Titulinis
Krepšelis

Redmi 5 Plus

Prekės kodas: 74779
Xiaomi Redmi 5 Plus akumuliatorius (baterija) BN44 su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Xiaomi Redmi 5 Plus nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas ..
14,46€
Be PVM:11,95€
Xiaomi Redmi 5 Plus apsauginis stiklas 5D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 73155
5D Full Glue Xiaomi Redmi 5 Plus pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologi..
1,82€
Be PVM:1,50€
Xiaomi Redmi 5 Plus apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73962
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Xiaomi Redmi 5 Plus grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis st..
3,99€
Be PVM:3,29€
Xiaomi Redmi 5 Plus apsauginis stiklas Unipha
Išparduota
Prekės kodas: 72613
Xiaomi Redmi 5 Plus Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas yra visiškai skaidrus, tod..
2,80€
Be PVM:2,31€
Xiaomi Redmi 5 Plus dėklas Elegance Book
Išparduota
Prekės kodas: 70554
Elegance Book Xiaomi Redmi 5 Plus elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. At..
5,76€
Be PVM:4,76€
Xiaomi Redmi 5 Plus dėklas Mercury Soft Feeling
Išparduota
Prekės kodas: 71747
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Xiaomi Redmi 5 Plus dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaizdos,..
3,56€
Be PVM:2,94€
Xiaomi Redmi 5 Plus dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69296
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Xiaomi Redmi 5 Plus yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys a..
5,76€
Be PVM:4,76€
Xiaomi Redmi 5 Plus dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69879
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Xiaomi Redmi 5 Plus telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įva..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Redmi 5 Plus dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69438
Xiaomi Redmi 5 Plus X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Redmi 5 Plus ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 71516
Xiaomi Redmi 5 Plus ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ..
28,53€
Be PVM:28,87€
Xiaomi Redmi 5 Plus galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 72220
Xiaomi Redmi 5 Plus galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono..
12,16€
Be PVM:7,37€
Xiaomi Redmi 5 Plus įkrovimo lizdas
Išparduota
Prekės kodas: 73567
Xiaomi Redmi 5 Plus įkrovimo lizdas yra ypač svarbi įrenginio dalis, kuri dėl purvo, vandens ar kitų mechaninių pažeidimų gali nustoti veikti, todėl gali sutrikti įrenginio įkrovimas ar duomenų perdavimas/sinchronizavimas. Įkrovimo lizdo pakeitimas į naują padės išspręsti visas įkrovimo problemas ir..
0,92€
Be PVM:0,76€
Xiaomi Redmi 5 Plus įkrovimo lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)
Išparduota
Prekės kodas: 71954
Xiaomi Redmi 5 Plus PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo a..
6,63€
Be PVM:6,42€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (viso puslapių - 1)