Titulinis
Krepšelis

USB laidai

Įkrovimo USB laidas su Type-C (USB-C), Apple Lightning, micro USB jungtimi suteiks būtiną energiją telefonui Samsung, Huawei, iPhone, Xiaomi kt. kai to labiausiai reikia. Platus USB laidų pasirinkimas leis išsirinkti tinkamiausią pagal geriausią kokybės ir kainos santykį.

Daugelis telefonu šiuo metu palaiko belaidį įkrovimą, tačiau vis tiek įkrovimas naudojant USB laidą yra daug greitesnis ir patikimesnis. Geras įkrovimo laidas turėtų būti patvarus, kad juo galima būtų naudotis ilgą laiką.

USB laidų įvairovė

USB laidai naudojami įvairiems telefonams įkrauti ir perduoti duomenis. Dažniausiai naudojami yra micro USB, Type-C (USB-C), Apple Lightning laidai, kurie gali būti įprasti ar magnetiniai.

micro USB laidas

Micro USB kabelis yra vienas iš populiariausių laidų, kuris skirtas įkrauti Android telefonams. Kadangi micro USB lizdas buvo plačiai naudojamas daugelyje telefonų, kurie buvo pagaminti iki 2015 m. micro USB lizdai yra linkę sugesti dėl natūralaus nusidėvėjimo, tačiau sumažinti šią riziką buvo sukurtas magnetinis micro USB laidas.

Type-C, USB C laidas

USB Type C laidas ir naujos kartos laidas yra panašaus dydžio kaip micro USB, tačiau yra daug paprastesnis jo naudojimas ir jis palaiko visus USB standartus, tokius kaip USB 2.0, USB 3.1 ir yra greito krovimo USB laidas.

Apple Lightning laidas

Apple USB laidas iPhone (Lightning) sukurtas Apple yra skirtas įkrauti tik šio gamintojo įrenginius. Pirmasis iPhone 5 USB laidas Lightning buvo išleistas kartu su telefonu 2012 m. Šis kabelis tuo metu išsiskyrė dėl savo jungties, kad ją būtų galima prijungti iš bet kurios pusės, ko su pirmtaku micro USB laidu negalima buvo padaryti. Tai suteikė šiam laidui išskirtinumo ir paprastumą naudojimo prasme ir sumažino vandens pralaidumą į įrenginį. 

Dar viena iš priežasčių, kodėl Apple pradėjo naudoti unikalią jungtį, tai jos dėka galima ne tik įkrauti ir perkelti duomenis iš telefono, tačiau ir prijungti įvairius adapterius, kurių dėka telefonui suteikiamas papildomas funkcionalumas, toks kaip vaizdo transliavimas į kitus įrenginius ir panašiai.

Apple 30-pin laidas

Apple 30-pin (30-kontaktų) naudojamas senesniuose šio gamintojo telefonuose ir yra skirtas įkrauti ir perkelti duomenis tarp prietaisų. Šis laidas tinka iPhone 4 USB laidas ir iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4S,  iPad, iPad 2, iPad 3, iPod Touch (2nd, 3rd, 4th generation) įrenginiams.

Kuo ypatingas magnetinis USB laidas?

Magnetinis USB laidas telefonui buvo sukurtas pastebėjus, kad dažniausia laido gedimo priežastis yra dėl laido tempimo arba “užlaužimo”. Todėl jeigu yra naudojamas magnetinis kabelis šie veiksniai yra pašalinami kadangi jų metu laidas tiesiog atsijungia nuo įrenginio, o tai padeda apsaugoti papildomai įrenginį nuo netyčinio numetimo kai yra užkliudomas laidas. Taip pat šio tipo laido naudojamas suteikia ilgesnį įkrovimo lizdo veikimą, kadangi norint įkrauti telefoną kiekvieną kartą prijungti įkrovimo jungties nebereikia, nes ji yra visuomet viduje ir tik magnetinis laidas prisijungia prie magnetinės įkrovimo jungties.

Gamintojų USB laidai

Dėl techninių specifikacijų originalūs kabeliai suteikia geriausią suderinamumą ir optimaliausią bei sparčiausią įkrovimą.

Samsung USB C laidas

Samsung USB Type C laidas, kabelis suteiks galimybę įkrauti Galaxy S8, S8, S10, S20, S20+, S20 Ultra ir Note serijos įrenginius, kurie turi USB-C jungtį ir tuo pačiu sinchronizuoti nuotraukas, muziką ir kitus failus su nešiojamu kompiuteriu. Taip pat šie laidai perduoda 5A ir 20V galią, todėl samsung USB laidas leis pasiekti maksimalų įkrovimo našumą.

Huawei USB laidas

Huawei greito pakrovimo laidas pagamintas iš aukščiausios kokybės šerdies ir palaiko didelę srovę įkraunant Huawei P10, P20, P20 Lite, P30, P40 ir P40 Pro bei kitus modelius.

iPhone USB laidas

Apple iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, SE (2020), X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 12, 12 Pro, 12 Pro Max tinkantis Lightning laidas leis sinchronizuoti duomenis arba įkrauti prijungus prie maitinimo adapterio.

Prekės kodas: 78010
Laikykite visus savo įrenginius įkrautus naudodami šį Baseus Rapid (CA1T4-B01) 4-in-1 įkrovimo laidą. Šis USB įkrovimo laidas sukurtas su keturiomis jungtimis ir vienu metu gali įkrauti kelis įrenginius. Jame yra viena micro USB jungtis, viena „Apple Lightning“ jungtis ir dvi Type-C (USB-C) jungtys...
11,09€
Be PVM:9,17€
Prekės kodas: 77171
Borofone BX49 Cool PD - 1 metro ilgio įkrovimo laidas ir duomenų perdavimo kabelis skirtas Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max telefonams. Šis laidas palaiko Power Delivery (PD) 20W greitą įkrovimą, kuris galimas naujausiuose iPhone modeliuose. Laido šerdyje yra 116 varinių laidų dėl kurių ..
5,55€
Be PVM:4,59€
Prekės kodas: 75688
Apple iPhone 11 serijos, iPhone 12 serijos, iPhone 13 serijos, iPhone 14 serijos Lightning į Type-C (USB-C) laidas leis įkrauti ir perkelti duomenys prijungus iPhone, iPad, iPod su Lightning jungtimi prie USB-C (Type-C) įkroviklio arba Thunderbolt 3 (USB-C) turinčių įrenginių Mac ar iPad Pro įrengin..
7,05€
Be PVM:5,83€
Prekės kodas: 79829
Ieškote itin patogaus būdo, kaip išlaikyti iPhone įkrautą? Išbandykite "Apple Lightning" magnetinį USB laidą! Šis 1.0m ilgio kabelis turi šviesos diodų indikatorių, todėl lengvai pamatysite, kurioje vietoje tamsoje yra jūsų įrenginis. Magnetinis Lightning antgalis leidžia lengvai prijungti ir atjung..
5,52€
Be PVM:4,56€
Prekės kodas: 75555
Remax Zigie (RC-102i) 1.2m ilgio Apple Lightning magnetinis USB laidas, kabelis greitai įkraus bet kurį Apple iPhone, iPad, iPod įrenginį turintį Lightning jungtį 3.0A srove. Šio laido išskirtinumas yra tas, kad Lightning jungtis yra magnetinė, o tai padės išvengti telefono ir jungties sugadinimų. T..
7,44€
Be PVM:6,15€
Prekės kodas: 75547
Duomenų perdavimo ir įkrovimo Apple Lightning - Type-C (USB-C) 3.0A, 18W laidas, kabelis Hoco U64 Superior PD pasižymi puikia medžiagų kokybe ir praktišku dizainu. Kabelis skirtas sinchronizuoti išmanųjį telefoną su kompiuteriu. Tinka visiems įrenginiams turintiems Apple Lightning jungtį. Korpusas p..
5,55€
Be PVM:4,59€
Prekės kodas: 75546
Šis greito įkrovimo Apple Lightning - Type-C (USB-C) laidas, kabelis Hoco X36 Swift PD 3.0A, 18W pasižymi puikia medžiagos kokybe ir praktišku dizainu. Korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio ir TPE medžiagos. Gali palaikyti greitą 18W įkrovimą (su PD įkrovikliu 18W arba galingesniu). Taip pat, šis..
7,61€
Be PVM:6,29€
Prekės kodas: 80828
"Baseus Jelly Liquid Silica Gel" USB "Apple Lightning" laidas - kitas greito įkrovimo lygis "Apple" įrenginiams. Pagamintas iš tvirtos, itin atsparios silikono medžiagos, šis 2 metrų ilgio kabelis lenksis ir lankstysis pagal jūsų poreikius be jokios žalos ar lūžio tikimybės. Mėgaukitės sklandžiu ir ..
10,62€
Be PVM:8,78€
Prekės kodas: 79671
Naudodami "Baseus Superior" 2.4A, 1.0m "Lightning" USB laida galite akimirksniu įkrauti "iPhone" arba "iPad" bateriją! Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir apsaugotas nuo pažeidimų nailoniniu pynimu, kuris nelūžta ir nesideformuoja, ir gumine įvesties bloko apsauga, saugančia nuo įbrėžimų i..
6,72€
Be PVM:5,55€
Prekės kodas: 81119
"Baseus Yiven" "Apple Lightning" į USB laidas - puikus sprendimas greitai ir saugiai įkrauti įrenginį. Šis kabelis yra ilgas 1.8 m ilgio, pasižymi greita 2A srove ir patvaria sustiprinta jungtimi, todėl užtikrina puikų veikimą. Jo aukštos kokybės aliuminio lydinio kištukas atsparus oksidacijai ir ko..
7,96€
Be PVM:6,58€
Prekės kodas: 75548
Borofone BX1 EzSync Apple Lightning USB laidas yra kompaktiškas priedas praversiantis kiekvienam naudotojui įrenginio įkrovimui bei duomenų perkalimui. Laidas yra universalus, todėl tinka bet kuriam Apple įrenginiui, kuris palaiko Apple lightning jungtį. Palaikoma stabili 2.0A laido srovė užtikrins ..
5,14€
Be PVM:4,25€
Prekės kodas: 73860
Borofone BX26 Express įkrovimo ir duomenų perdavimo laidas skirtas Apple įrenginiams turintiems Apple Lightning jungtį. Laidas palaiko iki 2.4A srovę ir yra 1 metro ilgio. Pagamintas naudojant aliuminio lydinį aplink jungtis, o pats laidas apsaugotas nunertu nailonu.SpecifikacijaGamintojas: Borofone..
5,39€
Be PVM:4,46€
Prekės kodas: 73857
Apple Lightning USB laidas Borofone BX30 Silicone yra įprasto dizaino kabelis, skirtas įkrauti įrenginiams, o taip pat prijungti prie kompiuterio. Modelis palaiko 2.4A srovės pralaidumą, tačiau įkrovimo srovė priklauso ir nuo pačių įrenginių, tokių kaip įkroviklis ir išmaniojo telefono palaikomos įk..
5,70€
Be PVM:4,71€
Prekės kodas: 75549
Borofone BX34 Adavantage Apple Lightning - USB laidas yra ypatingai patvarus ir ilgaamžis kabelis skirtas AirPods, iPhone, iPad, iPod, Macbook įrenginių įkrovimui ir duomenų sinchronizavimui į kompiuterį. Šis 1 metro ilgio laidas yra pagamintas iš gryno vario šerdies ir dėl šios priežasties laidas g..
5,76€
Be PVM:4,76€
Prekės kodas: 81117
"Devia Gracious" "Apple Lightning" į USB laidas - puikus priedas jūsų "Apple" įrenginiams. Šis aukštos kokybės kabelis pagamintas iš aukščiausios kokybės nailono austos medžiagos, užtikrinančios maksimalų patvarumą ir elegantišką išvaizdą. Dėl pažangios 2,1 A įkrovimo ir duomenų perdavimo srovės ir ..
5,55€
Be PVM:4,59€
Prekės kodas: 81115
"Devia Kintone" "Apple Lightning" į USB laidas. Šis kabelis sukurtas taip, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti "Apple" įrenginio (iPad, iPhone) galimybes, nes turi pažangią maitinimo sistemą ir patikimą duomenų perdavimo technologiją. Kabelis pagamintas iš patvarios gryno vario vielos, aliuminio lyd..
5,47€
Be PVM:4,52€
Prekės kodas: 81112
"Devia Smart serijos Lightning USB laidas yra puikus pasirinkimas "Apple" vartotojams. Šis 8 kontaktų kabelis yra sertifikuotas MFi, t. y. atitinka visus originalių APPLE priedų reikalavimus. Be to, sustiprinta prievado konstrukcija užtikrina aukščiausios kokybės veikimą tiek įkraunant įrenginio bat..
6,79€
Be PVM:5,61€
Prekės kodas: 80832
Dudao's L2 Apple Lightning į USB laidas yra patvariausias ir patikimiausias kabelis. Atnaujintas, sustiprintas sujungimas užtikrina, kad kabelis niekada nesulūš kaip kiti įprasti laidai, todėl jis yra puikus pasirinkimas jūsų greitojo įkrovimo poreikiams.Dėl tvirtos TPE medžiagos iš kurios sukurtos ..
6,61€
Be PVM:5,46€
Prekės kodas: 79836
"Dux Ducis K-One" "Apple Lightning" į USB laidas yra puikus sprendimas "Apple" įrenginiams įkrauti. Jame įdiegta išmanioji išmanioji mikroschema, identifikuojanti įkraunamus įrenginius, išmanusis manevravimas, stabilus ir saugus įkrovimas. Aukštos kokybės aliuminio lydinio sąsaja pasižymi maža perda..
6,35€
Be PVM:5,25€
Prekės kodas: 73638
Hoco U72 Forest USB laidas, kabelis su Apple Lightning jungtimi yra išskirtinis pasiūlymas su išskirtiniu dizainu bei leidžiantis prijungti Apple iPhone, iPad įrenginį sinchronizavimui su kompiuteriu ir įkrovimui. Jungčių korpusai yra pagaminti patogios ir praktiškos formos iš tvirtos termoplastinės..
6,83€
Be PVM:5,64€
Prekės kodas: 73630
Hoco X1 Rapid greito įkrovimo Apple Lightning USB laidas, tai kabelis skirtas įkrauti Apple, iPad įrenginius ir perkelti įvairius duomenis. Maksimali srovė, kurią palaiko šis laidas yra 2.1A, todėl jis tinkamas naudoti su greitaisiais įkrovikliais, tokiais kaip QC 2.0 (Quick Charge 2.0) ir QC 3.0 (Q..
5,02€
Be PVM:4,15€
Prekės kodas: 73629
Įkrovimo 1 metro ilgio kabelio Apple Lightning laidas Hoco X14 Times Speed skirtas telefonams ir panšetiniams kompiuteriams. Raudonos spalvos kabeliu galėsite lengvai įkrauti 2.4A srove ir sinchronizuoti duomenis su įvairiais įrenginiais (išmaniasiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, fotoapa..
5,57€
Be PVM:4,60€
Prekės kodas: 73649
Hoco X25 Soarer Apple Lightning USB aukštos kokybės laidas, kabelis skirtas įkrauti ir perduoti duomenis tarp skirtingų įrenginių už prieinamą kainą. Pagamintas iš keturių branduolių alavuotos varinės vielos, kuri palaiko 2.0A srovę. Optimalus 1.0 m laido ilgis suteikia naudojimosi patogumą ir tinka..
4,90€
Be PVM:4,05€
Prekės kodas: 73625
Hoco X26 Xpress Apple Lightning USB laidas, kabelis - naudojamas įkrauti įrenginius 2.0A sparta ir keistis duomenimis tarp jų. Laido suderinamumas yra universalus, todėl galima jį prijungti prie visų įrenginių, kurie turi Lightning jungtį. Korpusas pagamintas iš medžiagos malonios liesti ir sustipri..
5,42€
Be PVM:4,48€
Prekės kodas: 73605
Hoco X37 Cool Power yra kokybiškas USB kabelis, laidas su Apple Lightning jungtimi. Jo ilgis yra 1 metras, o maksimali galima srovė yra 2.1A, o tai leidžia greitai įkrauti iPhone telefoną ar iPad planšetinį kompiuterį. Laido šerdis pagaminta iš vario lydinio, o nikeliuota jungtis yra neoksiduojanti,..
4,72€
Be PVM:3,90€
Prekės kodas: 75561
Apple Lightning USB laidas iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, SE (2020), X, XS, XS Max, XR, 11 0.5-2.0 metro ilgio laidas skirtas prijungti iPhone, iPad ar iPod su Apple Lightning - USB jungtimi prie įkroviklio ar kompiuterio, kad galėtumėte perkelti reikiamus duomen..
4,84€
Be PVM:4,00€
Prekės kodas: 81363
Ieškote patikimo, saugaus ir ilgaamžio "iPhone" ar "iPad" įkrovimo laido? Daugiau neieškokite, nes JOYROOM S-1030M12 Apple Lightning į USB laidas turi viską! Šiame kabelyje pirmiausia atsižvelgta į naudotojo patikimumą. Jo 480 Mbps perdavimo greitis užtikrina greitą ir saugų energijos perdavimą, tod..
6,51€
Be PVM:5,38€
Prekės kodas: 81364
Pristatome revoliucinį JOYROOM S-UL012A9 "Apple Lightning" USB laidą, kuris yra puikus priedas prie "iPhone" arba "iPad" įrenginio! Šis neįtikėtinai pažangus kabelis žada, kad įkrovimas bus be rūpesčių visą gyvenimą. Dėl žaibiško perdavimo greičio (480 Mbps) ir 2.4A srovės galite pamiršti, kad teks ..
6,86€
Be PVM:5,67€
Prekės kodas: 73881
Hoco X10 Starfish 2in1 dėka įkraukite ir sinchronizuokite savo įrenginius greitai ir efektyviai naudodami šį novatorišką laidą su micro USB ir Apple Lightning jungtimis. Šis kabelis yra saugus ir tuo pačiu praktiškas bei patvarus ir palaiko 2.4A įkrovimo srovę.SpecifiakcijaGamintojas: HocoModelis: X..
6,53€
Be PVM:5,40€
Prekės kodas: 75672
Tellos 2in1 Apple Lightning/micro USB laidas yra universalus 1.2 metro kabelis palaikantis 2.1A srovę su kuriuo galėsite įkrauti ir perkelti duomenys skirtingų gamintojų įrenginiams. Apsauginė TPE meždiagos pynė aplink laidą suteiks ilgenį laido tarnavimo laiką ir neleis laidui susipinti tarpusavyje..
3,87€
Be PVM:3,20€
Prekės kodas: 80582
Jei ieškote aukščiausios kokybės ir patvaraus „micro USB“ į USB laido, „Baseus Cafule“ yra puikus pasirinkimas. Šis laidas turi nailono pynę, užtikrinančią didesnį patvarumą, taip pat sustiprintą jungtį, dėl kurios jis tikrai nenutrūks. Be to, aliuminio kištuko apvalkalas yra atsparus oksidacijai ir..
7,20€
Be PVM:5,95€
Prekės kodas: 80373
"Baseus Superior" yra aukščiausios kokybės "micro USB" į USB laidas, kuris gali tiekti iki 2.0A srovę, kad būtų galima greitai įkrauti. Be to, jis pasižymi 480 Mbps perdavimo sparta, todėl puikiai tinka duomenims tarp įrenginių perduoti. Jungtis sustiprinta įtempimui mažinimo įtaisu, o laidas sustip..
6,21€
Be PVM:5,13€
Prekės kodas: 81114
"Devia Kintone" "micro USB" į USB laidas puikiai tinka tiems technologiškai išprususiems žmonėms, kurie nori aukščiausio našumo ir kokybės jungdami savo įrenginius. Šis patogus mažas kabelis pagamintas iš gryno vario laido, aliuminio lydinio ir TPE, kad būtų užtikrintas optimalus duomenų perdavimas ..
5,32€
Be PVM:4,40€
Prekės kodas: 81111
"Devia Smart" "micro USB" į USB laidas - sukurtas taip, kad būtų itin efektyvus, saugus ir patvarus. Šis kabelis pagamintas iš gryno vario laido ir TPE, kad būtų užtikrintas didesnis duomenų perdavimas ir išmaniosios įkrovimo galimybės, jis gali tiekti 2.1A srovę. Jo sustiprinta prievado konstrukcij..
5,62€
Be PVM:4,64€
Prekės kodas: 79835
Jei ieškote aukščiausios kokybės "micro USB" ir USB laido, "Dux Ducis K-One" yra puikus pasirinkimas. Šis kabelis palaiko 2.1A srovę ir yra 1 metro ilgio, todėl puikiai tinka prietaisams įkrauti. Išmanusis "Intelligent Chip" įkrovimo įrenginių atpažinimo lustas užtikrina stabilų ir saugų įkrovimą, o..
6,29€
Be PVM:5,20€
Prekės kodas: 81118
Naudodami "Nokia CA-101" micro USB į USB laidą, maksimaliai išnaudokite savo telefono galimybes. Šiuo kabeliu telefonas sujungiamas su bet kuriuo kompiuteriu, todėl galite greitai ir lengvai sinchronizuoti ir perkelti duomenis. Ši galinga jungtis, suderinama su šimtais senų populiarių "Nokia" modeli..
1,55€
Be PVM:1,28€
Prekės kodas: 77983
micro USB - USB laidas su 10 mm padidintu micro USB antgaliu, skirtas įkrauti per perkelti duomenys IP68 vandeniui atspariuose telefonuose, dulkėms atspariuose telefonuose, smūgiams atspariuose telefonuose, bet kuriuose mobiliuosiuose telefonuose su gilia įleista įkrovimo jungtimi...
4,54€
Be PVM:3,75€
Prekės kodas: 75671
Aukštos kokybės micro USB laidas yra 1-3 metrų ilgio su kuriuo galėsite įkrauti įvairius įrenginius bei pekelti duomenys...
4,36€
Be PVM:3,60€
Prekės kodas: 73855
Borofone BX1 EzSync micro USB laidas yra kompaktiškas priedas praversiantis kiekvienam naudotojui įrenginio įkrovimui bei duomenų perkėlimui. Laidas yra universalus, todėl tinka bet kuriam įrenginiui, kuris palaiko micro USB jungtį. Palaikoma stabili 2.0A laido srovė užtikrins stabilų įrenginių įkro..
4,30€
Be PVM:3,55€
Prekės kodas: 73847
Borofone BX26 Express įkrovimo ir duomenų perdavimo laidas skirtas įrenginiams turintiems micro USB jungtį. Laidas palaiko iki 2.4A srovę ir yra 1 metro ilgio. Pagamintas naudojant aliuminio lydinį aplink jungtis, o pats laidas apsaugotas nunertu nailonu.SpecifikacijaGamintojas: BorofoneModelis: BX2..
5,38€
Be PVM:4,45€
Prekės kodas: 73854
micro USB laidas Borofone BX30 Silicone yra įprasto dizaino kabelis, skirtas įkrauti įrenginiams, o taip pat prijungti prie kompiuterio. Modelis palaiko 2.4A srovės pralaidumą, tačiau įkrovimo srovė priklauso ir nuo pačių įrenginių, tokių kaip įkroviklis ir išmaniojo telefono palaikomos įkrovimo įta..
5,95€
Be PVM:4,92€
Prekės kodas: 73851
Borofone BX34 Adavantage micro USB laidas yra ypatingai patvarus ir ilgaamžis kabelis skirtas įrenginių įkrovimui ir duomenų sinchronizavimui į kompiuterį. Šis 1 metro ilgio laidas yra pagamintas iš gryno vario šerdies ir dėl šios priežasties laidas gali palaikyti iki 2.4A srovę. Nailonu apipintas k..
5,08€
Be PVM:4,20€
Prekės kodas: 75568
Originalus LG DC05BK-G (EAD62329304) USB įkrovimo ir duomenų sinchronizavimo laidas 1.2 metro ilgio skirtas LG Nexus 4, Nexus 5, G2, G2 mini, G3, G Pro, G Pro 2 ir kitiems modeliams...
5,08€
Be PVM:4,20€
Prekės kodas: 77954
1.2 metro ilgio USB į mikro USB laidas DC09WK-V LG G2, G3, G4, palaikantis 1.8A greitą telefonų ir kitų mobiliųjų įrenginių įkrovimą. SpecifikacijaJungtis: microUSB - USBSrovė: 1.8ALaido ilgis: 1.2mPalaikomos įkrovimo technologijos: Fast Charging, Quick Charge 2.0..
5,08€
Be PVM:4,20€
Prekės kodas: 75675
Samsung Galaxy S2, S3, S4, Note, Note 2, Note 3, Note 4, Note 5 originalus micro USB laidas (ECB-DU5ABE, ECB-DU4AWE, ECB-DU4EBE, ECB-DU4AWE), kuris yra 1.0 - 1.5 metro ilgio. Šis kompaktiškas micro USB duomenų perdavimo kabelis tinka tiek duomenų perdavimui tiek greitam telefono įkrovimui.Specifikac..
4,42€
Be PVM:3,65€
Prekės kodas: 75676
Samsung EP-DG925UWE, EP-DG925UBE originalus micro USB laidas skirtas Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7, S7 Edge telefono modeliams. Samsung EP-DG925 - didelės spartos USB įkrovimo, duomenų perdavimo kabelis ir yra puikus sprendimas norint įkelti arba iškelti duomenis iš telefono. Kopijuokite ..
4,48€
Be PVM:3,70€
Prekės kodas: 75673
Su Samsung ET-DQ10Y0WE, ET-DQ11Y1WE micro USB laidu įkraukite ir perkelkite duomenis į savo Samsung Galaxy S5 (SM-G900F), Galaxy Note 3 (SM-N9000, N9005) telefonus su USB 3.0 duomenų perdavimo kabeliu greičiau negu esate įpratę tai daryti su kitais įrenginiais. Šis USB 3.0 duomenų perdavimo kabelis ..
5,39€
Be PVM:4,46€
Prekės kodas: 73597
Hoco X1 Rapid greito įkrovimo 2 metro ilgio micro USB laidas, tai kabelis skirtas įkrauti įrenginius ir perkelti įvairius duomenis. Maksimali srovė, kurią palaiko šis laidas yra 2.1A, todėl jis tinkamas naudoti su greitaisiais įkrovikliais, tokiais kaip QC 2.0 (Quick Charge 2.0) ir QC 3.0 (Quick Cha..
4,49€
Be PVM:3,71€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 288 (viso puslapių - 6)