Titulinis
Krepšelis

Power Bank išorinės baterijos

Telefono išorinė baterija, pakrovėjas Power Bank yra papildomas energijos šaltinis kuriuo galima įkrauti įrenginius be tradicinio įkroviklio: išmaniuosius telefonus Samsung, Huawei, Xiaomi ir kt., ausines, nešiojamus garsiakalbius, MP3 grotuvus ir pnš. 

Tai nepakeičiamas įrenginys, kuris tiesiog privalo visuomet būti su Jumis bet kurioje kelionėje, nesvarbu ar tai būtų trumpa ar ilga. Atsižvelgiant į kiekvieno skonį ir norus, šie nešiojami įkrovikliai būna skirtingų formų, dydžių ir talpų, kad atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius.

Išorinė baterija telefonui su kiekvienais metais vis populiarėja ir dėl savo praktiškumo ir paprastumo įkraunant įrenginius kelionių metu, jų naudojimas žymiai išaugo.

Išorinių baterijų Power Bank tipai

Įprasta išorinė baterija

Įprasti nešiojami pakrovėjai telefonams turi vieną ar keletą USB jungčių kuriomis galima įkrauti vieną ar keletą įrenginių vienu metu. Kai kurios išorinės baterijos turi LED arba skaitmeninį ekraną kuriame yra nurodomas esamas akumuliatoriaus energijos lygis. Paprastai įkraunama per micro USB arba Type-C (USB-C) jungtis.

Išorinė baterija su saulės įkrovikliu

Saulės energijos išorinis įkroviklis gali būti įkraunamas dviem būdais įprastu USB įkrovikliu arba per saulės energiją sugeriančią fotoplokštę. Norėdami tai padaryti reikalingas šviesos šaltinis, tačiau greitesniam jo įkrovimui reikalingoss iš tikrųjų labai saulėtos ir ryškios sąlygos.

Nors saulės įkrovimo funkcija ir yra lėta, bet įvairių kelionių metu gali labai padėti bet kada kai kelionių metu esate toli nuo elektros šaltinių ir dėl gautos saulės energijos dar galima įkrauti telefoną, planšetę keletą procentų kai to labai reikia. Kai kurios pažangios išorinės baterijos turi net papildomai išskleidžiamus saulės kolektorius, kad būtų padidinta didesnė baterijos įkrovimo nuo saulės galia. Nepaisant to, pilnai įkrauti išorinę baterija su saulės energija gali trukti daugiau nei 24 valandas.

Kaip ir standartinė išorinė baterija, ji taip pat turi įkrovimo micro USB ir/arba Type-C (USB-C) lizdą ir vieną ar keletą išeinančių USB įkrovimo lizdų.

Bevielė išorinė baterija

Kadangi daugybė įrenginių, šiuo atveju telefonai, ausinės ir kiti įrenginiai, dabar turi galimybę būti įkrauti bevieliu krovimu, šią funkciją pasinaudojo ir išorinių baterijų gamintojai. Šie Power Bank naudoja Qi belaidžio įkrovimo standartą, kurį palaiko praktiškai visi įrenginiai, kurie gali būti įkrauti bevieliu būdu. Tereikia tik uždėti ant belaidžio įkrovimo vietos įrenginį ir paspausti mygtuką, kad jo įkrovimas būtų pradėtas.

Išorinės baterijos tarnavimo laikas

Yra du pagrindiniai faktoriai dėl kurių priklauso išmaniųjų telefonų išorinės baterijos tarnavimo laikas.

Įkrovimo ciklai

Bet kuri nešiojama išorinė baterija palaipsniui susidėvi dėl pastovaus naudojimo, paprastai Power Bank tarnavimo laikas priklauso nuo turimų įkrovimo ciklų, kurių apytiksliai yra 500-1000.

Savaiminis išsikrovimas

Visi išoriniai akumuliatoriai, kurie atlieka nešiojamo elektros lizdo funkciją turi savaiminio išsikrovimą laiką, kuris yra ~1-6 mėn. Žinoma, šie skaičiai gali skirtis jeigu įtaisai yra laikomi ne kambario temperatūroje. Tačiau jei laikysite juos išsikrovusius ilgą laiką jie gali prarasti savo vidinę atmintį ir taip sumažės jų talpa.

Power Bank įkrovimas ir talpa

Nešiojamų akumuliatorių vidinė talpa padidėjo kai išaugo jų poreikis rinkoje. Mobilieji telefonai yra pagrindiniai įrenginiai, kurių įkrovimui naudojami Power Bank ir dėl padidėjusios išaugusios paklausos didėjo jų talpa ir pilnų įkrovimų įrenginių skaičius.

Senesnės išorinės baterijos talpos buvo 1000mAh - 6000mAh talpos, o naujesni Power Bank dabar yra 20000mAh ar net daugiau.

Tai pat išorinė baterija mobiliajam telefonui gali suteikti srovę iki 3.0A, todėl gali greitai įkrauti daugeli prietaisų.

Geriausia išorinė baterija Lithium-ion ar Lithium-polymer?

Visuose Power Bank naudojamos ličio baterijos, kurios šiuo metu yra ličio jonų arba ličio polimerų.

Ličio jonų (Lithium-ion) išorinė baterija

Ličio jonų akumuliatoriai gali turėti didesnę talpą ir palaikyti didesnį srovės krūvį ir jų gamybą yra pigesnė, tačiau kuo didesnė akumuliatoriaus talpa, tuo Power Bank yra sunkesnis ir didesnis.

Ličio polimerų (Lithium-polymer) išorinė baterija

Ličio polimero išoriniai akumuliatoriai yra naujesnės patvaresnės technologijos. Jos gamybos kaštai yra brangesni, nes gali būti pagamintos įvairių pavidalų, storių ir pločio. Privalumas lyginant su ličio jonų - jos kompaktiškumas.

Galingiausia išorinė baterija

Šiuo metu galingiausia išorinė baterija - MAXOAK K2 50,000mAh Power Bank, kuri ne tik turi 4 USB jungtis, bet ir gali įkrauti net nešiojamus kompiuterius su 5, 12, 20V įtampa. 

Vis gi kokią išorinę bateriją pirkti?

Abiejų tipų išorinės baterijos atlieka savo funkciją, tačiau atsižvelgiant į Power Bank kainą ir talpą jos skiriasi savo dydžiu. Jeigu ieškote brangesnio nešiojamo įkroviklio, kuris būtų patikimesnis ir tarnautų ilgiau, rinkitės ličio polimerų. Kalbant apie talpą, įsivertinkite kiek kartų norite kartų įkrauti išmanųjį telefoną su pilnai įkrautu Power Bank.

Prekės kodas: 81139
Esate nuotykių ieškotojas ar keliautojas, kuriam dažnai kyla problemų su automobiliu? Ieškote prietaiso, kuris galėtų užvesti automobilį, pripūsti padangas ir tuo pačiu būti išorine baterija kelionių metu? Toliau ieškoti nereikia! "Baseus Super Energy 2-in-1 Power Bank, Jump Starter (1000A)" padangų..
92,84€
Be PVM:76,73€
Prekės kodas: 81362
Tai "BeePower BP-20" greitasis 20000mAh išorinė baterija - puikus nešiojamasis įkrovimo draugas! Ši patikima ličio-polimero baterija, kurios reali talpa yra 20000mAh, užtikrina, kad išliksite prisijungę, kad ir kur keliautumėte. Dvigubos USB išvesties jungtys suteikia galimybę greitai, efektyviai ir..
25,42€
Be PVM:21,01€
Prekės kodas: 80692
Kai esate kelyje, ne visada galite pasikliauti tuo, kad rasite lizdą įrenginiams įkrauti. Štai kodėl jums reikia „BeePower BP-30“ 30000mAh išorinės baterijos. Šis neįtikėtinai galingas įrenginys gali įkrauti iki 2 įrenginių vienu metu, nes turi 2x USB išvesties lizdus. Puikiai tinka pasiimti su savi..
29,65€
Be PVM:24,51€
Prekės kodas: 79613
"Borofone BJ14 Freeway" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir galingo nešiojamo įkroviklio. Jo talpa 10000 mAh, todėl vienu metu lengvai įkrausite du įrenginius. USB 1/2 išvestis yra 5V/2A, o bendra išvestis - 5V/2A. LED indikatorius rodo likusią galią, todėl visada..
15,50€
Be PVM:12,81€
Prekės kodas: 79612
Ieškote galingos ir patikimos išorinės baterijos? Tuomet rinkitės "Borofone BJ14A Freeway". Šis 20000mAh talpos nešiojamas akumuliatorius gali vienu metu įkrauti du įrenginius per dvi USB jungtis. Jame taip pat yra Type-C įvestis, skirta pačiam maitinimo bankui įkrauti, ir "micro USB" įvestis. Išėji..
25,38€
Be PVM:20,98€
Prekės kodas: 80349
Ieškote patikimos ir kokybiškos išorinės baterijos? Tuomet rinkitės "Borofone BJ16A Cube 20000mAh"! Šis maitinimo šaltinis turi dvigubą USB išvestį su 2.0A srove, todėl vienu metu galite įkrauti du įrenginius. Jame taip pat įrengtas LED indikatorius, kad žinotumėte, kiek įkrovos liko akumuliatoriuje..
25,53€
Be PVM:21,10€
Prekės kodas: 79714
Pristatome "Borofone BJ17 Oceanic" - puikia nešiojamą išorinę bateriją tiems, kurie nuolat keliauja! Šis 10000mAh talpos išorinė baterija turi 2x USB jungtis, todėl vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius. Jis taip pat turi skaitmeninį LED ekraną, todėl lengvai matysite, kiek energijos liko. Be t..
15,23€
Be PVM:12,59€
Prekės kodas: 79610
"Borofone BJ17A Mike" išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir galingo prietaiso, kad jų įrenginiai būtų įkrauti. 20000mAh talpos įrenginys gali vienu metu įkrauti du įrenginius, nes turi 5V/2.1 USB išvestį, o įkrauti nešiojamą įkroviklį galima per micro USB ir Type..
26,18€
Be PVM:21,63€
Prekės kodas: 81732
Borofone BJ18 Coolmy 20000mAh 2x USB išorinė baterija yra nešiojamas ir patogus prietaisų įkrovimo sprendimas. Šį elegantiško ir kompaktiško dizaino išorine baterija lengva nešiotis su savimi, kad ir kur eitumėte. "Borofone BJ18 Coolmy" privalo turėti visi, kurie nuolat keliauja ir kuriems reikia pa..
27,40€
Be PVM:22,65€
Prekės kodas: 79651
Ar visada pritrūksta energijos, kai jos labiausiai reikia? Nebūkite vėl pagauti be įkrovimo su "Borofone BJ18A Coolmy 30000 mAh Power Bank". Šiame neįtikėtinoje išorinėje baterijoje sukaupta didžiulė 30000mAh talpa, todėl niekada nebereikės nerimauti, kad jūsų prietaisams pritrūks energijos. Skaitme..
31,79€
Be PVM:26,28€
Prekės kodas: 81351
"Borofone BJ24A" 20000mAh išorinė baterija 2x USB: didžiausia asmeninė galia! Įspūdingos 20000mAh talpos ir 74Wh nominalios galios pakanka, kad telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kiti įrenginiai būtų visiškai įkrauti bet kur. Jis turi du patogius 5 V/2,1 A bendros išvesties USB prievadus, todėl..
29,42€
Be PVM:24,32€
Prekės kodas: 81733
"Borofone BJ27A Pindar" - galinga ir patikima 20000mAh išorinė baterija, kuri užtikrina, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir pasirengę veikti. Dėl dviejų įvesties Type-C ir micro USB jungčių "Pindar" užtikrina suderinamumą su įvairiais prietaisais. Dviguba 5V / 2.1A USB išvestis užtikrina greitą ir ..
18,43€
Be PVM:15,23€
Prekės kodas: 81734
"Borofone BJ27B Pindar" išorinė baterija yra didelės talpos nešiojamasis įkroviklis, sukurtas taip, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir paruošti naudoti, kai jų labiausiai reikia. Šis 30000mAh talpos išorinė baterija puikiai tinka ilgesnėms kelionėms, lauko nuotykiams ar tiesiog patikimam atsarginia..
28,88€
Be PVM:23,87€
Prekės kodas: 79589
"Borofone BJ3A" 2x USB "Power Bank" yra elegantiškas ir minimalistinė nešiojama išorinė baterija, turinti didžiulę 20000 mAh galią, kurios pakanka, kad įkrautumėte savo įrenginius kelis kartus. Jame yra Type-C/micro USB įvestis ir dviguba USB 2A išvestis, kad vienu metu būtų galima įkrauti du įrengi..
22,75€
Be PVM:18,81€
Prekės kodas: 79620
"Borofone BT28 Beneficial 10000 mAh Power Bank" yra aukštos kokybės ir patikimaa išorinė baterija, turinti du USB prievadus įrenginiams įkrauti. Jo talpa - 10000mAh, o išėjimo srovė - 2.0A, todėl jis idealiai tinka įkrauti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitus mažus elektroniniu..
15,61€
Be PVM:12,90€
Prekės kodas: 80342
Pristatome "Devia Kintone EP095" - galingą ir universalų 10000mAh išorine baterija, kuri puikiai tiks jūsų įrenginiams įkrauti keliaujant. Šiame maitinimo šaltinyje įrengti 2x USB išvesties prievadai, palaikantys 2.1A srovę, todėl vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius. Be to, jis turi Type-C ir..
15,75€
Be PVM:13,02€
Prekės kodas: 80341
Ar jums atsibodo, kad telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kai keliaujate, pritrūksta energijos? "Devia Kintone V2" išorinė baterija padės išlaikyti jūsų prietaisus įkrautus ir pasiruošusius veikti. Šis patogus 20000 mAh maitinimo šaltinis turi 2x USB išvesties prievadus, palaikančius 2.0A srovę,..
22,61€
Be PVM:18,68€
Prekės kodas: 80813
"Dudao K4S 10000 mAh 2x USB" yra patikima ir ilgaamžė išorinė baterija, kuri jūsų skaitmeninį gyvenimą gali pakelti į kitą lygį. Šis itin kompaktiškas prietaisas puikiai tinka visiems jūsų įkrovimo poreikiams, nesvarbu, ar esate automobilyje, ar keliaujate. Dėl 10 000 mAh talpos "Dudao K4S" lengva į..
16,78€
Be PVM:13,86€
Prekės kodas: 79517
"Dudao K5Pro" 10000 mAh išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo ir patvaraus prietaisų įkrovimo varianto. Dėl didžiulės 10 000 mAh talpos baterijos jis gali lengvai aptarnauti kelis įrenginius vienu metu, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms ar įtemptoms dienoms, kai ..
18,23€
Be PVM:15,07€
Prekės kodas: 79516
Ieškote galingo ir patikimos nešiojamos išorinės baterijos? Rinkitės "Dudao K9Pro". Šis aukštos kokybės nešiojamas įkroviklis turi didžiulę 10000mAh bateriją, 2A išvestį ir LED ekraną. Jis taip pat turi patogų priedų rinkinį, įskaitant micro USB ir Type-C įvesties prievadus didesniam suderinamumui u..
19,68€
Be PVM:16,26€
Prekės kodas: 78579
Dudao K9Pro yra aukštos kokybės išorinė baterija su itin talpia 20000mAh baterija. Patogus aksesuaras su 2 USB lizdais, leidžiančiais vienu metu atnaujinti 2 įrenginių energiją, o galimybė įkrauti su micro USB arba Type-C jungtimis padidina manevro erdvę, susijusią su laidu, kuriuo bus įkraunama neš..
28,62€
Be PVM:23,65€
Prekės kodas: 81752
"Hoco J100A" išorinė baterija - kompaktiškas ir galingas prietaisų įkrovimo sprendimas. 20000 mAh (74Wh) talpos nešiojamasis maitinimo šaltinis sukurtas taip, kad jūsų išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kiti USB jungtimi maitinami įrenginiai būtų įkrauti visą dieną.Savybės20000 mAh (7..
20,63€
Be PVM:17,05€
Prekės kodas: 81147
Ieškote nešiojamos ir patikimos išorinės baterijos, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti, kad ir kur būtumėte? Daugiau neieškokite! Pristatome "Hoco J55 Neoteric" 10000mAh 2x USB išorine baterija. Šis išskirtinis powerbankas yra nedidelis, bet didelės talpos, nes jame įmontuota 10 000 mAh baterija, kuri..
15,10€
Be PVM:12,48€
Prekės kodas: 81750
"Hoco J73" Powerful 30000 mAh išorinė baterija - geriausias sprendimas, kad jūsų įrenginiai būtų įkrauti kelyje! Šis didelės talpos nešiojamasis energijos šaltinis pasižymi įspūdinga 30000mAh (111Wh) talpa, todėl niekada nepritrūks baterijos, kai jos labiausiai reikia.Savybės30000mAh talpos akumulia..
32,24€
Be PVM:26,65€
Prekės kodas: 81352
"Hoco J91B" 30000 mAh išorinė baterija tai puikus būdas išlaikyti savo prietaisus įkrautus, kad ir kaip ilgai būtumėte toli nuo maitinimo šaltinio. Nesvarbu, ar keliaujate į žygius po gamtą, ar esate kelyje, ši  vertinga išorinė baterija padės jums visą dieną ir naktį!"Hoco J91B" sukurtas taip, kad ..
38,57€
Be PVM:31,88€
Prekės kodas: 80229
"Borofone BJ14B Freeway" - 2x USB išvesties išorinė baterija, turinti 30,000 mah išorinį akumuliatorių ir palaiko visus šiuolaikinius greitojo įkrovimo "Power Delivery" (PD) ir "Quick Charge" (QC) 3.0 protokolus, taip pat lygiagrečiai jungiantis kelis įrenginius. Didelė nešiojamosios baterijos 30000..
29,47€
Be PVM:24,36€
Prekės kodas: 79621
"Borofone BJ20A Power Bank" yra didelės talpos išorinė baterija su 2x USB ir Apple Lightning, Type-C ir micro USB kabeliais. Jo talpa - 20000mAh, o srovė - 2.0A. Išorinė baterija taip pat turi LED skaitmeninį ekraną ir yra pagamintas iš ABS + PC nedegios medžiagos. Jis yra 150*70*29 mm dydžio ir sve..
26,56€
Be PVM:21,95€
Prekės kodas: 79711
"Dudao K1Pro" yra puikus sprendimas, kaip įkrauti išmanųjį telefoną, ausines ar išmanųjį laikrodį keliaujant. Dėl įmontuotų laidu galite lengvai prijungti prie vieno iš trijų prijungtų jungčių: micro USB, Type-C arba Apple Lightning. 20000mAh talpos ir 3.0A srovės išorinė baterija suteikia daug ener..
43,91€
Be PVM:36,29€
Prekės kodas: 79092
Baseus Bipow 15W yra 10000mAh talpos nešiojama labai stilingas ir elegantiška išorinė baterija. Iš viso joje yra 4 prievadai – du standartiniai USB, vienas Type-C, naudojamas kaip įvesties ir išvesties prievadas, vienas micro USB prievadas, naudojamas kaip įvestis – maitinimo bloko įkrovimui.Įrengin..
19,73€
Be PVM:16,30€
Prekės kodas: 79409
Mažas, lengvas ir elegantiškas - šie trys žodžiai geriausiai apibūdina "Baseus Bipow" išorinę baterija Power Bank. Šis kompaktiškas įtaisas puikiai tinka kasdieniam naudojimui arba kelionėms, nes lengvai telpa į kišenę ar krepšį. 20000 mAh talpos jis gali kelis kartus visiškai įkrauti jūsų telefoną ..
28,07€
Be PVM:23,20€
Prekės kodas: 79093
Baseus Bipow (PPDML-K01) 15W yra 30,000 mAh talpos išorinė baterija! Prie jos vienu metu galite prijungti kelis įrenginius ir nesijaudinti dėl jų saugumo – kompleksinė apsaugos sistema efektyviai apsaugo nuo jų sugadinimo. Integruotas LED ekranas leidžia lengvai naudotis gaminiu, o kompaktiškas dydi..
38,24€
Be PVM:31,61€
Prekės kodas: 81365
Visada keliaujate ir jums reikia papildomos energijos, kad galėtumėte palaikyti ryšį? "Borofone BJ14D Course" 50000mAh 22.5W išorinė baterija yra puikus pasirinkimas! Ji užtikrina greitą ir patikimą įkrovimą kelyje, nes turi dvi įvesties / išvesties prievadus - USB + Type-C 18W įvestį, dvigubą USB /..
46,47€
Be PVM:38,41€
Prekės kodas: 80584
Jei ieškote išorinės baterijos, kuri galėtų greitai ir efektyviai įkrauti visus jūsų įrenginius, tuomet Borofone BJ9 Uranus yra puikus pasirinkimas jums! Šis 10000mAh talpos maitinimo šaltinis gali lengvai atlikti kelis visų jūsų įrenginių įkrovimus. Dėl PD, QC, FCP, AFC ir kitų greito įkrovimo prot..
17,85€
Be PVM:14,76€
Prekės kodas: 79588
"Borofone BJ9A Uranus" nešiojama išorinė baterija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir galingo įrenginio. Jo talpa 20000 mAh, kurios pakanka daugumai išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų įkrauti kelis kartus. Dėl Type-C PD ir USB QC 3.0 palaikymo galima greitai įkrauti suderinamus ..
28,28€
Be PVM:23,37€
Prekės kodas: 80989
"Dudao K12PQ+" išorinė baterija pasižymintis elegantišku, minimalistiniu dizainu ir nedideliu svoriu - 20000mAh, 3.0A, 20W, šis nuostabus technikos kūrinys puikiai tinka visiems, kurie keliauja! Jau nekalbant apie tai, kad jis yra kišeninio dydžio, todėl galite jį be vargo pasiimti bet kur."Dudao K1..
28,93€
Be PVM:23,91€
Prekės kodas: 81742
Atraskite "Hoco J101B" 30000 mAh, 22.5W galios išorine baterija, kuris yra tvirtas ir universalus nešiojamas įkroviklis, skirtas nuolat keliaujančiųjų poreikiams patenkinti. Ši išorinė baterija užtikrina, kad jūsų įrenginiai visada būtų įkrauti ir paruošti naudoti, todėl idealiai tinka asmenims, kur..
29,64€
Be PVM:24,49€
Prekės kodas: 79847
Pristatome "Hoco J86 Powermaster" - išorine baterija, kurs užtikrins jūsų įrenginių įkrovimą, kad ir kur būtumėte. Šis 40000mAh talpos maitinimo šaltinis gali kelis kartus įkrauti net daugiausiai energijos ištroškusius prietaisus. Palaikomi tokie greitojo įkrovimo protokolai kaip "Power Delivery 3.0..
38,99€
Be PVM:32,22€
Prekės kodas: 79846
"Hoco J86A Powermaster" yra galingas, patikimas ir didelės talpos išorinė baterija, puikiai tinkantis tiems, kuriems reikia įkrauti įrenginius keliaujant. Šis ypač didelės 50000mAh talpos išorinė baterija gali kelis kartus įkrauti daugumą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, todėl idealiai..
44,59€
Be PVM:36,86€
Prekės kodas: 80815
JOYROOM JR-QP190 mini išorinė baterija yra plona, stilinga ir galinga! Ši elegantiška 10000 mAh talpos išorinė baterija yra tikras smūgis, suteikiantis pakankamai energijos, kad greitai ir efektyviai įkrautų jūsų prietaisus.Šis universalus priedas turi tris prievadus - du USB ir vieną Type-C jungtį,..
28,13€
Be PVM:23,24€
Prekės kodas: 80816
JOYROOM JR-QP191 10000 mAh išorinė baterija yra puikus sprendimas visiems, kurie keliauja ir kuriems reikia įkrauti kelis įrenginius. Jis ne tik palaiko PD3.0 QC3.0, AFC, FCP, SCP, PE greitojo įkrovimo protokolus, todėl jo įkrovimo greitis itin didelis, bet ir vienu metu galite įkrauti iki trijų įre..
21,32€
Be PVM:17,62€
Prekės kodas: 81055
"JOYROOM JR-QP192" išorinė baterija su 20000mAh talpos itin ilgai veikiančia baterija gali akimirksniu įkrauti visus jūsų įrenginius - nuo "Apple", "Xiaomi" iki "Samsung" ir kitų. Jame yra PD3.0, QC 3.0, FCP, AFC, SCP ir PFE greito įkrovimo protokolai, taip pat dvi USB jungtys, viena Type-C jungtis ..
32,49€
Be PVM:26,85€
Prekės kodas: 81054
JOYROOM JR-QP193 30000mAh išorinė baterija atitinka visus reikalavimus. Šis didžiulės talpos akumuliatorius pasižymi itin ilga veikimo trukme ir gali įkrauti "iPad mini" iki 3,5 karto, "iPhone 13" - 5,5 karto, "Galaxy S22" - 5,5 karto, o "AirPods Pro" - net 37 kartus! Jis palaiko tokius greito įkrov..
44,68€
Be PVM:36,92€
Prekės kodas: 80502
Pristatome „Dudao K14Pro“ išorine baterija su „MagSafe“ belaidžiu įkrovikliu. Šis galingas 10000mAh maitinimo šaltinis gali belaidžiu būdu įkrauti jūsų iPhone 12, 13, 14 serijos telefoną su MagSafe technologija. Jame yra MagSafe magnetinis telefono lygiavimas, kad būtų lengva ir patogu įkrauti. Inte..
29,32€
Be PVM:24,23€
Prekės kodas: 80861
VARTA Energy išorinė baterija - puikus aksesuaras tiems, kurie nesileidžia į kompromisus dėl galios ir stiliaus. 15000 mAh talpos "Power Bank" užtikrina pakankamą įkrovą, kad galėtumėte įkrauti savo prietaisus keliaudami, o plonas, stilingas ir tekstūrinis plastikinis dizainas yra plonas, stilingas ..
35,13€
Be PVM:29,03€
Prekės kodas: 80504
„Dudao K8S+“ yra 30000mAh didelės talpos išorinė baterija, galintis įkrauti įrenginius kelis kartus. Jame yra trys išvesties USB prievadai, todėl galite įkrauti kelis įrenginius vienu metu ir LED lemputė, kad galėtumėte matyti, ką darote tamsoje. Indikatoriaus lemputė informuoja, kada išorinė bateri..
36,92€
Be PVM:30,51€
Prekės kodas: 81366
Ar jums reikia patikimos ir galingos išorinės baterijos? Šis Hoco J94 Overlord turi 75000mAh talpą, Type-C + micro USB 18W įvestį, dvigubą USB 2.1A, vieną USB 22.5W ir Type-C 20W išvestį bei LED skaitmeninį ekraną rodanti akumuliatoriaus lygi.Ši išorinė baterija palaiko kelis greitojo įkrovimo proto..
58,22€
Be PVM:48,11€
Prekės kodas: 80505
Jei ieškote galingos ir patikimos išorinės baterijos, Wozinsky WPB-001 yra puikus pasirinkimas. 30000mAh talpa gali kelis kartus įkrauti telefoną. Be to, su 4 USB prievadais galite įkrauti kelis įrenginius vienu metu. LED ekranas leidžia matyti, kiek energijos liko maitinimo šaltinyje, todėl niekada..
35,13€
Be PVM:29,03€
Prekės kodas: 81783
Borofone BJ32 Terra išorine baterija, pasižyminčia įspūdingu 80000mAh talpumu ir 22.5W galia. Šis universalus įrenginys turi 6 skirtingas išvesties jungtis: 2x Type-C jungtis ir 4x USB jungtis, kad patenkintų visus jūsų įkrovimo poreikius.Borofone BJ32 Terra išorinė baterija skirta užtikrinti, kad j..
46,81€
Be PVM:38,69€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 161 (viso puslapių - 4)