Titulinis
Krepšelis

Sportiniai dėklai

Telefono dėklas sportui padės patogiai siekti savo rezultatų aktyviems ir sveiko gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms. Sporto dėklas telefonui ant rankos, juosmens yra labai naudingas priedas, kuris suteikia judėjimo laisvę sportuojant ar užsiimant kita fizine veikla ir tuo pačiu leidžia turėti telefoną visuomet šalia. Idealiai tinka klausytis muzikos važiuojant dviračiu ar paspirtuku, vaikščiojant, bėgiojant ar mankštinantis sporto salėje.

Sportuojant yra daug dalykų, kuriuos reikia turėti su savimi: telefonas, raktai, kortelės, asmens dokumentas ir ausinės. Žinoma, nėra patogu bėgiojant ar atliekant pratimus viską turėti susidėjus į kišenes ar laikyti rankoje, todėl šioje vietoje telefono dėklai sportui yra puikūs pagalbininkai.

Sporto dėklas ne tik yra ne tik patogus, tačiau ir apsaugo papildomai nuo vandens ir purvo.

Telefono dėklas ant rankos

Sportinis bėgiojimo raištis, dėklas ant rankos yra tikrai paprasto naudojimo ir leis atlaisvinti rankas sporto metu. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra lengvas, švelnus odai bei atsparus vandeniui ir prakaitui bei taip pat labai patvarus. Dėklas telefonui ant rankos lengvai neplyš, nesusidėvės ir nepablogės naudojant ekstremaliomis sąlygomis. Jų priekyje yra skaidri PVC medžiaga, kad matytumėte telefoną ir kad galėtumėte prireikus pasiekti savo telefoną ir juo net naudotis.

Telefono dėklas ant juosmens

Kuomet laikiklis ant rankos nėra patogus sporto metu ir jis netinka, yra antra alternatyva naudotis sportiniu dėklu ant juosmens. Sportinis diržas bus patogus bėgikams, žygius mėgstantiems, kuriems svarbus patogumas ir greita prieiga prie savo išmaniojo telefono. Jame galite įsidėti dažnu atveju ne tik telefoną, bet ir raktus, reikiamas korteles ar net pinigus.

Prekės kodas: 71892
Platinet PWB03 - universalus sportinis dėklas ant juosmens skirtas telefonams, kurių dydis yra iki 5 colių. Dėkle yra langelis per kurį galima valdyti išmanųjį telefoną ir taip pat apsaugo telefono ekraną nuo vandens ir purvo. Sportinis dėklas yra nepralaidus vandeniui ir turi anga ausinių laidui, k..
6,59€
Be PVM:5,45€
Prekės kodas: 79326
Sportinis dėklas ant juosmens skirtas mobiliesiems telefonams iki 6.3 colio, skirtas fitneso ir lauko entuziastams, pasižymintis lengvu, patvariu dizainu su reguliuojamu elastiniu diržo segtuku ir saugiu užtrauktuku užsegamu laikymo maišeliu.SuderinamumasElastinis juosmens dirželis reguliuojasi nuo ..
5,08€
Be PVM:4,20€
Prekės kodas: 79261
Sportinis dėklas ant rankos išmaniesiems telefonams iki 6.0 colio puikiai tinka bėgimui, sporto salėje, mankštinantis. 3 išpjovas viršuje ir apačioje gale, leidžiančius pasiekti viduje esančius prievadus, kurie leidžia prijungti ausines. Universalus ir vandeniui atsparus sportinis dėklas išmaniesiem..
4,36€
Be PVM:3,61€
Sportinis dėklas ant rankos su ausinėmis Platinet PM1070
Išparduota
Prekės kodas: 71893
Platinet PM1070 sportui skirtas rinkinys, kurį sudaro sportinis dėklas ant rankos kartu su sportui skirtomis ausinėmis. Dėklas ant rankos skirtas išmaniesiems telefonams, kuriu įstrižainė yra iki 5 colių (14 x 7,1 cm) ir suteikia gerą įrangos apsaugą sporto metu, pavyzdžiui: bėgiojant ar važinėjant ..
11,05€
Be PVM:9,13€
Sportinis dėklas ant rankos telefonam iki 4.7 colio
Išparduota
Prekės kodas: 79259
Sportinis dėklas ant rankos išmaniesiems telefonams iki 4.7 colio puikiai tinka bėgimui, sporto salėje, mankštinantis. 3 išpjovas viršuje ir apačioje gale, leidžiančius pasiekti viduje esančius prievadus, kurie leidžia prijungti ausines. Universalus ir vandeniui atsparus sportinis dėklas išmaniesiem..
2,90€
Be PVM:2,40€
Sportinis dėklas ant rankos telefonam iki 5.5 colio
Išparduota
Prekės kodas: 79260
Sportinis dėklas ant rankos išmaniesiems telefonams iki 5.5 colio puikiai tinka bėgimui, sporto salėje, mankštinantis. 3 išpjovas viršuje ir apačioje gale, leidžiančius pasiekti viduje esančius prievadus, kurie leidžia prijungti ausines. Universalus ir vandeniui atsparus sportinis dėklas išmaniesiem..
3,57€
Be PVM:2,95€
Sportinis dėklas ant rankos telefonam iki 6.3 colio
Išparduota
Prekės kodas: 79262
Sportinis dėklas ant rankos išmaniesiems telefonams iki 6.3 colio puikiai tinka bėgimui, sporto salėje, mankštinantis. 3 išpjovas viršuje ir apačioje gale, leidžiančius pasiekti viduje esančius prievadus, kurie leidžia prijungti ausines. Universalus ir vandeniui atsparus sportinis dėklas išmaniesiem..
4,72€
Be PVM:3,90€
Sportinis dėklas ant rankos telefonams iki 4 colių Tellos Active
Išparduota
Prekės kodas: 71894
Tellos Active universalus sportinis dėklas ant rankos skirtas telefonams iki 4 colių. Tellos Active yra aukštos kokybės rankos dėklas skirtas aktyviems žmonėms. Pagamintas iš minkštos, tvirtos lycra ir neopreno medžiagos, kuri apsaugo prietaisą nuo drėgmės ir subraižymų...
4,96€
Be PVM:4,10€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)