Titulinis
Krepšelis

Nokia 8

Prekės kodas: 71863
Nokia 8 PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo ausį ir jeig..
9,76€
Be PVM:8,07€
Nokia 8 apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73745
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Nokia 8 grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stikliuko sluo..
1,68€
Be PVM:1,39€
Nokia 8 apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 72803
ADPO gamintojo Nokia 8 apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis nei tokio paties..
6,14€
Be PVM:5,08€
Nokia 8 apsauginis stiklas Perfectionists
Išparduota
Prekės kodas: 76597
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Nokia 8 – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi stiklo sluoksni..
2,03€
Be PVM:1,68€
Nokia 8 dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70838
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Nokia 8 suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas telefono nugarė..
3,27€
Be PVM:2,70€
Nokia 8 dėklas Mercury Soft Feeling
Išparduota
Prekės kodas: 71694
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Nokia 8 dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaizdos, kad kiekvie..
6,23€
Be PVM:5,15€
Nokia 8 dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71211
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Nokia 8 ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybėmis, leidžiančio..
3,27€
Be PVM:2,70€
Nokia 8 dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69206
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Nokia 8 yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys automatiškai ..
6,14€
Be PVM:5,08€
Nokia 8 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69776
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Nokia 8 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių pažeidi..
3,56€
Be PVM:2,94€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)