Titulinis
Krepšelis

Apsauginiai stiklai, plėvelės

Apsauginis stiklas telefonui Tempered Glass arba plėvelė padės apsaugoti telefono ekraną, be kurio sunkiai įsivaizduojame savo kasdienybę. Šiuolaikiniame gyvenime telefonas yra tarsi kompiuteris, kuriame mes saugome svarbius duomenis ir įsimintinas akimirkas, be kurių dažnu atveju jaučiamės kaip be rankų. Dėl šios priežasties yra tiesiog būtina rasti ir naudoti pačią tinkamiausią ekrano apsaugą, kuri suteiks papildomą apsaugą ir kuria galima pasitikėti visais atvejais.

Kas geriau apsauginis stiklas, hibridinis stiklas, hidrogelis ar plėvelė?

Apsauginis stiklas

Apsauginis stiklas (Tempered Glass) yra viena iš populiariausių ir labiausiai naudojamų apsaugų šiuo metu. Grūdintas stiklas 100% apsaugo ekraną nuo įbrėžimų, stiprių smūgių ir pažeidimų atsitiktinių kritimų metu. Be to, apsauginiuose stikluose yra oleofobinė danga, kuri mažina pirštų ir purvo dėmių atsiradimą. Suskilusi ši apsauga nesubyra į atskiras dalis, todėl nekyla jokio pavojaus susižeisti mažomis stiklo dalelėmis.

Privalumai

 • Tvirta ekrano apsauga, kuri gali apsaugoti ekraną nuo pažeidimų stiprių smūgių metu
 • 9H tvirtumo lygio stiklas yra ypač atsparus įvairiems įbrėžimams
 • Oleofobinis sluoksnis sumažina riebaluotų dėmių susidarymą ant telefono ekrano
 • Suskilusi apsauga nesubyra į atskiras dalis, todėl nėra jokio pavojaus susižeisti
 • Praleidžia 99% šviesos, todėl nepajusite jokios įtakos ekrano raiškai

Trūkumai

 • Nors ir patikimai apsaugo ekraną, tačiau įvairūs, net ir nestiprūs, smūgiai gali įskelti apsauginį stiklą arba jį sudaužyti, todėl gali prireikti jį keisti dažniau negu kitą telefono ekrano apsaugą. 

Hibridinis stiklas

Hibridinis stiklas, tai nėra naujiena telefono ekrano apsaugos rinkoje. Ši apsauga turi dar ir kitą pavadinimą - PMMA ekrano apsauga. Polimetilmetakrilatas (PMMA), taip pat žinomas kaip akrilas, akrilo stiklas arba organinis stiklas. Nors toks hibridinis stiklas savo savybėmis ir yra labiau panašus į kitas plastikinies telefono ekrano apsaugas, tačiau jis yra priskiriamas prie stiklinių ekrano apsaugų.

Pirmosios telefono ekrano apsaugos buvo apsauginės plėvelės, kurios tapo tradicine apsauga ir kurios apsaugojo ekraną tik nuo įbrėžimų. Tobulėjant ir vystantis technologijoms, sukurtos naujos kartos plėvelės, dar kitaip vadinamos hibridinis stiklas, turi identiškas apsaugos savybes kaip grūdintas stiklas tik su daugiau privalumų. Hibridinis stiklas -atsparus smūgiams, įbrėžimams, lankstus, itin plonas, lengvai uždedamas/nuimamas ir negali būti sudaužytas.

Tačiau jis nėra toks kietas kaip grūdintas stiklas (9H), nes jis vertinamas tik 6H-7H tvirtumu. Taigi, nors jis tarnaus ilgiau, tačiau suteiks šiek tiek mažiau apsaugos nei apsauginis grūdintas stiklas.

Privalumai

 • Nedužtanti ekrano apsauga
 • Tarnaus ilgiau nei grūdintas stiklas
 • Turi identiškas apsaugos savybes kaip apsauginis stiklas
 • Tvirtumo lygis, kuris siekia iki 6-7H

Trūkumai

 • Tam tikromis savybėmis nusileidžia apsauginiam grūdintam stiklui

Hidrogelis

Hydrogelio ekrano apsauga yra pagaminta iš minkštos TPU medžiagos, todėl ši apsauga yra labai elastinga ir būtent todėl tinka lenktiems ekranams ir pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku. Pagrindinės hidrogelio savybės, kad jos yra visiškai skaidrios, po uždėjimo nelieka oro burbulų, piršto skaitytuvui apsauga nedaro jokios įtakos ir suteikia maksimalią apsaugą nuo įbrėžimų, o jiems atsiradus didelė tikimybė, kad, dėl minkštos ir elastingos struktūros, dalis net dingsta savaime. Suteikia ekrano apsaugą netyčinio numetimo metu, tačiau ji nėra tokia efektyvi lyginant su apsauginiu stiklu. Stiprus taškinis smūgis į ekraną gali jį pažeisti.

Privalumai

 • Ilgaamžiškesnis tarnavimo laikas, nes negali suskilti
 • Visiškai skaidrus
 • Nepalieka oro burbulų po uždėjimo, o jeigu ir atsiranda jie savaime dingsta per 24 val.
 • Neturi įtakos ekrano piršto antspaudo valdymui
 • Gerai apsaugo nuo įbrėžimų, o jiems atsiradus daugelis jų savaime pradingsta

Trūkumai

 • Mažiau apsaugo ekraną nuo taškinių smūgių atsitiktinio kritimo metu
 • Po ilgesnio naudojimosi hibridiniu stiklu, apsaugos kraštuose gali pradėti rinktis dulkės ir kiti nešvarumai

Apsauginė plėvelė

Apsauginė plėvelė yra pirmos kartos ekrano apsauga, kuri dažnu atveju skirta tik apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų. Plastikinė ekrano apsauga yra labai atspari ir tarnauja ilgiau. Žinoma, taip pat apsaugo nuo smūgių, tačiau stipresnis smūgis gali pažeisti net ir ekraną naudojant apsauginę plėvelę.

Privalumai

 • Ilgas tarnavimo laikas
 • Apsaugo nuo įbrėžimų
 • Apsaugo nuo menkų smūgių

Trūkumai

 • Lengvai braižosi
 • Ypač plona ekrano apsauga
 • Įprastai nėra atspari riebaluotoms dėmėms tokioms kaip pirštų antspaudai
 • Nesuteikia pilnos ekrano apsaugos ir neuždengia lenktų ekrano kraštų

Kas yra apsauginis grūdintas stiklas?

Apsauginis grūdintas stiklas telefonui yra maždaug keturis kartus tvirtesnis už įprastą stiklą ir skirtingai nei įprastas stiklas, kuris sudužus subyra į mažas ir pavojingas skeveldras, išlieka vientisas ir nepavojingas. Dėl šių savo savybių grūdintas apsauginis stiklas yra naudojamas aplinkose, kuriose svarbus suaugusiųjų ar vaikų saugumas.

Kaip užklijuoti apsauginį stiklą ant telefono?

Apsauginis telefono stikliukas apsaugos ekraną atsitiktinių kritimų metu ir prailgins naudojimosi laiką, kad nereikėtų dažnai keisti ekrano ar net pačio įrenginio. Apsauginiai stikliukai telefonams gaminami tik konkretiems modeliams, todėl prieš bandydami jį uždėti įsitikinkite, kad jis tikrai skirtas jūsų telefono modeliui. Prieš uždedant stiklą kruopščiai išvalykite ekraną ir perskaitykite instrukciją kaip jį uždėti. O jeigu turėsite klausimų geriau skambinkite mums, kad galėtume atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Uždėjimo vietos paruošimas

Geriausia stiklą dėti ant švaraus stalo, bei kambaryje ar kitoje patalpoje, kurioje yra kuo mažiau dulkių. Taip pat reikalingas ir geras apšvietimas, kad galėtumėte pastebėti visus likusius nešvarumus ir dulkeles ant telefono ekrano.

Nusiplaukite rankas

Prieš uždedami stiklą pasirūpinkite švariomis rankomis ir jas nuplaukite muilu ir šiltu vandeniu, kad rankos nebūtų susiriebalavusios ir be jokių nešvarumų. Rankų nusausinimui naudokite medžiaginį rankšluostį, o ne popierinį rankšluostį, kadangi jis gali palikti ant rankų pūkų. Švarios rankos užkirs kelią papildomų nešvarumų atsiradimui prieš klijuojant apsaugą.

Ekrano valymas šlapia ir drėgna servetėle

Švariai nuvalykite ekraną drėgna servetėle, jeigu tokia buvo stiklo komplektacijoje. Daugumoje ekrano apsaugų būna šlapia ir sausa servetėlės.

Ekrano valymas mikropluošto servetėle prieš uždėjimą

Nuvalykite ekraną mikropluošto audiniu, kurį gavote kartu su stiklu, kadangi jis nepalieka jokių plaukelių po valymo. Jeigu atsitiko taip, kad tokio audinio nebuvo komplektacijoje, puikiai tinka ir servetėlė akiniams valyti, kadangi jos ganimamos iš to pačio audinio nepaliekančio pūkų.

Apsauginio stiklo klijavimas telefonui

Apsauginiai telefonų stiklai turi tik vieną lipnią dalį, kuri dažniausiai būna paženklinta skaičiumi arba turi nurodymą, kurią dalį pirmiausia reikia atklijuoti.

Sulyginkite grūdinta stiklą su savo telefono ekranu laikydami už kraštų, kad galėtumėte įsitikinti, kad stiklas yra tikrai centre, o tai gali padėti nustatyti esantis mygtukai arba garsiakalbis ekrane. Būkite atsargūs ir stenkitės nepriliesti ekrano apsaugos lipnios pusės, nes gali matytis uždėjus piršto antspaudas.

Padėkite stiklą ant ekrano kai būsite įsitikinę, kad jis sulygiuotas su ekranu teisingai. Jeigu matysite, kad stiklas savaime neprilimpa, tai dažniausiai būna su pilnai dengiančiai stiklais, paspauskite stiklą iš kurios nors vienos kraštinės ir tolygiai spauskite iš tos kraštinės iki kitos kraštinės nepaliekant oro burbulų, kol stiklas pilnai priglus.

Apsauginio stiklo nuvalymas po uždėjimo

Jeigu uždėjus apsauginį stiklą ant jo liko nešvarumų, nuvalykite juos ankščiau nurodytomis valymo priemonėmis.

Kaip pakeisti telefono apsauginį stiklą?

Apsauginio ekrano stiklo pakeitimas yra labai paprastas. Senasis apsauginis stiklas nusiima užkabinus jį nagu už kažkurio krašto ir jį pakėlus. Išsirinkus naują apsauginį stiklą reikia sekti uždėjimo instrukcijas, kurias esame jau nurode aukščiau.

Kaip gaminamas apsauginis stiklas?

Gamintojai, norėdami paruošti stiklą grūdinimo procesui, pirmiausiai jį supjausto iki norimo dydžio pagal telefono modelį. Tuomet stiklas yra apžiūrimas ar neturi jokių įtrūkimų ar trūkumų dėl kurių gali sulūžti bet kuriame grūdinimo etape. Tuomet yra suapvalinami aštrūs išpjaustyti stiklo kraštai ir pradedamas stiklo terminis apdorojimo procesas, kurio metu jis grūdinamas specialioje “orkaitėje” iki daugiau kaip 600 °C. Tada stiklui atliekama aukštos slėgio aušinimo procedūra, vadinama „gesinimu“.

Įprastas stiklas lūžta maždaug penkis kartus lengviau spaudimo metu 6000 psi, o tuo tarpu pagal apsauginio grūdinto stiklo savybes, stiklo atsparumas spaudimui turi būti 10,000 psi arba didesnis, bet įprastai lūžta ties 24,000 psi.

Kuo skiriasi 2D, 2.5D, 3D, 5D, 6D, 9D, 11D ir 12D apsauginis telefono stiklas?

2D apsauginis stiklas

2D yra įprastas grūdintas stiklas, kurio kraštinės nebuvo poliruotos ir tai yra tiesi ekrano apsauga dengianti tik plokščią ekrano paviršių. Dėl to, kad kraštai nebuvo poliruoti savaime stiklo kraštinės nuskildavo, todėl laikui bėgant tokie stiklai buvo visiškai pašalinti iš rinkos.

2.5D apsauginis stiklas

2.5D yra tiesus telefono ekrano apsauginis stiklas, kurio kraštinės buvo užapvalintos poliruojant su CNC staklėmis, kad kraštai turėtų tam tikrą lanką ir kraštinės neskilinėtų, netrupėtų.

3D apsauginis stiklas

3D pilnai dengiantis ir per perimetrą priglundantis apsauginis ekrano stiklas gaminamas iš lenkto grūdinto stiklo ir pirmiausiai buvo sukurtas Samsung Galaxy S6 Edge telefono modeliui. Vėliau šį lenkta stiklo technologija buvo pritaikyta ir kitiems telefono modeliams, kurie turi suapvalintus ekrano kraštus.

3D Full Glue apsauginis stiklas

3D Full Glue pilnai ekraną dengiantis ir per visą telefono ekraną priglundantis apsauginis stiklas.

5D, 5D Full Glue apsauginis stiklas

5D, 5D Full Glue apsauginis stiklas, kaip ir 3D Full Glue, pilnai dengia ekraną ir priglunda per visą telefono ekraną. Lyginant su 3D Full Glue apsauginiu stiklu jis niekuo nesiskiria, tiesiog gamintojai šį pavadinimą naudoja norėdami išvengti lyginimo su 3D apsauginiais stiklais, kurie priglunda tik per perimetrą, dėl šios priežasties vadina juos 5D arba 5D Full Glue.

6D, 9D, 11D, 12D, 20D, 999D ir kitoks apsauginis stiklas

Šie stiklai niekuo nesiskiria nuo 2.5D, 3D, 5D stiklų, o 6D, 9D, 11D, 12D, 20D, 999D ir kitoks pavadinimas naudojamas kaip marketingo triukas norint suteikti pirkėjams patikimumą dėl kuo didesnio skaičiaus.

Prekės kodas: 76339
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Apple iPad 10.2 2019 (7th gen) (A2197, A2198, A2200), iPad 10.2 2020 (8th gen) (A2270, A2428, A2429, A2430), iPad 10.2 2021 (9th gen) (A2602, A2603, A2604, A2605) apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - a..
14,10€
Be PVM:11,66€
Prekės kodas: 76891
Orange apsauginis stiklas (Tempered Glass) skirtas Apple iPhone 11 - tiesus grūdintas stiklas turintis didelį optinį ekrano šviesos pralaidumą, taip pat apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, atspindžio ar akinimo. Vos matomas 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas yra tik 0.3 mm storio, kuris apsau..
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 74266
Galinio dangtelio grūdintas stiklas – tai apsauga skirta Apple iPhone 11 Pro telefono galinei daliai. Naudodami šią apsaugą galėsite toliau naudotis belaidžio įkrovimo galimybe be jokių trikdžių. Nugarėlės apsauginis stiklas yra pagamintas iš patvarių medžiagų ir yra padengta oleofobine danga, kad a..
2,24€
Be PVM:1,85€
Prekės kodas: 76892
Orange apsauginis stiklas (Tempered Glass) skirtas Apple iPhone 11 Pro - tiesus grūdintas stiklas turintis didelį optinį ekrano šviesos pralaidumą, taip pat apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, atspindžio ar akinimo. Vos matomas 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas yra tik 0.3 mm storio, kuris a..
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 78622
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 11 Pro.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. Užten..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 78621
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 11 Pro Max.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. U..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 78679
Hoco A20 Ultra-Thin yra tikslios formos ekrano apsauginė plėvelė Apple iPhone 12 mini, todėl galite atsikratyti visų rūpesčių, nes išmaniojo telefono ekranas nebus subraižytas. Vertingiausias dalykas jūsų išmaniajame telefone slepiasi ne viduje, o priešingai – jo paviršiuje. Tačiau naudojant A20 aps..
8,57€
Be PVM:7,08€
Prekės kodas: 71945
Wozinsky 5D Full Glue Apple iPhone 12 mini apsauginis grūdintas stiklas (Tempered Glass) yra aukštos kokybės, premium klasės plona ekrano apsauga, kuri prigludusi prie ekrano ypač sustiprina apsaugą, nes yra 9H klasės kietumo ir nesumažina ekrano jautrumo. Šiuo apsauginiu stiklu pasirūpinsite neprie..
6,14€
Be PVM:5,08€
Prekės kodas: 77425
Bestsuit 9H 5D Flexible Glass - pilnai priglundantis Apple iPhone 12 mini ekrano apsauginis hibiridinis stiklas, kuris yra pagaminta iš 4 sluoksnių: pirštų antspaudams atsparaus sluoksnio, kieto sluoksnio, dužimą stabdančio sluoksnio ir optinių AB klijų, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga ir naud..
10,62€
Be PVM:8,78€
Prekės kodas: 72482
Apple iPhone 12 mini apsauginis stiklas 11D OG – tai visą ekraną pilnai dengianti telefono apsauga. Tai yra chemiškai apdorotas tikras stiklas, todėl pasižymi dideliu skaidrumu ir aukštu lietimo jautrumo perdavimu ekranui. 11D OG apsauginis tiklas yra padengtas oleofobine danga, kuri mažiau purvinas..
6,31€
Be PVM:5,22€
Prekės kodas: 78215
Apsauginis stiklas Apple iPhone 12 mini 18D AirBag - tai pilnai ekraną dengianti 9H tvirtumo apsauga su papildomais silikoniniais kraštais, kurie suteikia dvigubai didesnę apsaugą lyginant su įprastais apsauginiais stiklais. 18D AirBag grūdinta stiklo ekrano apsauga yra naujas revoliucinis produktas..
4,70€
Be PVM:3,89€
Prekės kodas: 72396
Apsauginis Apple iPhone 12 mini grūdintas stiklas 2.5D Full Glue - pilnai priglundanti ekrano apsauga, kuri yra tik 0,3mm storio, tačiau pasižymi 9H aukšto lygio stiklo tvirtumu. Šis stiklas prie ekrano prisiklijuoja visas, o ne tik dalis ar šonai, tam, kad būtų užtikrintas tinkamas tvirtumas ir neb..
3,15€
Be PVM:2,60€
Prekės kodas: 76812
520D pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas Apple iPhone 12 mini telefonui yra pagamintas iš tikro „Gorilla“ itin plono 0.26 mm storio patikimo ir plono grūdinto apsauginio stiklo, kurį uždėjus telefono ekranui bus suteikiama maksimali apsauga nuo įbrėžimų ir smūgių. Ši apsauga buvo s..
4,83€
Be PVM:3,99€
Prekės kodas: 72913
5D Cold Carving apsauginis stiklas skirtas Apple iPhone 12 mini siūlo pilnai dengiančią ekrano apsaugą. Naujos kartos šalto išpjaustymo grūdintas stiklas suteiks naują naudojimosi telefonu pojūtį, kad kiekvienas ekrano paspaudimas būtų dar malonesnis. Tvirta ir stipri medžiaga leidžia apsaugoti įren..
6,95€
Be PVM:5,74€
Prekės kodas: 73010
5D Full Glue Apple iPhone 12 mini pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technolog..
5,14€
Be PVM:4,25€
Prekės kodas: 78281
6D apsauginis stiklas yra gaminys, apsaugantis Apple iPhone 12 mini telefono ekraną nuo sudužimo ar subraižymo. 6D serija pasižymi krištolo skaidrumo struktūra, 0.40 mm storiu ir 9H kietumu. Be to, grūdintas stiklas turi rėmelį, kuris atitinka tikrus ekrano matmenis. Tiksli gaminio gamyba neleidžia ..
6,30€
Be PVM:5,21€
Prekės kodas: 75094
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Apple iPhone 12 mini ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilimpa per visa savo plo..
10,74€
Be PVM:8,88€
Prekės kodas: 71919
9D Gorilla - didelio saugumo rodiklius turintis Apple iPhone 12 mini pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas suteiks maksimalią apsaugą išmaniam telefonui nuo įbrėžimų, įtrūkimų ir kitų mechaninių ekrano pažeidimų. Ekranas atrodys solidžiai, o daugiasluoksnė stiklo struktūra užtikrins ..
5,97€
Be PVM:4,94€
Prekės kodas: 73787
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Apple iPhone 12 mini grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis s..
2,66€
Be PVM:2,20€
Prekės kodas: 72623
ADPO gamintojo Apple iPhone 12 mini apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis nei..
4,83€
Be PVM:3,99€
Prekės kodas: 75006
BeHello High Impact Glass apsauginis stiklas yra skirtas Apple iPhone 12 mini telefonui. Ši ekrano apsauga yra pagaminta iš chemiškai sustiprinto 9H lygio grūdinto stiklo, kuris išlaiko nepriekaištingą vaizdo raišką ir tuo pačiu apsaugo įrenginį nuo įbrėžimų ir išorinių smūgių. Stiklas taip pat turi..
5,82€
Be PVM:4,81€
Prekės kodas: 82719
Apple iPhone 12 mini išmaniajam telefonui sukurtas ESD apsauginis dulkėms atsparus grūdintas stiklas yra aukščiausios klasės apsauginis priedas jūsų prietaisui. Šiame gaminyje puikia apjungtas patvarumas, funkcionalumas, skaidrumas ir patogios naudoti savybės, kad būtų užtikrinta didžiausia jūsų pri..
6,27€
Be PVM:5,18€
Prekės kodas: 81946
Apple iPhone 12 mini išmaniajam telefonui sukurtas ESD Privacy Anti-Static Dust Proof grūdintasis stiklas yra geriausias apsaugos, privatumo ir našumo derinys. Ši aukštos kokybės ekrano apsauga, specialiai pritaikyta prie Apple iPhone 12 mini ekrano matmenų, užtikrina tikslią apsaugą ir visapusišką ..
6,74€
Be PVM:5,57€
Prekės kodas: 73470
Matte apsauginis stiklas ne tik apsaugo Jūsų Apple iPhone 12 mini nuo įbrėžymų, bet ir padaro naudojimosi procesą daug malonesniu. Puikus matinis paviršius turi tarsi šilko prisilietimo pojūtį, yra atsparus nešvarumams, prakaitui ir erzinantiems pirštų antspaudams, todėl valdymas pirštu tampa lengve..
4,96€
Be PVM:4,10€
Prekės kodas: 75326
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Apple iPhone 12 mini – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi st..
7,66€
Be PVM:6,33€
Prekės kodas: 77829
Telefono ekraną ir privatumą saugantis apsauginis stiklas „Privacy“ skirtas Apple iPhone 12 mini telefono modeliui. Šis grūdintas stiklas apsaugo jūsų įrenginį dviem būdais: pirmas - stiklas sukurtas taip, kad sugertų smūgio jėgą į save neperduodant jo į ekraną ir yra atsparus įbrėžimams; antras – v..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 72526
Apple iPhone 12 mini Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas yra visiškai skaidrus, to..
5,59€
Be PVM:4,62€
Prekės kodas: 78619
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 12 mini.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. Užte..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 78618
„Bestsuit D30 Buffer 4in1“ yra geriausias aukščiausios kokybės Apple iPhone 12 Pro.apsaugos rinkinys (dėklas, apsauginis hibridins stiklas ekranui, plėvelė nugarėlei ir apsauginis stiklas kamerai). Rinkinys sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti jūsų telefoną nuo ekrano ir korpuso pažeidimų. Užten..
15,34€
Be PVM:12,68€
Prekės kodas: 71946
Wozinsky 5D Full Glue Apple iPhone 12 Pro Max apsauginis grūdintas stiklas (Tempered Glass) yra aukštos kokybės, premium klasės plona ekrano apsauga, kuri prigludusi prie ekrano ypač sustiprina apsaugą, nes yra 9H klasės kietumo ir nesumažina ekrano jautrumo. Šiuo apsauginiu stiklu pasirūpinsite nep..
6,14€
Be PVM:5,08€
Prekės kodas: 80294
Polymer Nano - tai nauja ekrano apsauga skirta Apple iPhone 12 Pro Max, kuri yra pagaminta naudojant TPU ir PET medžiagų derinį, kad ekranas būtų apsaugotas kaip niekad ankščiau. Šis hibridinis stiklas neturi įtakos ekrano jautrumui ir pirštų antspaudo (fingerprint) sensoriui. Tiksliai pagamintas pa..
6,74€
Be PVM:5,57€
Prekės kodas: 72457
Apple iPhone 12 Pro Max apsauginis stiklas 11D OG – tai visą ekraną pilnai dengianti telefono apsauga. Tai yra chemiškai apdorotas tikras stiklas, todėl pasižymi dideliu skaidrumu ir aukštu lietimo jautrumo perdavimu ekranui. 11D OG apsauginis tiklas yra padengtas oleofobine danga, kuri mažiau purvi..
6,31€
Be PVM:5,22€
Prekės kodas: 78216
Apsauginis stiklas Apple iPhone 12 Pro Max 18D AirBag - tai pilnai ekraną dengianti 9H tvirtumo apsauga su papildomais silikoniniais kraštais, kurie suteikia dvigubai didesnę apsaugą lyginant su įprastais apsauginiais stiklais. 18D AirBag grūdinta stiklo ekrano apsauga yra naujas revoliucinis produk..
4,70€
Be PVM:3,89€
Prekės kodas: 72397
Apsauginis Apple iPhone 12 Pro Max grūdintas stiklas 2.5D Full Glue - pilnai priglundanti ekrano apsauga, kuri yra tik 0,3mm storio, tačiau pasižymi 9H aukšto lygio stiklo tvirtumu. Šis stiklas prie ekrano prisiklijuoja visas, o ne tik dalis ar šonai, tam, kad būtų užtikrintas tinkamas tvirtumas ir ..
3,15€
Be PVM:2,60€
Prekės kodas: 76813
520D pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas Apple iPhone 12 Pro Max telefonui yra pagamintas iš tikro „Gorilla“ itin plono 0.26 mm storio patikimo ir plono grūdinto apsauginio stiklo, kurį uždėjus telefono ekranui bus suteikiama maksimali apsauga nuo įbrėžimų ir smūgių. Ši apsauga buv..
4,83€
Be PVM:3,99€
Prekės kodas: 72914
5D Cold Carving apsauginis stiklas skirtas Apple iPhone 12 Pro Max siūlo pilnai dengiančią ekrano apsaugą. Naujos kartos šalto išpjaustymo grūdintas stiklas suteiks naują naudojimosi telefonu pojūtį, kad kiekvienas ekrano paspaudimas būtų dar malonesnis. Tvirta ir stipri medžiaga leidžia apsaugoti į..
9,18€
Be PVM:7,59€
Prekės kodas: 73031
5D Full Glue Apple iPhone 12 Pro Max pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo techno..
5,99€
Be PVM:4,95€
Prekės kodas: 75093
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Apple iPhone 12 Pro Max ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilimpa per visa savo ..
10,74€
Be PVM:8,88€
Prekės kodas: 71922
9D Gorilla - didelio saugumo rodiklius turintis Apple iPhone 12 Pro Max pilnai dengiantis ir priglundantis apsauginis stiklas suteiks maksimalią apsaugą išmaniam telefonui nuo įbrėžimų, įtrūkimų ir kitų mechaninių ekrano pažeidimų. Ekranas atrodys solidžiai, o daugiasluoksnė stiklo struktūra užtikri..
5,18€
Be PVM:4,28€
Prekės kodas: 73786
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Apple iPhone 12 Pro Max grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutini..
2,80€
Be PVM:2,31€
Prekės kodas: 72633
ADPO gamintojo Apple iPhone 12 Pro Max apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis ..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 81630
Apsaugokite savo Apple iPhone 12 Pro Max su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įb..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 82334
Apple iPhone 12 Pro Max išmaniajam telefonui sukurtas ESD apsauginis dulkėms atsparus grūdintas stiklas yra aukščiausios klasės apsauginis priedas jūsų prietaisui. Šiame gaminyje puikia apjungtas patvarumas, funkcionalumas, skaidrumas ir patogios naudoti savybės, kad būtų užtikrinta didžiausia jūsų ..
5,73€
Be PVM:4,73€
Prekės kodas: 81945
Ekskliuzyviai "Apple iPhone 12 Pro Max" išmaniajui telefonui pritaikytas "ESD Privacy Anti-Static Dust Proof" grūdintas stiklas užtikrina optimalų apsaugos, privatumo ir naudojimo patogumo derinį. Ši aukščiausios kokybės ekrano apsauga, pritaikyta tiksliai pagal "Apple iPhone 12 Pro Max" ekrano matm..
6,74€
Be PVM:5,57€
Prekės kodas: 76894
Orange apsauginis stiklas (Tempered Glass) skirtas Apple iPhone 12 Pro Max - tiesus grūdintas stiklas turintis didelį optinį ekrano šviesos pralaidumą, taip pat apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, atspindžio ar akinimo. Vos matomas 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas yra tik 0.3 mm storio, kur..
5,45€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: 75327
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Apple iPhone 12 Pro Max – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi..
7,52€
Be PVM:6,22€
Prekės kodas: 77830
Telefono ekraną ir privatumą saugantis apsauginis stiklas „Privacy“ skirtas Apple iPhone 12 Pro Max telefono modeliui. Šis grūdintas stiklas apsaugo jūsų įrenginį dviem būdais: pirmas - stiklas sukurtas taip, kad sugertų smūgio jėgą į save neperduodant jo į ekraną ir yra atsparus įbrėžimams; antras ..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 82625
Apsaugokite savo Apple iPhone 12 Pro Max neprilygstamo tvirtumo ir skaidrumo "Tellos" apsauginiu stiklu. Ši ekrano apsauga yra daugiau nei tik apsauginis sluoksnis - tai technologijų ir dizaino sintezė, užtikrinanti, kad jūsų telefonas ne tik išliktų saugus, bet ir atrodytų nepriekaištingai.Savybės9..
6,30€
Be PVM:5,21€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 3024 (viso puslapių - 63)