ir mikrofonas. Garsiakalbio ir mikrofono kokybė yra pati svarbiausia dalis šiuose prietaisuose, nes jomis naudojantis turite aiškiai girdėti savo pašnekovus skambučio metu, taip pat ir jie Jus. Pažengesnėse laisvų rankų įrangose yra įmontuotas triukšmą slopinantys mikrofonai, kurie sumažina aplinkos keliamą triukšmą, kad pašnekovai be trukdžių girdėtų Jus net ir triukšmingose patalpose ar lauke. Įranga taip pat gali palaikyti papildomai ir HD garso kokybę, kad būtų suteiktas dar malonesnis bendravimas.
  • Baterija. Priklausomai kaip ilgai ketinate laisvų rankų įranga naudotis, atkreipkite dėmesį ne tik į baterijos talpą bet ir jos veikimo laiką. Jeigu ieškote varianto, kuris atlaisvintų rankas dėl keletos atsitiktinių skambučių, tuomet galite rinktis pigesnes ausines, tačiau tiems, kuriems yra žutbūt reikalingas kuo ilgesnis veikimo laikas reikėtų netaupyti pinigų ir išsirinkti brangias ausines, kurios dėl įmontuotos technologijos gali veikti daug ilgiau nei panašios belaidės laisvų rankų įrangos.
  • Papildomos funkcijos. Kai kurios Bluetooth ausinės palaiko ir virtualius telefono asistentus, tokius kaip „Google“, „Siri“, „Xiao Ai“, „Alexa“ ir jeigu jais naudojatės kasdienime gyvenime, tuomet ši funkcija ausinėse taip pat gali būti labai naudinga.
  • Patogumas. Patogumas turbūt yra pats svarbiausias faktorius, kuris vienareikšmiškai nulems naudojimąsi įrenginiu. Geriausios belaidės laisvų rankų įrangos taip pat turi būti patogios ir jeigu to nebus, tiesiog nenorėsite jomis naudotis iš viso. Rinkitės iš tų, kurios gali turėti papildomus ausinės laikiklius, kad būtų patogios ilgam naudojimui, nes tokiu būdu Jūsų ausys taip greitai nepavargs.
Prekės kodas: 75464
Platinet PLCRBT2 - OMO10456 dvigubos paskirties įrenginys, kurį sudaro automobilinis įkroviklis turinti dvi USB jungtis (2.4A) ir Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinė. Ausinė įkroviklyje turi jai skirta laikymo vieta, kurioje nenaudojant ausinės yra patogiai įkraunama, todėl neiškils problemų su au..
22,13€
Be PVM:18,29€
Prekės kodas: 75295
Bluetooth laisvų rankų įrangą Baseus Encok A05 yra naujausia belaidė ausinė, laisvų rankų įranga su novatorišku magnetiniu USB įkrovimu ir kompaktišku, jaunatvišku ir moderniu dizainu, su gera garso kokybe ir efektyviu triukšmo slopinimo mikrofonu suteikiančiu naudojimosi malonumą esant įvairioms ap..
17,67€
Be PVM:14,60€
Prekės kodas: 78441
Dudao U7S bluetooth 5.0 laisvų rankų įranga yra sensacingas priedas, kuris dėl savo mažo dydžio yra praktiškai nematomas kitiems žmonėms. Šiaip jis toks lengvas ir patogus, kad jį lengva pamiršti patiems. Puikus pasirinkimas tiems, kurie praktiškai nesiskiria su laisvų rankų įranga.Ausinė tikrai maž..
11,05€
Be PVM:9,13€
Prekės kodas: 78444
Dudao U9B Bluetooth 5.0 laisvų rankų įranga yra sensacingas priedas, kuris dėl savo mažo dydžio yra praktiškai beveik nematomas kitiems žmonėms. Šiaip jis toks lengvas ir patogus, kad jį lengva pamiršti patiems. Puikus pasirinkimas tiems, kurie praktiškai niekada nepalieka ausinių. Laisvų rankų įran..
9,74€
Be PVM:8,05€
Prekės kodas: 75290
Hoco E14 Impetuos tai kompaktiška laisvų rankų įranga, Bluetooth ausinė su aukštos kokybės garso perdavimu ir jautriu mikrofonu, kurios taip pat palaiko muzikos klausymąsi. Stilinga ir kompaktiška belaidė ausinė idealiai tinka naudoti vairuojant, važiuojant dviračiu, sportuojant ar užsiimant kitomis..
15,25€
Be PVM:12,60€
Prekės kodas: 79545
"Hoco E36 Free Sound" belaidės "Bluetooth" ausinės yra puikus būdas mėgautis muzika ir skambučiais be laidų. Belaidės ausinės turi Bluetooth V4.2 WT ryšį ir palaiko ausinių, laisvų rankų įrangos, A2DP ir Avrcp protokolus. Šios ausinės užtikrina aiškų ir nepertraukiamą muzikos transliavimą ir žada st..
10,97€
Be PVM:9,06€
Prekės kodas: 78446
Hoco E40 Surf Sound Bluetooth v4.2 laisvų rankų įranga, ausinė padės efektyviai skambinti ir užsiimti savo įtemptu grafiku. Prietaisas išsiskiria nuostabia garso kokybe taip pat turi 50mAh akumuliatoriaus talpą patogiam ir ilgalaikiam naudojimui, naudojant pokalbio režimu galima iki 3.5 val., o budė..
15,18€
Be PVM:12,55€
Prekės kodas: 78447
„Bluetooth“ laisvų rankų įranga, ausinė su įkrovimo dėklu „Hoco E55 Flicker“ yra mažytės ir neįtikėtinai kompaktiškos „Bluetooth“ ausinės su aukštos kokybės garso perdavimu, jautriu mikrofonu, kurį galima nepertraukiamai naudoti 3 valandas klausantis muzikos ir skambinant bei jos veikia 120 valandų ..
16,03€
Be PVM:13,25€
Prekės kodas: 75289
Subtilaus dizaino Bluetooth belaidės ausinė, laisvų rankų įranga Hoco EPB04 yra patogios ir lengvos, todėl net nepajausite, kad jas nešiojate. Naudojant šią laisvų rankų įrangą, nuo susieto įrenginio galėsite būti net 10 metrų atstumu. Ausinėse, šalia standartinio anglų kalbos funkcijų įgarsinimo, y..
11,89€
Be PVM:9,82€
Prekės kodas: 79674
Jei ieškote kokybiškų "Bluetooth" laisvų rankų įrangos ausinių, su kuriomis pokalbiai būtų aiškūs ir paprasti, "Jabra Talk 15 SE" yra puikus pasirinkimas. Šios ausinės su aukštos kokybės mikrofonu ir garsiakalbiu, optimizuotu aiškumui užtikrinti, idealiai tinka visiems, kurie nori mėgautis aiškiais ..
31,87€
Be PVM:26,34€
Prekės kodas: 79928
Su "Jabra Talk 25 SE" Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinėmis pokalbiai bus paprasti. Šiame aukštos raiškos įrenginyje yra visakryptis mikrofonas ir 11 mm dinaminiu garsiakalbiu, kad skambučiai būtų rišlūs ir aiškūs. Taip pat galite belaidžiu ryšiu transliuoti GPS nurodymus, muziką ir podkastus iš ..
41,43€
Be PVM:34,24€
Prekės kodas: 77999
Mėgaukitės aiškiais skambučiais su Jabra Talk 5 – aukštos kokybės mikrofonu ir garsiakalbiu, kurie buvo optimizuoti taip, kad pokalbiai būtų aiškūs. „Talk 5“ turi intuityvų dizainą, todėl paprasta susieti su telefonu, o skambinti ir priimti skambučius. Dėvėkite su ausies laikikliu arba be jo, kad bū..
25,34€
Be PVM:20,94€
Prekės kodas: 78508
JOYROOM JR-B01 yra vienos ausinės laisvų rankų įrangą naudojanti Bluetooth 5.0, leis jums kalbėti telefonu vairuojant automobilį saugiai ir be pažeidimų. Štai kodėl belaidė Bluetooth ausinė, kurios yra laisvų rankų įrangos dalis, bus naudingos. Puiki garso kokybė, jautrus mikrofonas ir didelės talpo..
14,64€
Be PVM:12,10€
Prekės kodas: 78504
Omega OUSR640B yra verslo klasės Bluetooth ausinės su pažangiu triukšmo mažinimu ir aukštos kokybės komponentais garantuojančius garsius ir aiškius pokalbius net triukšmingoje aplinkoje. Pilnai įkrauta baterija leidžia kalbėti iki 8 valandų. Muzikos atkūrimo laikas sutrumpėja viena valanda (7 val.),..
16,94€
Be PVM:14,00€
Prekės kodas: 78503
„QCY Mini 2“ laisvų rankų įranga su „Bluetooth 5.0“ yra patogi ir elegantiška viena ausinė kaip laisvų rankų įranga, užtikrinanti aiškų garsą. 7.2 mm neodimio tvarkyklė sumažina triukšmą, o „Bluetooth 5.0“ užtikrins efektyvesnį ir stabilesnį ryšį bei ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.SavybėsBlue..
13,83€
Be PVM:11,43€
Prekės kodas: 78494
Remax T1 Bluetooth laisvų rankų įrangą, ausinės su Hi-Fi garsu yra mažos ir itin lengvos (sveria mažiau nei 6 gramus). Jos nesukelia diskomforto net kelias naudojimo valandas. Ilgoū valandų bandymų metu buvo subalansuotas garsas, todėl buvo aiškus ir stabilus Hi-Fi garsas. Naujausios „Bluetooth“ tec..
13,13€
Be PVM:10,85€
Prekės kodas: 80960
"XO BE13" Bluetooth laisvų rankų įranga - puikus būdas palaikyti ryšį neprisirišus prie telefono ar įrenginio. Nesvarbu, ar norite atsiliepti į skambučius ir juos užbaigti, klausytis muzikos autobuse, ar net pasiimti ausines su savimi tvarkydami reikalus ir sportuodami, šios ausinės jums padės.Šios ..
12,57€
Be PVM:10,38€
Automobilinė laisvų rankų įranga Jabra Drive
Išparduota
Prekės kodas: 78461
Automobilinė laisvų rankų įranga Jabra Drive blokuos nepageidaujamus statybų, vėjo ir eismo garsus, kad galėtumėte mėgautis aiškiais pokalbiais su šiuo triukšmą slopinančiu garsiakalbiu. Suporuokite šį garsiakalbį su dviem „Bluetooth“ įrenginiais vienu metu, kad galėtumėte skambinti, vadovautis GPS ..
54,83€
Be PVM:45,31€
Automobilinė laisvų rankų įranga Wozinsky Handsfree Car Kit WHCK-01
Išparduota
Prekės kodas: 79203
Wozinsky Handsfree Car Kit (WHCK-01) yra bluetooth 5.0 automobilinė laisvų rankų įranga montuojama ant saulės skydelio. Šis universalus garsiakalbis buvo sukurtas atsižvelgiant į kasdienį naudojimą automobilyje. Puikiai tinka vesti pokalbius. Šis laisvų rankų įranga užtikrins aukštą garso priėmimo k..
16,73€
Be PVM:13,82€
Automobilinis įkroviklis USB su laisvų rankų įranga Borofone BC23 Touareg (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75465
Borofone BC23 Touareg 2.4A automobilinis įkroviklis su viena USB jungtimi ir Bluetooth laisvų rankų įranga, kuri turi 30mAh integruotą bateriją, su kuria galima klausytis muzikos ar kalbėtis telefonu iki 2,5 valandų, o pilnas įkrovimas užtrunka iki ~1val. Įkroviklio ir laisvų rankų įrangos derinys y..
17,79€
Be PVM:14,70€
Laisvų rankų įranga Borofone BC29 Lambent Mini
Išparduota
Prekės kodas: 75294
Borofone BC29 Lambent Mini Bluetooth belaidė ausinė yra maža ir kompaktiška modernaus dizaino laisvų rankų įranga. Biure, automobilyje ar namuose užsiimant bet kokia veikla, bendrauti telefonu ar klausytis muzikos šia ausine galima iki 4 valandų. Belaidėje ausinėje yra integruota 50mAh talpos bateri..
15,33€
Be PVM:12,67€
Laisvų rankų įranga Hoco E28 Cool Road
Išparduota
Prekės kodas: 75291
Itin mažos ir kompaktiškos, labai smagaus dizaino Bluetooth belaidė laisvų rankų įranga, ausinė Hoco E28 Cool Road lydės Jus kiekviename gyvenimo žingsnyje. Klausykitės muzikos, kalbėkitės telefonu, vairuokite ar dirbkite neblaškant dėmesio.SpecifikacijaAusinių medžiaga: ABSDydis: 26 x 18 x 23mmSvor..
11,63€
Be PVM:9,61€
Laisvų rankų įranga Hoco E29 Splendour
Išparduota
Prekės kodas: 78445
„Hoco E29 Splendour“ laisvų rankų įranga yra Bluetooth ausinė, leidžianti palaikyti ryšį net vairuojant. Ausinės mikrofonas yra gerai įmontuotas geroje padėtyje, kad būtų išvengtas foninis triukšmas.Dėl aido ir triukšmo slopinimo technologijos laisvų rankų įranga bus puikiai girdima. Ausinių veikimo..
11,19€
Be PVM:9,25€
Laisvų rankų įranga Hoco E31 Graceful
Išparduota
Prekės kodas: 75292
Naudokite savo Android ar Apple įrenginį nevaržomai dirbant ar vairuojant naudojant laisvų rankų įranga, bluetooth belaidę ausinę Hoco E31 Graceful ir būnant net iki 10 metrų atstumu nuo susieto įrenginio. Modernaus dizaino laisvų rankų sistema bus puiki kiekvieno stiliaus detalė ir aksesuaras.Speci..
13,85€
Be PVM:11,45€
Laisvų rankų įranga Hoco E32 Dazzling Sound
Išparduota
Prekės kodas: 75293
Bluetooth belaidė ausinė, laisvų rankų įranga Hoco E32 Dazzling sound - tai kompaktiška, stilinga laisvų rankų įranga kasdieniam naudojimui.SpecifikacijaAusinių medžiaga: ABSDydis: 71 x 38 x 10mmSvoris: 7gBluetooth versija: 4.2Baterijos talpa: 50mAhPokalbių trukmė: 3 val.Muzikos grojimo trukmė: 3 va..
12,71€
Be PVM:10,51€
Laisvų rankų įranga Hoco S19 Heartful ENC noise cancelling
Išparduota
Prekės kodas: 81538
"Hoco S19 Heartful ENC" triukšmą slopinančios "Bluetooth" laisvų rankų įranga yra puikus prietaisas, kad galėtumėte maksimaliai mėgautis muzika arba skambindami išgauti geriausią pokalbių garsą. Dėl pažangios "Bluetooth V5.0" ir ENC triukšmo slopinimo jūsų garsas bus aiškus ir be foninio triukšmo.Be..
16,20€
Be PVM:13,39€
Laisvų rankų įranga Jabra Talk 15
Išparduota
Prekės kodas: 79131
Jabra Talk 15 laisvų rankų įranga sukurta taip, kad pokalbiai būtų paprasti. Mėgaukitės aiškiais skambučiais naudodami aukštos kokybės mikrofoną ir garsiakalbį, kurie yra optimizuoti taip, kad pokalbiai būtų aiškūs.Transliuokite GPS ir medijąTalk 15 išnaudoja visas medijos galimybes, leisdamas belai..
30,46€
Be PVM:25,17€
Laisvų rankų įranga Jabra Talk 25
Išparduota
Prekės kodas: 79653
"Jabra Talk 25" "Bluetooth" ausinės yra puikus būdas mėgautis didelės raiškos skambučiais ir krištolo skaidrumo pokalbiais. "Talk 25" turi visakryptį mikrofoną ir 11 mm dinaminį garsiakalbį, todėl "Talk 25" optimizuotas HD kokybės garsui. Taip pat galite belaidžiu ryšiu transliuoti GPS nurodymus, mu..
9,60€
Be PVM:7,94€
Laisvų rankų įranga Nokia BH-112
Išparduota
Prekės kodas: 75297
Pamirškite žongliravimą darbo metu skirtingais telefonais, naudodami Nokia BH-112 Bluetooth laisvų rankų įrangą kalbėkite keletą telefonų vienu metu. Norint atsiliepti į skambučius jums reikės paspausti tik vieną mygtuką, todėl galėsite pamiršti telefono ieškojimą kišenėse ar rankinėse kai išgirstat..
19,55€
Be PVM:16,15€
Laisvų rankų įranga Omega OUSR320
Išparduota
Prekės kodas: 75298
Omega OUSR320 - tai naujos kartos Bluetooth v3.0 belaidė laisvų rankų įranga, suteikianti aukštos kokybės garso aiškumą, mikrofono jautrumą ir su įdiegta pašalinių garsų slopinimo technologija. Pilnai įkrovus ausines galėsite net iki 5 valandų kalbėti telefonu. Kartu prie ausinės komplektacijoje ras..
11,89€
Be PVM:9,82€
Laisvų rankų įranga Plantronics ML15
Išparduota
Prekės kodas: 51586
Kartą išbandę Plantronics ML15 Bluetooth laisvų rankų įrangą, bluetooth ausinė sužinosite, koks tai patogus, patikimas, aukščiausios kokybės įrenginys. Šia įranga itin paprasta naudotis ir ji  nesukels jokių nepatogumų naudojantis net ir visą dieną. Jums niekada nebereikės atpainioti ausinių laidų, ..
23,05€
Be PVM:19,05€
Laisvų rankų įranga Plantronics Voyager Edge
Išparduota
Prekės kodas: 75288
Elegancijos įkvėptos Plantronics Voyager Edge laisvų rankų įranga, belaidės ausinė bus stilingas pagalbininkas Jūsų kasdienėje veikloje. Įdiegtos balso komandos ir išmanaus asistento dėka Jūs pilnai valdysite visas funkcijas, garsiniai signalai visuomet Jus informuos apie pranešimus ar skambučius, o..
104,02€
Be PVM:85,97€
Laisvų rankų įranga Plantronics Voyager Legend
Išparduota
Prekės kodas: 75287
Plantronics Voyager Legend bluetooth laisvų rankų įranga, ausinė savo išvaizda ir funkcionalumu, stiliumi, patogumu ir įdiegtomis naujausiomis technologijomis pranoksta kitas laisvų rankų įrangas. Balso komandos, automatinis įsijungimas tik įsidėjus ausinę, susiejamumas su išmaniaisiais telefonų asi..
80,02€
Be PVM:66,13€
Laisvų rankų įranga Remax RB-T10
Išparduota
Prekės kodas: 75286
Itin stilingas Remax RB-T10 laisvų rankų įranga, bluetooth belaidė ausine galėsite naudoti su visais prietaisais turinčiais Bluetooth funkciją, bei skambučio kontrolės mygtukus. Šios ausinės yra labai patogios ne tik dėvėjimo prasme, bet ir funkcionalumo. Ausinėse įdiegta garsinių komandų funkcija, ..
13,50€
Be PVM:11,15€
Laisvų rankų įranga Remax RB-T32
Išparduota
Prekės kodas: 80781
Bluetooth ausinės Remax RB-T32 yra patogus ir patikimas sprendimas vairuotojams, biuro darbuotojams ir visiems, kuriems reikia laisvų rankų įrangos. Ergonomiškas ir lengvas dizainas yra patogus nešioti ir neapsunkina ausų. 70 mAh talpos baterija suteikia apie. 4 valandos pokalbio, todėl galite palai..
13,72€
Be PVM:11,34€
Laisvų rankų įranga Remax RB-T5
Išparduota
Prekės kodas: 75285
Itin stilingas Remax RB-T5 laisvų rankų įranga, bluetooth belaidė ausine galėsite naudoti su visais prietaisais turinčiais Bluetooth funkciją, bei skambučio kontrolės mygtukus. Šios ausinės yra labai patogios ne tik dėvėjimo prasme, bet ir funkcionalumo. Ausinėse įdiegta garsinių komandų funkcija, o..
28,65€
Be PVM:23,67€
Laisvų rankų įranga Remax RB-T7
Išparduota
Prekės kodas: 75284
Itin stilingas Remax RB-T7 laisvų rankų įranga, bluetooth belaidė ausine galėsite naudoti su visais prietaisais turinčiais Bluetooth funkciją, bei skambučio kontrolės mygtukus. Šios ausinės yra labai patogios ne tik dėvėjimo prasme, bet ir funkcionalumo. Ausinėse įdiegta garsinių komandų funkcija. R..
16,55€
Be PVM:13,68€
Laisvų rankų įranga Remax RB-T8
Išparduota
Prekės kodas: 75283
Remax RB-T8 laisvų rankų įranga, bluetooth belaidė ausinė - tai ausinė, naudojanti itin mažai energijos, bei labai greitai galinčios prisijungti prie bet kurio įrenginio palaikančio Bluetooth funkciją. Ilgiausias jų krovimosi laikas yra  2 val., o kalbėti be pertraukų, naudojantis jomis, galėsite ne..
13,76€
Be PVM:11,38€
Laisvų rankų įranga Remax RB-T9
Išparduota
Prekės kodas: 50852
Itin stilingas Remax RB-T9 laisvų rankų įranga, Bluetooth ausine galėsite naudoti su visais prietaisais turinčiais Bluetooth funkciją, bei skambučio kontrolės mygtukus. Šios ausinės yra labai patogios ne tik dėvėjimo prasme, bet ir funkcionalumo. Ausinėse įdiegta garsinių komandų funkcija, kurią gal..
15,20€
Be PVM:12,56€
Laisvų rankų įranga Remax T8
Išparduota
Prekės kodas: 78482
Remax RB-T8 yra lengvos, patogios ir lengvai naudojamos Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinės. Nuostabus priedas leidžiantis mėgautis skambučiais mobiliuoju telefonu nelaikant rankose. Jį vienu metu galite prijungti prie dviejų pasirinktų aktyvių „Bluetooth“ įrenginių. Taip prie muzikos grotuvo arb..
16,44€
Be PVM:13,59€
Laisvų rankų įranga XO B29
Išparduota
Prekės kodas: 79727
Pristatome "XO B29" Bluetooth v4.2 ausine: aptakios, mažos ir lengvos konstrukcijos, su kuriomis galėsite kalbėtis laisvų rankų įranga keliaudami! "XO B29" puikiai tinka užsiėmusiems profesionalams ir visiems, kurie nori patogiai kalbėti laisvomis rankomis. Ji lengvai prijungiama prie mobiliojo tele..
10,93€
Be PVM:9,03€
Rodoma nuo 1 iki 41 iš 41 (viso puslapių - 1)