Titulinis
Krepšelis

Nova 9

Prekės kodas: 77375
5D Full Glue Huawei Nova 9 pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologiją, to..
8,17€
Be PVM:6,75€
Prekės kodas: 77654
X-Level Dynamic - matinis silikoninis nugarėlės dėklas su „Soft-Touch“ danga, kuris yra skirtas Huawei Nova 9 apsaugai ir neturi slidaus paviršiaus. Dėklas apsaugo įrenginį iš visų pusių, įskaitant viršutinę ir apatinę dalis, kurios kai kuriuose modeliuose yra atviros, o tai suteikia visapusišką aps..
5,72€
Be PVM:4,73€
Prekės kodas: 81027
Huawei Nova 9 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekranų..
66,93€
Be PVM:55,32€
Prekės kodas: 80769
Huawei Nova 9 PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo, SIM lizdas ir mikrofonas. Ji padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų klausantis muzikos, įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo ar SIM lizdas ir tai būtina pakeisti. Jeigu pašnekovas jūsų n..
13,81€
Be PVM:11,41€
Prekės kodas: 79773
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Huawei Nova 9 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali sugadi..
4,31€
Be PVM:3,57€
Huawei Nova 9 apsauginis stiklas Perfectionists
Išparduota
Prekės kodas: 77442
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Huawei Nova 9 – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi stiklo sl..
10,13€
Be PVM:8,37€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)