Titulinis
Krepšelis

Nova

Prekės kodas: 70805
Huawei Nova ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekranų k..
30,49€
Be PVM:25,20€
Prekės kodas: 59672
Huawei Nova įkrovimo lizdas yra ypač svarbi įrenginio dalis, kuri dėl purvo, vandens ar kitų mechaninių pažeidimų gali nustoti veikti, todėl gali sutrikti įrenginio įkrovimas ar duomenų perdavimas/sinchronizavimas. Įkrovimo lizdo pakeitimas į naują padės išspręsti visas įkrovimo problemas ir Huawei ..
4,31€
Be PVM:3,56€
Prekės kodas: 74583
Huawei Nova lanksčioji jungtis, kurią sudaro pagrindinė Main SUB jungtis, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Huawei Nova ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiPagrindinė..
5,46€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 69084
Huawei Nova SIM kortelės laikiklis...
4,90€
Be PVM:4,05€
Prekės kodas: 83197
Bestsuit 9H Nano Flexible Protective Film - visiškai skaidrus hibridinis stiklas, specialiai sukurtas Huawei Nova Y91 telefonui. Šis itin plonas hibridinis stiklas yra puikus pažangiausių technologijų ir patogaus dizaino derinys, užtikrinantis, kad jūsų prietaiso ekranas išliktų nepriekaištingas, ne..
8,98€
Be PVM:7,42€
Huawei Nova apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73996
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Huawei Nova grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stikliuko ..
3,99€
Be PVM:3,29€
Huawei Nova dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 68923
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Huawei Nova yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys automatiš..
6,06€
Be PVM:5,01€
Huawei Nova galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 72658
Huawei Nova galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vidų ga..
10,59€
Be PVM:5,75€
Huawei Nova įkrovimo lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)
Išparduota
Prekės kodas: 71828
Huawei Nova PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo ausį ir ..
5,40€
Be PVM:4,88€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)