Titulinis
Krepšelis

Asmenukių lazdos (Selfie Stick)

Asmenukių lazda („Selfie stick“) padės sukurti išskirtinai nuostabias nuotraukas iš skirtingų kampų kiekvieną dieną ir kelionių metų. Pamirškite apie fotografavimą ir video filmavimą iš arti bei prašymą nepažįstamųjų nufotografuoti, nes teleskopinė asmenukių lazda ištiesta gali būti nuo 0.50 - 2 metrų, o išskirtiniais atvejais net ir 3 m atstumu.

Kaip naudoti selfie stick?

Naudojimas labai paprastas -  tereikia pritvirtinti išmanųjį telefoną prie “selfie stick” spaustukų, kurie prisitaikys pagal kiekvieno telefono ekrano dydį ir tuomet prijungę 3.5mm audio jungtį prie telefono arba Bluetooth ryšiu prie lazdos nuotolinio valdymo pultelio. Prijungimas priklauso kokią selfie stick lazdą išsirinksite - laidinę arba belaidę. Ir vieno mygtuko paspaudimu galėsite fotografuoti nuotraukas iš įvairių kampų spaudžiant asmenukių lazdoje esanti mygtuką, o jeigu naudojatės Bluetooth asmenukių lazda - valdant pultelį.

Kokios asmenukių lazdos būna?

Asmenukių lazdų pasirinkimas yra didelis bei su įvairiais funkcionalumais, tokiais kaip: trikojo funkcija, su lempa, laidiniai ir nuotolinio valdymo ar net su papildomai įmontuotu stabilizatoriumi, skirtu puikioms nuotraukoms ir vaizdo įrašams.

Asmenukių lazda, trikojis

Lazdos, turinčios trikojo funkciją, yra su nuotolinio valdymo mygtukais tam, kad galėtumėte pastatyti selfie stick ant lygių paviršių ir fotografuoti ar filmuoti lyg tai darytų pagalbinis žmogus.

Asmenukių lazda su LED lempa

Šiuolaikinė lazda ir trikojis su lempa yra naudojami ten, kur trūksta apšvietimo arba reikalingas papildomas apšvietimas, kad galima būtų filmuoti live transliacijas, “streaminti”, daryti YouTube, TikTok ir kitokius vaizdo įrašus. LED lempa stipriai pagerins nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę.

Asmenukių lazda su stabilizatorium

Telefonuose naudojamos ir sparčiai tobulėjančios kameros neturi tokių stabilizatorių kaip profesionaliose kamerose, tačiau asmenukių lazda su stabilizatoriumi padės išvengti vaizdo įrašų, kuriuose vaizdas dreba, neinvestuojant daug pinigų. Stabilizatorius visada bus geriau nei ranka, kadangi jo dėka yra pašalinamas drebėjimasi ir išvengiamas neryškus vaizdas.

Asmenukių lazda su laidu

Šio tipo fotografavimo lazdos, dėl savo mažos kainos, yra vienos populiariausių rinkoje. Jos yra prijungiamos prie telefono 3.5mm audio laidu arba Apple Lightning, micro USB, Type-C jungtimis, kurios priklauso nuo lazdos ar telefono modelio jungties. Naudojimas yra labai paprastas - norint fotografuoti reikia tik paspausti mygtuką esantį ant lazdos. 

Asmenukių lazda su Bluetooth

Dar patogesniam naudojimui yra Bluetooth asmenukių lazda. Tai belaidė lazda su Bluetooth funkcija, kuri turi atskirą pultelį, kuris yra susiejamas su telefonu ir po mygtuko paspaudimo, nuotraukos yra įamžinamos į telefono atmintį.

Prekės kodas: 79901
Pristatome "Hoco LV03 Showfull" - puikią asmenukių lazdą ir stalinį telefono laikiklį su 6 colių LED apšvietimu, skirtą tiesioginėms transliacijoms ir nuostabių asmenukių darymui. Šiame universaliame ir lengvai naudojamame telefono laikiklyje įmontuota LED žiedinė užpildymo šviesa su 56 lempų karoli..
19,28€
Be PVM:15,93€
Prekės kodas: 80350
Ieškote puikaus būdo, kaip padaryti nuostabias asmenukes, kurių pavydėtų visi? Tuomet rinkitės Bluetooth "XO SS08 Tripod" trikojė asmenukių lazda! Ši aukščiausios klasės asmenukių lazda pagaminta iš tvirtų ir estetiškų medžiagų, turi patogų telefono laikiklį ir įmontuotą trikojį. Jį galima ištempti ..
12,38€
Be PVM:10,23€
Prekės kodas: 77199
Hoco K11 Wireless Tripod asmenukių lazda (selfie stick) padės fotografuoti puikius kadrus, bet kokioje situacijoje naudojant vieną universalų priedą. K11 Wireless Tripod sujungia teleskopinį monopodą ir trikojį su belaidžiu fotoaparato valdikliu. Integruotas spaustukas tinka 4.7 - 6 colių išmaniesie..
19,90€
Be PVM:16,45€
Prekės kodas: 81088
Asmenukių lazda "Samsung CnT Selfie Stick Tripod GP-TOU020SAABW" yra naujoviškas asmenukės įrenginys, puikiai tinkantis visiems, kurie nori padaryti tobulą nuotrauką arba užfiksuoti ypatingiausias gyvenimo akimirkas. Dėl patogios vientisos konstrukcijos ir magnetinės "Bluetooth" nuotolinio valdymo t..
32,34€
Be PVM:26,73€
Prekės kodas: 80617
Pristatome trikojį „Selfie Stick“ asmenukių lazdą „Setty Tripod“ – naują geriausią jūsų partnerį su kuriuo atliksite nuostabias savo ir draugų nuotraukas. Su Bluetooth v3.0 nuotolinio valdymo pulteliu ši asmenukių lazda puikiai tinka fotografuoti keliaujant. Integruota trikojo funkcija užtikrina, ka..
9,33€
Be PVM:7,71€
Prekės kodas: 81560
Ar esate fotografijos entuziastas? Tuomet jums reikia asmenukių lazdos "SSTR-12" trikojo! Šis naujoviškas prietaisas puikiai tinka visiems asmenukes fotografuojantiems žmonėms ir pakelia jūsų nuotraukas į visiškai naują lygį. Dėl lengvos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio jį lengva pasiimti su savi..
10,05€
Be PVM:8,31€
Prekės kodas: 69671
Asmenukių lazda „Selfie Stick“ Borofone BY3 yra kompaktiškas fotografijų ar vaizdo įrašų asistentas su 3,5mm audio jungtimi. Selfie Stick BY3 pagamintas iš nerūdijančio plieno ir ABS termoplastiko, kuris pasižymi patvarumu ir atsparumu smūgiams. Fotografavimo lazdą galima naudoti įrenginiams, kurių ..
5,46€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 69672
Hoco K2 Mirror - tai unikali asmenukių lazda, kuria naudojantis visos nuotraukos bus tobulos! Tai ne tik patogus įrankis nusifotografuoti, bet ant lazdos yra pritvirtintas veidrodis, todėl visas nuotraukas galėsite daryti su galine telefono kamera (kuri yra visuomet geresnė nei priekinė) ir nereikės..
6,58€
Be PVM:5,43€
Prekės kodas: 79802
"Wozinsky WSSTK-01-BK" asmenukių lazda yra puikus būdas daryti puikias savo ir draugų nuotraukas iš skirtingų perspektyvų. Dėl įmontuoto trikojo šią asmenukių lazdą galima pastatyti bet kur, kad padarytumėte puikią nuotrauką. 360 laipsnių kampu besisukanti galvutė reiškia, kad galite fotografuoti ho..
20,46€
Be PVM:16,91€
Prekės kodas: 79617
Mėgstate daryti asmenukes, bet nekenčiate, kai jums trukdo ranka? O gal norite padaryti puikių savo ir savo draugų nuotraukų, bet nenorite prašyti, kad jas už jus darytų kas nors kitas. Bet kuriuo atveju, "Borofone BY8 Magic Selfie Stick" jums puikiai tinka!Ši asmenukių lazda turi trikojį, kad galėt..
14,24€
Be PVM:11,77€
Prekės kodas: 79916
Jei ieškote paprasto būdo, kaip išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu daryti geresnes nuotraukas, jums reikia "Bluetooth" fotografavimo nuotolinio valdymo pulto. Šis kišeninio dydžio "Bluetooth" nuotolinio valdymo pultelis leidžia jums susieti savo "iOS" arba "Android" įrenginį ir lengvai d..
4,81€
Be PVM:3,98€
Prekės kodas: 79246
RK27 Mini LED yra blykstė, apšvietimas su trimis skirtingais fotoaparato objektyvais: 185° žuvies akies, 50x makro, 150° plataus kampo. Žibintuvėlis turi 9 skirtingus šviesos reguliavimo lygius su šilta ir šalta spalvomis.Individualiai pritaikytas apšvietimas suteikia nuotraukoms profesionalumą su g..
6,18€
Be PVM:5,10€
Prekės kodas: 79245
RK30 Mini LED yra blykstė, apšvietimas su trimis skirtingais fotoaparato objektyvais: 185° žuvies akies, 50x makro, 150° plataus kampo. Žibintuvėlis turi 9 skirtingus šviesos reguliavimo lygius su šilta ir šalta spalvomis.Individualiai pritaikytas apšvietimas suteikia nuotraukoms profesionalumą su g..
6,92€
Be PVM:5,72€
Prekės kodas: 80588
Ar pavargote nuo žemos kokybės naktinių nuotraukų? Ar asmenukės, kurios ne visai atspindi jūsų grožį? Na, atsisveikinkite su tomis problemomis su „selfie“ žibintuvėliu, blykste RK31 Mini LED. Šis neįtikėtinas mažas prietaisas puikiai tinka naktinių nuotraukų ir asmenukių kokybei pagerinti. Su 18 šve..
5,59€
Be PVM:4,62€
Prekės kodas: 77168
Borofone BY6 PerfectPic - stalinis trikojis telefono laikiklis, asmenukių lazda "selfie stick" su LED 6" apšvietimu, kuris bus naudingas įrašant ar transliuojant video į Youtube, Twitch, Facebook ar kitas video ir stream platformas. Daugiafunkcinis laikiklis gali būti geriausias pagalbininkas influe..
22,67€
Be PVM:18,74€
Asmenukių lazda Baseus Lovely Bluetooth SUDYZP-E01
Išparduota
Prekės kodas: 79341
Baseus Lovely Bluetooth asmenukių lazda su trikojo stovu išmaniesiems telefonams iki 6.5 colio pavers jūsų atostogas nepamirštamomis – kurkite nuostabias nuotraukas ar vaizdo įrašus naudodami Baseus Lovely asmenukių lazdelę su trikojo stovu. Lovely Bluetooth asmenukių lazda yra integruotas trikojo s..
22,49€
Be PVM:18,59€
Asmenukių lazda Baseus Lovely Bracket SUDYZP-F01
Išparduota
Prekės kodas: 69681
Baseus Lovely Selfie Stick Wireless Bracket (SUDYZP-F01) - teleskopinė ištraukiama asmenukių lazda su trikojo funkcija bei Bluetooth nuotolinio valdymu pultu. Šis produktas yra ne tik klasikinė asmenukių lazda, tačiau išskleidus jo kojas, veikia kaip trikojis. Taigi galite fotografuoti stulbinančias..
15,96€
Be PVM:13,19€
Asmenukių lazda Baseus Mini Bluetooth
Išparduota
Prekės kodas: 79342
Baseus Mini Bluetooth asmenukių lazda pravers per atostogas, taip pat padės kurti vaizdo įrašus ar naudotis tokiomis programomis kaip „TikTok“, „Youtube“ ir kt. Kadangi lazda yra patogi, lengva ir sulankstoma, ją visada galite turėti po ranka. Ji tiks bet kokiai rankinei ar maišeliui, o išskleisti u..
15,71€
Be PVM:12,99€
Asmenukių lazda Bluetooth Hoco K10B Magnificent
Išparduota
Prekės kodas: 79343
Asmenukių lazda monopodas Hoco K10B trikojis yra praktiškas prietaisas kasdieniam naudojimui. Monopodo dizainas gana išbaigtas su 6 sekcijomis, stabiliai išsidėstęs plokštumoje sulankstomo trikojo pagalba, kokybiškai sukomplektuota kiekviena detalė. Prietaiso elementai pagaminti iš patvaraus plastik..
23,92€
Be PVM:19,77€
Asmenukių lazda Bluetooth Setty
Išparduota
Prekės kodas: 80010
Pristatome "Setty" "Bluetooth" asmenukių lazdą! Puikus būdas pasidaryti tobulą asmenukę, kad ir kur būtumėte. 55-90 mm ilgio laikiklio diapazonas ir 23-100 cm ilgio ištiesiama rankena - ši asmenukės lazda puikiai tinka bet kokiai progai. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar ant kalno viršūnės, ar ties..
11,44€
Be PVM:9,45€
Asmenukių lazda Borofone BY4 Wireless
Išparduota
Prekės kodas: 69670
Asmenukių lazda „Selfie Stick“ Borofone BY4 yra kompaktiškas belaidis fotografijų ar vaizdo įrašų asistentas, kuris prie įrenginio prisijungia Bluetooth būdu. Selfie Stick BY4 pagamintas iš nerūdijančio plieno ir ABS termoplastiko, kuris pasižymi patvarumu ir atsparumu smūgiams. Fotografavimo lazda ..
8,86€
Be PVM:7,33€
Asmenukių lazda Devia Tripod Stand ES072
Išparduota
Prekės kodas: 80227
Ieškote idealaus būdo daryti nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus? Tuomet rinkitės “Devia Tripod Stand ES072”. Ši universali ir daugiafunkcinė asmenukių lazda puikiai tinka visiems, kurie nori kurti kokybišką turinį per atstumą. Jis turi tris atramines kojas ir "Bluetooth" nuotolinio valdymo pulte..
22,16€
Be PVM:18,32€
Asmenukių lazda Huawei AF15 Pro
Išparduota
Prekės kodas: 78190
„Huawei Selfie Stick AF15 Pro“ yra nuostabus priedas kiekvienam mobiliosios fotografijos gerbėjui. Belaidė asmenukių lazda su kompaktišku dizainu ir trikojo funkcija. Puikiai tinka ne tik asmenukėms, bet ir standartinėms pozavimo nuotraukoms. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, lengva ir neš..
34,03€
Be PVM:28,13€
Asmenukių lazda Huawei Honor AF15
Išparduota
Prekės kodas: 69685
Huawei Honor AF15 belaidė asmenukių lazda (Selfie Stick) su trikojo funkcija yra lengvo (164 g) ir kompaktiško dizaino, todėl galima ją visuomet turėti šalia savęs. Svarbiausi šio Selfie Stick pranašumai, kad ištraukiama lazdelė išsitraukia iki 660 mm bei turi trikojo funkciją, kuri padės padaryti p..
28,04€
Be PVM:23,18€
Asmenukių lazda Omega Monopod Selfie Shutter
Išparduota
Prekės kodas: 69684
Omega Monopod Selfie Shutter asmenukių lazda yra puikus prietaisas norint fotografuoti ir filmuoti iš kitos, neįprastos perspektyvos. Dėl šio Selfie Stick galėsite nufotografuoti save bet kur ir iš bet kokios padėties.SavybėsRiešo dirželisPatogi putplasčio rankenaGalimas ilgis: 29-115 cmDidžiausia a..
4,88€
Be PVM:4,03€
Asmenukių lazda su 3.5mm laidu Devia Victor
Išparduota
Prekės kodas: 81152
Su "Devia Victor" asmenukių lazda su 3.5mm laidu dar lengviau įamžinti tobulas akimirkas. Iš kokybiško ABS ir nerūdijančio plieno pagaminta lengva, bet tvirta lazda, kurios ilgis 640 mm, kai ji ištiesta, ir 125 mm, kai ji sulankstyta, puikiai tinka nešiotis keliaujant. Tiesiog pritvirtinkite telefon..
12,18€
Be PVM:10,06€
Asmenukių lazda su Apple Lightning laidu Hoco K3A Beauty
Išparduota
Prekės kodas: 69686
Laidinė monopod asmenukių lazda Hoco K3A Beauty buvo specialiai sukurta Apple telefonams, kurie turi Lightning jungtį. Su šiuo selfie stick galėsite nusifotografuoti save ar draugus bet kokiu kampu be jokios papildomos pašalinių pagalbos. Asmenukių lazda reguliuojasi, todėl telefoną galite pasukti j..
9,89€
Be PVM:8,18€
Asmenukių lazda su Apple Lightning laidu Hoco K8 Starry mini
Išparduota
Prekės kodas: 78359
Hoco K8 Starry mini  asmenukių lazda “Selfie Stick” monopodas su Apple Lightining laidu yra originalaus dizaino, o ištiesus ilgis siekia 64 cm. „Hoco K8“ naudoja integruotą „Lightning“ laidą, kad prisijungtų prie „Apple“ išmaniųjų telefonų, todėl jis suderinamas tik su „Apple iPhone“ telefonais. Asm..
8,60€
Be PVM:7,11€
Asmenukių lazda su laidu Hoco K3 Beauty
Išparduota
Prekės kodas: 69680
Laidinė asmenukių lazda Hoco K3 Beauty buvo specialiai sukurta 3.5mm jungtį. Su šiuo selfie stick galėsite nusifotografuoti save ar draugus bet kokiu kampu, be jokios papildomos pašalinių pagalbos. Asmenukių lazda reguliuojasi, todėl telefoną galite pasukti jums reikalingu kampu - Hoco K3 gali būti ..
9,53€
Be PVM:7,88€
Asmenukių lazda su laidu Remax RP-P5 Mini
Išparduota
Prekės kodas: 69677
Remax RP-P5 mini asmenukių lazda "selfie stick", kuri tinka įvairiems telefono modeliams. Selfie lazdoje įmontuotas veidrodėlis suteiks galimybę Jums fotografuoti nuotraukas su galine telefono kamera, todėl Jūsų nuotraukos bus daug kartų kokybiškesnės. Asmenukių lazda išsiskleidžia iš 17,5cm ilgio i..
10,66€
Be PVM:8,81€
Asmenukių lazda su laidu Z61
Išparduota
Prekės kodas: 69679
Jei ieškote unikalios ir asmeninės dovanos, ieškokite asmeninės lazdelės su laidu Z61! Šią puikią dovaną galima suasmeninti bet kokiu pasirinktu tekstu, todėl ji tikrai ypatinga ir asmeniška. Prie lazdos pridedamas laidas, todėl ją lengva nešiotis su savimi. Ji puikiai tinka visiems, kurie mėgsta ši..
6,58€
Be PVM:5,43€
Asmenukių lazda su stabilizatoriumi Baseus 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer SUYT-0G
Išparduota
Prekės kodas: 79340
Baseus 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer SUYT-0G yra 3 ašių rankinis karkaso stabilizatorius skirtas išmaniesiems telefonams iki 92 mm pločio, yra viskas, ko reikia norint nufotografuoti arba nufilmuoti tobulą kadrą su išmaniuoju telefonu. Baseus gimbalo stabilizatorius ir jūsų pasirinkta scena. Dėl..
83,06€
Be PVM:68,64€
Asmenukių lazda, stovas Borofone BY9 Streamer
Išparduota
Prekės kodas: 80877
"Borofone BY9 Streamer" asmenukių lazda su stovo funkcija užtikrina patogumą ir kokybę visiems jūsų medijos poreikiams. Ši lengva ir elegantiška asmenukių lazda stilingai suprojektuota iš nerūdijančio plieno ir ABS medžiagos, kad ją būtų lengva nešiotis ir būtų patvari. Be to, galite naudoti 4,5-7 c..
11,68€
Be PVM:9,66€
Rodoma nuo 1 iki 33 iš 33 (viso puslapių - 1)