Titulinis
Krepšelis

OnePlus 6

Prekės kodas: 73091
5D Full Glue OnePlus 6 pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologiją, todėl ..
8,94€
Be PVM:7,39€
Prekės kodas: 74108
OnePlus 6 lanksčioji jungtis, kurią sudaro įkrovimo lizdas padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti OnePlus 6 ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiĮkrovimo lizdasSuderinamuma..
9,84€
Be PVM:8,13€
Prekės kodas: 80393
Pakaitinis galinės kameros stikliukas OnePlus 6, OnePlus 6T skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gal..
5,54€
Be PVM:4,58€
OnePlus 6 apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73928
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta OnePlus 6 grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stikliuko sl..
3,99€
Be PVM:3,29€
OnePlus 6 apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 72807
ADPO gamintojo OnePlus 6 apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis nei tokio pati..
6,14€
Be PVM:5,08€
OnePlus 6 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69779
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai OnePlus 6 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių pažei..
3,56€
Be PVM:2,94€
OnePlus 6 dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69565
OnePlus 6 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir aukštos t..
6,72€
Be PVM:5,55€
OnePlus 6 ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 71603
OnePlus 6 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekranų kok..
83,70€
Be PVM:69,17€
OnePlus 6 galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 75962
OnePlus 6 galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vidų galė..
10,59€
Be PVM:4,81€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)