Titulinis
Krepšelis

Apsauginės lipnios juostos

Prekės kodas: 76609
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 10 cm - polietileninė juosta puikiai tinkanti apsaugoti ir nuimti dulkes nuo ekranų, liečiamų ekranų ar kitų įrenginių, taip pat tinka ir jų apsaugai remonto metu. Ši plėvelė nėra prilipanti, o priglundanti dėl šios priežasties ją pašalinus nelieka jokių klijų ..
6,45€
Be PVM:5,33€
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 6cm
Išparduota
Prekės kodas: 50398
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 6 cm - polietileninė juosta puikiai tinkanti apsaugoti ir nuimti dulkes nuo ekranų, liečiamų ekranų ar kitų įrenginių, taip pat tinka ir jų apsaugai remonto metu. Ši plėvelė nėra prilipanti, o priglundanti dėl šios priežasties ją pašalinus nelieka jokių klijų ž..
3,97€
Be PVM:3,28€
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 7cm
Išparduota
Prekės kodas: 50399
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 7 cm - polietileninė juosta puikiai tinkanti apsaugoti ir nuimti dulkes nuo ekranų, liečiamų ekranų ar kitų įrenginių, taip pat tinka ir jų apsaugai remonto metu. Ši plėvelė nėra prilipanti, o priglundanti dėl šios priežasties ją pašalinus nelieka jokių klijų ž..
4,23€
Be PVM:3,50€
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 8cm
Išparduota
Prekės kodas: 50400
Apsauginė, dulkių nuėmimo lipni juosta 8 cm - polietileninė juosta puikiai tinkanti apsaugoti ir nuimti dulkes nuo ekranų, liečiamų ekranų ar kitų įrenginių, taip pat tinka ir jų apsaugai remonto metu. Ši plėvelė nėra prilipanti, o priglundanti dėl šios priežasties ją pašalinus nelieka jokių klijų ž..
5,70€
Be PVM:4,71€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)