Titulinis
Krepšelis

Poco F2 Pro

Prekės kodas: 73151
5D Full Glue Xiaomi Poco F2 Pro pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologij..
5,94€
Be PVM:4,91€
Prekės kodas: 78152
Xiaomi Poco F2 Pro PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo, SIM lizdas ir mikrofonas. Ji padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų klausantis muzikos, įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo ar SIM lizdas ir tai būtina pakeisti. Jeigu pašnekovas jū..
16,98€
Be PVM:14,03€
Prekės kodas: 68074
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Xiaomi Poco F2 Pro skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali s..
4,98€
Be PVM:4,12€
Prekės kodas: 81884
Xiaomi Poco F2 Pro lanksčioji jungtis, kurią sudaro pagrindinė Main SUB jungtis, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Xiaomi Poco F2 Pro ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės kompone..
5,78€
Be PVM:4,78€
Prekės kodas: 78030
Xiaomi Poco F2 Pro SIM kortelės laikiklis...
5,41€
Be PVM:4,48€
Prekės kodas: 82364
Išskirtinai Xiaomi Poco F2 Pro, Poco X3, Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S sukurtas ESD Anti-Static grūdintasis stiklas yra puikus tvirtumo, skaidrumo ir praktiškumo derinys. Ši aukštos kokybės ekrano apsauga pagaminta pagal konkrečius jūsų prietaiso ekrano matmenis, užtikrinant n..
6,14€
Be PVM:5,08€
Xiaomi Poco F2 Pro apsaugininis stiklas Wozinsky 5D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 72017
Wozinsky 5D Full Glue Xiaomi Poco F2 Pro apsauginis grūdintas stiklas (Tempered Glass) yra aukštos kokybės, premium klasės plona ekrano apsauga, kuri prigludusi prie ekrano ypač sustiprina apsaugą, nes yra 9H klasės kietumo ir nesumažina ekrano jautrumo. Šiuo apsauginiu stiklu pasirūpinsite neprieka..
6,27€
Be PVM:5,18€
Xiaomi Poco F2 Pro apsauginis stiklas 3MK HardGlass
Išparduota
Prekės kodas: 72248
3MK HardGlass apsauginis stiklas skirtas Xiaomi Poco F2 Pro yra esminė ekrano apsauga, kuri suteikia naudojimosi patogumą. Apatinė stiklo dalis turi „Anti-Crash“ apsauginę plėvelę, kuri apsaugo naudotoją nuo sudužusių šukių, nes sulaiko jas nuo išsibarstymo. Tokia daugiasluoksnė struktūra padidina a..
9,83€
Be PVM:8,12€
Xiaomi Poco F2 Pro apsauginis stiklas 3MK HardGlass Max Lite
Išparduota
Prekės kodas: 72290
Apsauginis stiklas Xiaomi Poco F2 Pro 3MK HardGlass Max Lite skirtas tiems kas ieško prieinamos ir itin tvirtos išmaniojo telefono ekrano apsaugos. Šis unikalus stiklas, kurio storis yra 0.33mm, pilnai dengia visą telefono ekraną. Grūdintas stiklas yra optimalaus dydžio, kad jį būtų galima naudoti k..
8,30€
Be PVM:6,86€
Xiaomi Poco F2 Pro apsauginis stiklas 9D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 75104
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Xiaomi Poco F2 Pro ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilimpa per visa savo plotą..
5,99€
Be PVM:4,95€
Xiaomi Poco F2 Pro apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73785
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Xiaomi Poco F2 Pro grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis sti..
3,99€
Be PVM:3,29€
Xiaomi Poco F2 Pro dėklas Carbon Lux
Išparduota
Prekės kodas: 70937
Carbon Lux dėklas Xiaomi Poco F2 Pro yra stilingas ir įspūdingas dėklas su anglies pluošto (karbono) dizainu, kuris pagamintas iš aukštos kokybės, lanksčios ir malonios liesti termoplastinio poliuretano (TPU) medžiagos, kuri yra labai atspari susidėvėjimui, neturi nemalonių kvapų, per visą savo naud..
5,08€
Be PVM:4,20€
Xiaomi Poco F2 Pro dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70721
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Xiaomi Poco F2 Pro suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas tele..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Poco F2 Pro dėklas Liquid
Išparduota
Prekės kodas: 71334
Xiaomi Poco F2 Pro Liquid silikoninis dėklas naudoja savo gamyboje lygiai tokį patį švelnų silikoną, kurį naudoja Apple ir Samsung savo silikoninių dėklų gamyboje. Šis silikonas pagamintas iš dviejų sluoksnių konstrukcijos, kuri sustiprinta telefono apsaugą, bei yra maloni prisilietimams. Vidinė dėk..
5,08€
Be PVM:4,20€
Xiaomi Poco F2 Pro dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 66986
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Xiaomi Poco F2 Pro yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys au..
6,14€
Be PVM:5,08€
Xiaomi Poco F2 Pro dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69873
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Xiaomi Poco F2 Pro telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvai..
4,36€
Be PVM:3,61€
Xiaomi Poco F2 Pro dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69443
Xiaomi Poco F2 Pro X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir ..
6,72€
Be PVM:5,55€
Xiaomi Poco F2 Pro ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 71541
Xiaomi Poco F2 Pro ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas e..
3,37€
Be PVM:2,78€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (viso puslapių - 1)