Titulinis
Krepšelis

Redmi Note 6 Pro

Prekės kodas: 74784
Xiaomi Redmi Note 6 Pro akumuliatorius (baterija) BN48 su 4000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Xiaomi Redmi Note 6 Pro nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo..
13,89€
Be PVM:11,48€
Prekės kodas: 72438
Apsauginis Xiaomi Redmi Note 6 Pro grūdintas stiklas 2.5D Full Glue - pilnai priglundanti ekrano apsauga, kuri yra tik 0,3mm storio, tačiau pasižymi 9H aukšto lygio stiklo tvirtumu. Šis stiklas prie ekrano prisiklijuoja visas, o ne tik dalis ar šonai, tam, kad būtų užtikrintas tinkamas tvirtumas ir ..
3,15€
Be PVM:2,60€
Prekės kodas: 74167
Xiaomi Redmi Note 6 Pro lanksčioji jungtis, kurią sudaro įjungimo, garsinimo mygtukas, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Xiaomi Redmi Note 6 Pro ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Deta..
5,08€
Be PVM:4,20€
Prekės kodas: 71984
Xiaomi Redmi Note 6 Pro PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo lizdas ir jį būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašneko..
12,74€
Be PVM:10,53€
Prekės kodas: 62263
Pakaitinis galinės kameros stikliukas Xiaomi Redmi Note 6 Pro skirtas pakeisti senąjį kameros stikliuką, kuris yra subraižytas arba įskilęs, dėl ko nukenčia nuotraukų kokybė. Fotoaparato objektyvas yra labai jautri dalis, todėl bet koks pažeidimas ar įbrėžimai ant kameros stikliuko g..
4,20€
Be PVM:3,48€
Prekės kodas: 74557
Xiaomi Redmi Note 6 Pro lanksčioji jungtis, kurią sudaro pagrindinė Main SUB jungtis, padės sutaisyti įrenginį kai neveikia kažkuris iš jos komponentų arba visi. Naudodami šią pakaitinę detalę galėsite sutaisyti Xiaomi Redmi Note 6 Pro ir prailginti įrenginio veikimo laiką nekeičiant jo į kitą.Detal..
6,10€
Be PVM:5,04€
Prekės kodas: 69024
Xiaomi Redmi Note 6 Pro SIM kortelės laikiklis...
5,60€
Be PVM:4,63€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro apsauginis stiklas 5D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 73135
5D Full Glue Xiaomi Redmi Note 6 Pro pilnai priglundantis lenktas apsauginis stiklas (Tempered Glass) šiuo metu yra vienas geriausių sprendimų norint apsaugoti lenktą telefono ekraną be jokių sudėtingų klijavimų. Kuo jis ypatingas? Naujos kartos 5D stiklas yra pagamintas naudojant CNC pjovimo techno..
6,44€
Be PVM:5,32€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro apsauginis stiklas 9H
Išparduota
Prekės kodas: 73615
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Xiaomi Redmi Note 6 Pro grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutini..
1,68€
Be PVM:1,39€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro apsauginis stiklas Adpo
Išparduota
Prekės kodas: 72888
ADPO gamintojo Xiaomi Redmi Note 6 Pro apsauginis stiklas (Tempered Glass) apsaugos Jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų ir dūžių. Grūdintas stiklas - tai termiškai apdorotas, įkaitintas iki aukštos temperatūros ir staigiai atšaldytas stiklas. Tokio stiklo mechaninis atsparumas yra 5-7 kartus didesnis ..
5,21€
Be PVM:4,31€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro apsauginis stiklas Unipha
Išparduota
Prekės kodas: 72620
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Unipha apsauginis stiklas skirtas apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, purvo ir smūgių bei kitų įvairių pažeidimų. Termiškai apdorotas grūdintas stiklas telefono nukritimo metu į save sugeria smūgius per visą savo stiklo perimetrą. Apsauginis stiklas yra visiškai skaidrus,..
2,80€
Be PVM:2,31€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas High Clear
Išparduota
Prekės kodas: 70876
High Clear silikoninis skaidrus dėklas skirtas Xiaomi Redmi Note 6 Pro suteiks Jums nepriekaištingos apsaugos pojūtį. Tam, kad išlaikytų originalią telefono išvaizdą ir jį apsaugotų šis permatomas dėklas pagamintas iš tvirtos bei lanksčios, smūgius sugeriančios TPU medžiagos. Paprastas, bet madingas..
2,13€
Be PVM:1,76€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas Rubber
Išparduota
Prekės kodas: 71321
Guminis dėklas Rubber pagamintas iš TPU medžiagos, kuri tvirtai priglunda prie Xiaomi Redmi Note 6 Pro ir užtikrina puikią apsaugą nuo nešvarumų bei išorinių pavojų. Pagrindinė dėklą sudaranti medžiaga yra elastingas silikonas, kuris yra malonus liesti ir pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybė..
3,27€
Be PVM:2,70€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas Smart Magnetic
Išparduota
Prekės kodas: 69308
Aukštos kokybės Smart Magnet dėklas skirtas Xiaomi Redmi Note 6 Pro yra nepakeičiama Jūsų išmanaus telefono apsaugos ir stiliaus detalė. Dėklas turi labai patogų paslėptą ir nematomą magnetinį fiksatorių, nėra jokių papildomų užsegimų, todėl kiekvieną kartą uždarius viršutinę dėklo dalį, jis užsidar..
5,76€
Be PVM:4,76€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas Spigen TPU
Išparduota
Prekės kodas: 71784
Spigen TPU silikoninis dėklas yra šiuolaikiška Xiaomi Redmi Note 6 Pro minimalistinio dizaino apsauga. Korpusas pagamintas iš vienasluoksnės termoplastinio poliuretano konstrukcijos, kuri užtikrina patikinimą apsaugą ir ilgaamžiškumą, o lygi tekstūra ir aptakus dėklo dizainas pabrėžia šiuolaikišką n..
3,10€
Be PVM:2,56€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas View Mirror
Išparduota
Prekės kodas: 70174
Mirror View atverčiamas dėklas skirtas Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonui yra korpuso apsauga, stovas ir ekrano apsauga viename gerai atrodančiame gaminyje. Dėl savo išskirtinos ir gražios išvaizdos dėklas tikrai neliks nepastebėtas aplinkinių. Mirror View dėklu galima naudotis kaip veidrodžiu arba m..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69890
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo..
3,19€
Be PVM:2,64€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69450
Xiaomi Redmi Note 6 Pro X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemo..
4,96€
Be PVM:4,10€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 71525
Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame gali..
5,01€
Be PVM:35,34€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 72200
Xiaomi Redmi Note 6 Pro galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į tele..
13,95€
Be PVM:10,16€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (viso puslapių - 1)