Titulinis
Krepšelis

Redmi Note 7 Pro

Prekės kodas: 79785
Viršutinis garsiakalbis Xiaomi Redmi 7, Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro skirtas pakeisti netinkamai veikiantį ausies garsiakalbį, kad būtų atkurtas sodrus ir aiškiai bei garsiai girdimas garsas.Viršutinis garsiakalbis yra telefono viršutinėje dalyje ir naudojamas tam, kad būtų girdimas pašneko..
3,43€
Be PVM:2,83€
Prekės kodas: 70724
Xiaomi Redmi Note 7 Pro ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame gali..
32,71€
Be PVM:27,03€
Prekės kodas: 73909
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kit..
3,99€
Be PVM:3,29€
Prekės kodas: 72517
Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas 11D OG – tai visą ekraną pilnai dengianti telefono apsauga. Tai yra chemiškai apdorotas tikras stiklas, todėl pasižymi dideliu skaidrumu ir aukštu lietimo jautrumo perdavimu ekranui. 11D OG apsauginis tiklas yra padengtas oleofobine dan..
6,31€
Be PVM:5,22€
Prekės kodas: 73163
5D Full Glue Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudoja..
7,49€
Be PVM:6,19€
Prekės kodas: 75143
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano pr..
5,99€
Be PVM:4,95€
Prekės kodas: 81947
Išskirtinai Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro sukurtas ESD Anti-Static grūdintasis stiklas yra puikus tvirtumo, skaidrumo ir praktiškumo derinys. Ši aukštos kokybės ekrano apsauga pagaminta pagal konkrečius jūsų prietaiso ekrano matmenis, užtikrinant nepriekaištingą prigludimą ir netrikda..
6,14€
Be PVM:5,08€
Prekės kodas: 71986
Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodan..
10,48€
Be PVM:8,66€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas 5D Special Edition
Išparduota
Prekės kodas: 73522
Dabar galite apsaugoti savo Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro telefoną su geriausia 5D Special Edition pilnai dengiančia ekrano apsauga, kuri nepakeičia atvaizduojamų ekrano spalvų. Naujasis 5D grūdintas stiklas yra tik 0,33mm storio ir mažai pastebimas, todėl tikrai yra puikus sprendimas..
5,99€
Be PVM:4,95€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 72827
ADPO gamintojo Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra..
6,18€
Be PVM:5,11€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas MyScreen Lite Glass Edge
Išparduota
Prekės kodas: 73211
Apsauginis stiklas MyScreen Protector Glass Edge Lite tai pilnai dengianti ekrano apsauga pritaikyta Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro telefonui. Skirtingai nuo apsauginės plėvelės, šis grūdintas stiklas pasiekia devintą laipsni (9H) pagal Moso medžiagos kietumo skalę. Be papildomos apsau..
5,56€
Be PVM:4,59€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas Perfectionists
Išparduota
Prekės kodas: 75359
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsp..
8,94€
Be PVM:7,39€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro apsauginis stiklas Unipha
Išparduota
Prekės kodas: 72621
Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas y..
2,80€
Be PVM:2,31€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas Dux Ducis Skin Lite
Išparduota
Prekės kodas: 70103
Dux Ducis Skin Lite apsauginis Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro dėklas yra puikus ir praktiškas sprendimas norint apsaugoti telefoną nuo nešvarumų ir išorinių pavojų. Jis tiksliai atkartoja telefono formą ir matmenis, todėl tvirtai laikosi, bei visiškai netrukdo naudotis kamera ir lizdai..
6,00€
Be PVM:4,96€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70729
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Pa..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas Mercury Soft Feeling
Išparduota
Prekės kodas: 71752
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išma..
6,23€
Be PVM:5,15€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas Prism
Išparduota
Prekės kodas: 71891
3D Prism dėklas yra apsaugos ir stiliaus derinys skirtas Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro, kuris pagamintas iš aukštos klasės minkšto ir lankstaus silikono. Rafinuotai išskirtinis dėklas pasižymi savo elegantiškai modernia geometrinių trikampių tekstūra, kuri yra ne tik graži, bet ir nes..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71322
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amor..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69309
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dė..
5,42€
Be PVM:4,48€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas Spigen TPU
Išparduota
Prekės kodas: 71785
Spigen TPU silikoninis dėklas yra šiuolaikiška Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro minimalistinio dizaino apsauga. Korpusas pagamintas iš vienasluoksnės termoplastinio poliuretano konstrukcijos, kuri užtikrina patikinimą apsaugą ir ilgaamžiškumą, o lygi tekstūra ir aptakus dėklo dizainas pa..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas View Mirror
Išparduota
Prekės kodas: 70175
Mirror View atverčiamas dėklas skirtas Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro telefonui yra korpuso apsauga, stovas ir ekrano apsauga viename gerai atrodančiame gaminyje. Dėl savo išskirtinos ir gražios išvaizdos dėklas tikrai neliks nepastebėtas aplinkinių. Mirror View dėklu galima naudotis k..
6,28€
Be PVM:5,19€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69891
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo ..
4,36€
Be PVM:3,61€
Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 59626
Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Pro X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultraviole..
6,72€
Be PVM:5,55€
Rodoma nuo 1 iki 23 iš 23 (viso puslapių - 1)