Titulinis
Krepšelis

Vandens nepraleidžiantys dėklai

Vandeniui atsparus dėklas telefonui - tai nepraleidžiantis drėgmės ir neperšlampamas dėklas, todėl geriausiai apsaugo įrenginį nuo vandens. Turėdami vandeniui nelaidų dėklą galėsite naudotis juo vandenyje ir filmuoti bei fotografuoti po vandeniu. 

Kas yra vandens nepraleidžiantis dėklas?

Iš esmės tai visiškai skaidrus įdėklas bet kokiam įrenginiu įsidėti, kuriuo gali tekti naudotis drėgnomis ar purvinomis sąlygomis. Dažniausiai į šį įdėklą yra dedamas mobilusis telefonas, tačiau ten gali tilpti ir MP3 grotuvas, piniginė ar bet kas, kas neturėtų sušlapti Jūsų kelionės metu.

Nusprendus keliauti į išvyką ar atostogoms, kur telefonas gali gauti vandens ar paplūdimio smėlio, rekomenduojama visuomet pasirūpinti ir turėti apsauginį vandeniui atsparų dėklą. Kadangi ne tik vanduo, bet  ir smėlis gali pridaryti mobiliam telefonui rimtos žalos, po kurios greičiausiai tektų patirti nemažas išlaidas bei ilgą remonto laiką pagyventi be savo įrenginio. 

Blogiausiu atveju, taip drėgmės ar purvo pažeistas telefonas gali nepataisomai sugesti, o kas būtų labai skaudu, tai nemažai šansų, kad prarastumėte ir visą telefone esančią informaciją -  telefonų numerius, nuotraukas, video įrašus ir t.t. 

Atsparaus drėgmei dėklo privalumai

Vanduo

Pirmasis ir pats akivaizdžiausias privalumas yra tas, kad naudojantis šiuo dėklu, telefonu bus galima naudotis ir būnant vandenyje. 

Esant paplūdimyje, labai dažnai norisi padaryti itin įspūdingų nuotraukų, tačiau būna atvejų, tam kad gauti tokius kadrus, tenka bristi į vandenį ir sušlapti. Kam rizikuoti telefono “gyvybe”? Drėgmei atsparus dėklas yra visiškai skaidrus, todėl daromų nuotraukų kokybei nepadarys beveik jokios įtakos.

Gal dažnai plaukiojate baseine ir norite turėti savo telefoną po ranka? O gal esate nardymo entuziastas ir visada norėjote įamžinti povandeninį gyvenimą? Prašom! Griebkite šį nerealų išradimą, dėkite į jį savo telefoną ir fotografuokite būdami po vandeniu tiek kiek Jums norisi.

Smėlis

Bet kuris paplūdimys gali būti vadinamas tiesiog viena didele smėlio dėže. O kaip žinia, smėlis yra ne ką mažesnis telefono priešas negu vanduo. Net ir menkiausios smėlio kruopelytės patekusios ant telefono gali užkimšti garsiakalbius, užstrigdinti mygtukus, o blogiausiu atveju patekti į telefono vidų. Net jeigu Jūs planuojate būti smėlėtoje vietoje, bet nesimaudyti, toks dėklas vis tiek Jums bus labai naudingas apsaugant jį nuo taršos.

Apsauga

Visi dažniausiai kalba tik apie pagrindinę ir akivaizdžią tokio dėklo naudą, tačiau ar kada susimąstėte, kad tai yra ir puiki visapusiška telefono apsauga nuo bet kokių kitų veiksnių? Įdėtas į šį atsparų drėgmei dėklą, Jūsų telefonas yra pilnai uždengtas, kas reiškia, jog jis niekaip nebegali būti subraižytas. Pats dėklas atstoja storą plėvelę, todėl jį numetus ji sugertų nemažą dalį smūgio į save, todėl iškarto mažėja rizika, kad telefonui nutiks kažkas rimto.

Visada su Jumis

Na, o jeigu į kelionę ar atostogauti Jūs neketinate, šis dėklas vis tiek gali būti naudingas. Drėgmei atsparus dėklas labai dažai būna su virvele, kurios dėka telefoną galima pasikabinti ant kaklo. Tai yra labai patogu bet kur ir bet kada, nes telefonas visada kabės Jums ant kaklo.

Kaip naudoti šį dėklą?

Šį dėklą naudoti papraščiau tiesiog nebūna. Atidarykite dėklą, įdėkite į vidų savo mobilųjį telefoną, stipriai ir gerai užsekite dėklą. Štai ir viskas! Kabinkitės dėklą ant kaklo ir briskite net į giliausius vandenis ar purviniausius žygius.

Kuriems telefonams tinka drėgmei atsparūs dėklai?

Dėklai tinka visiems telefonams be išimties. Dažniausiai tokie dėklai nėra gaminami pagal skirtingus telefonų modelius ar net gamintojus, jie yra universalūs. Taip, kaip tai yra įdėklas, į jį dėti galite ką tik norite, todėl visada bus nurodyta dėklo įstrižainė, kad įvertintumėte ar tilps jame Jūsų norimas daiktas. 

Į vidų galima dėti bet kurį telefono modelį, kuris tilps. Kad tai sužinoti, Jums reikia žinoti savo telefono įstrižainės dydį.

Patarimai

Po naudojimosi dėklu, jį būtina gerai išvalyti ir išdžiovinti. Jeigu plaukiojote vandenyje su dėklu ir telefoną išėmėte iš vidaus drėgnomis ar net šlapiomis rankomis, tiesiog būtina išdžiovinti dėklą prieš sekantį naudojimą. Priešingu atveju viduje gali likti drėgmės, kuri gali pakenkti į Jūsų įrenginio vidų.

Jeigu dėklo po maudynių gerai nenušluostysite prieš džiovinimą, atsiras tikimybė, kad gali likti vandens lašelių žymės, kurios vėliau gali Jums trukdyti kokybiškai fotografuoti ir filmuoti. Nuvalykite vandenį ar nešvarumus sausa šluoste, leiskite dėklui išdžiūti ir toliau mėgaukitės poilsiu.

Ar verta įsigyti neperšlampamą dėklą?

Be abejonės! Įsivaizduokite, kad planuojate kelionę į kurortą ar išvyką su baidarėmis. Tokių kelionių metu tikrai bus atvejų, kai norėsite pasinaudoti telefonu arba įamžinti filmuojant ar fotografuojant kelionės įspūdžius.

Kai kurie telefonų gamintojai tikina, kad Jų gaminami išmanieji telefonai yra atsparūs vandeniui. Iš dalies jie yra teisūs. Gaminant taip vadinamus atsparius vandeniui telefonus, yra atliekami įvairūs bandymai jų hermetiškumui patikrinti. Po tokių bandymų telefonui yra suteikiamas tam tikras IP reitingas, kuris nurodo ant kiek atsparus drėgmei ir dulkėms yra Jūsų telefonas.

Tačiau ne paslaptis, kad vanduo ir elektronika nesąveikauja tarpusavyje. Net ir turint labai aukštą IP reitingą, įrenginys nėra 100% apsaugotas nuo šių blogybių. Tuo labiau, kad nei vienas telefonų gamintojas, nors ir vadina įrenginį atspariu vandeniui, nesuteikia absoliučiai jokios garantijos dėl techninių vandens ar purvo sukeltų pažeidimų.

Todėl dėklas telefonui atsparus vandeniui yra neatsiejama apsauga ne tik kelionių metu, kur galite susidurti su vandeniu, bet taip pat gali būti ir panaudotas universaliai kaip apsauga nuo dulkių ar purvo.

Prekės kodas: 82135
Patirkite naują išmaniojo telefono apsaugos lygį su "3MK Hydro" vandeniui atspariu mobiliojo telefono dėklu!Specialiai sukurtas išmaniesiems telefonams, kurių ekranas yra iki 7 colių dydžio, "3MK Hydro" dėklas iš naujo apibrėžia patvarumo sąvoką. Dėl IPX8 atsparumo vandeniui sertifikato jūsų įrengin..
9,08€
Be PVM:7,50€
Prekės kodas: 78185
Vandeniui atsparus dėklas IPX8 Baseus ACFSD 7.2" padeda užfiksuoti vasariškus nuostabius vaizdus smelėtoje vietoje ir po vandeniu.Šis priedas pasižymi keturiais apsaugos sluoksniais, užtikrinančiais absoliučią apsaugą nuo vandens, taip pat kitų skysčių ir dalelių. Tuo tarpu jutiklinio ekrano funkcio..
9,35€
Be PVM:7,73€
Vandeniui atsparus dėklas iki 6.7 colių
Išparduota
Prekės kodas: 80708
Ieškote unikalaus ir stilingo būdo apsaugoti savo mobilųjį telefoną nuo vandens ir dulkių? Šis elegantiškas ir madingas vandeniui atsparus dėklas puikiai tiks telefonui, gryniesiems pinigams ir kortelėms laikyti, kai esate išvykoje. Be to, jis puikiai tinka tomis dienomis kai norite laiką praleisti ..
6,81€
Be PVM:5,63€
Vandeniui atsparus dėklas iki 7.0 colių IPX8 Devia Floating Waterproof Bag
Išparduota
Prekės kodas: 80205
Jei ieškote vandeniui atsparaus dėklo, kuriame telefonas būtų saugus ir sausas, nesvarbu, ar keliaujate į gamtą, ar tiesiog mėgaujatės diena paplūdimyje, tuomet rinkitės "Devia Floating Waterproof Bag" plūduriuojanti vandeniui atsparų dėklą. Šis dėklas suderinamas su telefonais iki 7.0 colių įstriža..
8,58€
Be PVM:7,09€
Vandeniui atsparus dėklas iki 7.2 colių IPX8 Baseus Cylinder Slide
Išparduota
Prekės kodas: 79369
Atostogos paplūdimyje ką tik tapo daug geresnės su "Baseus" vandeniui atspariu 7.2 colio dėklu IPX8. Šis nuostabus dėklas ne tik pasižymi IPX8 atsparumu vandeniui iki 30 metrų gylyje, bet ir turi sandarų užsandarinimą, todėl visi jūsų daiktai bus visiškai saugūs. O dėl skaidrios TPU konstrukcijos ga..
12,20€
Be PVM:10,08€
Vandeniui atsparus dėklas UGREEN 4 - 6.5
Išparduota
Prekės kodas: 76611
UGREEN vandeniui atsparus, neperšlampantis dėklas yra puikus pasirinkimas 4" - 6.5" įstrižainės dydžio išmaniems telefonams. Apsaugantis telefoną nuo vandens, dulkių, purvo, sniego ar net įbrėžimų. Šis dėklas turi pakankamai vietos viduje, kad galima būtų įsidėti banko kortelę, viešbučio raktą, pini..
7,04€
Be PVM:5,82€
Vandeniui atsparus dėklas UGREEN 4 - 6.5 (60959)
Išparduota
Prekės kodas: 76716
UGREEN 60959 vandeniui atsparus, neperšlampantis dėklas yra puikus pasirinkimas 4" - 6.5" įstrižainės dydžio išmaniems telefonams. Apsaugantis telefoną nuo vandens, dulkių, purvo, sniego ar net įbrėžimų. Šis dėklas turi pakankamai vietos viduje, kad galima būtų įsidėti banko kortelę, viešbučio raktą..
6,81€
Be PVM:5,63€
Vandeniui atsparus dėklas Waterproof 5.5
Išparduota
Prekės kodas: 76994
Universalus užspaudžiamas, neperšlampantis, atsparus vandeniui telefono dėklas Waterproof skirtas telefonams, kurių matmenys iki 5.5" colių. Tinka aktyviai gyvenantiems arba keliaujantiems žmonėms. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kuri užtikrins Jūsų telefono saugumą iki 10 metrų gilio - nor..
4,36€
Be PVM:3,61€
Vandeniui atsparus dėklas Waterproof 5.8
Išparduota
Prekės kodas: 76995
Universalus užspaudžiamas, neperšlampantis, atsparus vandeniui telefono dėklas Waterproof skirtas telefonams, kurių matmenys iki 5.8" colių (175x105 mm). Tinka aktyviai gyvenantiems arba keliaujantiems žmonėms. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kuri užtikrins Jūsų telefono saugumą iki 10 metr..
5,55€
Be PVM:4,59€
Vandeniui atsparus dėklas Waterproof 6.0
Išparduota
Prekės kodas: 77907
Universalus užspaudžiamas, neperšlampantis, atsparus vandeniui telefono dėklas Waterproof skirtas telefonams, kurių matmenys iki 6.0" colių. Tinka aktyviai gyvenantiems arba keliaujantiems žmonėms. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kuri užtikrins Jūsų telefono saugumą iki 10 metrų gilio - nor..
5,93€
Be PVM:4,90€
Vandeniui atsparus dėklas Waterproof 6.5
Išparduota
Prekės kodas: 77908
Universalus užspaudžiamas, neperšlampantis, atsparus vandeniui telefono dėklas Waterproof skirtas telefonams, kurių matmenys iki 6.5" colių. Tinka aktyviai gyvenantiems arba keliaujantiems žmonėms. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kuri užtikrins Jūsų telefono saugumą iki 10 metrų gilio - nor..
4,49€
Be PVM:3,71€
Vandeniui atsparus dėklas Waterproof 7.0
Išparduota
Prekės kodas: 79539
Vandeniui atsparus universalus užsegamas vandeniui atsparus telefono dėklas skirtas telefonams iki 7.0". Jis puikiai tinka aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems arba nuolat keliaujantiems žmonėms. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, šis dėklas apsaugos jūsų telefoną iki 10 metrų gylio. Norint naudo..
4,70€
Be PVM:3,89€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)