Titulinis
Krepšelis

Nokia 2

Prekės kodas: 81261
Nokia 2 galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vidų galės ..
12,66€
Be PVM:6,88€
Prekės kodas: 57048
Viršutinis garsiakalbis Nokia 2, 3, 5 skirtas pakeisti netinkamai veikiantį ausies garsiakalbį, kad būtų atkurtas sodrus ir aiškiai bei garsiai girdimas garsas.Viršutinis garsiakalbis yra telefono viršutinėje dalyje ir naudojamas tam, kad būtų girdimas pašnekovas pridėjus telefoną prie ausies.Viršut..
4,31€
Be PVM:3,56€
Nokia 2 apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 74005
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Nokia 2 grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stikliuko sluo..
3,99€
Be PVM:3,29€
Nokia 2 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69768
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Nokia 2 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių pažeidi..
4,36€
Be PVM:3,61€
Nokia 2 dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69574
Nokia 2 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir aukštos tem..
6,72€
Be PVM:5,55€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)