Titulinis
Krepšelis

Įkrovikliai

Telefono įkroviklis - būtinas visur ir visada

Reikalingas naujas USB, USB-C (Type-C) telefono įkroviklis? Galime pasiūlyti Apple iPhone, Huawei, Samsung, Sony, LG, Xiaomi ir kitų telefonų įkroviklius, kurie atitiks kiekvieno poreikį. Ieškote kažko pigaus? Turime įvairių ir kitų gamintojų pakrovėjus.

Turint bet kokį nešiojamą įrenginį, įkroviklis turi visada būti po ranka. Juk ką darysite, kai telefono baterija išsikraus ir neturėsite kaip jo įkrauti? Sugedus senajam, jį būtina kuo greičiau pakeisti nauju, bet nebūtinai tokiu pačiu.

Kaip išsirinkti įkroviklį?

Daugelis žmonių susipainioja ieškodami, kuris įkroviklis telefonui bus tinkamiausias dėl didelės jų galybės ir nežino kuris tiks geriausiai. Vieni mano, kad būtina pirkti tik originalų, lygiai tokį patį, koks buvo originalioje išmanaus telefono komplektacijoje. Kiti nori sutaupyti ir nori įsigyti kitų gamintojų, tačiau vis tiek telefonui puikiai tinkantį pigesnį įkroviklį.

Šiuo atveju, mes bandysime Jums padėti ir patarsime kaip geriausiai išsirinkti naują aksesuarą nurodydami į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis naują įkroviklį.

Telefono pakrovėjas, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

  1. Įkroviklio modelį, kuris parašytas ant įkroviklio jeigu ieškote identiško
  2. Kokia turi būti išeinanti srovė (pvz.: 5V - 1.0A, 5V - 2.0A ir tt.)0
  3. Kokio galingumo įkroviklis reikalingas - galia matuojama vatais (W)
  4. Kokia įkroviklio jungtis - seno tipo USB ar naujo USB-C (Type C)
  5. Jeigu telefonas palaiko greito įkrovimo technologiją, atkreipkite dėmesį į tai, kokia technologija yra naudojama, nes priklausomai nuo jos bus didesnis įkrovimo našumas.

Originalus ar neoriginalus įkroviklis

Rinkoje daugybės prekių gausoje kokybės pasirinkimų yra tiek daug, kad kartais sunku apsispręsti, kuris variantas Jums bus tinkamesnis. Visados turite nuspręsti ar Jums reikiamas USB įkroviklis turi būti originalus ar ne, nes nuo to priklausys kiek jis kainuos.

Išsirinkus originalų įkroviklį būsite užtikrinti, kad jokių papildomų rūpesčių tikrai neturėsite. Jeigu visgi norite sutaupyti ir nusprendėte įsigyti neoriginalų telefono įkroviklį, būtina žinoti keletą dalykų.

Jeigu Jūsų išmanusis telefonas palaiko greito įkrovimo technologiją, turite ieškoti tokio įkroviklio, kuris palaikytų tokią pačią greito įkrovimo technologiją. Priešingu atveju greitas įkrovimas greičiausiai neveiks ir savo telefoną krausite ganėtinai ilgai. Kad taip nenutiktų ir netektų nusivilti, nepirkite pirmo pasitaikiusio neoriginalaus įkroviklio, o pasidomėkite krovimo technologijomis ir galimybėmis ir nepajausite skirtumo dėl įkrovimo greičio.

Ar galima naudoti kito telefono įkroviklį?

Greičiausiai esate pagalvoję ar galima krauti savo telefoną kito telefonų gamintojo įkrovikliu. Atsakymas - galima, tačiau yra vienas “bet”.

Visi telefonų gamintojai vieningai teigia, kad naudojant būtent jų pagamintą įkroviklį įrenginys bus įkraunamas greitai ir telefonas nesuges. Ir jie yra teisūs. Naudojant kito gamintojo įkroviklį vienintelis skirtumas yra tas, kad skirtingi gamintojai naudoja skirtingas įkrovimo technologijas, todėl jeigu įkrovimo technologija nesutaps su Jūsų telefono įkrovimo technologija, išmansusis bus įkraunamas lėčiau, bet maksimaliu greičiu, koks įmanomas tuo įkrovikliu pagal įtampą ir srovę.

Naudoti kito gamintojo pakrovėją tikrai galima, tai būtų tas pats kaip naudojant neoriginalų ir neatitaikius įkrovimo technologijų, telefonas tiesiog krausis lėčiau. 

Greito įkrovimo technologijos

Turbūt viena smagiausių įkroviklio savybių yra greitas įkrovimas. Juk kas šiais laikais turi laiko puse dienos krauti telefoną? Net ir tie, kurie turi tiek laiko, greičiausiai vis tiek nenori taip ilgai laikyti telefoną prijungtą krovimui.

Greitas įkrovimas priklauso nuo telefoną palaikančios įkrovimo technologijos, kad palikus įkrovimui jis būtų įkrautas kuo greičiau ir per kuo trumpesnį laiką. Todėl renkantis įkroviklį svarbu žinoti kokias įkrovimo technologijas telefonas palaiko.

PD (Power Delivery)

Power Delivery (PD 2.0, PD 3.0) iPhone pakrovėjai su greitu įkrovimu pradėti naudoti nuo iPhone 8 ir naujesniuose Apple telefonuose kaip iPhone 12, 12 Pro, 12 Pro Max.

SCP, FCP Supercharger

SuperCharge Protocol (SCP), FastCharge Protocol (FCP) - Huawei įkroviklis skirtas jo gaminamų įrenginių greitam įkrovimui, tokiu kaip Huawei Mate ir kitų modelių.

QC (Quick Charge)

Qualcomm Quick Charge 2.0, 3.0, 3+, 4.0, 4+, 5.0 - tai greito įkrovimo technologija, kuri yra labai plačiai naudojama Samsung, Asus, OnePlus, Xiaomi, Oppo, LG, Sony, Nokia telefonų gamintojų. Tai greičiausiai kiekvienais metais pasaulyje vystoma technologija. Įrenginiai, kurie naudoja naujausią QC 5.0 versiją kraunant įkrovikliu, palaikančiu tą pačią technologiją, nuo 0% iki 50% įkraunami vos per 5 minutes.

Įrenginių, kurie palaiko Quick Charge technologiją, sąrašas

AFC (Adaptive Fast Charging)

AFC - Samsung įkroviklis, kuris yra naudojamas daugeliui skirtingų modelių: Samsung Galaxy S21, S20, S20+, S20 Ultra, Z Flip, Note10, Note10+, Fold, S10e, S10, S10+, Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6, S6+ and S6 edge ir naujesniuose.

Prekės kodas: 81099
"Acefast B2" 72W 2x Type-C automobilinis įkroviklis yra privalomas kelionių palydovas. Jis pasižymi įspūdinga 72W išvesties galia, padalinta į du 36W + 36W prievadus, todėl galite vienu metu įkrauti savo įrenginius didžiausiu įmanomu greičiu. Įrenginys įdėtas į elegantišką cinko lydinio korpusą ir t..
16,81€
Be PVM:13,90€
Prekės kodas: 81812
“Hoco NZ3 Clear Way” dviejų lizdų Type-C PD 20W automobilinis įkroviklis - puikus prietaisų įkrovimo šaltinis keliaujant. Šis didelio našumo automobilinis įkroviklis, kurio bendra galia yra 40W, palaiko greitojo įkrovimo protokolus, tokius kaip PD 3.0, QC 3.0, AFC ir kitus, todėl jūsų įrenginiai bus..
14,29€
Be PVM:11,81€
Prekės kodas: 81100
Acefast B3 66W 2x USB, Type-C automobilinis įkroviklis puikiai tinka įkrauti kelis įrenginius vienu metu - vienu metu galima įkrauti iš dviejų Type-C ir vieno USB prievado, todėl nereikia nerimauti, kad paliksite telefoną ar kitus prietaisus už įkrovimo zonos ribų. Įmontuota išmanioji mikroschema ap..
19,44€
Be PVM:16,07€
Prekės kodas: 80579
Ar nekenčiate, kai jūsų telefonas užgęsta pokalbio metu arba kai bandote grįžti namo? Na, daugiau to nebus su Baseus Grain automobiliniu įkrovikliu! Šis itin kompaktiškas įkroviklis neužima beveik vietos jūsų automobilyje ir užtikrina dviejų prievadų įkrovimą iki 3.1A bendros išvesties. Išmanusis at..
8,16€
Be PVM:6,74€
Prekės kodas: 76954
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
5,48€
Be PVM:4,53€
Prekės kodas: 75415
Automobilinis įkroviklis Griffin PowerJolt (GC23089) yra 1.0A, dviejų USB jungčių adapteris. Įkroviklis yra universalus, todėl jis gali įkrauti bet kokį įrenginį, kuris gali būti įkraunamas per USB laidą, įskaitant išmaniuosius telefonus...
5,17€
Be PVM:4,28€
Prekės kodas: 75416
Automobilinis įkroviklis Hoco Z1 2.1A su dviem USB jungtimis yra didelis pagalbininkas daug keliaujantiems, kurie dėl laiko stokos nespėja savo įrenginių įkrauti namuose. Šis automobilinis įkroviklis gali vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Dėl savo minimalistinio dizaino bus praktiškai nem..
6,51€
Be PVM:5,38€
Prekės kodas: 76955
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
7,14€
Be PVM:5,90€
Prekės kodas: 81294
"Hoco Z40 Superior" automobilinis įkroviklis 2x USB, puikus automobilio palydovas! Jei visada esate kelyje ir jums reikia įkrauti įrenginį kelyje arba tiesiog norite itin patogaus automobilinio įkroviklio, turime tai, ko jums reikia. Patogus įkrovimo įrenginys pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PC..
6,64€
Be PVM:5,49€
Prekės kodas: 80581
Ieškote galingo ir patikimo automobilinio įkroviklio? Tuomet turime pasiūlyti Hoco Z34 Thunder Power automobilinį įkroviklį! Šis įkroviklis turi dvi USB išvestis su bendrą 3.1A srove ir papildomu 96W cigarečių lizdu. Pagaminta iš ugniai atsparios PC medžiagos, šis įkroviklis sukurtas taip, kad tarna..
9,03€
Be PVM:7,46€
Prekės kodas: 78548
JOYROOM C-A06 yra 3.1A, 15W greito įkrovimo automobilinis įkroviklis, kuris yra patogus elektronikos pakrovėjas automobilyje net tik ilgų kelionių metu. Kompaktiškas įkroviklis, kurį galite įkišti į cigarečių degiklio lizdą, suteiks jums nuolatinę prieigą prie energijos šaltinio. Vienu metu galite į..
8,15€
Be PVM:6,73€
Prekės kodas: 79442
JOYROOM JR-CL10 automobilinis įkroviklis yra galingas ir kompaktiškas įkroviklis, kuris vienu metu gali įkrauti du įrenginius iki 2.4A srove. Jis turi stulbinančią LED lemputę, leidžiančią lengvai rasti įkrovimo prievadus naktį, ir yra pagamintas iš ugniai atsparios PC medžiagos ir aliuminio lydinio..
8,93€
Be PVM:7,38€
Prekės kodas: 80589
Pristatome Leslie C18 automobilinį įkroviklį 2x USB, jūsų tobulą partnerį, kad visi skaitmeniniai įrenginiai būtų įkrauti ir paruošti naudoti!Šis įkroviklis visiškai suderinamas su įrenginiais, kurie palaiko USB įkrovimą, todėl puikiai tinka įkrauti Apple ar Android išmanųjį telefoną, planšetinį kom..
5,18€
Be PVM:4,28€
Prekės kodas: 80587
Ar pavargote amžinai laukti, kol jūsų įrenginiai pasikraus kelyje? JOYROOM turi sprendimą su C-A09 2x USB automobiliniu įkrovikliu. Šis galingas įkroviklis siūlo 30W didelės spartos įkrovimo galią, todėl jis yra 3 kartus greitesnis nei standartinis automobilinis įkroviklis. Jis taip pat palaiko keli..
9,70€
Be PVM:8,02€
Prekės kodas: 79407
Ieškote išmanaus ir kompaktiško automobilinio įkroviklio, galinčio greitai ir patikimai įkrauti visus jūsų prietaisus? Ieškokite tik "Baseus Circucal" automobilinio įkroviklio! Šiame mažame prietaise gausu funkcijų, kurios palengvins jūsų gyvenimą, įskaitant visų populiariausių greitojo įkrovimo tec..
14,72€
Be PVM:12,16€
Prekės kodas: 79552
Baseus Magic 2x USB QC 3.0 yra galingas ir greitas automobilinis įkroviklis su dviem USB prievadais. Didžiausia jo galia - 45W, vienu metu galima įkrauti du įrenginius. Įkroviklyje taip pat įdiegta išmanioji įtampos stebėsena realiuoju laiku ir 6A patobulintas dviejų prievadų greitasis įkrovimas. Ji..
19,15€
Be PVM:15,83€
Prekės kodas: 78539
Wozinsky WCC-02 yra universalus 3.1A automobilinis įkroviklis su 2x USB, kuris palaiko Quick Charge 3.0 ir 2.0 greito įkrovimo technologijas. Dvi USB jungtis leidžia vienu metu įkrauti 2 įrenginius, išmanusis valdymo lustas sureguliuoja optimalią srovę įkraunamiems konkretiems įrenginiams.Integruota..
7,19€
Be PVM:5,94€
Prekės kodas: 75426
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6,82€
Be PVM:5,64€
Prekės kodas: 75424
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 75464
Platinet PLCRBT2 - OMO10456 dvigubos paskirties įrenginys, kurį sudaro automobilinis įkroviklis turinti dvi USB jungtis (2.4A) ir Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinė. Ausinė įkroviklyje turi jai skirta laikymo vieta, kurioje nenaudojant ausinės yra patogiai įkraunama, todėl neiškils problemų su au..
22,13€
Be PVM:18,29€
Prekės kodas: 76952
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
5,88€
Be PVM:4,86€
Prekės kodas: 76950
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6,98€
Be PVM:5,77€
Prekės kodas: 81296
Keliaudami nuolat išsikrauna baterija? "Hoco Z40 Superior" automobilinis įkroviklis skirtas greitai ir saugiai įkrauti jūsų mobilųjį įrenginį keliaujant. Naudodami "Hoco Z40 Superior" užtikrinkite, kad jūsų įrenginiai veiktų išmaniau, o ne sunkiau.Įrengti du USB prievadai ir pridedamas micro USB lai..
6,86€
Be PVM:5,67€
Prekės kodas: 78551
Dudao R7 yra puikus automobilinis įkroviklis visiems, kurie tikisi geriausių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką. 2 USB jungtys ir 2.4 A srovė leidžia priedui akimirksniu atnaujinti iki 2 mobiliųjų įrenginių energiją vienu metu.Tačiau greitis dar ne viskas, svarbu ir saugumas. Dėl integruotos iš..
8,31€
Be PVM:6,87€
Prekės kodas: 76953
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6,57€
Be PVM:5,43€
Prekės kodas: 81295
"Hoco Z40 Superior" automobilinis įkroviklis yra efektyvus ir universalus prietaisas, kuris yra puikus jūsų palydovas, kai esate kelionėje. Turėdami du USB prievadus ir pridedama 1m ilgio USB į Type-C laidą, galite būti tikri, kad visi jūsų įrenginiai bus įkrauti, kai jų labiausiai reikia.Šis plonas..
7,46€
Be PVM:6,16€
Prekės kodas: 75437
Automobilinis įkroviklis Tellos C200 su dviem USB lizdais, todėl galėsite vienu metu krauti du įrenginius. USB lizdų išeinamoji įtampa: 5V - 1A / 5V - 2.1A.SpecifikacijaĮeinanti įtampa: 12V-24VIšeinanti įtampa 1: 5V 1AIšeinanti įtampa 2: 5V 2.1AMatmenys: 23.4x25.8x68mmSvoris: 35g..
4,96€
Be PVM:4,10€
Prekės kodas: 80522
Jei ieškote automobilinio įkroviklio, kuris vienu metu galėtų valdyti visus jūsų įrenginius, jums reikia „Hoco Z13“  3-in-1 automobilinio įkroviklio skirstytuvo. Šiame patogiame mažame įrenginyje yra du USB prievadai, skirti įkrauti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, ir triguba cigarečių ..
11,94€
Be PVM:9,87€
Prekės kodas: 78547
Automobilinis įkroviklis 4.5A, 38W su 3x USB JOYROOM C-A19 yra modernus ir universalus automobilinis įkroviklis, kurio konstrukcija leidžia lengvai išimti iš cigarečių degiklio lizdo. Pagamintas iš kokybiškų medžiagų (aliuminio lydinio), turi 3 USB jungtis ir išmanią valdymo sistemą, kuri ne tik reg..
15,05€
Be PVM:12,44€
Prekės kodas: 78616
JOYROOM JR-CL05 yra 3x USB (QC 3.0), 2x Type-C (PD 3.0) automobilinis įkroviklis, leidžiantis vienu metu įkrauti 5 įrenginius, su 72W galia. Todėl nei vienam keleiviui neprireiks laukti, kol kiti įrenginiai bus įkrauti. Yra 5 jungtys iš kurių trys skirtos 3 priekyje sėdintiems ir 2 gale sėdintiems k..
19,40€
Be PVM:16,04€
Prekės kodas: 78550
Hoco Z35 Companheiro yra 3.0A, 18W automobilinis įkroviklis su trimis USB ir viena Type-C (USB-C) jungtimis, kurios skirtos priekyje ir gale sėdintiems keleiviams. Įkroviklis palaiko PD 3.0, QC 3.0 / QC 2.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4 ir kitos greito įkrovimo technologijos. Z35 yra kompaktiš..
12,68€
Be PVM:10,48€
Prekės kodas: 79443
Ieškote automobilinio įkroviklio, kuris neatsiliktų nuo jūsų spartaus gyvenimo būdo? Pasirinkite "Joyroom JR-CL09" automobilinį įkroviklį! Šis galingas įkroviklis gali tiekti iki 45W galią, todėl puikiai tinka įkrauti jūsų įrenginius kelyje. Šis įkroviklis turi vieną Type-C prievadą ir tris USB prie..
13,85€
Be PVM:11,45€
Prekės kodas: 78560
Baseus Enjoy Together CCTON-01 yra puikus priedas kiekvienai šeimos kelionei. Kompaktiško dydžio automobilinis įkroviklis su 1x USB priekyje ir papildomu 3x USB 1.5 metro ilgio laide, kuriuos gali pasiekti gale keliaujantys keleiviai. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų (aliuminis + TPE) priedas, ..
17,42€
Be PVM:14,40€
Prekės kodas: 81148
Ar norite užtikrinti, kad visi prijungtų savo prietaisus, nesvarbu, kurioje vietoje jie sėdi? Tuomet rinkitės "Forever CSS-05" trigubo automobilinio įkroviklio akotuvą su 4x USB įkrovimo jungtimis! Šis automobilinis įkroviklis yra aukščiausios įkrovimo galios jėgainė, turinti keturis USB prievadus -..
21,47€
Be PVM:17,75€
Prekės kodas: 78543
JOYROOM JR-CL03 yra galingas 31W automobilinis įkroviklis, kurio bendra 6.2A srovė leidžia greitai tiekti energiją elektronikai, kurią turėtumėte pasiimti su savimi į bet kurią kelionę. Šis gaminys leis vienu metu įkrauti net 5 įrenginius, be to, jame yra 1.5 m ilgio laidas, kad kiekvienas keleivis ..
13,74€
Be PVM:11,36€
Prekės kodas: 76958
Dviejų USB lizdų automobilinis įkroviklis Hoco Z31 Universe QC 3.0 18W padės įkrauti įrenginius - išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį. 3.4A srovė, valdoma integruota grandine, pritaikys optimalią srovę kiekvienam įtaisui, kad nebūtų perkaunamas akumuliatorius. 2 USB prievadai leidžia vienu metu..
7,71€
Be PVM:6,37€
Prekės kodas: 75420
Dviejų USB lizdų automobilinis įkroviklis Hoco Z31 Universe QC 3.0 18W padės įkrauti įrenginius - išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį. 3.4A srovė, valdoma integruota grandine, pritaikys optimalią srovę kiekvienam įtaisui, kad nebūtų perkaunamas akumuliatorius. 2 USB prievadai leidžia vienu metu..
7,11€
Be PVM:5,87€
Prekės kodas: 76957
Dviejų USB lizdų automobilinis įkroviklis Hoco Z31 Universe QC 3.0 18W padės įkrauti įrenginius - išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį. 3.4A srovė, valdoma integruota grandine, pritaikys optimalią srovę kiekvienam įtaisui, kad nebūtų perkaunamas akumuliatorius. 2 USB prievadai leidžia vienu metu..
8,02€
Be PVM:6,63€
Prekės kodas: 75458
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ12A QC 3.0 su viena USB jungtimi per trumpiausią laiką padės įkrauti įvairiausius išmaniusius įrenginius. Šis modelis yra kompaktiškas ir patogus naudoti, o įmontuota srovės pokyčių apsauga užtikrins tinkamą įrenginių veikimą. Palaikoma srovė yra 3.0A esant 3.6V -..
7,04€
Be PVM:5,82€
Prekės kodas: 75421
Automobilinis 3.0A įkroviklis Hoco Z27A Staunch QC 3.0 18W yra universalus automobilinis priedas greitam ir kokybiškam išmaniųjų telefonų įkrovimui. Modelis yra kompaktiškas ir patogus naudoti, o įmontuota saugumo sistema užtikrina saugų valdymą. Adapteris palaiko Quick Charge 3.0 (QC 3.0) technolog..
7,05€
Be PVM:5,83€
Prekės kodas: 75463
Automobilinis įkroviklis Tellos Rubber C001 - įkroviklis 1 metro ilgio su Apple Lightning jungtimi skirtas įkrauti: Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, iPad, iPod įrenginius.SpecifikacijaGamintojas: TellosModelis: Rubber C001..
5,97€
Be PVM:4,93€
Prekės kodas: 81107
Pavargote, kad automobilyje nepakanka prievadų visiems įrenginiams įkrauti? "Acefast B9" 66W automobilinis Type-C, USB įkroviklis yra čia, kad išgelbėtų padėtį. Šis trijų prievadų automobilinis įkroviklis su 36 W Type-C + 2x 30 W USB leidžia vienu metu sparčiai įkrauti 3 įrenginius ir palaiko daugyb..
19,69€
Be PVM:16,28€
Prekės kodas: 79953
Įkraukite ir paruoškite savo įrenginius darbui su automobiliniu Type-C, 2x USB su "Lightning" laidu 4in1 JOYROOM JR-CL20 (4.0A, 57W) įkrovikliu. Šis automobilinis įkroviklis puikiai tinka vairuotojams arba visiems, kurie daug laiko praleidžia automobilyje ir kuriems reikia, kad jų įrenginiai būtų įk..
26,14€
Be PVM:21,60€
Prekės kodas: 79952
"JOYROOM JR-CL19 4in1" 60 W greitasis automobilinis įkroviklis yra puikus pasirinkimas vairuotojams ir profesionalams, kurie daug laiko praleidžia automobilyje. Jo galia siekia 60W, todėl jis labai efektyviai įkrauna telefonus ir kitus elektroninius prietaisus. Išmanioji valdymo sistema pritaiko tin..
23,96€
Be PVM:19,80€
Prekės kodas: 77064
Borofone BZ14A Mercury - itin greitas ir šiuolaiškas automobilinis įkroviklis turintis Type-C (USB-C) jungtį palaikančia greitą PD (Power Delivery) 20W įkrovimą ir standartinę USB jungtį, kuri palaiko QC 3.0 (Quick Charge 3.0) 18W įkrovimą. Taip pat šis įkroviklis palaiko ir kitas greitas įkrovimo t..
7,29€
Be PVM:6,03€
Prekės kodas: 81105
Naudodami "Acefast B4" maksimaliai išnaudosite savo automobilinį įkroviklį! Šis mažas, bet galingas Type-C, USB automobilinis įkroviklis pasižymi 66W galia, kad vienu metu greitai ir efektyviai įkrautų du įrenginius. Dviejų prievadų Type-C 36W + USB 30W greitojo įkrovimo išvesties galimybės leidžia ..
14,97€
Be PVM:12,37€
Prekės kodas: 81106
"Acefast B6" 63W automobilinis Type-C, USB įkroviklis - puikus jūsų transporto priemonės palydovas. Dviejų prievadų Type-C 45W + USB 18W greitojo įkrovimo išvesties galimybės leidžia vienu metu įkrauti du įrenginius. Be to, jis palaiko daugumą greitojo įkrovimo protokolų - AFC, SCP, FCP PD 2.0, PD 3..
15,78€
Be PVM:13,04€
Prekės kodas: 80224
Pristatome "Devia Extreme Speed" 4.0 A, 30W USB, Type-C automobilinį įkroviklį! Šis galingas automobilinis įkroviklis turi USB (QC 3.0) ir Type-C (PD 3.0) prievadus, todėl vienu metu galite įkrauti 2 įrenginius itin dideliu greičiu. Su bendra 4.8 A išvesties galia galite įkrauti įrenginius iki 50% g..
15,80€
Be PVM:13,06€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 675 (viso puslapių - 15)