Titulinis
Krepšelis

Google Pixel 2

Google Pixel 2 apsauginis stiklas Perfectionists
Išparduota
Prekės kodas: 75372
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Google Pixel 2 – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi stiklo s..
7,25€
Be PVM:5,99€
Google Pixel 2 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69647
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Google Pixel 2 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių ..
4,36€
Be PVM:3,61€
Google Pixel 2 dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69621
Google Pixel 2 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir aukš..
6,72€
Be PVM:5,55€
Google Pixel 2 ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 70794
Google Pixel 2 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
26,07€
Be PVM:21,55€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)