Titulinis
Krepšelis

Laidinės ausinės

Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi, Apple iPhone ir kitų gamintojų laidinės ausinės mobiliems telefonams, dar vadinamos “in-ear ausinės”, bei platus jų asortimentas mūsų parduotuvėje nepaliks nei vieno abejingo. 

Kuo toliau, tuo labiau naudojantis įvairiausiais išmaniais ir nebūtinai įrenginiais, ausinės tapo nepakeičiamu prietaisu, suteikiančiu Jums garso malonumą ir ramybę aplinkiniams. Ar yra Jums kada pasitaikę atvejų, kuomet viešajame transporte ar einant gatvėje sutinkate žmones garsiai per telefoną klausančius muzikos? O gal kada netyčia esate nugirdę per garsiakalbį sklindantį svetimą pokalbį? Greičiausiai šie žmonės net nesusimąsto, kad trukdo kitiems, bet gal jie tiesiog tuo metu neturėjo ausinukų?

Kad taip nenutiktų ir Jums, ausinės mobiliems telefonams turi būti su Jumis visur ir visada. Rinkitės iš itin plataus ausinių asortimento ir nedvejodami jas naudokite. Taip apsaugosite save nuo aplinkinių žvilgsnių arba tiesiog kultūringai netrukdysite aplinkiniams.

Ausinės pagal gamintoją

Xiaomi ausinės, Apple ausinės, Sony ausinės, AGK ausinės, Samsung ausinės ir kitos yra būtent šių telefonų gamintojų sukurtos ir pagamintos, ir teoriškai skirtos tik specifiniams telefonų modeliams.

Anot gamintojų, tik jų sukurtas produktas, pavyzdžiui ausinės Samsung telefonams, tinka tiems telefonams. Tai nėra visiška tiesa. Iš tiesų, jeigu Jums nėra svarbus ausinių modelio gamintojas, tai bet kurios ausinės su Jūsų telefono modeliui tinkančia jungtimi tiks Jūsų įrenginiui. To paties gamintojo Samsung originalios ausinės gali tikti visiems įrenginiams, kurie turės 3,5mm jungtį, tačiau yra tikimybė, kad gali neveikti ausinėse esančių valdymo mygtukų suderinamumas.

Ausinės su mikrofonu

Pagrinde, visos mūsų parduotuvėje parduodamos laidinės ausinės yra su mikrofonu. Jis yra skirtas tam, kad galėtumėte ne tik klausytis muzikos per telefoną, planšetinį ar paprastą kompiuterį, bet ir atsiliepti telefono skambučius. 

Ausinės telefonui su mikrofonu yra vienas svarbiausių įrankių daug telefonu dirbantiems asmenims, nes tuo pat metu, kai Jūs kalbatės, galėsite ir naršyti savo išmaniajame telefone. 

Ausinių laidas

Ausinių laidas ya ne tik tas dalykas, kuris suteikia mums laisvės žymiai patogiau, o jeigu vairuojate ir žymiai saugiau, kalbėtis telefonu, tačiau jis kartais ir labai erzina. 

  • Medžiaga. Turbūt Jums yra buvę atvejų, kuomet įsimetate ausine į stalčių, rankinę, kuprinę ar kišenę, o ištraukus ausinių laidas būna susipynęs į mazgą? Greičiausiai ir net ne vieną kartą. Susipinantis į mazgus laidas yra ne tik labiausiai erzinantis dalykas susijęs su laisvų rankų įranga, bet turbūt vienas labiausiai nervinančių dalykų apskritai. Kad tai nenutiktų, kai kurie gamintojai pradėjo gaminti laidus iš specialių medžiagų ir naudoja ypatingas laido apypinimo technikas, kad kuo dažniau išvengti šio tikrai erzinančio dalyko.
  • Ilgis. Laido ilgis yra svarbus, nes jeigu jis bus per trumpas, ausinukai netenka savo prasmės, nes jais Jums bus tiesiog labai nepatogu naudotis. Jeigu planuojate naudotis ausinėmis dažnai, tuomet rinkitės kuo ilgesnį laidą, kad galėtumėte prijungtą telefoną įsidėti net ir į tolimiausią kišenę. Tačiau jeigu Jums yra reikalingos sporto ausinės, tuomet Jums kaip tik reikėtų daryti atvirkščiai - kuomet telefonas yra įdėtas į sporto dėklą ant rankos, optimaliausios ausinės sportuojantiems yra su trumpesniu laidu, kad bėgant ant užsiimant bet kuria kita sporto veikla jis Jums netrukdytų.

Patogumas

Jeigu be ausinių neįsivaizduojate savo kasdienybės, tuomet jų patogumas yra Jūms aukščiausias prioritetas. Tam, kad galėtumėte jomis naudotis kiek tik Jums norisi, rinkitės patogias ausines. Kaip tai padaryti? Yra du faktoriai į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

  • Papildomos gumytės. Kai kurie ausinių gamintojai komplektacijoje siūlo kelių skirtingų dydžių, dažniausiai silikonines, gumytes, kurios dedasi ant ausinukų, kad galėtumėte prisitaikyti pagal savo ausies dydį. Tokiu būdu išvengsite nemalonių pojūčių po ilgo ausinių naudojimo.
  • Ausinukų forma. Kaip ir bet kokį įrenginį, kiekvienas gamintojas gamina skirtingų formų ausinukus. Mūsų visų ausys taip pat yra skirtingos, todėl vienos geros ausines telefonui nebūtinai bus patogios keliems asmenims. Tam, kad nevarginti savo ausų, rinkitės Jums optimaliausią ausinukų formą.

Garso kokybė

Kalbant apie bet kokią garsą skleidžiančią techniką, aukšta garso kokybė yra tiesiog privaloma. Kaip tai įvertinti?

  • Kaina. Turbūt paprasčiausias būdas kaip įvertinti ausinių garso kokybę yra kaina. Kuo ausinės pigesnės, tuo prastesnį garsą jos skleis. Tai gali paveikti Jūsų mėgstamos muzikos klausymosi kokybę, o kai kuriuos žmones tai gali labai erzinti. Jeigu ši laisvų rankų įranga Jums reikalinga tik skambučiams atsiliepti ir tuo pačiu norite sutaupyti, tuomet tikrai drąsiai rinkitės pigesnius variantus. Tačiau jeigu Jūs ausines perkate muzikos klausymuisi, tuomet geriau netaupyti.
  • Triukšmo slopinimas. Kai kurios ausinės turi įdiegtą pašalinio triukšmo slopinimo funkciją, kad pašnekovas galėtų Jus girdėti be jokių pašalinių garsų. Jeigu esate viešajame transporte, triukšmingoje gatvėje ar kitoje vietoje su daug pašalinių garsų, kalbant telefonu Jus gali blogai girdėti. Tokios triukšmą slopinančios ausinės pašalins visus garsus ir kitame ragelio gale girdėsis tik Jūsų balsas.

Valdymas

Tam, kad kaskart suskambus telefonui ar norint pakeisti dainą nereikėtų traukti telefono iš rankinės, kuprinės ar kišenės, ant ausinių yra valdymo mygtukai. Jais galėsite atsiliepti į skambutį, jį nutraukti, perjungti ar sustabdyti dainą. Toks papildomas valdymas yra itin patogus, nes yra labai paprastai prieinamas. 

Papildomos funkcijos

Bet kokios papildomos funkcijos tik prideda daugiau vertės ir suteikia papildomą patogumą. Papildomos funkcijos ausinių valdymo mygtukuose, triukšmo slopinimas, patobulintas laidas ir ausinių forma, kokybiški garsiakalbiai ir mikrofonas, Jums bus tik į naudą. 

Stilius ir dizainas

Kiekvienam norisi turėti ne tik kokybišką, bet dažnu atveju ir stilingą arba derantį įrenginį. Laisvų rankų įranga yra ne išimtis. Rinkoje rasite įvairiausių gamintojų, spalvų, formų, ilgių, funkcionalumo ir t.t. ausinių. Rinkites tokias laidines ausines, kurios atspindės Jūsų stilių, kurios Jums bus ne tik patogiausios, bet ir gražiausios. 

Mūsų parduotuvėje rasite ne tik dalykiškai atrodančių, bet ir linksmų, spalvotų ausinių, labiau tinkančių merginom, kitas labiau sportiškesnes ir kitokių, todėl visų poreikiai bus patenkinti.

Prekės kodas: 75300
Huawei P8, P8, Lite, P9, P9 Plus, P9 Lite, P10, P20, P20 Lite, P30, P30 Lite, P40 Lite originalios stereo ausinės Huawei AM115 su standartiniu 3.5mm audio kištuku yra ergonomiškos formos ir suteikiančios erdvinį garsą, o tai kartu su aukštos klasės medžiagomis garantuoja švarų ir subalansuotą garsą...
8,07€
Be PVM:6,67€
Prekės kodas: 75307
Borofone BM14 Skymelody ausinės yra puikus garso, ergonomiško dizaino ir kainos derinys su stulbininačiai išsiskiriančia garso kokybę. BM14 Skymelody patogiai įsisitatys į ausis, todėl jas galima naudoti ilgą laiką be jokio ausų skausmo nuo ilgio naudojimo. Ausinės yra 1.2 metro ilgio ir turi klasik..
7,78€
Be PVM:6,43€
Prekės kodas: 75312
Borofone BM36 Acura į ausis įstatomos ausinės suteiks puikų aukštos kokybės garsą už prieinamą kainą. Jos yra stilingo dizaino, pagamintos iš termoplastinio elastomero (TPE) plastiko. Ausinės yra ergonomiškos ir suteiks nepamirštamą įspūdį klausant mėgstamo muzikos. Į komplektą įeina įvairių dydžių ..
5,87€
Be PVM:4,85€
Prekės kodas: 81145
Tiems, kurie negali gyventi be muzikos, "Devia Kintone" 3.5mm jungties ausinės yra puikus kasdienių garso poreikių palydovas. Šios ausinės, pagamintos iš TPE medžiagos ir pritaikytos patogiai įsikišti į ausį, yra puikus priedas prie bet kurio išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. O pažangi ..
6,56€
Be PVM:5,43€
Prekės kodas: 78481
Dudao X10s ausinės su 3.5mm lizdu yra ergonomiškos formos į ausis įdedamos ausinės, todėl garsas tampa erdvesnis. Puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti nelaikant telefono rankoje. Ergonomiškas ausinių dizainas tiksliai atspindi ausies geometriją, todėl ausinės jai tinka geriau nei standartini..
7,09€
Be PVM:5,86€
Prekės kodas: 79596
3.5 mm "Hoco M19 Drumbeat" ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės garso neišleisdami daug pinigų. Šios ausinės turi 10 mm garsiakalbius ir 95 dB ± 3 dB jautrumą, todėl puikiai tinka visiems muzikos mėgėjams. Be to, ausinės turi mikrofoną, kad galėtumėte priimti skambučius ..
6,04€
Be PVM:4,99€
Prekės kodas: 79599
"Hoco M40 Prosody" ausinės su universaliu 3.5mm jungtimi ir 1.2 m ilgio elastingu TPE kabeliu sukurtos taip, kad jas būtų lengva valdyti ir patogu naudoti. Įmontuoti 10 mm garsiakalbiai užtikrina aiškią garso kokybę, o 16Ω±15 % varža užtikrina suderinamumą su įvairiais prietaisais. Ausinės taip pat ..
4,87€
Be PVM:4,03€
Prekės kodas: 80548
Pristatome Hoco W5 Manno ausines – tobulą jūsų kasdieninį klausymosi kompanioną. Šiose ausinėse yra 40 mm garsiakalbiai, užtikrinantis ryškią ir aiškią garso kokybę, o minkštos ausinės ausinių pagalvėlės skirtos patogiam nešiojimui Galvos lankelis yra reguliuojamas, kad puikiai priglustų, o integruo..
9,01€
Be PVM:7,45€
Prekės kodas: 78467
JOYROOM JR-EL114 yra 3.5 mm ausinės su valdymo pultu ir mikrofonu, kuriose į ausis įdedamos ausinės puikiai veiks garsioje vietoje, kuri neleidžia mėgautis idealiu muzikos garsu. Jos efektyviai izoliuoja jus nuo išorinių garsų. Tuo pačiu metu jie išlieka draugiški odai ir dėl minkšto silikono antgal..
7,20€
Be PVM:5,95€
Prekės kodas: 78466
Remax RM-202 yra paprasto ir madingo dizaino į ausis įdedamos ausinės su 3.5mm lizdu ir nuotolinio valdymo pulteliu, kuris palaiko atkūrimo/pristabdymo, atsiliepimo/telefono skambučių pakabinimo funkciją. Išmanusis skaitmeninis dekodavimo lustas užtikrina aukšto tikslumo garso efektą ir muziką be nu..
7,19€
Be PVM:5,94€
Prekės kodas: 80678
Remax RM-711 yra aukščiausios kokybės garso ir ergonomiško dizaino ausinės, užtikrinančios maksimalų komfortą. Šiose ausinėse yra trijų angų garso technologija, užtikrinanti įtraukiančią klausymosi patirtį, ir nuotolinio valdymo pultas su mikrofonu, kad galėtumėte skambinti laisvų rankų įranga. Paau..
9,74€
Be PVM:8,05€
Prekės kodas: 80900
Atraskite nuostabią garso patirtį su 3.5 mm "Samsung" ausinėmis EO-IA500 (EO-IA500BBEGWW). Lazeriu sureguliuoti subalansuoti aukšti ir žemi dažniai sklinda aiškiai, panardindami jus į muzikinį malonumą. Šios ausinės su specialiu žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiu užtikrina sklandų garsą, kuris sužav..
13,88€
Be PVM:11,48€
Prekės kodas: 81073
Audiofilams, kurie reikalauja geriausios garso kokybės ir nedidelio biudžeto, "Xiaomi Mi 1More Design HSEJ03JY" 3.5 mm ausinės yra būtinos. Šios ausinės, kuriose elegantiškas metalinis korpusas derinamas su intuityviu dizainu, leis garsiai ir aiškiai išgirsti kiekvieną natą. Profesionalūs garso inži..
11,11€
Be PVM:9,18€
Prekės kodas: 79515
Nėra abejonių, kad "Dudao X14PROL-W1" ausinės su "Apple Lightning" jungtimi yra vienos geriausių rinkoje. Jos užtikrina švarų ir gilų garsą, puikiai tinkantį tiems, kurie vertina aukštos kokybės garsą. Be to, elegantiškas dizainas leidžia joms išsiskirti iš minios.Be to, garsumo ir skambučių valdymo..
10,16€
Be PVM:8,40€
Prekės kodas: 78478
Freestyle FH2010 yra laidinės ausinės su mikrofonu ir garsumo valdikliu. Jos skirtos darbui biure ir nuotoliniam mokymuisi. Galite juos naudoti norėdami sėkmingai dalyvauti vaizdo konferencijose, taip pat klausytis paskaitų. Juose yra 3.5mm lizdo įvestis, leidžianti dirbti su bet kokiu kompiuteriu, ..
9,35€
Be PVM:7,73€
Prekės kodas: 78477
Freestyle FH2020 yra laidinės ausinės su mikrofonu ir garsumo valdikliu. Jos skirtos darbui biure ir nuotoliniam mokymuisi. Galite juos naudoti norėdami sėkmingai dalyvauti vaizdo konferencijose, taip pat klausytis paskaitų. Juose yra 2x3.5mm lizdo įvestis, leidžianti dirbti su bet kokiu kompiuteriu..
9,35€
Be PVM:7,73€
Prekės kodas: 80358
Pristatome "Baseus Encok C17" ausines su Type-C jungtimi, siūlančias kokybiškas į ausį įsistatančias laidines ausines su patogia ir lengva konstrukcija. Šios ausinės pasižymi neprarandama garso kokybe, kad galėtumėte mėgautis svaiginančia patirtimi. Garso kodeko lustas su didele dekodavimo sparta pa..
10,82€
Be PVM:8,94€
Prekės kodas: 79514
Jei ieškote ausinių, kurios leistų mėgautis muzika ir galima būtų skambinti laisvų rankų įranga nelaikant telefono, "Dudao X3c" ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi yra puikus pasirinkimas. Pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, jos pasižymi aiškiu ir giliu garsu bei yra labai patogios dėvėti. Prie t..
8,00€
Be PVM:6,62€
Prekės kodas: 78479
Dudao X3s – tai Type-C tipo ausinės, su kuriomis klausytis muzikos namuose, darbe. mokantis ar keliaujant gali būti tikras malonumas, jei tai atliekama naudojant kokybiškas ausines. Jei vertinate garso aiškumą ir klausymosi patogumą, įvertinsite „Dudao X3s“ į ausis įdedamas ausines su Type-C antgali..
8,00€
Be PVM:6,62€
Prekės kodas: 78475
Hoco L10 Acoustic yra ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi. Daugelis šiuolaikinių išmaniųjų telefonų palaiko tik Type-C jungtį, todėl šis ausinių modelis yra ypač paklausus rinkoje. Hoco L10 ausinės turi įmontuotą mikrofoną. Į ausis įleidžiamų ausinių korpusas yra plastikiniai, lygus, malonus liesti i..
6,00€
Be PVM:4,96€
Prekės kodas: 75368
Ausinės Hoco L8 skirtos naudoti su išmaniais telefonais turinčias Type-C (USB-C) tipo jungtį. L8 ausinių forma atitinka natūralią ausies formą, todėl jas bus patogų nešioti visiems ir jos nesukels jokio diskomforto. Naudojami garsiakalbiai suteiks aukštos kokybės garsą įvairiuose dažniuose.Naudodami..
13,23€
Be PVM:10,93€
Prekės kodas: 75370
Huawei CM33 klasikinės ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi suteikia „Hi-Res“ aiškų garsą ir puikų dėvėjimo komfortą visą dieną klausant muzikos. Ausinėse yra įmontuotas mikrofonas, todėl jomis galima naudotis kaip laisvų rankų įrangą. Šios galingos ausinės, visų pirma sukurtos „Huawei“ išmaniesiems t..
18,49€
Be PVM:15,29€
Prekės kodas: 79101
„Huawei LC 0296“ yra į ausis įsistatančios stereofoninės ausinės su Type-C (USB-C) jungtimi, todėl jūsų išmaniojo telefono muzika skambės ypač nuostabiai. Jos užtikrina integruota vėjo ir triukšmo slopinimą, todėl šios ausinės taip pat puikiai tinka naudojimui lauke.SavybėsElegantiškas dizainas sute..
7,31€
Be PVM:6,05€
Prekės kodas: 79955
Pristatome Type-C ausines JOYROOM JR-EC03 - tobulas kasdienes ausines! Šios itin patogios ausinės pritaikytos bet kokiam nešiojamajam kompiuteriui ar planšetiniam kompiuteriui, todėl puikiai tinka naudoti keliaujant. Dėl mažos ir kompaktiškos konstrukcijos jos taip pat puikiai tinka kelionėms, sport..
13,66€
Be PVM:11,29€
Prekės kodas: 78468
JOYROOM JR-EC04 Type-C ausinės – tai universalios į ausis įdedamos ausinės, kurias galima prijungti prie įvairių tipų įrenginių? Galite jas naudoti su planšetiniu kompiuteriu, telefonu ir kitais įrenginiais. Ausinės yra mažos ir patogios, todėl puikiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek kelion..
12,90€
Be PVM:10,66€
Prekės kodas: 79524
Jei ieškote puikių ausinių, kurios užtikrintų aiškų garsą ir puikius žemus dažnius, turite išbandyti "Oppo MH135-3" ausines. Šios ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų puikią garso kokybę, todėl galėsite mėgautis muzika kaip niekada anksčiau. Ausinės MH135-3 turi Type-C jungtį, todėl jos suderinamos..
11,89€
Be PVM:9,83€
Prekės kodas: 78464
Remax RM-711a yra laidinės Type-C puikios ausinės, jei ieškote lengvai naudojamų, patikimų į ausis įsistatomų ausinių, kurios užtikrins puikią garso kokybę, todėl jos tikrai patiks. Dėl aukštos kokybės lankstaus laido ausinės yra labai patvarios ir atsparios pažeidimams. Ant laido rasite skydelį, pe..
8,92€
Be PVM:7,38€
Prekės kodas: 78460
Type-C ausinės Samsung AKG EO-IC100 leis mėgautis neiškraipytu studijinės kokybės garsu. „Samsung Type-C“ ausinės sukurtos taip, kad iš tikrųjų atskirtų kairįjį ir dešinįjį signalus iki 10 kartų geriau nei 3,5 mm ausinės. Integruotas DAC pagerina to, ko klausotės, todėl jūsų grojaraštis atgyja taip,..
22,54€
Be PVM:18,63€
Prekės kodas: 78476
Freestyle FH5400 yra aukštos kokybės USB ausinės su minkštu galvos lankeliu ir ausinių pagalvėlėmis, taip pat turi lankstų mikrofoną.SpecifikacijaDažnis: 20Hz-20 kHzVarža: 32 OhmGarsiakalbiai: 40mmGalia: 20mWGalios valdymo galimybė: 100 mWLaido ilgis: 2.5M +/- 3CMJautrumas: 115dB+/- 3dBMikrofonas: 6..
17,71€
Be PVM:14,64€
Ausinės 3.5mm Borofone BM12 LightMelody
Išparduota
Prekės kodas: 75306
Įsistatančios į ausis ausinės su 3.5mm jungtimi Borofone BM12 LightMelody yra pagal savo kainą puikus pasirinkimas kasdieniniam naudojimui. Ausinės turi mikrofoną, valdymo mygtukus, todėl dėl šios priežasties gali būti naudojamos ir kaip laisvų rankų įranga. Pagamintos naudojant ABS termoplastiko, k..
6,41€
Be PVM:5,30€
Ausinės 3.5mm Borofone BM23 Bright Sound
Išparduota
Prekės kodas: 75308
Borofone BM23 Bright Sound ausinės su 3.5mm jungtimi yra sukurtos taip, kad jų savininkams būtų patogu jas mūvėti, net aktyviai judant. Ausinių korpusas panašus į EarPods dizainą ir pagamintas iš patikimo bei tvirto plastiko. Įsidėjus ausines, jos patogiai išsidėstys ausyse ir suteiks aukštos kokybė..
6,63€
Be PVM:5,48€
Ausinės 3.5mm Borofone BM30 Original
Išparduota
Prekės kodas: 81563
"Borofone BM30 Original 3.5 mm ausinės su 14 mm garsiakalbiais ir 98 dB ± 3 dB jautrumu - šios ausinės tikrai atskleis geriausius muzikos garsus už puikią kainą. Be to, jų 1,2 m ilgio laidas su 3.5mm kištuku ir emaliuotu laidu užtikrina maksimalų patvarumą ir patikimumą.Vos 11 g sveriančios šios len..
7,56€
Be PVM:6,25€
Ausinės 3.5mm Borofone BM30 Pro
Išparduota
Prekės kodas: 76810
Borofone BM30 Pro - puikaus garso 3.5mm ausinės, kurios yra ergonomikos ir kainos derinys. Pagamintos pagal ausies forma, todėl  yra patogios ir neiškrenta net ir aktyviai judant. Patogaus 1.2m ilgio laidas turi įmontuotą mikrofoną su puikiu kalbos perdavimu, skambučių priėmimo ir atkūrimo valdymo m..
6,56€
Be PVM:5,43€
Ausinės 3.5mm Borofone BM34 Intelligent
Išparduota
Prekės kodas: 75310
Borofone BM34 Intelligent yra puikios ir stilingo dizaino ausinės su standartine 3.5mm audio jungtimi. Net ir triukšmingoje aplinkoje, dėl aido ir triukšmo slopinimo technologijos bus užtikrinta puiki garso kokybė. Gamyboje panaudotos aukštos kokybės detalės leis naudotis ir mėgautis aukštos kokybės..
6,15€
Be PVM:5,08€
Ausinės 3.5mm Borofone BM35 Farsighted
Išparduota
Prekės kodas: 75311
Borofone BM35 Farsighted, tai į ausis įstatomos ausinės su 3.5mm jungtimi, kurios yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą garso kokybę. Ergonomiško dizaino ausinės yra pagamintos iš plastiko ir aliuminio. Dėl tvirtos ausinių aliuminio konstrukcijos yra pastiprinti žemi dažniai, kurie atl..
6,39€
Be PVM:5,28€
Ausinės 3.5mm Borofone BO1 EnjoyBass
Išparduota
Prekės kodas: 75313
Borofone BO1 EnjoyBass 3.5mm ausinės yra pagamintos iš patvarios termoplastinės ABS medžiagos su eko odos paminkštinimais, todėl jas yra patogu dėvėti. Garso dažnis sieki iki 105 dB ir suteikia aukštos kokybės ir malonaus garso efektą. Ausinėse taip pat yra įmontuotas ir mikrofonas, todėl galima jom..
8,93€
Be PVM:7,38€
Ausinės 3.5mm Devia Pure Sound
Išparduota
Prekės kodas: 80631
Klausykitės savo muzikos taip, kaip turi būti girdima su Devia Pure Sound ausinėmis. Šiose ausinėse yra 3.5mm garso lizdas, suderinamas su dauguma įrenginių, ir galinga 10 mm neodimio garsiakalbiai, užtikrinanti neįtikėtiną garso kokybę. Unikali triukšmą izoliuojanti konstrukcija blokuoja išorinį tr..
8,71€
Be PVM:7,20€
Ausinės 3.5mm Devia Smart Earpods
Išparduota
Prekės kodas: 81144
"Devia Smart EarPods" 3.5mm ausinės - idealus sprendimas garso kokybei pagerinti! Įžengus į skaitmeninį amžių, atėjo laikas technologijas naudoti išmaniau ir veiksmingiau. Štai kodėl sukūrėme "Devia Smart EarPods" 3.5 mm ausines su 12 cm ilgio laidu - tobulas ausines jūsų klausymosi malonumui!Skirti..
7,38€
Be PVM:6,10€
Ausinės 3.5mm Dudao X11Pro
Išparduota
Prekės kodas: 80675
Ausinės 3.5 mm Dudao X11Pro yra į ausis įdedamos ausinės, kurios yra ergonomiškai sukurtos, kad būtų erdvesnis garsas. Šios ausinės puikiai tinka klausytis muzikos ir skambinti laisvų rankų įranga, nes jos puikiai ir patogiai priglunda prie ausų. Ergonomiškas kištukų dizainas tiksliai atspindi ausie..
7,46€
Be PVM:6,17€
Ausinės 3.5mm Dudao X12Pro
Išparduota
Prekės kodas: 80676
Dudao X12Pro 3.5mm ausinės puikiai tiks visiems, ieškantiems nuostabios garso kokybės. Laidas pagamintas iš nailono medžiagos, todėl yra atspari susipainiojimui ir plyšimui. Su prijungtu nuotolinio valdymo pultu ir mikrofonu šios ausinės puikiai tinka ne tik klausytis muzikos, bet ir skambinti. Nesv..
7,46€
Be PVM:6,17€
Ausinės 3.5mm Dudao X2Pro
Išparduota
Prekės kodas: 80677
Dudao X2Pro 3.5mm ausinės – puikus jūsų klausymosi partneris, nesvarbu, ar esate namuose, darbe ar keliaudami. Šios ergonomiškos ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų aukščiausią garso kokybę ir komfortą. Integruotas 3.5 mm ausinių lizdas jungtis reiškia, kad galite juos naudoti su telefonu nelaikyd..
7,46€
Be PVM:6,17€
Ausinės 3.5mm Earpods Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus
Išparduota
Prekės kodas: 75305
Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 6S Plus ausinės su 3.5mm jungtimi skirtingai nuo tradicinių ausinių EarPods išsiskiria, nes yra pagamintos pagal ausies geometriją. Tolygiai priglunda, todėl daug patogesnės už įprastas kito stiliaus ausines. Ausinėse naudojami garsiakalbiai yra sukurti taip, kad s..
5,63€
Be PVM:4,65€
Ausinės 3.5mm EHS64 Samsung Galaxy S3, Galaxy Note
Išparduota
Prekės kodas: 75371
Samsung EHS64 stereo ausinės su 3.5mm audio jungtimi suteikia galimybę mėgautis mėgstama muzika ir tuo pačiu prireikus naudotis jomis kaip laisvų rankų įranga. Šiose ausinės yra mikrofonas su nuotolinio valdymo mygtukais, todėl galėsite atsiliepti/baigti skambučius ar pagarsinti garsą neištraukiant ..
6,83€
Be PVM:5,64€
Ausinės 3.5mm EO-EG900 Samsung Galaxy S5
Išparduota
Prekės kodas: 75301
Samsung EO-EG900 Samsung Galaxy S5 ausinės su 3.5mm jungtimi padės mėgautis muzika keliaujant į darbą ir kelionių metu. Ieškote madingų ausinių, kurios grotų kokybiškai ir nesugestų greitai? Tuomet šios Samsung EO-EG900 stereo ausinės jums tiks kuo puikiausiai. Ausinės tinka Samsung Galaxy S5 ir kit..
6,99€
Be PVM:5,78€
Ausinės 3.5mm EO-EG920 Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge
Išparduota
Prekės kodas: 75302
Samsung EO-EG920 In-ear 3.5mm ausinės Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge yra ergonomiško hibridinio dizaino ausinės skirtos visiems Samsung išmaniesiems telefonams, naudodami ausines suderinsite vidinį ir išorinį pasaulius – į ausis įstatomos ausinės turi triukšmo mažinimo privalumus ..
7,55€
Be PVM:6,24€
Ausinės 3.5mm EO-IG955 AKG Samsung Galaxy S8, S8+
Išparduota
Prekės kodas: 75304
Originalios ausinės 3.5mm Samsung AKG EO-IG955 yra komplektuojamos įsigyjant Samsung Galaxy S8, S8+ telefonus. AKG Acoustics yra prekinis ženklas Harmon Kardon gamintojo, kurių dėka ausinės meistriškai suderintos taip, kad pateiktų klausytojui švarų, aiškų garsą nepamirštant žemių dažnių. AKG ausinė..
7,99€
Be PVM:6,60€
Ausinės 3.5mm Hoco M1 Original Series
Išparduota
Prekės kodas: 78474
„Hoco M1 Original“ serijos į ausis įdedamos ausinės idealiai tinka klausytis muzikos ar radijo. Šio modelio ausinės pagamintos dailaus dizaino, ausinėse yra mikrofonas su puikiu kalbos perdavimu bei garsumo valdymo mygtukais.SpecifikacijaGarsiakalbiai: 14 mmVarža: 32 Ω ± 15%Dažnis: 20 ~ 20000HzJautr..
7,43€
Be PVM:6,14€
Ausinės 3.5mm Hoco M2 Control
Išparduota
Prekės kodas: 78473
Hoco M2 Control – universalios ausinės su mikrofonu – tai aukštos kokybės, ergonomiškos stereo ausinės tiems, kurie vertina puikų garsą už mažą kainą. Kabelis turi įvairiakryptį jautrų mikrofoną, skirtą priimti skambučius arba leisti muziką ANDROID arba IOS sistemoms.Stilingas dizainasŠios ausinės d..
7,45€
Be PVM:6,16€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 74 (viso puslapių - 2)