Titulinis
Krepšelis

Ausinės ir priedai

Kuo toliau, tuo mūsų visų gyvenima vis labiau yra priklausomi nuo įvairiausių šiuolaikinių įrenginių - išmanusis telefonas, planšetinis ar nešiojamas kompiuteris yra mūsų kasdienybė, be kurios mes sunkiai įsivaizduotume savo gyvenimus.

Išmaniuosius telefonus dabar turi beveik kiekvienas, jais naudojasi net ir vaikai. Dalis funkcijų, kurias galima juo atlikti turi ir garsą, kuris gali trukdyti aplinkiniams ir juos erzinti. Ausinės - tai pats puikiausias būdas naudotis absoliučiai visomis įrenginių galimybėmis su visais norimais garsais netrukdant nei vieno žmogaus, kuris yra šalia jūsų.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, rasite platų skirtingų gamintojų ausinių pasirinkimą pagal Jūsų poreikius.

Kokios ausinės būna?

Laidinės ausinės

Pačios pirmosios ausinės, kurio buvo pradėtos pardavinėti mobiliųjų telefonų komplektacijose yra laidinės ausinės. Tai labai patogios ir stilingos ausinės su plonu laideliu, kuriomis galėsite naudotis visur ir visada.

Tobulėjant technologijoms, tobulėjo ir ausinės. Šiandieninėje rinkoje galite rasti ausinių su be galo daug įvairių funkcijų - garso slopinimo technologija, įvairių funkcijų valdymo mygtukai, įvairių formų ausinukai, kad nesukeltų absoliučiai jokio diskomforto jas ilgai naudojant. 

Skirtingas ausinių dizainas suteikia galimybę pritaikyti jas kiekvienam pirkėjui - išskirtinės spalvos, skirtingos tekstūros, madingi dizainai, profesionaliai atrodančios ir t.t. Juk ausines galima turėti ir kelias skirtingoms gyvenimo progoms!

Laidinės ausinės gali būti keleto rūšių:

  • Mažos, in-ear įsistatančios į ausį- tai mažos, dalykiškai atrodančios ausinės, kurių dažniausiai net nesimato, o ilgų plaukų savininkai, jeigu reikia, gali sėkmingai paslėpti jas po vešlia šukuosena. Jos yra patogios, turi valdymo mygtukus, ir dažnu atveju gana ilgą laidą, kad įrenginį, prie kurio prijungtos ausinės, galima būtų laikyti net ir rankinėje, kuprinėje ar net kišenėje.
  • Didelės, su lankeliu - tai didelės, ausis dengiančios ausinės, kurios dažniausiai asocijuojasi su kompiuteriniais žaidimais. Nors toks stereotipas ir egzistuoja, tačiau tai nėra jų vienintelė paskirtis. Naudokite tokias ausines kur Jums tik norisi, lygiai taip pat kaip ir mažas, į ausis įsistatančias. Dažnu atveju, dėl savo dydžio, jų garso kokybė yra geresnė ir dėl didesnių garsiakalbių, muzikos galėsite klausytis žymiai maloniau.

Belaidės ausinės

O tam kad naudojimasis ausinėmis būtų dar patogesnis, įsigykite belaides ausines. Jos niekuo nenusileidžia laidinėms ausinėms. Kaip jau turbūt akivaizdu, jų didžiausias privalumas ir ypatumas yra tas, kad jos neturi laidų! Kas gi mėgsta tuos laidus? O labiausiai erzina tai, kad jeigu laidines ausines palikote kur numestas nelabai tvarkingai, deja, bet greičiausiai rasite jas susipynusias į mazgą. Kaip tai nutinka, mokslininkai dar neišsiaiškino, bet aišku viena - belaidės ausinės šitą problemą panaikina nuo pirmos jų įsigijimo akimirkos.

Belaidės ausinės, kaip ir bet kurios kitos, būna kelių rūšių:

  • Su laideliu: tai reiškia, kad nors ausinės ir yra belaidės, jas su telefonu nereikia sujungti jokiu laidu, tačiau jos tarpusavyje yra sujungtos trumpu laideliu, kuris būtų Jums už galvos, todėl niekaip netrukdys. Ant šito ausines jungiančio laidelio Jūs rasite visus valdymo mygtukus kaip ir ant įprastinių laidinių ausinių, todėl galėsite jas valdyti lygiai taip pat, nereikės mokytis naujo valdymo. 

Šis laidelis taip yra gan svarbus, nes pavyzdžiui daug sportuojant ar tiesiog aktyviai judant, ausinei iškritus iš ausies, ji nepasimestų, o pakibtų ant laido. Dar viena nereali tokių ausinių sąvybė yra ta, kad kai kurios belaidės ausinės su laideliu turi magnetukus, todėl jomis nebesinaudojant, jas galite pasikabinti ant kaklo ir sujungti tarpusavyje, ir tokiu būdu jos nevaržomai liks kabėti Jums ant kaklo ir nepasimes.

  • True Wireless: tai tikrosios belaidės ausinės, kurios neturi absoliučiai jokių laidelių, net ir tarpusavyje. Tokios ausinės yra beveik visiškai nematomos, yra itin lengvai paslėpiamos net ir po trumpa šukuosena ir kaip nebūtų keista, yra itin patogios. Tokiose ausinėse visas valdymas yra perkeliamas į pačias ausines, todėl jokių papildomų valdymo mygtukų nebelieka. 

Viena geriausių jų ypatybių yra ta, kad esant poreikiui, galima naudotis tik viena ausine. Kita ausinė gali ramiai ilsėtis dėkle ir krautis. 

Tikrosios bevielės ausinės visuomet parduodamos su specialiu dėklu, kuriame jos yra ir kraunamos. Šis dėklas atlieka ne tik pakrovėjo funkciją, bet ir dėklo, kurio dėka šios mažytės ausinės nepasimes.

Laisvų rankų įranga

Jeigu esate verslininkas arba pavyzdžiui dirbate vairuotoju, greičiausiai neturite prabangos sau leisti tiesiog kalbėtis telefonu. Dirbant bet kokį darbą, kalbėtis telefonu, laikant jį rankoje, yra ganėtinai nepatogu, todėl tokiais atvejais laisvų rankų įranga Jus tiesios išgelbės.

Mūsų siūlomos laisvų rankų įrangos prekės yra visos bevielės ir palaikančios Bluetooth ryšį. Išsirinkite Jums tinkamo dizaino belaidę Buetooth ausinę, kuri derės prie Jūsų darbo aprangos, įvaizdžio, o gal net ir šukuosenos.

Didelis Bluetooth ausinių pasirinkimas atitiks visų poreikius ir norus, o platus funkcionalumas leis ne tik patogiai naudotis, bet ir mėgautis ausinių naudojimu.

Žaidimų ausinės

Jeigu esate užkietėjas kompiuterinių žaidimų mylėtojas arba tiesiog entuziastas, turbūt neįsivaizduojate žaidimo eigos be ausinių. Rinkitės iš skirtingo dizaino ir funkcionalumo žaidimų ausinių ir mėgaukitės aukščiausios kokybės garsu kiekvieno žaidimo metu. 

Jeigu mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus be jokių laidų aplinkui, tuomet rinkitės beilaides ausines žaidimams. Jeigu Jūs visuomet pamirštate tą faktą, kad belaidžius įrenginius reikia krauti - nesukite sau galvos ir rinkitės laidines. Tačiau mūsų rekomendacija yra įsigyti tokias ausines žaidimams, kurios gali veikti ir kaip belaidės ir su laidu. Tokiu atveju, net joms išsikrovus, Jūs vistiek galėsite jomis toliau naudotis.

Tik nesupainiokite - žaidimų ausinės skiriasi nuo tų, kurios yra skirtos tiesiog muzikos klausymuisi. Dažniausiai jos būna su mikrofonu, ko klausant muzikos Jums nereikia ir gaminant jas buvo kreipiamas dėmesys į erdvinio garso sukūrimą.

Priedai

Naudojantis bet kokiomis ausinėmis, kartais gali pritrūkti vieno ar kito priedo. Mūsų parduotuvėje rasite įvairius belaidžių ausinių įkroviklius, Bluetooth ausinės lankelis didesniam komfortui, ausinių dėklai ir kiti priedai, kad naudojimasis šia įranga būtų kuo malonesnis.

Prekės kodas: 79560
Ieškote itin plono ir stilingo dėklo savo naujiesiems "Apple AirPods 3"? Baseus Super Thin Silica Gel Case dėklas užtikrins jūsų vertingų ausinių saugumą ir apsaugą iš visų pusių. Modelis visiškai uždengia korpusą, todėl jame nesikaupia jokie nešvarumai. Dėklas pagamintas iš minkšto, lankstaus silik..
4,68€
Be PVM:3,87€
Prekės kodas: 79562
Nesvarbu, ar gyvenate aktyvų gyvenimo būdą, ar mėgstate ekstremalų sportą, jums nereikia išsiversti be mėgstamos muzikos! "Nillkin Bounce Armored Case for Apple AirPods 3" yra kaip tik tas priedas, kurio reikia, kad ausinės būtų saugios ir sveikos. Šis dėklas, turintis daugybę papildomų apsaugos pri..
12,94€
Be PVM:10,70€
Prekės kodas: 67867
Hoco CW18 yra Apple AirPods belaidis įkrovimo dėklas, kuris be abejo yra puikus pasirinkimas norit įkrauti AirPods belaidžiu ryšiu. Korpusas ne tik apsaugo originalų ausinių dėklą nuo įvairių tipų mechaninių pažeidimų, bet ir suteikia galimybę įkrauti jį naudojant QI belaidį įkrovimą. Puikiai atitin..
15,45€
Be PVM:12,77€
Prekės kodas: 79563
Jei ieškote dėklo, kuris užtikrintų "Apple AirPods Pro" saugumą, rinkitės "Nillkin Bounce Armored Case". Šis tvirtas nedidelis dėklas turi keletą papildomų apsaugos priemonių, dėl kurių jis tampa dar atsparesnis pažeidimams. Dėl neslidžios dangos, optimalaus dydžio, kad jį būtų galima paimti į žmoga..
12,94€
Be PVM:10,70€
Prekės kodas: 79559
Ieškote būdo, kaip belaidžiu būdu įkrauti "Apple AirPods" ir "AirPods 2" ausines? Tuomet rinkitės "Baseus" belaidžio įkroviklio silikoninio dėklo! Šis dėklas užtikrina 360 laipsnių apsaugą nuo įbrėžimų, kritimų, purvo ir kitų kasdienių pažeidimų, jame įmontuotos belaidžio įkrovimo ritės, kad galėtum..
8,19€
Be PVM:6,77€
Prekės kodas: 79561
Jei ieškote šarvuoto "AirPods" arba "AirPods 2" dėklo, "Nillkin Bounce Case" yra puikus pasirinkimas. Dėl papildomų apsaugos priemonių jis puikiai apsaugo nuo pažeidimų. Dėl neslystančios dangos, optimalaus dydžio ir kabliuko jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą arba mė..
12,94€
Be PVM:10,70€
Prekės kodas: 79564
Jei naudojate AirPods, žinote, kaip svarbu jas saugoti ir apsaugoti. Juk šios ausinės nėra pigios ir norite būti tikri, kad jos tarnaus ilgai. Štai kur praverčia mūsų "Apple AirPods", "AirPods 2 Nylon" dėklas. Šis dėklas pagamintas iš aukštos kokybės nailono medžiagos, kuri užtikrina visišką apsaugą..
3,72€
Be PVM:3,08€
Prekės kodas: 75300
Huawei P8, P8, Lite, P9, P9 Plus, P9 Lite, P10, P20, P20 Lite, P30, P30 Lite, P40 Lite originalios stereo ausinės Huawei AM115 su standartiniu 3.5mm audio kištuku yra ergonomiškos formos ir suteikiančios erdvinį garsą, o tai kartu su aukštos klasės medžiagomis garantuoja švarų ir subalansuotą garsą...
11,81€
Be PVM:9,76€
Prekės kodas: 75307
Borofone BM14 Skymelody ausinės yra puikus garso, ergonomiško dizaino ir kainos derinys su stulbininačiai išsiskiriančia garso kokybę. BM14 Skymelody patogiai įsisitatys į ausis, todėl jas galima naudoti ilgą laiką be jokio ausų skausmo nuo ilgio naudojimo. Ausinės yra 1.2 metro ilgio ir turi klasik..
7,78€
Be PVM:6,43€
Prekės kodas: 75310
Borofone BM34 Intelligent yra puikios ir stilingo dizaino ausinės su standartine 3.5mm audio jungtimi. Net ir triukšmingoje aplinkoje, dėl aido ir triukšmo slopinimo technologijos bus užtikrinta puiki garso kokybė. Gamyboje panaudotos aukštos kokybės detalės leis naudotis ir mėgautis aukštos kokybės..
7,43€
Be PVM:6,14€
Prekės kodas: 75312
Borofone BM36 Acura į ausis įstatomos ausinės suteiks puikų aukštos kokybės garsą už prieinamą kainą. Jos yra stilingo dizaino, pagamintos iš termoplastinio elastomero (TPE) plastiko. Ausinės yra ergonomiškos ir suteiks nepamirštamą įspūdį klausant mėgstamo muzikos. Į komplektą įeina įvairių dydžių ..
5,93€
Be PVM:4,85€
Prekės kodas: 81145
Tiems, kurie negali gyventi be muzikos, "Devia Kintone" 3.5mm jungties ausinės yra puikus kasdienių garso poreikių palydovas. Šios ausinės, pagamintos iš TPE medžiagos ir pritaikytos patogiai įsikišti į ausį, yra puikus priedas prie bet kurio išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. O pažangi ..
6,71€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 78481
Dudao X10s ausinės su 3.5mm lizdu yra ergonomiškos formos į ausis įdedamos ausinės, todėl garsas tampa erdvesnis. Puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti nelaikant telefono rankoje. Ergonomiškas ausinių dizainas tiksliai atspindi ausies geometriją, todėl ausinės jai tinka geriau nei standartini..
7,09€
Be PVM:5,86€
Prekės kodas: 79596
3.5 mm "Hoco M19 Drumbeat" ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės garso neišleisdami daug pinigų. Šios ausinės turi 10 mm garsiakalbius ir 95 dB ± 3 dB jautrumą, todėl puikiai tinka visiems muzikos mėgėjams. Be to, ausinės turi mikrofoną, kad galėtumėte priimti skambučius ..
6,15€
Be PVM:5,08€
Prekės kodas: 79599
"Hoco M40 Prosody" ausinės su universaliu 3.5mm jungtimi ir 1.2 m ilgio elastingu TPE kabeliu sukurtos taip, kad jas būtų lengva valdyti ir patogu naudoti. Įmontuoti 10 mm garsiakalbiai užtikrina aiškią garso kokybę, o 16Ω±15 % varža užtikrina suderinamumą su įvairiais prietaisais. Ausinės taip pat ..
4,87€
Be PVM:4,03€
Prekės kodas: 80548
Pristatome Hoco W5 Manno ausines – tobulą jūsų kasdieninį klausymosi kompanioną. Šiose ausinėse yra 40 mm garsiakalbiai, užtikrinantis ryškią ir aiškią garso kokybę, o minkštos ausinės ausinių pagalvėlės skirtos patogiam nešiojimui Galvos lankelis yra reguliuojamas, kad puikiai priglustų, o integruo..
9,01€
Be PVM:7,45€
Prekės kodas: 78467
JOYROOM JR-EL114 yra 3.5 mm ausinės su valdymo pultu ir mikrofonu, kuriose į ausis įdedamos ausinės puikiai veiks garsioje vietoje, kuri neleidžia mėgautis idealiu muzikos garsu. Jos efektyviai izoliuoja jus nuo išorinių garsų. Tuo pačiu metu jie išlieka draugiški odai ir dėl minkšto silikono antgal..
7,20€
Be PVM:5,95€
Prekės kodas: 78466
Remax RM-202 yra paprasto ir madingo dizaino į ausis įdedamos ausinės su 3.5mm lizdu ir nuotolinio valdymo pulteliu, kuris palaiko atkūrimo/pristabdymo, atsiliepimo/telefono skambučių pakabinimo funkciją. Išmanusis skaitmeninis dekodavimo lustas užtikrina aukšto tikslumo garso efektą ir muziką be nu..
7,19€
Be PVM:5,94€
Prekės kodas: 80678
Remax RM-711 yra aukščiausios kokybės garso ir ergonomiško dizaino ausinės, užtikrinančios maksimalų komfortą. Šiose ausinėse yra trijų angų garso technologija, užtikrinanti įtraukiančią klausymosi patirtį, ir nuotolinio valdymo pultas su mikrofonu, kad galėtumėte skambinti laisvų rankų įranga. Paau..
9,74€
Be PVM:8,05€
Prekės kodas: 80900
Atraskite nuostabią garso patirtį su 3.5 mm "Samsung" ausinėmis EO-IA500 (EO-IA500BBEGWW). Lazeriu sureguliuoti subalansuoti aukšti ir žemi dažniai sklinda aiškiai, panardindami jus į muzikinį malonumą. Šios ausinės su specialiu žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiu užtikrina sklandų garsą, kuris sužav..
13,88€
Be PVM:11,48€
Prekės kodas: 81073
Audiofilams, kurie reikalauja geriausios garso kokybės ir nedidelio biudžeto, "Xiaomi Mi 1More Design HSEJ03JY" 3.5 mm ausinės yra būtinos. Šios ausinės, kuriose elegantiškas metalinis korpusas derinamas su intuityviu dizainu, leis garsiai ir aiškiai išgirsti kiekvieną natą. Profesionalūs garso inži..
11,38€
Be PVM:9,40€
Prekės kodas: 81143
"Devia Smart Earpads" su "Apple Lightning" jungtimi yra revoliucinis produktas, kurias prijungus papildomai reikia susieti per "Bluetooth", kad būtų užtikrina aukščiausią garso kokybę. Skirtingai nuo tradicinių apvalių ausinių, šios ausinės sukurtos atsižvelgiant į ergonomiką, todėl jas dėvėti patog..
10,82€
Be PVM:8,94€
Prekės kodas: 79515
Nėra abejonių, kad "Dudao X14PROL-W1" ausinės su "Apple Lightning" jungtimi yra vienos geriausių rinkoje. Jos užtikrina švarų ir gilų garsą, puikiai tinkantį tiems, kurie vertina aukštos kokybės garsą. Be to, elegantiškas dizainas leidžia joms išsiskirti iš minios.Be to, garsumo ir skambučių valdymo..
9,65€
Be PVM:7,98€
Prekės kodas: 78478
Freestyle FH2010 yra laidinės ausinės su mikrofonu ir garsumo valdikliu. Jos skirtos darbui biure ir nuotoliniam mokymuisi. Galite juos naudoti norėdami sėkmingai dalyvauti vaizdo konferencijose, taip pat klausytis paskaitų. Juose yra 3.5mm lizdo įvestis, leidžianti dirbti su bet kokiu kompiuteriu, ..
9,35€
Be PVM:7,73€
Ausinės Type-C Apple EarPods iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max, iPad, iPad Air, iPad Pro
Naujiena
Prekės kodas: 83244
Apple EarPods su Type-C (USB-C) jungtimi (modelis MTJY3ZM/A) - tai šuolis į priekį ausinių tipo ausinių dizaino ir funkcionalumo srityje. Šios EarPods nėra įprastos ausinės; jų dizainas sukurtas atsižvelgiant į pačios ausies geometriją, todėl jos patogiau tinka įvairesniems žmonėms nei bet kurios ki..
31,31€
Be PVM:25,87€
Prekės kodas: 79514
Jei ieškote ausinių, kurios leistų mėgautis muzika ir galima būtų skambinti laisvų rankų įranga nelaikant telefono, "Dudao X3c" ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi yra puikus pasirinkimas. Pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, jos pasižymi aiškiu ir giliu garsu bei yra labai patogios dėvėti. Prie t..
8,00€
Be PVM:6,62€
Prekės kodas: 78479
Dudao X3s – tai Type-C tipo ausinės, su kuriomis klausytis muzikos namuose, darbe. mokantis ar keliaujant gali būti tikras malonumas, jei tai atliekama naudojant kokybiškas ausines. Jei vertinate garso aiškumą ir klausymosi patogumą, įvertinsite „Dudao X3s“ į ausis įdedamas ausines su Type-C antgali..
8,00€
Be PVM:6,62€
Prekės kodas: 78475
Hoco L10 Acoustic yra ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi. Daugelis šiuolaikinių išmaniųjų telefonų palaiko tik Type-C jungtį, todėl šis ausinių modelis yra ypač paklausus rinkoje. Hoco L10 ausinės turi įmontuotą mikrofoną. Į ausis įleidžiamų ausinių korpusas yra plastikiniai, lygus, malonus liesti i..
7,02€
Be PVM:5,81€
Prekės kodas: 75368
Ausinės Hoco L8 skirtos naudoti su išmaniais telefonais turinčias Type-C (USB-C) tipo jungtį. L8 ausinių forma atitinka natūralią ausies formą, todėl jas bus patogų nešioti visiems ir jos nesukels jokio diskomforto. Naudojami garsiakalbiai suteiks aukštos kokybės garsą įvairiuose dažniuose.Naudodami..
13,23€
Be PVM:10,93€
Prekės kodas: 75370
Huawei CM33 klasikinės ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi suteikia „Hi-Res“ aiškų garsą ir puikų dėvėjimo komfortą visą dieną klausant muzikos. Ausinėse yra įmontuotas mikrofonas, todėl jomis galima naudotis kaip laisvų rankų įrangą. Šios galingos ausinės, visų pirma sukurtos „Huawei“ išmaniesiems t..
18,49€
Be PVM:15,29€
Prekės kodas: 79101
„Huawei LC 0296“ yra į ausis įsistatančios stereofoninės ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi, todėl jūsų išmaniojo telefono muzika skambės ypač nuostabiai. Jos užtikrina integruota vėjo ir triukšmo slopinimą, todėl šios ausinės taip pat puikiai tinka naudojimui lauke.SavybėsElegantiškas dizainas sute..
7,31€
Be PVM:6,05€
Prekės kodas: 79955
Pristatome Type-C ausines JOYROOM JR-EC03 - tobulas kasdienes ausines! Šios itin patogios ausinės pritaikytos bet kokiam nešiojamajam kompiuteriui ar planšetiniam kompiuteriui, todėl puikiai tinka naudoti keliaujant. Dėl mažos ir kompaktiškos konstrukcijos jos taip pat puikiai tinka kelionėms, sport..
13,66€
Be PVM:11,29€
Prekės kodas: 78468
JOYROOM JR-EC04 Type-C ausinės – tai universalios į ausis įdedamos ausinės, kurias galima prijungti prie įvairių tipų įrenginių? Galite jas naudoti su planšetiniu kompiuteriu, telefonu ir kitais įrenginiais. Ausinės yra mažos ir patogios, todėl puikiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek kelion..
12,90€
Be PVM:10,66€
Prekės kodas: 79524
Jei ieškote puikių ausinių, kurios užtikrintų aiškų garsą ir puikius žemus dažnius, turite išbandyti "Oppo MH135-3" ausines. Šios ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų puikią garso kokybę, todėl galėsite mėgautis muzika kaip niekada anksčiau. Ausinės MH135-3 turi Type-C jungtį, todėl jos suderinamos..
11,64€
Be PVM:9,62€
Prekės kodas: 78464
Remax RM-711a yra laidinės Type-C puikios ausinės, jei ieškote lengvai naudojamų, patikimų į ausis įsistatomų ausinių, kurios užtikrins puikią garso kokybę, todėl jos tikrai patiks. Dėl aukštos kokybės lankstaus laido ausinės yra labai patvarios ir atsparios pažeidimams. Ant laido rasite skydelį, pe..
8,92€
Be PVM:7,38€
Prekės kodas: 78460
Type-C ausinės Samsung AKG EO-IC100 leis mėgautis neiškraipytu studijinės kokybės garsu. „Samsung Type-C“ ausinės sukurtos taip, kad iš tikrųjų atskirtų kairįjį ir dešinįjį signalus iki 10 kartų geriau nei 3,5 mm ausinės. Integruotas DAC pagerina to, ko klausotės, todėl jūsų grojaraštis atgyja taip,..
22,54€
Be PVM:18,63€
Prekės kodas: 78476
Freestyle FH5400 yra aukštos kokybės USB ausinės su minkštu galvos lankeliu ir ausinių pagalvėlėmis, taip pat turi lankstų mikrofoną.SpecifikacijaDažnis: 20Hz-20 kHzVarža: 32 OhmGarsiakalbiai: 40mmGalia: 20mWGalios valdymo galimybė: 100 mWLaido ilgis: 2.5M +/- 3CMJautrumas: 115dB+/- 3dBMikrofonas: 6..
17,71€
Be PVM:14,64€
Prekės kodas: 75464
Platinet PLCRBT2 - OMO10456 dvigubos paskirties įrenginys, kurį sudaro automobilinis įkroviklis turinti dvi USB jungtis (2.4A) ir Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinė. Ausinė įkroviklyje turi jai skirta laikymo vieta, kurioje nenaudojant ausinės yra patogiai įkraunama, todėl neiškils problemų su au..
22,13€
Be PVM:18,29€
Prekės kodas: 81968
Patirkite laisvę su "Acefast T8 Crystal TWS"  su belaidėmis ausinėmis. Šios ausinės yra futuristinio dizaino ir technologijų įsikūnijimas, sujungiantis juos abu ir sukuriantis neprilygstamą klausymosi patirtį. Visiškai skaidrus korpusas kartu su ryškiomis žvaigždžių šviesos atmosferos kvėpavimo švie..
49,23€
Be PVM:40,69€
Prekės kodas: 81089
Ieškote belaidžių ausinių, su kuriomis galėtumėte mėgautis muzika ir verslo pokalbiais? Neieškokite toliau - 3MK LifePods yra čia! Šios stilingos, bet galingos ausinės užtikrina aukščiausios kokybės garsą ir ryšio technologijas.Pažangi 13 mm pločio garsiakalbių diafragma užtikrina puikią garso kokyb..
38,87€
Be PVM:32,12€
Prekės kodas: 81013
Su 3MK MovePods belaidėmis ausinėmis nebetrukdys jokie laidai! Šios nuostabios ausinės perkelia klausymo patirtį į visiškai naują lygį. Sukurtos taip, kad patogiai ir tvirtai priglustų prie ausų, todėl puikiai tinka bėgioti ir užsiimti kita sportine veikla, nes nesilanksto nė per centimetrą. Iki 6 v..
32,20€
Be PVM:26,61€
Prekės kodas: 81287
Ar esate muzikos mėgėjas ir žaidimų entuziastas, ieškantis tobulų belaidžių ausinių? Tuomet rinkitės tik "Baseus Bowie E2 TWS" belaides ausines! Šios ausinės užtikrina fantastišką, aukštos kokybės garsą, kuris atgaivina jūsų muziką ir žaidimus. Naudodami "Bluetooth 5.2" ryšį, gausite itin greitą ir ..
27,95€
Be PVM:23,10€
Prekės kodas: 81288
Revoliucinės "Baseus Bowie EX TWS" belaidės ausinės - puikus jūsų palydovas, norintis mėgautis svaiginančia "Hi-Fi" garso patirtimi ir dinamiška akustika. Pagamintos iš aukščiausios klasės medžiagų, tokių kaip ABS ir PC, "Baseus Bowie EX TWS" leidžia be vargo klausytis iki 10 m atstumu, neprarandant..
46,18€
Be PVM:38,16€
Prekės kodas: 81282
"Baseus Bowie M2+" TWS belaidės ausinės - puikus kasdienio gyvenimo palydovas! Šios ausinės pasižymi "Bluetooth v5.2" ryšiu, 10 m atstumu ir mažo vėlavimo dviejų kanalų technologija su mažesniu nei 0,038s vėlavimu - tai užtikrina patikimą klausymosi patirtį. Mėgaukitės geresne garso kokybe vieną kar..
45,77€
Be PVM:37,83€
Prekės kodas: 81289
"Baseus Bowie WM05 TWS" belaidės ausinės pasižymi absoliučia itin prabangia elegantiška išvaizda ir atitinkama technine įranga. Naudodami "Bluetooth v5.2", galite mėgautis iki 5 valandų sklandžiu ir profesionaliu muzikos veikimu 70% garsumu, o su patogiu įkrovimo dėklu, kuris pridedamas prie ausinių..
41,46€
Be PVM:34,27€
Prekės kodas: 67972
Baseus Encok TWS WM01 belaidės ausinės yra naujos kartos True Wireless Stereo (TWS) į ausis įsistatančios ausinės, kurio yra visiškai bevielės ir gali veikti atskirai. Encok TWS WM01 ausines yra lengva ir patogu dėvėti, jos yra labai funkcionalios, lengvai naudojamos ir tuo pat metu nuostabų auštos ..
27,31€
Be PVM:22,57€
Prekės kodas: 80567
Pristatome naujausias ir geriausias belaides ausines Baseus Encok W04 TWS! Šiose ausinėse yra „Bluetooth 5.0“, užtikrinantis didesnį perdavimo atstumą ir puikią garso kokybę, taip pat 5 valandas nepertraukiamo grojimo vienu įkrovimu. Naudodami jutiklinius valdiklius ausinėse galite lengvai valdyti m..
32,07€
Be PVM:26,50€
Prekės kodas: 79608
"Borofone BW05 Pure Tone TWS" belaidės ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės garso ir patogaus nešiojimo. Šiose ausinėse įdiegta "Bluetooth 5.1" technologija ir "Jerry AC6983" lustai, užtikrinantys aiškų ir patikimą garso atkūrimą. Be to, ausinių baterija vienu įkrovimu ..
19,88€
Be PVM:16,43€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 240 (viso puslapių - 5)