Titulinis
Krepšelis

Akumuliatoriai, baterijos

Nauja telefono baterija suteiks antrą gyvenimą telefonui

Ar kada pagalvojote, kiek ramybės ir užtikrintumo Jūsų gyvenime suteikia kokybiška telefono baterija? Greitai išsikraunantis įrenginys turbūt tapo vienu labiausiai erzinančiu dalyku technologijų srityje. Greičiausiai esate pagalvoję, kaip būtų gera krauti įrenginius kuo rečiau. 

Ilgą laiką naudojantis telefonu galima pastebėti, kad iPhone, Samsung Galaxy, Nokia, Xiaomi, LG, Huawei ar kito telefono baterija pradeda išsikrauti greičiau negu įprastai arba jos budėjimo laikas tapo trumpesnis nei anksčiau.

Jeigu atsirado problemų ir išmanaus telefono akumuliatorius turi būti pakeistas, šioje svetainėje rasite keletą patarimų kaip tai padaryti ir išlaikyti ilgaamžiškesnį jo veikimą.

Kiek kainuoja pakeisti bateriją?

Prieš pradedami savarankišką įrenginio remontą, dažniausiai visos prekės turi vienokią ar kitokią garantiją, todėl patikrinkite ar prietaisas neturi vis dar galiojančios gamintojo garantijos, nes jeigu ji yra, autorizuotos taisyklos dažniausiai pakeis bateriją nemokamai.

Garantijos nebeturinčiam telefonui gali tekti savarankiškai pakeisti akumuliatorių, bateriją arba tai padėti padaryti gali taisyklos už papildomą mokestį, kuris gali skirtis nuo Jūsų telefono modelio. Taisyklose baterijos pakeitimas gali prasidėti nuo maždaug 10 eurų ir kaina gali kilti aukštyn priklausomai nuo taisomo telefono modelio.

Kaip pakeisti bateriją?

Išsirinkus ir įsigijus reikiamą telefono bateriją ją galima pasikeisti savarankiškai - keitimo sudėtingumas priklauso nuo Jūsų telefono modelio. 

Jeigu dėl išmanaus telefono konstrukcijos, keičiant akumuliatorius išsiima lengvai neišrenkant telefono (pvz.: Samsung Galaxy S4, S5, Note 4 ar LG G3 baterija), tai padarysite nesunkiai, o jeigu baterija yra integruota ir taip paprastai ir lengvai neišsiima (pvz.: iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, 11, 12 Pro baterija arba kiti Apple iPhone modeliai), greičiausiai keičiant bateriją Jums prireiks pagalbos. Namuose tokią pagalbą greičiausiai ir patogiausiai rasite pasinaudojus Youtube platforma, paieškos lauke įrašę telefono modelį ir raktažodį “battery replacement”, bei ten rasti įvairių vaizdo įrašų, kurių pagalba pasikeisite akumuliatorių savarankiškai. 

Norint sutaupyti savo laiką, su įsigytu akumuliatoriumi galite kreiptis į artimiausią taisyklą, kad tai padarytų už jus.

Kaip rūpintis baterija?

Tam, kad  telefono baterija gerai ir ilgai veiktų, bei nereikėtų dažnai jos krauti ar net keisti, pateikiame keletą naudingų patarimų kaip tinkamai įkraunant prailginti šios detalės tarnavimo laiką.

Venkite visiško įkrovimo/iškrovimo

Kuomet telefonas yra visiškai pilnai įkrautas, mes esame užtikrinti, kad taip įrenginiu galėsime naudotis ilgesnį laiką, tačiau niekad nepagalvojame, kad iš tiesų taip elgdamiesi, mes tik kenkiame baterijai ir dėl to ji gali trumpiau mums tarnauti.

Niekada nepalikite telefono krautis per naktį! Išmaniuose telefonuose naudojamos ličio jonų (Li ion) arba ličio polimerų (LiPo) baterijos patiria stresą, kai jos įkraunamos iki 100% arba yra visiškai iškraunamos iki 0%. Idealiu atveju rekomenduojama, kad akumuliatoriaus įkrovimo lygis būtų nuo 20% iki 80%.

Sureguliuokite ekrano ryškumą

Ekrano apšvietimas yra pagrindinis akumuliatoriaus išnaudojimo šaltinis, todėl norint taupyti akumuliatoriaus energiją siūloma reguliuoti ryškumą esant skirtingo apšvietimo patalpose ar lauke skirtingu paros metu - jeigu esate tamsiame kambaryje ar lauke naktį, sumažinkite telefono ekrano apšvietimą kiek įmanoma labiau, bet kad tekstas vis tiek būtų lengvai įskaitomas, taip tausodami ne tik telefono bateriją, bet ir savo akis. Taip pat patartina vengti įvairių itin spalvotų arba daug judančių ekrano užsklandų.

Tikrinkite, kuri programėlė naudoja daugiausiai energijos

Dauguma šiuolaikinių programėlių, net ir išjungtos, dažnai veikia net ir budėjimo režimu, todėl gali vis tiek veikti ar net naudoti GPS signalą. Jeigu yra galimybė, rekomenduojama stengtis visuomet jas išjungti arba neleisti joms veikti budėjimo režimu, kad nebūtų bereikalingai naudojama baterijos energija. Taip pat energijos naudojimą gali įtakoti Jūsų naršymo ypatumai - Youtube, TikTok, Facebook ar bet kurios kitos panašios tokio tipo programėlės eikvoja daugiau baterijos energijos.

Venkite ekstremalių aplinkos temperatūrų

Telefonas yra sukurtas taip, kad veiktų esant įvairioms aplinkos temperatūroms, o ideali veikimo terpė yra kambario temperatūra (16 ° iki 22 °C). Ypač svarbu vengti naudotis įrenginiu aukštesnėje nei 35 °C temperatūroje, kadangi tai gali visam laikui pakenkti akumuliatoriaus talpai. 

Programinė įranga net gali apriboti įkrovimą virš 80% kai yra viršijama akumuliatoriaus temperatūra. Dažnas laikymas karštyje gali sugadinti įrenginį nepataisytinai. Kai naudojatės įrenginiu labai šaltoje aplinkoje galite pastebėti, kad akumuliatoriaus tarnavimo laikas sutrumpėja, tačiau ši būklė būna laikina ir ji normalizuojasi kai akumuliatorius grįžta į normalią darbo temperatūra.

Kaip atgaivinti telefono bateriją?

Teoriškai, kai kurias “mirusias” telefono baterijas galima atgaivinti. Interneto platybėse galima rasti skirtingų būdų kaip tai padaryti - nuo vyniojimo į seną laikraštį iki atgaivinimo specialiais įtampą reguliuojančiais įkrovikliais. Turint laiko, noro ar įrangą galima bandyti suteikti antrą gyvenimą baterijai, tačiau niekas jau nebeužtikrins kokybiško jos veikimo. 

Kaip krauti naują telefono bateriją?

Nuo pirmųjų mobiliųjų telefonų atsiradimo plačiojoje rinkoje, kartu atsirado ir kelios taisyklės, kurios šiandien tapo labiau panašios į mitus. Kelios iš senai žinomų taisyklių - įsigijus naują telefoną jį reikia pilnai pakrauti ir iškrauti 3 kartus iš eilės, patį pirmą kartą krauti telefoną ne mažiau 8 valandų arba geriausiai iš viso palikti krautis per naktį. Deja, bet šiandien nei vienas iš šių patarimų nepadės pagerinti telefono baterijos būklės. 

Labai ilgo krovimo įrenginio naudojimo pradžioje taisyklė buvo skirta įrenginiams su nikelio ličio (Ni-Li) baterijomis, tačiau ličio jonų akumuliatoriams tai yra visiškai netaikoma. Kaip žinia, dabar nikelio ličio baterijos telefonuose nėra naudojamos, todėl į visus šiuos patarimus, kuriuos, deja, bet vis dar galima išgirsti iš pardavėjų, reikėtų nekreipti dėmesio.

Prekės kodas: 59461
Alcatel TCL S800, OT-997D, One Touch X'Pop (OT-5035D/E/Y), Pop C5 (5036A), Link Zone (MW40V) akumuliatorius (baterija) TLiB5AF su 1800mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono, nešiojamo modemo komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Alkatel telefonas ar nešiojamas modemas nesikrauna, neįsij..
9,99€
Be PVM:8,26€
Prekės kodas: 74699
Apple iPhone 11 akumuliatorius (baterija) su 3160mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 11 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
17,57€
Be PVM:14,52€
Prekės kodas: 74700
Apple iPhone 11 Pro akumuliatorius (baterija) su 3046mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 11 Pro nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali ..
20,48€
Be PVM:16,93€
Prekės kodas: 74701
Apple iPhone 11 Pro Max akumuliatorius (baterija) su 3969mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 11 Pro Max nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laik..
26,41€
Be PVM:21,83€
Prekės kodas: 76755
Apple iPhone 12 mini akumuliatorius (baterija) A2471 su 2227mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 12 mini nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laik..
17,82€
Be PVM:14,73€
Prekės kodas: 76757
Apple iPhone 12 Pro Max akumuliatorius (baterija) A2466 su 3687mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 12 Pro Max nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavim..
26,02€
Be PVM:21,50€
Prekės kodas: 76756
Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro akumuliatorius (baterija) A2479 su 2815mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 12, 12 Pro nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir t..
14,97€
Be PVM:12,37€
Prekės kodas: 81001
Apple iPhone 13 akumuliatorius (baterija) su 3240mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 13 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
19,15€
Be PVM:15,82€
Prekės kodas: 81002
Apple iPhone 13 mini akumuliatorius (baterija) su 0000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 13 mini nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gal..
25,96€
Be PVM:21,46€
Prekės kodas: 81233
Apple iPhone 13 Pro akumuliatorius (baterija) su 3095mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 13 Pro nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali ..
28,83€
Be PVM:23,82€
Prekės kodas: 80903
Apple iPhone 13 Pro Max akumuliatorius (baterija) su 4352mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 13 Pro Max nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laik..
38,46€
Be PVM:31,78€
Prekės kodas: 74689
Apple iPhone 5 akumuliatorius (baterija) su 1440mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 5 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyt..
4,86€
Be PVM:4,02€
Prekės kodas: 74686
Apple iPhone 5S, iPhone 5C akumuliatorius (baterija) su 1560mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 5S, iPhone 5C nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavim..
9,99€
Be PVM:8,26€
Prekės kodas: 74692
Apple iPhone 6 akumuliatorius (baterija) su 1810mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 6 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyt..
11,38€
Be PVM:9,41€
Prekės kodas: 74693
Apple iPhone 6 Plus akumuliatorius (baterija) su 2915mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 6 Plus nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali ..
14,09€
Be PVM:11,65€
Prekės kodas: 74690
Apple iPhone 6S akumuliatorius (baterija) su 1715mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 6S nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
12,43€
Be PVM:10,27€
Prekės kodas: 74691
Apple iPhone 6S Plus akumuliatorius (baterija) su 2750mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 6S Plus nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gal..
15,38€
Be PVM:12,71€
Prekės kodas: 74696
Apple iPhone 7 akumuliatorius (baterija) su 1960mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 7 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyt..
12,89€
Be PVM:10,65€
Prekės kodas: 74695
Apple iPhone 7 Plus akumuliatorius (baterija) su 2900mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 7 Plus nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali ..
14,99€
Be PVM:12,39€
Prekės kodas: 74697
Apple iPhone 8 akumuliatorius (baterija) su 1821mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 8 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyt..
15,33€
Be PVM:12,67€
Prekės kodas: 74698
Apple iPhone 8 Plus akumuliatorius (baterija) su 2691mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone 8 Plus nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali ..
15,40€
Be PVM:12,73€
Prekės kodas: 76043
Apple iPhone SE (2020) akumuliatorius (baterija) su 1821mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone SE (2020) nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas..
15,95€
Be PVM:13,18€
Prekės kodas: 81835
Apple iPhone SE (2022) akumuliatorius (baterija) su 2018mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone SE (2022) nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas..
15,84€
Be PVM:13,09€
Prekės kodas: 74694
Apple iPhone SE akumuliatorius (baterija) su 1624mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone SE nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
12,56€
Be PVM:10,38€
Prekės kodas: 74682
Apple iPhone X akumuliatorius (baterija) su 2716mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone X nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyt..
18,15€
Be PVM:15,00€
Prekės kodas: 74683
Apple iPhone XR akumuliatorius (baterija) su 2942mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone XR nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
12,89€
Be PVM:10,65€
Prekės kodas: 74684
Apple iPhone XS akumuliatorius (baterija) su 2658mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone XS nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
19,88€
Be PVM:16,43€
Prekės kodas: 74685
Apple iPhone XS Max akumuliatorius (baterija) su 3174mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone XS Max nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali ..
19,56€
Be PVM:16,17€
Prekės kodas: 74929
BlackBerry Pearl 3G (9100, 9105), BlackBerry Style (9670) akumuliatorius (baterija) F-M1 su 1150mAhtalpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad BlackBerry Pearl 3G, Style nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumulia..
3,68€
Be PVM:3,04€
Prekės kodas: 74926
Cat S50 akumuliatorius (baterija) CUBA-BL-00-S50-000 su 2680mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Cat S50 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali prikl..
14,67€
Be PVM:12,12€
Prekės kodas: 74925
Cat S60 akumuliatorius (baterija) APP-12F-F5757I-CGX-111 su 3500mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Cat S60 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali p..
16,33€
Be PVM:13,49€
Prekės kodas: 74919
Honor 3C akumuliatorius (baterija) HB4742A0RBC su 2300mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Honor 3C nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyt..
11,15€
Be PVM:9,22€
Prekės kodas: 77521
Honor 6X, Huawei Mate 9 Lite akumuliatorius (baterija) HB386483ECW su 3340mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Honor 6X, Huawei Mate 9 Lite nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veik..
11,38€
Be PVM:9,41€
Prekės kodas: 74908
Honor 7 akumuliatorius (baterija) HB494590EBC su 3100mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Honor 7 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyti ..
11,47€
Be PVM:9,48€
Prekės kodas: 74921
Honor 9X, Huawei Y9 Prime (2019), P Smart Z, P20 Lite (2019) akumuliatorius (baterija) HB446486ECW su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Honor 9X, Huawei Y9 Prime (2019), P Smart Z, P20 Lite (2019) nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikr..
15,67€
Be PVM:12,95€
Prekės kodas: 74930
HTC One Max akumuliatorius (baterija) BOP3P100 su 3300mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad HTC One Max nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklau..
7,56€
Be PVM:6,25€
Prekės kodas: 74893
Huawei E5351, E5330, E5356, E5373, E5375, E5377, EC5377U-872 akumuliatorius (baterija) HB554666RAW su 1500-1780mAh talpa yra viena iš pagrindinių modemo komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei E5351, E5330, E5356, E5373, E5375, E5377, EC5377U-872 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ..
8,76€
Be PVM:7,24€
Prekės kodas: 74892
Huawei E5573, E5575, E5576, E5577, E5776 akumuliatorius (baterija) HB434666RBC/HB434666RAW su 1500mAh talpa yra viena iš pagrindinių nešiojamo modemo komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei E5573, E5575, E5576, E5577, E5776 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums..
8,04€
Be PVM:6,64€
Prekės kodas: 74906
Huawei Mate 10 Lite, P30 Lite, P30 Lite New Edition, Honor 7X akumuliatorius (baterija) HB356687ECW su 3340mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei Mate 10 Lite, P30 Lite, P30 Lite New Edition, Honor 7X nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsi..
17,10€
Be PVM:14,13€
Prekės kodas: 74907
Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, P20 Pro akumuliatorius (baterija) HB436486ECW su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, P20 Pro nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliator..
13,98€
Be PVM:11,55€
Prekės kodas: 74680
Huawei Mate 9, Mate 9 Pro, Y7 (2017), Y7 (2019), Y7 Prime, Y7p, Y9 (2019), P40 Lite E akumuliatorius (baterija) HB396689ECW/HB406689ECW su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei Mate 9, Mate 9 Pro, Y7 (2017), Y7 (2019), Y7 Prime, Y7p, Y9 ..
16,53€
Be PVM:13,66€
Prekės kodas: 74903
Huawei P Smart 2019, Honor 10 Lite akumuliatorius (baterija) HB396286ECW su 3400mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P Smart 2019, Honor 10 Lite nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus..
13,14€
Be PVM:10,86€
Prekės kodas: 77507
Huawei P Smart 2021 akumuliatorius (baterija) HB526488EEW su 5000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P Smart 2021 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo ..
16,93€
Be PVM:13,99€
Prekės kodas: 74902
Huawei P10 Plus, Mate 20 Lite, Nova 3, Nova 5T, Honor 20, Honor 8X, Honor View 10 akumuliatorius (baterija) HB386589ECW/HB386590ECW su 3750mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P10 Plus, Mate 20 Lite, Nova 3, Honor 8X, Honor View 10 nesikrau..
14,33€
Be PVM:11,84€
Prekės kodas: 74901
Huawei P10, Honor 9 akumuliatorius (baterija) HB386280ECW su 3200mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P10, Honor 9 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo ..
13,14€
Be PVM:10,86€
Prekės kodas: 74721
Huawei P20, Honor 10 akumuliatorius (baterija) HB396285ECW su 3400mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P20, Honor 10 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavim..
13,55€
Be PVM:11,20€
Prekės kodas: 74900
Huawei P30 akumuliatorius (baterija) HB436380ECW su 3650mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P30 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali prikla..
14,97€
Be PVM:12,37€
Prekės kodas: 74899
Huawei P30 Pro, Mate 20 Pro akumuliatorius (baterija) HB486486ECW su 4200mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Huawei P30 Pro, Mate 20 Pro nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikim..
17,32€
Be PVM:14,32€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 314 (viso puslapių - 7)