Prekių katalogas
Krepšelis

Automobiliniai įkrovikliai ir FM moduliatoriai

Tiems, kurie praleidžia itin daug laiko automobilyje, pavyzdžiui kasdien keliaujate į darbą ir iš jo, dirbate vairuotoju ar tiesiog esate aktyvus ir daug veiklos turintis asmuo, automobilinis įkroviklis yra būtinybė, nes, deja, kitaip telefono ar kito įrenginio mašinoje neįkrausite. O jeigu Jūs esate dar ir muzikos mėgėjas, tuomet automobilinis įkroviklius kartu su FM moduliatoriumi taps geriausiu pagalbininku automobilyje.

Automobilinis įkroviklis - tai nedidelis įtaisas, kuris jungiamas prie automobilio 12V - 24V cigarečių pridegiklio lizdo. Automobiliniai įkrovikliai skirti įkrauti įvairius elektros prietaisus. Kai kurie pakrovėjai gali skirtis savo funkcionalumu: didesniu USB lizdų kiekiu, įkrovimo sparta ir turėdamas papildomą funkciją, gali būti naudojamas kaip Bluetooth FM moduliatorius. 

Visi šie aksesuarai turi apsaugą nuo perkrovos, trumpo jungimo, aukštos temperatūros, įtampos reguliavimo sistemą, kad užtikrintų saugų įrenginių įkrovimą, todėl juos yra visiškai saugu naudoti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių įkroiklių ir moduliatorių: Baseus FM moduliatorius, taip pat iPhone, Samsung, Huawei, Hoco, Borofone ir kitų gamintojų automobilinius pakrovėjus.

Kokie būna automobiliniai pakrovėjai?

Didelės spartos

Geras ir patikimas automobilinis įkroviklis turėtų suteikti mažiausiai 2.1A srovę naudojant USB ar Type-C (USB-C) jungtį. Tokia srovė yra rekomenduojama tam, kad vienu metu būtų galima ne tik krauti, bet ir naudoti telefoną ar planšetę, nes krovimo metu nenaudojant mobiliojo telefono praktiškai užtektų ir tik 1.0A srovės. 

Jeigu Jūs ieškote greito įkroviklio, kuris turėtų pavyzdžiui dvi USB jungtis, tokiu atveju toks prietaisas turėtų turėti bendrą išeinančią srovę ~4.8A, kad galima būtų ne tik optimaliai įkrauti keletą prietaisų vienu metu, bet tuo pačiu ir jais naudotis.

Didesnis lizdų kiekis

Vartotojui, turinčiam keletą elektroninių prietaisų, naudojimasis automobiliniu pakrovėju su viena jungtimi gali būti didelis galvos skausmas. Įsivaizduokite, kad važiuojate automobiliu su keleiviu ir Jums abiems vienu metu prisireikia įkrauti po įrenginį. Tikrai būtų tokių atvejų, kuomet nuspręsti, kurį įrenginį krauti pirmiau, būtų sudėtinga. Tokiose situacijose Jums puikiai  pasitarnaus įkrovikliai su keleta USB, Type-C (USB-C) įkrovimo lizdų ir tai tikrai pravers ne tik Jums, bet ir keleiviams važiuojantiems su Jumis tuo pačiu automobiliu.

Laisvų rankų įranga

Jeigu vairuojant dažnai reikia atsiliepti skambutį ar norite, kad pokalbį telefonu girdėtų ir kiti tuo pačiu automobiliu važiuojantys keleiviai, tuomet laisvų rankų įranga Jums yra tiesiog būtina. 

Automobilinė laisvų rankų įranga dažniausiai yra įmontuota į FM moduliatorius, kurie yra automobiliniuose įkrovikliuose, ir turi skambučio atsiliepimo, numetimo mygtuką bei mikrofoną. Klausantis automobilyje muzikos, naudojantis FM moduliatorių, ir  tuo metu atsiliepus į skambutį, iš muzikos grojimo į laisvų rankų įrangą yra perjungiama automatiškai, tokiu būdu Jūs ir toliau galėsite netrukdomai vairuoti.

Automobilinis MP3 grotuvas

Automobilinis MP3 grotuvas, kitaip dar vadinamas automobilinis FM moduliatorius, yra itin patogus įrenginys leisiantis patogiai klausytis muzikos automobilyje iš kito įrenginio. Dažniausiai šie moduliatoriai yra montuojami į automobilinius įkroviklius ir yra dar vadinami kaip “USB AUX Bluetooth automobilinis adapteris”.

Šių moduliatorių dėka muziką, kuri yra leidžiama per Spotify, Youtube programėles ar kuri yra įrašyta telefono atmintyje, iš telefono į grotuvą galima leisti su Bluetooth pagalba, kad būtų galima klausytis muzikos per automobilio garso sistemą. FM moduliatoriai yra puikus priedas automobilyje tiems, kurie nenori keisti seno grotuvo ir suteikti jam naują funkcionalumą. 

Bevieliai automobiliniai įkrovikliai

Ar žinojote, kad net ir automobilyje galite naudotis bevieliu telefono įkrovimu? Tikrai taip! Bevieliai automobiliniai įkrovikliai yra ne tik pakrovėjai, bet tuo pačiu ir telefono laikikliai, kuriais galite naudotis ir net nekraunant savo įrenginio. Dažniausiai tai ant ventiliacijos grotelių montuojamas laikiklis, kurio dėka galėsite patogiai naudotis, pavyzdžiui navigacija kelionių metu. 

Automobilinis įkroviklis 2x Type-C su Type-C laidu Choetech TC0008 (3.0A, 40W)
Išparduota
Prekės kodas: 78558
Choetech TC0008 yra 2x Type-C (USB-C) automobilinis įkroviklis, palaikantis greito įkrovimo technologijas, tokias kaip Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, Huawei FCP, Samsung AFC, Apple greitasis įkrovimas ir kitas populiariausias. Panašu, kad „Choetech“ tai žino, nes savo naujame gaminyje įdiegė ..
13.36€
Be PVM:11.04€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Baseus CCBX-0S (4.8A, 24W)
Išparduota
Prekės kodas: 78173
Baseus CCBX-0S yra 4.8A, 24W kompaktiškas automobilinis įkroviklis, leidžiantis vienu metu įkrauti du įrenginius, nesijaudinant dėl lėto įkrovimo. Korpusas pagamintas iš labai patvarių, kokybiškų medžiagų - aliuminio + PC, atsparus įbrėžimams ir smulkiems mechaniniams pažeidimams.Įkroviklis turi dvi..
11.10€
Be PVM:9.17€
Prekės kodas: 76954
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6.32€
Be PVM:5.22€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Borofone BZ2 Joyroad (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 76951
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6.82€
Be PVM:5.64€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Dudao R6S (3.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 78557
Dudao R6S yra dviejų USB išmanusis automobilinis įkroviklis su saugaus įkrovimo funkcija. Nepriklausomai nuo to, prie kurios jungties prijungsime telefoną, jo energija atsinaujins maksimaliu įmanomu greičiu. Įkraunant 2 įrenginius, įtampa bus atitinkamai paskirstyta ir priderinta prie konkrečių įren..
7.22€
Be PVM:5.97€
Prekės kodas: 75415
Automobilinis įkroviklis Griffin PowerJolt (GC23089) yra 1.0A, dviejų USB jungčių adapteris. Įkroviklis yra universalus, todėl jis gali įkrauti bet kokį įrenginį, kuris gali būti įkraunamas per USB laidą, įskaitant išmaniuosius telefonus...
5.17€
Be PVM:4.28€
Prekės kodas: 75416
Automobilinis įkroviklis Hoco Z1 2.1A su dviem USB jungtimis yra didelis pagalbininkas daug keliaujantiems, kurie dėl laiko stokos nespėja savo įrenginių įkrauti namuose. Šis automobilinis įkroviklis gali vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Dėl savo minimalistinio dizaino bus praktiškai nem..
6.35€
Be PVM:5.25€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Hoco Z12 Elite (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75417
Hoco Z12 Elite yra universalus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios palaiko 2.4A srovę atskirai, o prijungus antrą įrenginį palaiko bendrą 2.4A srovę. Šis adapteris gali įkrauti ne tik telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius bei kitus įrenginius. Įkroviklis yra kompaktiškas ir..
6.80€
Be PVM:5.62€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Hoco Z21 Ascender Dual (3.4A, 17W)
Išparduota
Prekės kodas: 75418
Automobilinis įkroviklis Hoco Z21 Ascender Dual 17W turi 2 USB jungtis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Bendra dviejų jungčių maksimali srovė 3.4A, o atskirai jos įkrauti gali 2.4A srove. Z21 Ascender Dual turi išvaizdų ir kompaktišką dizainą, kuris tiks kiekvie..
8.01€
Be PVM:6.62€
Prekės kodas: 76955
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
7.14€
Be PVM:5.90€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Hoco Z3 (3.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75428
Hoco Z3 yra patogus ir kompaktiškas automobilinis įkroviklis su 2 standartinėmis USB jungtimis (3.1A maks.) ir skaitmeniniu ekranu, kuris rodo įkrovimo įtampą. Šis universalus įkroviklis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, taip pat turi automatinį srovės ir įtampos paskirstymą, kuris užtikriną s..
8.15€
Be PVM:6.73€
Prekės kodas: 78542
„Huawei Super Charge CP36“ yra originalus, kompaktiškas automobilinis įkroviklis, kuris greitai ir saugiai įkraus jūsų įrenginį su 22.5W galia ir 2.25 A srove. Greitojo įkroviklio dėka telefoną įkrausite vos per 30 minučių.CP36 turi dvi USB jungtis, kurių dėka galėsite patogiai įkrauti du įrenginius..
21.45€
Be PVM:17.73€
Prekės kodas: 78548
JOYROOM C-A06 yra 3.1A, 15W greito įkrovimo automobilinis įkroviklis, kuris yra patogus elektronikos pakrovėjas automobilyje net tik ilgų kelionių metu. Kompaktiškas įkroviklis, kurį galite įkišti į cigarečių degiklio lizdą, suteiks jums nuolatinę prieigą prie energijos šaltinio. Vienu metu galite į..
7.19€
Be PVM:5.94€
Prekės kodas: 79442
JOYROOM JR-CL10 automobilinis įkroviklis yra galingas ir kompaktiškas įkroviklis, kuris vienu metu gali įkrauti du įrenginius iki 2.4A srove. Jis turi stulbinančią LED lemputę, leidžiančią lengvai rasti įkrovimo prievadus naktį, ir yra pagamintas iš ugniai atsparios PC medžiagos ir aliuminio lydinio..
11.07€
Be PVM:9.15€
Prekės kodas: 79407
Ieškote išmanaus ir kompaktiško automobilinio įkroviklio, galinčio greitai ir patikimai įkrauti visus jūsų prietaisus? Ieškokite tik "Baseus Circucal" automobilinio įkroviklio! Šiame mažame prietaise gausu funkcijų, kurios palengvins jūsų gyvenimą, įskaitant visų populiariausių greitojo įkrovimo tec..
13.91€
Be PVM:11.50€
Automobilinis įkroviklis 2x USB QC 3.0 Baseus Magic CCMLC20A-09 (6.0A, 45W)
Išparduota
Prekės kodas: 79552
Baseus Magic 2x USB QC 3.0 yra galingas ir greitas automobilinis įkroviklis su dviem USB prievadais. Didžiausia jo galia - 45W, vienu metu galima įkrauti du įrenginius. Įkroviklyje taip pat įdiegta išmanioji įtampos stebėsena realiuoju laiku ir 6A patobulintas dviejų prievadų greitasis įkrovimas. Ji..
16.20€
Be PVM:13.39€
Prekės kodas: 78559
Choetech C0051 yra puikus 2.4A, 30W automobilinis įkroviklis su 2x USB visiems, kuriems reikia įkrauti įrenginį per kuo trumpiausią įmanomą laiką. Kalbant apie energijos atnaujinimą, tokį efektą gali garantuoti tik greitojo įkrovimo technologiją palaikantis priedas, pavyzdžiui šis įkroviklis palaiko..
10.60€
Be PVM:8.76€
Prekės kodas: 78549
Hoco Z39 Farsighted is a dual USB compact car charger with 3.0A current and 18W power. The device supports QC 3.0 technology, which will allow you to quickly charge your smartphone, tablet or any other mobile device. Thanks to this, you can charge your electronic devices as quickly as possible.Speci..
8.63€
Be PVM:7.13€
Prekės kodas: 78539
Wozinsky WCC-02 yra universalus 3.1A automobilinis įkroviklis su 2x USB, kuris palaiko Quick Charge 3.0 ir 2.0 greito įkrovimo technologijas. Dvi USB jungtis leidžia vienu metu įkrauti 2 įrenginius, išmanusis valdymo lustas sureguliuoja optimalią srovę įkraunamiems konkretiems įrenginiams.Integruota..
8.56€
Be PVM:7.07€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Remax Dolfin RCC-206 (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75430
Automobilinis įkroviklis Remax Alien RCC-206 turintis 2 USB jungtis, yra neatsiejama Jūsų kelionių dalis, nes vienu metu galėsite krauti net 2 skirtingus įrenginius. Patogus, mažas ir kompaktiškas įkroviklis gali būti patogiai saugomas automobilio daiktadėžėje...
7.93€
Be PVM:6.55€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Remax Mini RCC-201M (2.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75432
Automobilinis įkroviklis Remax Alien RCC-201M, turintis 2 USB jungtis (1.2A ir 2.1A), yra neatsiejama Jūsų kelionių dalis, nes vienu metu galėsite krauti net 2 skirtingus įrenginius. Patogus, mažas ir kompaktiškas įkroviklis gali būti patogiai saugomas automobilio daiktadėžėje...
7.24€
Be PVM:5.98€
Prekės kodas: 78541
„Samsung Car Charger Duo EP-L1100NBEGWW“ yra dvigubo USB greitas įkroviklis su kuriuo galite vienu metu įkrauti du įrenginius kelyje. Be to, apvalus LED mėlynos šviesos indikatorius leidžia žinoti, ar jūsų įrenginys tinkamai įkraunamas, kai važiuojate.SpecifikacijaGamintojas: SamsungPavadinimas: Car..
16.32€
Be PVM:13.49€
Prekės kodas: 75460
Su šiuo Samsung EP-LN920 Fast Charge greito įkrovimo technologiją turinčiu automobiliniu įkrovikliu, Jūsų telefono baterija bus įkrauta nuo nulio iki 50% net per 30 minučių. Greito įkrovimo funkcija suderinta su Samsung Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy Note 4 ir naujasniais Galasy S ir Galaxy..
9.68€
Be PVM:8.00€
Prekės kodas: 75426
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6.72€
Be PVM:5.55€
Automobilinis įkroviklis 2x USB su Apple Lightning laidu Borofone BZ2 Joyroad (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75427
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6.48€
Be PVM:5.36€
Prekės kodas: 75424
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
7.08€
Be PVM:5.85€
Prekės kodas: 75464
Platinet PLCRBT2 - OMO10456 dvigubos paskirties įrenginys, kurį sudaro automobilinis įkroviklis turinti dvi USB jungtis (2.4A) ir Bluetooth laisvų rankų įrangos ausinė. Ausinė įkroviklyje turi jai skirta laikymo vieta, kurioje nenaudojant ausinės yra patogiai įkraunama, todėl neiškils problemų su au..
22.13€
Be PVM:18.29€
Prekės kodas: 76952
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
5.88€
Be PVM:4.86€
Prekės kodas: 76950
Automobilinis įkroviklis Borofone BZ2 Joyroad 2.4A su 2 USB jungtimis yra patikimas prietaisas telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Įrenginys yra kompaktiškas ir patogus naudoti, pagamintas iš tvirto ir stilingo plastiko. Naudojant dvi USB jungtis galima prijungti du įrenginius ir įkra..
6.98€
Be PVM:5.77€
Automobilinis įkroviklis 2x USB su micro USB laidu Hoco Z27 Staunch Dual (2.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 76956
Hoco Z27 Staunch 2.1A yra puikus automobilinis įkroviklis su dviem USB jungtimis, kurios suteikia galimybę vienu metu įkrauti du skirtingus įrenginius. Universalumą suteikiantis įkroviklis skirtas įkrauti išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, grotuvams, el. knygoms ir daugeliui kitų ..
6.76€
Be PVM:5.59€
Prekės kodas: 78551
Dudao R7 yra puikus automobilinis įkroviklis visiems, kurie tikisi geriausių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką. 2 USB jungtys ir 2.4 A srovė leidžia priedui akimirksniu atnaujinti iki 2 mobiliųjų įrenginių energiją vienu metu.Tačiau greitis dar ne viskas, svarbu ir saugumas. Dėl integruotos iš..
8.31€
Be PVM:6.87€
Prekės kodas: 76953
Automobilinis įkrovikis Borofone BZ12 Lasting Power su dviem USB jungtimis - universalus adapteris skirtas greitam ir aukštos kokybės išmaniųjų įrenginių įkrovimui. Itin kompaktiškas ir lengvai naudojamas su integruota apsaugos grandine apsaugos įtaisus nuo įtampos šuolių, perkrovos ar trumpo jungim..
6.57€
Be PVM:5.43€
Prekės kodas: 79219
„Huawei AP31“ yra stilingo ir kompaktiško dizaino 18W greito įkrovimo automobilinis įkroviklis iš „Huawei“, pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir aliuminio. „Huawei AP31“ puikiai įsilieja į bet kurio automobilio interjerą, suteikdamas galimybę vienu metu įkrauti du įrenginius dėl bendro 23W gali..
16.24€
Be PVM:13.43€
Prekės kodas: 75437
Automobilinis įkroviklis Tellos C200 su dviem USB lizdais, todėl galėsite vienu metu krauti du įrenginius. USB lizdų išeinamoji įtampa: 5V - 1A / 5V - 2.1A.SpecifikacijaĮeinanti įtampa: 12V-24VIšeinanti įtampa 1: 5V 1AIšeinanti įtampa 2: 5V 2.1AMatmenys: 23.4x25.8x68mmSvoris: 35g..
5.57€
Be PVM:4.60€
Automobilinis įkroviklis 2x USB Tellos C201 (3.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75438
Tellos C201 automobilinis įkroviklis gali krauti du įrenginiu vienu metu 1.0A/3.1A, maksimaliai gali pasiekti 3.1A išeinamą įtampa.SpecifikacijaĮeinanti įtampa: 12V-24VIšeinanti įtampa 1: 5V 1.0AIšeinanti įtampa 2: 5V 3.1AMatmenys: 23.4x25.8x68mmSvoris: 35g..
7.45€
Be PVM:6.16€
Prekės kodas: 79568
Jei ieškote automobilinio įkroviklio, kuris galėtų ne tik įkrauti įrenginius, bet ir turėtų papildomą cigarečių lizdą ir galėtų būti naudojamas kai FM moduliatorius, tuomet "Baseus Locomotive CCALL-RH01 FM siųstuvas yra puikus pasirinkimas. Šis patogus mažas prietaisas ne tik įkrauna jūsų prietaisus..
16.28€
Be PVM:13.46€
Automobilinis įkroviklis 2x USB, Type-C QC 3.0 Proda PD-C31 (2.4A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 78540
Modernus ir universalus Proda PD-C31 automobilinis įkroviklis, kurio konstrukcija leidžia lengvai išimti iš cigarečių degiklio lizdo. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų (PC), priedas turi dvi USB jungtis ir vieną Type-C  (USB-C). Išmani valdymo sistemą, kuri ne tik reguliuoja srovę ir prisiderin..
7.85€
Be PVM:6.49€
Automobilinis įkroviklis 3x USB Canyon CNE-CCA06 (3.1A)
Išparduota
Prekės kodas: 75439
Canyon CNE-CCA06 yra trijų (3x) USB jungčių automobilinis įkroviklis su kuriuo galėsite įkrauti visus savo el. įrenginių tuo tarpu suteiksite galimybę tai padaryti savo keleiviams, nes adapteris gali vienu metu įkrauti net 3 įrenginius. Itin tvirtas korpusas apsaugo įkroviklį nuo įtrūkimų ir įbrėžim..
9.35€
Be PVM:7.73€
Prekės kodas: 78547
Automobilinis įkroviklis 4.5A, 38W su 3x USB JOYROOM C-A19 yra modernus ir universalus automobilinis įkroviklis, kurio konstrukcija leidžia lengvai išimti iš cigarečių degiklio lizdo. Pagamintas iš kokybiškų medžiagų (aliuminio lydinio), turi 3 USB jungtis ir išmanią valdymo sistemą, kuri ne tik reg..
15.05€
Be PVM:12.44€
Automobilinis įkroviklis 3x USB Remax Alien RCC-304 (4.2A)
Išparduota
Prekės kodas: 75440
Automobilinis įkroviklis Remax Alien RCC-304, turintis 3x USB jungtis, yra neatsiejama Jūsų kelionių dalis, nes vienu metu galėsite krauti net 3 skirtingus įrenginius. Patogus, mažas ir kompaktiškas pakrovėjas gali būti patogiai saugomas automobilio daiktadėžėje...
7.77€
Be PVM:6.42€
Automobilinis įkroviklis 3x USB Remax Dolphin RCC-303 (3.4A)
Išparduota
Prekės kodas: 75441
Automobilinis įkroviklis Remax Alien RCC-303, turintis 3 USB jungtis, yra neatsiejama Jūsų kelionių dalis, nes vienu metu galėsite krauti net 3 skirtingus įrenginius. Patogus, mažas ir kompaktiškas pakrovėjas gali būti patogiai saugomas automobilio daiktadėžėje...
7.93€
Be PVM:6.55€
Prekės kodas: 78616
JOYROOM JR-CL05 yra 3x USB (QC 3.0), 2x Type-C (PD 3.0) automobilinis įkroviklis, leidžiantis vienu metu įkrauti 5 įrenginius, su 72W galia. Todėl nei vienam keleiviui neprireiks laukti, kol kiti įrenginiai bus įkrauti. Yra 5 jungtys iš kurių trys skirtos 3 priekyje sėdintiems ir 2 gale sėdintiems k..
18.97€
Be PVM:15.68€
Prekės kodas: 78550
Hoco Z35 Companheiro yra 3.0A, 18W automobilinis įkroviklis su trimis USB ir viena Type-C (USB-C) jungtimis, kurios skirtos priekyje ir gale sėdintiems keleiviams. Įkroviklis palaiko PD 3.0, QC 3.0 / QC 2.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4 ir kitos greito įkrovimo technologijos. Z35 yra kompaktiš..
12.68€
Be PVM:10.48€
Prekės kodas: 79443
Ieškote automobilinio įkroviklio, kuris neatsiliktų nuo jūsų spartaus gyvenimo būdo? Pasirinkite "Joyroom JR-CL09" automobilinį įkroviklį! Šis galingas įkroviklis gali tiekti iki 45W galią, todėl puikiai tinka įkrauti jūsų įrenginius kelyje. Šis įkroviklis turi vieną Type-C prievadą ir tris USB prie..
15.32€
Be PVM:12.66€
Prekės kodas: 79570
Automobilinis įkroviklis 3x USB, C tipo QC 3.0, PD 3.0 su cigarečių pridegiklio jungtimi Acefast B8 90W yra automobilinis įkroviklis su papildoma cigarečių pridegiklio jungtimi ir įkrovimo matuokliu. Jis turi papildomą cigarečių uždegiklio jungtį, 3 USB jungtis ir 1 Type-C jungtį. Jis palaiko 90W ga..
22.94€
Be PVM:18.96€
Prekės kodas: 78560
Baseus Enjoy Together CCTON-01 yra puikus priedas kiekvienai šeimos kelionei. Kompaktiško dydžio automobilinis įkroviklis su 1x USB priekyje ir papildomu 3x USB 1.5 metro ilgio laide, kuriuos gali pasiekti gale keliaujantys keleiviai. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų (aliuminis + TPE) priedas, ..
17.42€
Be PVM:14.40€
Prekės kodas: 78543
JOYROOM JR-CL03 yra galingas 31W automobilinis įkroviklis, kurio bendra 6.2A srovė leidžia greitai tiekti energiją elektronikai, kurią turėtumėte pasiimti su savimi į bet kurią kelionę. Šis gaminys leis vienu metu įkrauti net 5 įrenginius, be to, jame yra 1.5 m ilgio laidas, kad kiekvienas keleivis ..
13.74€
Be PVM:11.36€
Automobilinis įkroviklis PD/QC 3.0 USB, Type-C (USB-C) Hoco Z31A Colossus (3.4A, 18W)
Išparduota
Prekės kodas: 76949
Hoco Z31A Colossus PD, QC 3.0 18W yra kompaktiškas automobilinis įkroviklis, turintis USB ir USB-C (Type-C) lizdus, kuriais vienu metu galite prijungti du telefonus. Palaikomos Quick Charge 3.0 (QC 3.0) ir Power Delivery (PD) technologijos, taip užtikrinant greitą įkrovimą. Stilingas dizainas bus pu..
8.66€
Be PVM:7.15€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 124 (viso puslapių - 3)