Prekių katalogas
Krepšelis

Apple iPhone SE (2022) akumuliatorius, baterija

Apple iPhone SE (2022) akumuliatorius, baterija
15,84€
Be PVM: 13,09€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 81835

Apple iPhone SE (2022) akumuliatorius, baterija

Apple iPhone SE (2022) akumuliatorius (baterija) su 2018mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Apple iPhone SE (2022) nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyti nuo daugelio veiksnių: įkrovimo ciklų, amžiaus, temperatūros pokyčių, todėl įprastai jį rekomenduojama pakeisti kas 2-3 metus, kuomet jo talpa sumažėja iki 80% arba mažiau.

Important Battery Message
Unable to verify this iPhone has a genuine Apple battery. Health information not available for this battery.

Šis pranešimas yra rodomas visada kai yra pakeičiamas originalus akumuliatorius, baterija į kitą, nesvarbu ar tai yra originali baterija ar ne. Tai yra dėl to, kad Apple surišo akumuliatoriuje esančia IC mikroschema su pagrindine plokšte ir jeigu IC mikroschemoje užšifruotas kodas skiriasi nuo numatyto gamykliškai tada telefonas rodys, kad akumuliatorius yra neoriginalus ir nerodys “Battery Health”. Šių veiksmų Apple nusprendė imtis norėdama sumažinti trečiųjų taisyklų remontą, sumažinant klientų pasitikėjimą.

Norint pašalinti šį pranešimą iš telefono reikia perlituoti iš senojo akumuliatoriaus IC mikroschema į naują. Šį galimybė galima tik su originaliais akumuliatoriais.

Ar originalaus akumuliatoriaus funkcionalus kažkuo skiriasi su perlituota ir neperlituota IC mikroschema?
Taip, negalima pasižiūrėti “Battery Health” ir rodomas pranešimas, kad akumuliatorius, baterija neoriginali

Kaip perlituoti baterijos IC mikroschema

Kada reikia keisti akumuliatorių, bateriją?

Jeigu dažnai patiriate netikėtų išsijungimų ir/arba labai sutrumpėja akumuliatoriaus veikimo laikas.

Kas yra akumuliatoriaus įkrovimo ciklai?

Ličio jonų/ličio polymerų (Li-ion/Li-Polymer) akumuliatorių patikimumas priklauso nuo jų naudojimo ypatumų. Baterijos amžius yra matuojamas įkrovimo ciklais. Vienas ciklas yra prilyginamas ciklui nuo pilno akumuliatoriaus iškrovimo (iki 0%) iki pilno įkrovimo (iki 100%).

Akumuliatorius gali turėti apytiksliai 500 pilnų įkrovimo ciklų, o viršijus gamintojo numatytą ciklų kiekį, akumuliatoriaus darbas pradeda blogėti, nes dažniausiai sumažėja jo talpa ir tuomet yra pastebima, kad įrenginys greičiau išsikrauna ir turi būti dažniau įkraunamas.

Rekomendacija: norint prailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką, reikėtų stengtis pradėti įkrauti akumuliatorių jam išsikrovus iki 15-25% ir įkrauti iki 80%.

Kokybės skirtumai

Žemiau pateikiame galimas akumuliatoriaus kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios, kurias galėsite pasirinkti.

Originalas

Gamyklinis gamintojo originalas, kuris užtikrins stabilų, patikimą ir maksimalų akumuliatoriaus našumo lygį.

Premium

Premium kokybės akumuliatoriai prilygsta originaliems, nes jie yra gaminami pagal originalaus akumuliatoriaus reikalavimus ir yra naudojamas originalus integrinis grandynas (IC - Integrated Circuit), kuris yra atsakingas už išmanaus telefono apsaugą nuo trumpo jungimo, įtampos šuolių, perkrovos ir didelio išsikrovimo esant ekstremalioms veikimo sąlygoms. 

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės akumuliatorių gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kad būtų pasiektas beveik identiškas akumuliatoriaus našumas, lyginant su originaliu akumuliatoriumi.

Analogas

Analogas yra pakaitinis, biudžetinis akumuliatorius atliekantis savo funkciją ir dėl pigesnių gamybos kaštų yra pigiausias. Puikiai tinka norintiems pakeisti blogai veikiantį akumuliatorių nauju, kai nėra kitų alternatyvų arba nesinori daugiau investuoti pinigų į įrenginį.

Suderinamumas

  • Apple iPhone SE (2022)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai