Pristatymas


Pristatymo galimybės


Mobizona.lt internetinė parduotuvė aptarnauja klientus iš viso pasaulio. Todėl, mes dirbame su didžiausiomis pristatymo paslaugas teikiančiomis įmonėmis Lietuvoje ir pasaulyje, siekiant užtikrinti saugiausią ir kokybiškiausia pristatymą.Pristatymo laikas


Prekės, kurių prieinamumas nurodytas Sandėlyje - išsiunčiamos užsakymo diena (jeigu užsakymas atliktas darbo diena iki 15:00val.) arba kitą darbo diena, kai tik apmokėjimą gauname į savo sąskaitą.

Prekes išsiunčiamos nuo pirmadienio iki penktadienio. Užsakymai, kurie buvo pateikti šeštadienį ir sekmadienį, įskaitant ir šventines dienas bus išsiųsti kitą darbo dieną.

Vidutinis pristatymo laikas yra 1-3 darbo dienos, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir gavėjo adreso (dėl galimų nesklandumų pasiliekame teisę pristatyti prekę iki 7 darbo dienų).

Mes neprisiimame atsakomybės už vėluojančius pristatymus kai dėl to yra kalta siuntų pristatymo įmonė. Visą informaciją apie siuntos būseną galite rasti pristančios įmonės internetiniame tinklapyje.


Siuntimas ir kaina


Siuntimo išlaidos nėra įtraukos į prekių kainas. Jos yra apskaičiuojamos pagal pristatymo įmonės pateiktą kainodarą.

  • 2.00€ - užsakymo pristatymas „Lietuvos paštu“ registruota siunta, siuntos numeris atsiunčiamas į nurodyta kliento el. paštą.
    (Lietuvos pašto paštininkas visada bando pristatyti siuntą iki 2kg klientui tiesiai į rankas 1-na kartą. Jeigu paštininkas negali įeiti į laiptine, pastatą, namus ar atsiradus kitais kliūčiai įteikti siuntos klientui į rankas arba kartu gyvenančiam asmeniui, siunta yra paliekama pašto skyriuje, kuri aptarnauja gavėjo adresą)

  • 2.30€ - pristatymas į pasirinkta "LP Express" paštomatą, klientas gauna į telefoną pranešimą apie siuntos atvykimą ir kodus.

  • 3.20 - pristatymas tiesiai į rankas „LP Express“ kurjerio registruota siunta, kurjeris prieš pristatymą paskambina.

  • 0.00€ (nemokamas siuntimas) - Lietuvoje gyvenantiems ir pristatymo adresą Lietuvoje pasirinkusiems klientams perkantiems virš 20.00€ sumos yra nemokamo pristatymo galimybę, kuria turi pasirinkti užsakymo metu.
    (nemokamai siuntas siunčiame tik dviem būdais: "Lietuvos paštu" registruotu laišku arba "LP Express" paštomatu)

  • 30.00-100.00 - pristatymas TNT, UPS ir DHL galioja tik klientams gyvenantiems ne Lietuvoje, pristatimo kaina yra paskaičiuojama pagal gavėjo adresą.


Užsakymo sekimas


Atlikus užsakymą ir sumokėjus, Mobizona išsiųs užsakytas prekes pagal pasirinktą pristatymo įmone. Mūsų vadybininkas Jūsų el. paštu atsiųs siuntos numerį, kad galėtumėte sekti pristatančios įmonės puslapyje visą siuntos kelia nuo mūsų iki Jūsų. Visus užsakymų siuntos numerius ir kitą informaciją klientai gali rasti prisijungę prie Mobizona profilio ir peržvelgdami savo užsakymų istoriją.


Prekių grąžinimo politika


Mūsų įmonė nėra atsakinga arba kalta, jeigu siunta siunčiama į kitą šalį ir yra gražinama mums atgal, sugadinta ar konfiskuota dėl muitinės reglamentų. Todėl prašome pasidomėti leistinų daiktų importo politiką prieš pateikiant užsakymą.


Mūsų įmonė nėra atsakinga už tai, kad siuntų tarnybai nepavyko pristatyti Jūsų užsakymo nurodytu adresu keletą kartų ir dėl šios priežasties siunta buvo gražinta mums.


Jeigu klientas gavo kitą prekę nei buvo užsakęs, ji buvo brokuota ar siuntimo metu prekė buvo pažeista, prašome užpildyti Grąžinimo formą. Mes peržiūrėsime užpildytą formą ir susiekime su klientu dėl tolimesnės eigos.