Prekių katalogas
Krepšelis

Power Bank išorinės baterijos

Telefono išorinė baterija, pakrovėjas Power Bank yra papildomas energijos šaltinis kuriuo galima įkrauti įrenginius be tradicinio įkroviklio: išmaniuosius telefonus Samsung, Huawei, Xiaomi ir kt., ausines, nešiojamus garsiakalbius, MP3 grotuvus ir pnš. 

Tai nepakeičiamas įrenginys, kuris tiesiog privalo visuomet būti su Jumis bet kurioje kelionėje, nesvarbu ar tai būtų trumpa ar ilga. Atsižvelgiant į kiekvieno skonį ir norus, šie nešiojami įkrovikliai būna skirtingų formų, dydžių ir talpų, kad atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius.

Išorinė baterija telefonui su kiekvienais metais vis populiarėja ir dėl savo praktiškumo ir paprastumo įkraunant įrenginius kelionių metu, jų naudojimas žymiai išaugo.

Išorinių baterijų Power Bank tipai

Įprasta išorinė baterija

Įprasti nešiojami pakrovėjai telefonams turi vieną ar keletą USB jungčių kuriomis galima įkrauti vieną ar keletą įrenginių vienu metu. Kai kurios išorinės baterijos turi LED arba skaitmeninį ekraną kuriame yra nurodomas esamas akumuliatoriaus energijos lygis. Paprastai įkraunama per micro USB arba Type-C (USB-C) jungtis.

Išorinė baterija su saulės įkrovikliu

Saulės energijos išorinis įkroviklis gali būti įkraunamas dviem būdais įprastu USB įkrovikliu arba per saulės energiją sugeriančią fotoplokštę. Norėdami tai padaryti reikalingas šviesos šaltinis, tačiau greitesniam jo įkrovimui reikalingoss iš tikrųjų labai saulėtos ir ryškios sąlygos.

Nors saulės įkrovimo funkcija ir yra lėta, bet įvairių kelionių metu gali labai padėti bet kada kai kelionių metu esate toli nuo elektros šaltinių ir dėl gautos saulės energijos dar galima įkrauti telefoną, planšetę keletą procentų kai to labai reikia. Kai kurios pažangios išorinės baterijos turi net papildomai išskleidžiamus saulės kolektorius, kad būtų padidinta didesnė baterijos įkrovimo nuo saulės galia. Nepaisant to, pilnai įkrauti išorinę baterija su saulės energija gali trukti daugiau nei 24 valandas.

Kaip ir standartinė išorinė baterija, ji taip pat turi įkrovimo micro USB ir/arba Type-C (USB-C) lizdą ir vieną ar keletą išeinančių USB įkrovimo lizdų.

Bevielė išorinė baterija

Kadangi daugybė įrenginių, šiuo atveju telefonai, ausinės ir kiti įrenginiai, dabar turi galimybę būti įkrauti bevieliu krovimu, šią funkciją pasinaudojo ir išorinių baterijų gamintojai. Šie Power Bank naudoja Qi belaidžio įkrovimo standartą, kurį palaiko praktiškai visi įrenginiai, kurie gali būti įkrauti bevieliu būdu. Tereikia tik uždėti ant belaidžio įkrovimo vietos įrenginį ir paspausti mygtuką, kad jo įkrovimas būtų pradėtas.

Išorinės baterijos tarnavimo laikas

Yra du pagrindiniai faktoriai dėl kurių priklauso išmaniųjų telefonų išorinės baterijos tarnavimo laikas.

Įkrovimo ciklai

Bet kuri nešiojama išorinė baterija palaipsniui susidėvi dėl pastovaus naudojimo, paprastai Power Bank tarnavimo laikas priklauso nuo turimų įkrovimo ciklų, kurių apytiksliai yra 500-1000.

Savaiminis išsikrovimas

Visi išoriniai akumuliatoriai, kurie atlieka nešiojamo elektros lizdo funkciją turi savaiminio išsikrovimą laiką, kuris yra ~1-6 mėn. Žinoma, šie skaičiai gali skirtis jeigu įtaisai yra laikomi ne kambario temperatūroje. Tačiau jei laikysite juos išsikrovusius ilgą laiką jie gali prarasti savo vidinę atmintį ir taip sumažės jų talpa.

Power Bank įkrovimas ir talpa

Nešiojamų akumuliatorių vidinė talpa padidėjo kai išaugo jų poreikis rinkoje. Mobilieji telefonai yra pagrindiniai įrenginiai, kurių įkrovimui naudojami Power Bank ir dėl padidėjusios išaugusios paklausos didėjo jų talpa ir pilnų įkrovimų įrenginių skaičius.

Senesnės išorinės baterijos talpos buvo 1000mAh - 6000mAh talpos, o naujesni Power Bank dabar yra 20000mAh ar net daugiau.

Tai pat išorinė baterija mobiliajam telefonui gali suteikti srovę iki 3.0A, todėl gali greitai įkrauti daugeli prietaisų.

Geriausia išorinė baterija Lithium-ion ar Lithium-polymer?

Visuose Power Bank naudojamos ličio baterijos, kurios šiuo metu yra ličio jonų arba ličio polimerų.

Ličio jonų (Lithium-ion) išorinė baterija

Ličio jonų akumuliatoriai gali turėti didesnę talpą ir palaikyti didesnį srovės krūvį ir jų gamybą yra pigesnė, tačiau kuo didesnė akumuliatoriaus talpa, tuo Power Bank yra sunkesnis ir didesnis.

Ličio polimerų (Lithium-polymer) išorinė baterija

Ličio polimero išoriniai akumuliatoriai yra naujesnės patvaresnės technologijos. Jos gamybos kaštai yra brangesni, nes gali būti pagamintos įvairių pavidalų, storių ir pločio. Privalumas lyginant su ličio jonų - jos kompaktiškumas.

Galingiausia išorinė baterija

Šiuo metu galingiausia išorinė baterija - MAXOAK K2 50,000mAh Power Bank, kuri ne tik turi 4 USB jungtis, bet ir gali įkrauti net nešiojamus kompiuterius su 5, 12, 20V įtampa. 

Vis gi kokią išorinę bateriją pirkti?

Abiejų tipų išorinės baterijos atlieka savo funkciją, tačiau atsižvelgiant į Power Bank kainą ir talpą jos skiriasi savo dydžiu. Jeigu ieškote brangesnio nešiojamo įkroviklio, kuris būtų patikimesnis ir tarnautų ilgiau, rinkitės ličio polimerų. Kalbant apie talpą, įsivertinkite kiek kartų norite kartų įkrauti išmanųjį telefoną su pilnai įkrautu Power Bank.

Prekės kodas: 79583
"Baseus Super Energy Air Car Jump Starter (CGNL020101)" akumuliatoriaus starteris 10000mAh 12V 1000A su krokodilo laidais yra patikimas užvedimo įrenginys, kuris padės jums nepriklausyti nuo pagalbos kelyje specialistų ir savarankiškai užvesti automobilį šaltyje. Išsikrovęs akumuliatorius neturi būt..
55.09€
Be PVM:45.53€
Prekės kodas: 79590
"Borofone BJ10 Golden Armor Power Bank" išorinė baterija yra 10000 mAh, 2.0A su Type-C/micro USB įvestimi ir dviguba USB 2A išvestimi bei skaitmeniniu LED ekranu. Šis nešiojamas akumuliatorius, kurio talpa 10000 mAh, o bendra išvesties galia 5V/2A, gali greitai ir efektyviai įkrauti jūsų kelis įreng..
16.76€
Be PVM:13.85€
Išorinė baterija 2x USB Borofone BJ14 Freeway (10000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 79613
"Borofone BJ14 Freeway" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir galingo nešiojamo įkroviklio. Jo talpa 10000 mAh, todėl vienu metu lengvai įkrausite du įrenginius. USB 1/2 išvestis yra 5V/2A, o bendra išvestis - 5V/2A. LED indikatorius rodo likusią galią, todėl visada..
16.21€
Be PVM:13.40€
Prekės kodas: 79612
Ieškote galingos ir patikimos išorinės baterijos? Tuomet rinkitės "Borofone BJ14A Freeway". Šis 20000mAh talpos nešiojamas akumuliatorius gali vienu metu įkrauti du įrenginius per dvi USB jungtis. Jame taip pat yra Type-C įvestis, skirta pačiam maitinimo bankui įkrauti, ir "micro USB" įvestis. Išėji..
22.48€
Be PVM:18.58€
Prekės kodas: 79714
Pristatome "Borofone BJ17 Oceanic" - puikia nešiojamą išorinę bateriją tiems, kurie nuolat keliauja! Šis 10000mAh talpos išorinė baterija turi 2x USB jungtis, todėl vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius. Jis taip pat turi skaitmeninį LED ekraną, todėl lengvai matysite, kiek energijos liko. Be t..
16.24€
Be PVM:13.42€
Prekės kodas: 79610
"Borofone BJ17A Mike" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir galingo prietaiso, kad jų įrenginiai būtų įkrauti. 20000mAh talpos įrenginys gali vienu metu įkrauti du įrenginius, nes turi 5V/2.1 USB išvestį, o įkrauti nešiojamą įkroviklį galima per micro USB ir Type..
22.84€
Be PVM:18.87€
Prekės kodas: 79651
Ar visada pritrūksta energijos, kai jos labiausiai reikia? Nebūkite vėl pagauti be įkrovimo su "Borofone BJ18A Coolmy 30000 mAh Power Bank". Šiame neįtikėtinoje išorinėje baterijoje sukaupta didžiulė 30000mAh talpa, todėl niekada nebereikės nerimauti, kad jūsų prietaisams pritrūks energijos. Skaitme..
29.51€
Be PVM:24.39€
Prekės kodas: 79589
"Borofone BJ3A" 2x USB "Power Bank" yra elegantiškas ir minimalistinė nešiojama išorinė baterija, turinti didžiulę 20000 mAh galią, kurios pakanka, kad įkrautumėte savo įrenginius kelis kartus. Jame yra Type-C/micro USB įvestis ir dviguba USB 2A išvestis, kad vienu metu būtų galima įkrauti du įrengi..
21.53€
Be PVM:17.79€
Prekės kodas: 79620
"Borofone BT28 Beneficial 10000 mAh Power Bank" yra aukštos kokybės ir patikimaa išorinė baterija, turinti du USB prievadus įrenginiams įkrauti. Jo talpa - 10000mAh, o išėjimo srovė - 2.0A, todėl jis idealiai tinka įkrauti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitus mažus elektroniniu..
15.38€
Be PVM:12.71€
Prekės kodas: 79517
"Dudao K5Pro" 10000 mAh išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir patvaraus prietaisų įkrovimo varianto. Dėl didžiulės 10 000 mAh talpos baterijos jis gali lengvai aptarnauti kelis įrenginius vienu metu, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms ar įtemptoms dienoms, kai ..
16.97€
Be PVM:14.02€
Prekės kodas: 79516
Ieškote galingo ir patikimos nešiojamos išorinės baterijos? Rinkitės "Dudao K9Pro". Šis aukštos kokybės nešiojamas įkroviklis turi didžiulę 10000mAh bateriją, 2A išvestį ir LED ekraną. Jis taip pat turi patogų priedų rinkinį, įskaitant micro USB ir Type-C įvesties prievadus didesniam suderinamumui u..
17.99€
Be PVM:14.86€
Prekės kodas: 78579
Dudao K9Pro yra aukštos kokybės išorinė baterija su itin talpia 20000mAh baterija. Patogus aksesuaras su 2 USB lizdais, leidžiančiais vienu metu atnaujinti 2 įrenginių energiją, o galimybė įkrauti su micro USB arba Type-C jungtimis padidina manevro erdvę, susijusią su laidu, kuriuo bus įkraunama neš..
28.62€
Be PVM:23.65€
Išorinė baterija 2x USB Platinet PMPB10SB (10000mAh, 2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 69967
Platine PMPB10SB galingas, stilingas ir patvarus 10 000 mAh talpos išorinė, nešiojama baterija leidžia efektyviau įkrauti įrenginius su 2.1A srove. Su juo galite įkrauti įvairius elektroninius prietaisus, tokius kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, kameros, žaidimų konsolės, navigaci..
15.45€
Be PVM:12.77€
Prekės kodas: 79307
Platinet PMPB6BR - išorinė baterija su 6000mAh ir 2.1A srove. Nešiojama baterija yra skirta elektroniniams prietaisams, tokiems kaip išmanieji telefonai, mobilieji telefonai, MP3, MP4, GPS ir kiti įrenginiai, įkrauti.SpecifikacijaGamintojas: PlatinetModelis: PMPB6BRAkumuliatoriaus tipas: Li-ionTalpa..
15.10€
Be PVM:12.48€
Prekės kodas: 79621
"Borofone BJ20A Power Bank" yra didelės talpos išorinė baterija su 2x USB ir Apple Lightning, Type-C ir micro USB kabeliais. Jo talpa - 20000mAh, o srovė - 2.0A. Išorinė baterija taip pat turi LED skaitmeninį ekraną ir yra pagamintas iš ABS + PC nedegios medžiagos. Jis yra 150*70*29 mm dydžio ir sve..
26.05€
Be PVM:21.53€
Prekės kodas: 79711
"Dudao K1Pro" yra puikus sprendimas, kaip įkrauti išmanųjį telefoną, ausines ar išmanųjį laikrodį keliaujant. Dėl įmontuotų laidu galite lengvai prijungti prie vieno iš trijų prijungtų jungčių: micro USB, Type-C arba Apple Lightning. 20000mAh talpos ir 3.0A srovės išorinė baterija suteikia daug ener..
29.34€
Be PVM:24.25€
Prekės kodas: 78658
„Xiaomi Mi 18W Fast Charge Power Bank 3“ (PLM12ZM) yra dviejų USB jungčių išorinė baterija, galinti vienu metu įkrauti du įrenginius. Palaiko 18W greitąjį įkrovimą su vienu prievadu ir siūlo patogesnę greito įkrovimo patirtį. Didelės 10000mAh talpos pakanka kelis kartus įkrauti vieną įrenginį, tenki..
28.95€
Be PVM:23.93€
Prekės kodas: 79092
Baseus Bipow 15W yra 10000mAh talpos nešiojama labai stilingas ir elegantiška išorinė baterija. Iš viso joje yra 4 prievadai – du standartiniai USB, vienas Type-C, naudojamas kaip įvesties ir išvesties prievadas, vienas micro USB prievadas, naudojamas kaip įvestis – maitinimo bloko įkrovimui.Įrengin..
28.42€
Be PVM:23.49€
Prekės kodas: 79791
Ar nemėgstate būti pririšti prie elektros lizdo? "Baseus Bipow" yra 10000mAh talpos 20W galios išorinė baterija - tai reiškia, kad galite greitai įkrauti savo įrenginius keliaudami! Jis palaiko "Quick Charge 3.0", "Power Delivery", AFC ir FCP greitojo įkrovimo technologijas, todėl galite įkrauti sav..
22.57€
Be PVM:18.66€
Išorinė baterija 2x USB, Type-C PD, QC 3.0 Baseus Bipow (20000mAh, 3.0A, 15W)
Išparduota
Prekės kodas: 79409
Mažas, lengvas ir elegantiškas - šie trys žodžiai geriausiai apibūdina "Baseus Bipow" išorinę baterija Power Bank. Šis kompaktiškas įtaisas puikiai tinka kasdieniam naudojimui arba kelionėms, nes lengvai telpa į kišenę ar krepšį. 20000 mAh talpos jis gali kelis kartus visiškai įkrauti jūsų telefoną ..
27.24€
Be PVM:22.51€
Prekės kodas: 79792
Ieškote nešiojamos išorinės baterijos, kuri neatsiliktų nuo jūsų aktyvaus gyvenimo būdo? Tuomet rinkitės tik "Baseus Bipow 20000mAh 20W" nešiojamą akumuliatorių. Šis galingas mažas prietaisas palaiko greitojo įkrovimo technologijas Quick Charge 3.0, Power Delivery, AFC ir FCP, todėl savo prietaisus ..
28.42€
Be PVM:23.49€
Prekės kodas: 79093
Baseus Bipow (PPDML-K01) 15W yra 30,000 mAh talpos išorinė baterija! Prie jos vienu metu galite prijungti kelis įrenginius ir nesijaudinti dėl jų saugumo – kompleksinė apsaugos sistema efektyviai apsaugo nuo jų sugadinimo. Integruotas LED ekranas leidžia lengvai naudotis gaminiu, o kompaktiškas dydi..
38.51€
Be PVM:31.83€
Prekės kodas: 79408
Jei ieškote galingo ir patogaus būdo, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti, rinkitės "Baseus Mini JA Power Bank". Šio patogaus mažo prietaiso talpa - net 30000 mAh, todėl savo prietaisus galėsite įkrauti kelis kartus, kol prireiks papildyti patį maitinimo banką. Jame taip pat yra 5 prievadai - 3 įvestie..
40.84€
Be PVM:33.75€
Prekės kodas: 79588
"Borofone BJ9A Uranus" nešiojama išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir galingo įrenginio. Jo talpa 20000 mAh, kurios pakanka daugumai išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų įkrauti kelis kartus. Dėl Type-C PD ir USB QC 3.0 palaikymo galima greitai įkrauti suderinamus ..
27.64€
Be PVM:22.84€
Išorinė baterija 2x USB, Type-C PD, QC 3.0 Hoco J86 Powermaster (40000mAh, 22.5W, 3.0A)
Naujiena
Prekės kodas: 79847
Pristatome "Hoco J86 Powermaster" - išorine baterija, kurs užtikrins jūsų įrenginių įkrovimą, kad ir kur būtumėte. Šis 40000mAh talpos maitinimo šaltinis gali kelis kartus įkrauti net daugiausiai energijos ištroškusius prietaisus. Palaikomi tokie greitojo įkrovimo protokolai kaip "Power Delivery 3.0..
36.20€
Be PVM:29.92€
Išorinė baterija 2x USB, Type-C PD, QC 3.0 Hoco J86A Powermaster (50000mAh, 22.5W, 3.0A)
Naujiena
Prekės kodas: 79846
"Hoco J86A Powermaster" yra galingas, patikimas ir didelės talpos išorinė baterija, puikiai tinkantis tiems, kuriems reikia įkrauti įrenginius keliaujant. Šis ypač didelės 50000mAh talpos išorinė baterija gali kelis kartus įkrauti daugumą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, todėl idealiai..
41.41€
Be PVM:34.22€
Išorinė baterija 2xUSB Quick Charge 3.0 PLATINET PMPB15LQCB (15000mAh, 2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 69976
Išorinė baterija Platinet PMPB15LQCB su 15000mAh talpos įkrovimo baterija, kuri palaiko Quick Charge 3.0 greito įkrovimo technologija.SpecifikacijaGamintojas: PlatinetModelis: PMPB15LQCBĮeinanti įtampa: 5V, 2.1AIšeinanti įtampa: 2.4ATalpa: 15000mAhJungčių skaičius: 2xUSBPilno įkrovimo laikas: ~7val...
25.31€
Be PVM:20.92€
Prekės kodas: 79398
Naudodami "Baseus Qpow Power Bank" niekada nebegalėsite nerimauti, kad pamiršite įkrovimo laidą, kai būsite kelyje. Šiame patogiame maitinimo banke integruotas "Apple Lightning" įkrovimo laidas, todėl visada galėsite laikyti savo įrenginius įkrautus ir paruoštus naudoti. Qpow taip pat turi du įėjimu..
29.13€
Be PVM:24.07€
Prekės kodas: 78582
Baseus Qpow Digital Display yra kompaktiškas, lengvas 10000 mAh 15 W išorinė baterija su 2 x USB, Type-C jungtimis leidžianti vienu metu įkrauti kelis įrenginius vienu metu. Stilingas aksesuaras taps nepakeičiamu palydovu žmonėms, kurie dažnai būna kelyje ir ne visada turi galimybę įrenginius įkraut..
28.76€
Be PVM:23.77€
Prekės kodas: 79526
"Dudao K8Max" yra galingas 30000 mAh talpos išorinė nešiojama baterija su 4 USB jungtimis, leidžiančiomis vienu metu atnaujinti net kelių įrenginių energiją. Puikus mobiliosios įrangos palydovas įvairių kelionių, stovyklų ar kitų išvykų metu.Net 30000 mAh pakanka energijos daugeliui prietaisų, kurie..
35.08€
Be PVM:28.99€
Išorinė baterija Baseus MagSafe Magnetic Wireless Charger (6000mAh, 20W)
Išparduota
Prekės kodas: 79441
Ieškote belaidžio nešiojamo įkroviklio, kuris neatsiliktų nuo jūsų aktyvaus gyvenimo būdo? Rinkitės tik "Baseus MagSafe" magnetinį belaidžį įkroviklį. Šis įkroviklis skirtas naudoti su prietaisais, kurie palaiko "MagSafe" įkrovimo funkciją, pvz., iPhone 12 ir iPhone 13 serijos prietaisais. Jame įmon..
27.24€
Be PVM:22.51€
Išorinė baterija Borofone BJ1A Olymp PD+QC 3.0 (20000mAh, 3.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 77105
Galinga 18W išorinė baterija 20000mAh talpos Borofone BJ1A Olymp turinti USB ir Type-C (USB-C) jungtis, kurios palaiko greito įkrovimo technologijas PD (Power Delivery) ir QC 3.0 (Quick Charge 3.0). Ši didelės talpos nešiojamas akumuliatorius yra stilingas ir būtinas prietaisas aktyviems elektronini..
28.58€
Be PVM:23.62€
Išorinė baterija Borofone BJ3 Minimalist (10000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 78181
Dažnai atsitinka taip, kad pačiu netinkamiausiu momentu išmanusis telefonas gali tiesiog išsijungti. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra įkrauti iš tinklo. O kai baterija išsikrovė miške, ši išeitis iš situacijos netinka. Tačiau yra viena išeitis – pasinaudoti išorinę bateriją Borofone BJ3 Min..
17.82€
Be PVM:14.73€
Išorinė baterija Borofone BT19B Universal (20000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 77166
Borofone BT19B Universal - stilinga, didelės 20000mAh talpos išorinė baterija (Power Bank) su dviem universaliomis USB jungtimis, gali vienu metu įkrauti net keletą įrenginių su bendra 2.0A srove. Įmontuotas LED indikatorius leis matyti visuomet esama akumuliatoriaus galios lygį.Pagamintas iš aliumi..
17.64€
Be PVM:14.58€
Išorinė baterija Borofone BT2 FullPower (5200mAh, 1.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 69978
Nešiojama išorinė baterija Power Bank Borofone BT2 FullPower – tai stilingas, mažo dydžio priedas kasdieniniam naudojimui. Integruoti LED šviesos diodai rodo 5200 mAh akumuliatoriaus galios lygį. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PC ugniai atsparaus plastiko su medžio imitacijos ornament..
11.29€
Be PVM:9.33€
Išorinė baterija Borofone BT21A Universal Energy (20000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 69968
Išorinė baterija Borofone BT21A Universal Energy yra stilingo dizaino didelės 20000 mAh talpos nešiojamas įkroviklis, kuris kelis kartus gali įkrauti jūsų įrenginius. Naudojamas elektroninis valdiklis palaiko nuolatinę 2.0A srovę ir leidžia akumuliatoriui ilgą laiką įkrauti įrenginius saugiai jų nep..
16.14€
Be PVM:13.33€
Išorinė baterija Borofone BT22 Intelligent (10000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 69969
Išorinė nešiojama baterija Borofone BT22 Intelligent su 10000 mAh talpa gali būti naudojama įvairiems įrenginiams įkrauti: išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvas ir kitiems. Įmontuota apkrovos apsauga apsaugo akumuliatorių nuo staigių įtampos pokyčių, trumpo jungimo ir perkai..
14.06€
Be PVM:11.62€
Išorinė baterija Borofone BT26A Super PD+QC 3.0 (20000mAh, 3.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 69971
Borofone BT26A Super - tai išorinė baterija palaikanti Power Delivery ir Quick Charge 3.0 technologijas bei turinti 20000mAh vidinę akumuliatoriaus talpą. Power bank galima įkrauti per micro USB ir Type-C (PD) jungtis, įkrovimo metu LED indikatoriai rodys kiek yra įkrautas akumuliatorius, o atjungus..
25.67€
Be PVM:21.22€
Išorinė baterija Borofone BT2D Fullpower (30000mAh, 2.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 69970
Išorinė baterija Power Bank Borofone BT2D Fullpower 30000mAh su trimis USB jungtimis sukurta naudojant pažangiausias technologijas ir yra suderinta su bet kokio tipo laidais. Išorinė baterija turi 30000mAh talpą su kuria įrenginius galima pilnai įkrauti nuo 6 iki 12 kartų. Power Bank palaiko 1A ir 2..
26.48€
Be PVM:21.89€
Išorinė baterija Forever TB-008 (8000mAh, 1.0A)
Išparduota
Prekės kodas: 69979
Forever  TB-008 8000mAh - tai maža išorinė baterija, telpanti Jūsų kišenėje, todėl visuomet turėsite ją po ranka. Baterijos korpusas yra aliuminis, o į komplektaciją įeina ir microUSB laidas...
15.27€
Be PVM:12.62€
Išorinė baterija Hoco B16 Metal (10000mAh, 2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 69963
Elegantiško aliuminio dizaino išorinė baterija „Hoco B16 Metal Power Bank“ yra puikus verslo, aukštos klasės telefonų įkrovimo aksesuaras. Aliumininis B16 Metal - tai ne tik gražus dizainas, bet yra itin atsparus įbrėžimams, o tai buvo labai svarbus aspektas gamintojui kuriant šį modelį. Korpuso vid..
17.29€
Be PVM:14.29€
Prekės kodas: 69965
Hoco B29 Domon išorinė baterija Power Bank su 10000mAh vidine talpa, pagaminta iš ugniai atsparaus ABS+PC plastiko, kad būtų užtikrintas saugus ir patikimas naudojimas. Su šiuo nešiojamu galiūnu elektronikos prietaisai visados bus įkrauti, o Power Bank baterijos įkrovimo likutį visados galėsite pati..
15.95€
Be PVM:13.18€
Išorinė baterija Hoco B31A Rege (30000mAh, 2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 69964
Išorinė Power Bank Hoco B31A Rege 30000 mAh baterija su 2.1A srove įrenginius pilnai įkrauti galėsite net keletą kartų. BA31A korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės PVC plastiko, kuris toleruoja aukštą temperatūra, smūgius bei kitas apkrovas. Įmontuotas LED indikatorius visuomet rodys dabartinį ..
22.30€
Be PVM:18.43€
Prekės kodas: 69966
Išorinė baterija Hoco B35A Entourage Power Bank yra papildomas įkrovimo šaltinis įvairiems elektronikos prietaisams, taip pat ir išmaniesiems telefonams. Šiame modelyje yra naudojami 5200 mAh vidinės talpos ličio jonų (Li-ion) įkraunami akumuliatoriai, o USB jungtis įrenginius įkrauna 1A greičiu. Pa..
9.99€
Be PVM:8.26€
Išorinė baterija Hoco J47 Element PD+QC 3.0 (10000mAh, 3.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 69972
Išorinė baterija Power Bank Hoco J47 Element PD + QC 3.0 su 10000 mAh akumuliatoriumi yra patikimas įrenginys skirtas įkrauti išmanųjį ar planšetinį kompiuterį bei kitus įrenginius. Akumuliatoriaus talpa yra 10000 mAh, o galia 18W. Bendra jungčių išeinamą įtampa yra 3.0A. Integruotas įtampos valdikl..
17.74€
Be PVM:14.66€
Išorinė baterija Platinet PMPB10SQ3B PD+QC 3.0 (10000mAh, 3.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 69973
Platinet PMPB10SQ3B išorinė baterija su 10000mAh palaikanti greito įkrovimo QC 3.0 ir PD 3.0 technologijas. Įrengti du USB išėjimai - vienas standartinis, o kitas - Type-C (USB-C), todėl vienu metu galite įkrauti net du įrenginius visu greičiu. Pagamintas naudojant polimerų elementus, kurie gali būt..
18.55€
Be PVM:15.33€
Išorinė baterija Platinet PMPB12PLB (12000mAh, 2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 70008
Išorinė baterija Platinet Power Bank PMPB12PLB su 12000mAh talpa turinti integruotą laidą su USB jungtimi skirta išorinės baterijos įkrovimui ir micro USB jungtį įrenginių įkrovimui su 2.1A srove. Integruotas laidas paslėptas korpuso, kurio dėka jis tampa prietaiso dalimi ir nėra galimybė jos pamest..
25.84€
Be PVM:21.35€
Išorinė baterija Platinet PMPB20SQ3B PD+QC 3.0 (20000mAh, 3.0A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 69974
Platinet PMPB20SQ3B - galingas, stilingas ir patvarus nešiojamas įkroviklis, kurio talpa siekia 20 000 mAh ir iki 18W įkrovimo galios, leidžia efektyviau ir greičiau įkrauti pažangių Quick Charge 3.0 ir Power Delivery 3.0 technologijų dėka. Įkraukite savo elektroninius įrenginius, tokius kaip išmani..
28.71€
Be PVM:23.73€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 92 (viso puslapių - 2)