Titulinis
Krepšelis

Pocophone F1

Prekės kodas: 75712
Viršutinis garsiakalbis Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE, Mi 9, Mi 9 SE, Pocophone F1 skirtas pakeisti netinkamai veikiantį ausies garsiakalbį, kad būtų atkurtas sodrus ir aiškiai bei garsiai girdimas garsas.Viršutinis garsiakalbis yra telefono viršutinėje dalyje ir naudojamas tam, kad būtų girdimas pašnekovas ..
14,39€
Be PVM:11,89€
Prekės kodas: 74774
Xiaomi Pocophone F1 akumuliatorius (baterija) BM4E su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Xiaomi Pocophone F1 nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas ..
12,50€
Be PVM:10,33€
Prekės kodas: 73153
5D Full Glue Xiaomi Pocophone F1 pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo technologi..
8,54€
Be PVM:7,06€
Prekės kodas: 71535
Xiaomi Pocophone F1 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ..
30,38€
Be PVM:25,11€
Prekės kodas: 75248
Galinė pagrindinė kamera Xiaomi Pocophone F1 skirta pakeisti senąją kamerą, kuomet ji neryškiai fotografuoja, nebeveikia fokusavimo funkcija arba telefonas neaptinka kameros, todėl visiškai negalima ja naudotis.SuderinamumasXiaomi Pocophone F1..
19,78€
Be PVM:16,35€
Prekės kodas: 73362
Xiaomi Pocophone F1 įkrovimo lizdas yra ypač svarbi įrenginio dalis, kuri dėl purvo, vandens ar kitų mechaninių pažeidimų gali nustoti veikti, todėl gali sutrikti įrenginio įkrovimas ar duomenų perdavimas/sinchronizavimas. Įkrovimo lizdo pakeitimas į naują padės išspręsti visas įkrovimo problemas ir..
3,40€
Be PVM:2,81€
Prekės kodas: 71949
Xiaomi Pocophone F1 PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo a..
15,07€
Be PVM:12,45€
Prekės kodas: 59971
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Xiaomi Pocophone F1 skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko gali ..
4,39€
Be PVM:3,63€
Prekės kodas: 74598
Xiaomi Pocophone F1 lanksčioji jungtis, kurią sudaro pagrindinė Main SUB jungtis, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Xiaomi Pocophone F1 ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detalės kompo..
6,63€
Be PVM:5,48€
Xiaomi Pocophone F1 apsauginis stiklas 2.5D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 72430
Apsauginis Xiaomi Pocophone F1 grūdintas stiklas 2.5D Full Glue - pilnai priglundanti ekrano apsauga, kuri yra tik 0,3mm storio, tačiau pasižymi 9H aukšto lygio stiklo tvirtumu. Šis stiklas prie ekrano prisiklijuoja visas, o ne tik dalis ar šonai, tam, kad būtų užtikrintas tinkamas tvirtumas ir nebū..
5,29€
Be PVM:4,38€
Xiaomi Pocophone F1 apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73619
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Xiaomi Pocophone F1 grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis st..
1,68€
Be PVM:1,39€
Xiaomi Pocophone F1 apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 72900
ADPO gamintojo Xiaomi Pocophone F1 apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis nei ..
6,14€
Be PVM:5,08€
Xiaomi Pocophone F1 apsauginis stiklas Unipha
Išparduota
Prekės kodas: 72612
Xiaomi Pocophone F1 Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas yra visiškai skaidrus, tod..
2,80€
Be PVM:2,31€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas Elegance Book
Išparduota
Prekės kodas: 70551
Elegance Book Xiaomi Pocophone F1 elegantiškas knygutės stiliaus dėklas skirtas apsaugoti išmanųjį telefoną ir ekraną nuo įbrėžimų ir purvo. Magnetinis knygutės užsegimas padės sandariai apsaugoti visą ekrano paviršių nuo išorinių aplinkos veiksniu, bei net ir kritimo metu laikys telefoną uždarą. At..
3,09€
Be PVM:2,55€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70869
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Xiaomi Pocophone F1 suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas tel..
3,19€
Be PVM:2,64€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas Mercury Clear Jelly
Išparduota
Prekės kodas: 71127
Premium kokybės silikoninis skaidrus dėklas Clear Jelly skirtas Xiaomi Pocophone F1 telefono apsaugai. Šio modelio Mercury Goospery dėklas pasižymi plona ir stulbinančia apsauga, nepaslepiant telefono dizaino. Apsauginis dėklas pagamintas iš specialios stiprios bei lanksčios TPU medžiagos, kuri puik..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas Mercury Soft Feeling
Išparduota
Prekės kodas: 71745
Mercury Goospery Soft Feeling nugarėlės stiliaus silikoninis Xiaomi Pocophone F1 dėklas yra ypač malonus prisilietimui, o dėl papildomos „Soft-Touch“ dangos ir dėl savo tvarkingo minimalistinio dizaino bei harmoningų šiltų spalvų, leidžia išsiskiria bei prisiderina prie išmaniojo telefono išvaizdos,..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71312
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Xiaomi Pocophone F1 ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybėmis,..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 58603
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Xiaomi Pocophone F1 yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidarys a..
4,74€
Be PVM:3,92€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas Ultra Slim
Išparduota
Prekės kodas: 70441
Ultra Slim – tai vienas ploniausių silikoninių (TPU) dėklų rinkoje, kuris skirtas Xiaomi Pocophone F1. Pagamintas vos iš 0,3mm storio termoplastinio poliuretano, kuris yra itin kietas ir elastingas kaip guma, jis puikiai apsaugo telefoną. Dėl šios priežasties dėklai, kurie yra pagaminti iš TPU, laik..
3,58€
Be PVM:2,96€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas View Mirror
Išparduota
Prekės kodas: 70169
Mirror View atverčiamas dėklas skirtas Xiaomi Pocophone F1 telefonui yra korpuso apsauga, stovas ir ekrano apsauga viename gerai atrodančiame gaminyje. Dėl savo išskirtinos ir gražios išvaizdos dėklas tikrai neliks nepastebėtas aplinkinių. Mirror View dėklu galima naudotis kaip veidrodžiu arba matyt..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69875
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Xiaomi Pocophone F1 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įva..
3,19€
Be PVM:2,64€
Xiaomi Pocophone F1 dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69442
Xiaomi Pocophone F1 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Pocophone F1 ekrano stikliukas
Išparduota
Prekės kodas: 80265
Xiaomi Pocophone F1 ekrano stikliukas skirtas viršutinio sudužusio ekrano komplekto stikliuko pakeitimui (restauravimui)...
8,45€
Be PVM:6,98€
Xiaomi Pocophone F1 galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 78599
Xiaomi Pocophone F1 galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono..
8,81€
Be PVM:7,28€
Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (viso puslapių - 1)