Titulinis
Krepšelis

iPhone XS

Prekės kodas: 54113
Apple iPhone X, iPhone XS trafaretinis akumuliatoriaus lipdukas skirtas tvirtai pritvirtinti akumuliatorių (baterija) prie galinio dangtelio korpuso. Šį lipduką rekomenduojame pakeisti kiekvieno akumuliatoriaus keitimo metu tam, kad kito remonto metu prireikus akumuliatorius būtų lengvai pašalintas ..
1,36€
Be PVM:1,12€
Prekės kodas: 73429
Telefono ekraną ir privatumą saugantis apsauginis stiklas „Privacy“ skirtas Apple iPhone X, iPhone XS telefono modeliui. Šis grūdintas stiklas apsaugo jūsų įrenginį dviem būdais: pirmas - stiklas sukurtas taip, kad sugertų smūgio jėgą į save neperduodant jo į ekraną ir yra atsparus įbrėžimams; antra..
6,27€
Be PVM:5,18€
Prekės kodas: 70450
Elegance Book Apple iPhone X, iPhone XS elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną užda..
6,11€
Be PVM:5,05€
Prekės kodas: 70739
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Apple iPhone X, iPhone XS suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet mading..
4,24€
Be PVM:3,50€
Prekės kodas: 71159
Hoco Pure dėklas puikiai pabrėžia originalias Apple iPhone X, iPhone XS formas ir rafinuota jūsų skonį. Dėklas suteikia malonų lytėjimo pojūtį ir puikiai laikosi rankoje. Dėklo išorė pagaminta iš aukštos kokybės plono ir lengvo silikono, kuris ne tik suteikia puikią išmaniojo telefono apsaugą, bet i..
8,23€
Be PVM:6,80€
Prekės kodas: 71339
Apple iPhone X, iPhone XS Liquid silikoninis dėklas naudoja savo gamyboje lygiai tokį patį švelnų silikoną, kurį naudoja Apple ir Samsung savo silikoninių dėklų gamyboje. Šis silikonas pagamintas iš dviejų sluoksnių konstrukcijos, kuri sustiprinta telefono apsaugą, bei yra maloni prisilietimams. Vid..
5,93€
Be PVM:4,90€
Prekės kodas: 71010
Premium kokybės silikoninis skaidrus dėklas Clear Jelly skirtas Apple iPhone X, iPhone XS telefono apsaugai. Šio modelio Mercury Goospery dėklas pasižymi plona ir stulbinančia apsauga, nepaslepiant telefono dizaino. Apsauginis dėklas pagamintas iš specialios stiprios bei lanksčios TPU medžiagos, kur..
4,72€
Be PVM:3,90€
Prekės kodas: 71427
Mercury Silicone dėklas Apple iPhone X, iPhone XS telefonui, skirtas apsaugoti prietaisą nuo įvairių išorinių poveikių. Silikoninė danga ir polipropileno (PP) pagrindas užtikrina gerą apsaugą nuo purvo ir pažeidimų. Šios medžiagos taip pat užtikrina gerą amortizaciją nuo smūgių kritimo iš mažo aukšč..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 71653
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Apple iPhone X, iPhone XS dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išva..
6,23€
Be PVM:5,15€
Prekės kodas: 69639
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Apple iPhone X, iPhone XS telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį n..
4,36€
Be PVM:3,61€
Prekės kodas: 69909
X-Level Dynamic - matinis silikoninis nugarėlės dėklas su „Soft-Touch“ danga, kuris yra skirtas Apple iPhone X, iPhone XS apsaugai ir neturi slidaus paviršiaus. Dėklas apsaugo įrenginį iš visų pusių, įskaitant viršutinę ir apatinę dalis, kurios kai kuriuose modeliuose yra atviros, o tai suteikia vis..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 69623
Apple iPhone X, iPhone XS X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, že..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 55476
Apple iPhone X, iPhone XS ekrano stikliukas skirtas viršutinio sudužusio ekrano komplekto stikliuko pakeitimui (restauravimui)...
5,75€
Be PVM:4,76€
Prekės kodas: 74516
Apple iPhone X, iPhone XS ekrano testavimo jungtis lanksčioji jungtis, padės padės tikrinti ekranus patogiau ir kas kart neprijungti ekranų prie pagrindinės plokštės jungties, kad nebūtų sugadinta originali ekrano jungtis ir būtų prailginta pačio įrenginio veikimo laikas.Detalės komponentaiEkrano te..
8,23€
Be PVM:6,81€
Prekės kodas: 71965
Wozinsky 5D Full Glue Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro apsauginis grūdintas stiklas (Tempered Glass) yra aukštos kokybės, premium klasės plona ekrano apsauga, kuri prigludusi prie ekrano ypač sustiprina apsaugą, nes yra 9H klasės kietumo ir nesumažina ekrano jautrumo. Šiuo apsauginiu stiklu ..
6,14€
Be PVM:5,08€
Prekės kodas: 77428
Bestsuit 9H 5D Flexible Glass - pilnai priglundantis Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro ekrano apsauginis hibiridinis stiklas, kuris yra pagaminta iš 4 sluoksnių: pirštų antspaudams atsparaus sluoksnio, kieto sluoksnio, dužimą stabdančio sluoksnio ir optinių AB klijų, kad būtų užtikrinta maksi..
9,62€
Be PVM:7,95€
Prekės kodas: 76336
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo ..
9,93€
Be PVM:8,20€
Prekės kodas: 72462
Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro apsauginis stiklas 11D OG – tai visą ekraną pilnai dengianti telefono apsauga. Tai yra chemiškai apdorotas tikras stiklas, todėl pasižymi dideliu skaidrumu ir aukštu lietimo jautrumo perdavimu ekranui. 11D OG apsauginis tiklas yra padengtas oleofobine danga, ..
6,31€
Be PVM:5,22€
Prekės kodas: 78224
Apsauginis stiklas Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro 18D AirBag - tai pilnai ekraną dengianti 9H tvirtumo apsauga su papildomais silikoniniais kraštais, kurie suteikia dvigubai didesnę apsaugą lyginant su įprastais apsauginiais stiklais. 18D AirBag grūdinta stiklo ekrano apsauga yra naujas re..
4,87€
Be PVM:4,03€
Prekės kodas: 76817
520D pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro telefonui yra pagamintas iš tikro „Gorilla“ itin plono 0.26 mm storio patikimo ir plono grūdinto apsauginio stiklo, kurį uždėjus telefono ekranui bus suteikiama maksimali apsauga nuo įbrėžimų ir smūgi..
4,83€
Be PVM:3,99€
Prekės kodas: 72919
5D Cold Carving apsauginis stiklas skirtas Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro siūlo pilnai dengiančią ekrano apsaugą. Naujos kartos šalto išpjaustymo grūdintas stiklas suteiks naują naudojimosi telefonu pojūtį, kad kiekvienas ekrano paspaudimas būtų dar malonesnis. Tvirta ir stipri medžiaga le..
9,11€
Be PVM:7,53€
Prekės kodas: 73054
5D Full Glue Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant C..
6,14€
Be PVM:5,08€
Prekės kodas: 78273
6D apsauginis stiklas yra gaminys, apsaugantis Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro telefono ekraną nuo sudužimo ar subraižymo. 6D serija pasižymi krištolo skaidrumo struktūra, 0.40 mm storiu ir 9H kietumu. Be to, grūdintas stiklas turi rėmelį, kuris atitinka tikrus ekrano matmenis. Tiksli gamin..
6,30€
Be PVM:5,21€
Prekės kodas: 71930
9D Gorilla - didelio saugumo rodiklius turintis Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas suteiks maksimalią apsaugą išmaniam telefonui nuo įbrėžimų, įtrūkimų ir kitų mechaninių ekrano pažeidimų. Ekranas atrodys solidžiai, o daugiasluoksnė stiklo ..
5,18€
Be PVM:4,28€
Prekės kodas: 72728
ADPO gamintojo Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 75331
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus..
7,59€
Be PVM:6,27€
Prekės kodas: 73427
Telefono ekraną ir privatumą saugantis apsauginis stiklas „Privacy“ skirtas Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro telefono modeliui. Šis grūdintas stiklas apsaugo jūsų įrenginį dviem būdais: pirmas - stiklas sukurtas taip, kad sugertų smūgio jėgą į save neperduodant jo į ekraną ir yra atsparus įb..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 74260
Apsauginis stiklas Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro Silicone Edge - tai pilnai ekraną dengianti 9H tvirtumo apsauga su papildomais silikoniniais kraštais, kurie suteikia dvigubai didesnę apsaugą lyginant su įprastais apsauginiais stiklais. Silicone Edge grūdinta stiklo ekrano apsauga yra nau..
7,86€
Be PVM:6,50€
Prekės kodas: 72554
Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas yra v..
5,93€
Be PVM:4,90€
Prekės kodas: 76847
Ceramics Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro hibridinis stiklas turi geriausias plėvelės ir stiklo savybes, puikiai tinka apsaugoti visą ekrano paviršių įskaitant ir užapvalintus ekrano kraštus. Vos 0.33 mm storio apsauga užtikrina didelį skaidrumą ir suteikia puikų lietimo jautrumą. Hibridinis..
5,42€
Be PVM:4,48€
Prekės kodas: 75160
Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max apsauginis garsiakalbio tinkliukas nuo dulkių skirtas pakeisti senąjį tinkliuką, kuris yra pažeistas arba jo neįmanoma išvalyti nuo nešvarumų, kad būtų užtikrintas skardus garsiakalbio garsas. Apsauginio tinkliuko paskirtis - apsaugoti garsiakalbį ir telefono..
1,69€
Be PVM:1,40€
Prekės kodas: 75150
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilim..
10,74€
Be PVM:8,88€
Prekės kodas: 73773
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų po..
2,80€
Be PVM:2,31€
Prekės kodas: 82335
Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro išmaniajam telefonui sukurtas ESD apsauginis dulkėms atsparus grūdintas stiklas yra aukščiausios klasės apsauginis priedas jūsų prietaisui. Šiame gaminyje puikia apjungtas patvarumas, funkcionalumas, skaidrumas ir patogios naudoti savybės, kad būtų užtikrinta..
5,73€
Be PVM:4,73€
Prekės kodas: 81941
Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro išmaniajam telefonui sukurtas ESD Privacy Anti-Static Dust Proof grūdintasis stiklas yra geriausias apsaugos, privatumo ir našumo derinys. Ši aukštos kokybės ekrano apsauga, specialiai pritaikyta prie Apple iPhone X, XS, 11 Pro ekrano matmenų, užtikrina tiksl..
6,74€
Be PVM:5,57€
Prekės kodas: 75022
Apple iPhone X, XS, XS Max liečiamo ekrano kontrolės (Acron PMU Touch Power Controller IC) IC (U5600, LM3373, LM3373A1, LM3373A1YKA, 3373 A2)...
4,01€
Be PVM:3,32€
Prekės kodas: 77603
Varžtelis apatinis 1vnt. skirtas Apple iPhone X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max...
0,70€
Be PVM:0,58€
Prekės kodas: 81735
Apple iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max AY A108 “Tag On” Face ID, Dot Matrix remonto jungtis yra specialiai sukurtas taip, kad be vargo išspręstų įprastą "Face ID" klaidos pranešimą "A problem was detected with the TrueDepth camera. Face ID has been disabled" be litavimo. Šis naujoviškas remonto l..
12,76€
Be PVM:10,55€
Prekės kodas: 74684
Apple iPhone XS akumuliatorius (baterija) su 2658mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone XS nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklaus..
19,88€
Be PVM:16,43€
Prekės kodas: 61916
Apple iPhone XS pakaitinis apatinis garsiakalbis padės pataisyti senąjį, netinkamai veikiantį apatinį garsiakalbį, kuris turi čirškimo garsą, veikia tyliai arba neveikia visiškai. Pakeitus šią dalį atkursite įrenginio garso kokybę. Apatinis garsiakalbis atsakingas už garsą, kuris skleidžiamas klausa..
7,43€
Be PVM:6,14€
Prekės kodas: 71628
Apple iPhone XS ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekra..
31,60€
Be PVM:26,11€
Prekės kodas: 73085
Apple iPhone XS galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vid..
15,30€
Be PVM:7,44€
Prekės kodas: 74386
Apple iPhone XS lanksčioji jungtis, kurią sudaro garsinimo mygtukas, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Apple iPhone XS ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiGarsinimo m..
9,51€
Be PVM:7,86€
Prekės kodas: 74017
Apple iPhone XS lanksčioji jungtis, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Apple iPhone XS ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentai..
18,42€
Be PVM:15,22€
Prekės kodas: 75787
Apple iPhone XS Face ID JC Dot Matrix pataisymo lanksčioji jungtis skirta sutvarkyti kai Face ID: neveikia po nukritimo, vandens pažeidimo ar remonto metu buvo pažeista jos jungtis ir vienintelė išeitis Face ID sutvarkyti tik pakeičiant jos jungtį į kitą. Remonto darbui atlikti reikalingas ir JC Pro..
13,36€
Be PVM:11,04€
Prekės kodas: 68255
Apple iPhone XS liečiamas ekranas, skirtas pakeisti senąjį sudužusi arba neveikianti lietimui jautrų stikliuką.Kaip keičiamas Apple iPhone XS liečiamas ekranas..
18,97€
Be PVM:11,37€
Prekės kodas: 75791
Apple iPhone XS lanksčioji jungtis, kurią sudaro priekinė kamera ir Face ID, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Apple iPhone XS ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės komponentaiPri..
15,00€
Be PVM:12,40€
Prekės kodas: 69002
Apple iPhone XS SIM kortelės laikiklis...
5,05€
Be PVM:4,17€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 138 (viso puslapių - 3)